Kalendarze od Nieznanych Sprawców
REKLAMA

Ultras World: Legia nr 1 na świecie w 2017 roku!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa jak co roku uplasowała się w ścisłej czołówce kibicowskiego zestawienia przygotowywanego przez Ultras World. Podobnie jak w roku 2016, również za 2017 rok ultrasi "Wojskowych" zostali uznani numerem jeden na kibicowskiej scenie na świecie!

W zestawieniu zostały zaprezentowane oprawy, które mogliśmy oglądać i podziwiać w ubiegłym roku. Poniżej pełna klasyfikacja TOP10 za rok 2017 według Ultras World i film z kompilacją opraw wszystkich ekip.1. Legia Warszawa (Polska)
2. Spartak Moskwa (Rosja)
3. Crvena zvezda (Serbia)
4. Lech Poznań (Polska)
5. Rapid Wiedeń (Austria)
6. MC Algier (Algieria)
7. AS Saint-Etienne (Francja)
8. Olympiakos Pireus (Grecja)
9. FC Kopenhaga (Dania)
10. River Plate Buenos Aires (Argentyna)


Kalendarze NS-ów do kupienia także wysyłkowo

Kalendarze na rok 2018 przygotowane przez Nieznanych Sprawców, zawierające fotografie z opraw z minionych dwunastu miesięcy, są teraz także do kupienia z możliwością wysyłki. Zamówienia można składać mailowo na adres kalendarzeNS2018@gmail.com, podając dane do wysyłki oraz ilość kalendarzy. Cena kalendarza wynosi 30 złotych + koszty wysyłki. Cały zysk przeznaczony zostanie na cele ultras.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.