Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Miłosz Szczepański - fot. Woytek / Legionisci.com
Miłosz Szczepański - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 26 stycznia 2018 r. godz. 19:48

Szumski i Szczepański w Rakowie Częstochowa

Redakcja, źródło: 90minut.pl

19-letni pomocnik Miłosz Szczepański przeszedł z Legii Warszawa do pierwszoligowego Rakowa Częstochowa. Szczepański jesienią znajdował się w kadrze pierwszego zespołu, lecz wystąpił tylko w jednym meczu Pucharu Polski. Zawodnikiem Rakowa został również 25-letni bramkarz Jakub Szumski.

Latem ubiegłego roku wrócił z Zagłębia Sosnowiec do Legii Warszawa, jednak grał tylko w trzecioligowych rezerwach mistrzów Polski.

W obu wypadkach są to transfery definitywne.



Komentarze: (13)

CWKSiak, 26.01.2018 19:58:28 - *.centertel.pl

@rek

Czy prawdą jest że Legia interesuję sie Jantscherem ?

Jasny, 26.01.2018 20:04:12 - *.play-internet.pl

Wypożyczenie Szczepański?

Juri, 26.01.2018 20:15:16 - *.adsl.inetia.pl

Wypożyczenie czy transfer definitywny?

Kristof, 26.01.2018 20:16:20 - *.centertel.pl

Podobno biło się o nich wiele klubów, ale ostatecznie Raków orzebił ofertę Barcy i Realu.

Jasny, 26.01.2018 20:20:52 - *.play-internet.pl

Wypożyczenie Szczepański?

@Kristof, 26.01.2018 21:07:04 - *.play-internet.pl

Prosze spie....aj z tego forum!!!!

Legionista, 26.01.2018 21:26:43 - *.226

@Jasny, został sprzedany, ale Legia zapewniła sobie klauzulę wykupu. Szkoda mi Szczepańskiego bo nie dostał prawdziwej szansy u nas, a gorszy od Szymańskiego nie jest..

Macko, 26.01.2018 21:54:28 - *.adsl.inetia.pl

Szkoda ze nie na wypożyczenie bo tracimy młodych która sama obecność w Legii motywuje do pracy, a ścigamy trxydziestolatkow z Balkanow.

@rek do CWKSiak, 27.01.2018 08:56:07 - *.dynamic.chello.pl

To nie plotka... To prawdziwa informacja z wczorajszej prasy austriackiej... Według doniesień dziennikarza sportowego Fabiana Zerche (godz. 14.50) @spoxcomat Legia jest zainteresowana lewym pomocnikiem Jakobem Jantscherem (Austria, 29 lat, obunożny). Do grudnia grał w klubie Caykur Rizespor, a obecnie jest bez klubu... Zapewne coś jest na rzeczy, a cała sprawa może być związana ze statusem i przyszłością Dominika Nagy'a.. Pożyjemy, zobaczymy...;) Pozdro (L)

Bie(L)any, 27.01.2018 10:40:17 - *.play-internet.pl

Kristof weż spory rozbieg i z całej siły pie.... głową w mur .... napewno ci nie zaszkodzi może tylko pomóc....

Klik, 27.01.2018 10:41:20 - *.dynamic.chello.pl

Czy ten małolat Kristof, wiecznie zjarany,słuchających disco polo dla blokersów (hip-hop) i wypisujący komentarze typu "Barca, Real płacili ale wybrał Legię" , mógłby być zblokowany przez moderatora? Czy raczej nie ma powodu?

Do klik, 27.01.2018 10:54:26 - *.dynamic.telkab.pl

Już dawno pisałem do moderatorów żeby typa zablokowac bo strasznie słaby jest i mnie irytuje. Teraz wychodzi ze nie tylko mnie. Jak widać nic nie zrobili. Ja rozumiem wolność słowa itd. Ale niektórym internet do głowy uderzył.

Pozdro Legia!!!

do Klik i Do klik, 27.01.2018 13:56:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dajcie spokój , tu jest wolność . Głupio gadają (kpią) niektórzy , ale poradzimy sobie z nimi bez jakiegoś blokowania czy cóś . Luzik . Może Kristof jest nieogarnięty i nie rozumie , że szkoda chłopaków , którzy odchodzą . Szumi i Szczepan - grajcie dobrze i wracajcie do domu (L) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.