Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
Adam Hlousek - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 9 lutego 2018 r. godz. 23:10

Hlousek nie zagra ze Śląskiem

Fumen, źródło: Legionisci.com

Adam Hlousek nie zagra w najbliższym spotkaniu Legii ze Śląskiem Wrocław. Obrońca został ukarany żółtą kartką w meczu z Zagłębiem Lubin za faul na Krzysztofie Janusie. Było to już takie czwarte upomnienie Hlouska. W gronie zagrożonych pauzą pozostaje obecnie tylko Inaki Astiz, który ma na koncie trzy "żółtka".

Żółte kartki legionistów w lidze:
4 - Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Michał Pazdan
3 - Inaki Astiz
2 - Artur Jędrzejczyk, Michał Kucharczyk
1 - Domagoj Antolić, Daniel Chima Chukwu, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato



Komentarze: (12)

@rek, 09.02.2018 23:50:07 - *.dynamic.chello.pl

Mała strata na Śląsk... Turzyniecki sobie chłopaczyna zagra... Pozdro (L)

Arek, 10.02.2018 00:23:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I w ten sposób pojawia się szansa dla mojego faworyta Turzyka, bo właśnie mam nadzieję, że zagra. Jedziesz!!!

Arek, 10.02.2018 00:26:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Faworyta po sparingach, bo moim zdaniem oprócz Remyego właśnie Turzyniecki jest drugim wygranym tych przygotowań. Grać pewnie nie będzie, albo będzie mało, ale właśnie za tydzień pojawia się szansa.

Sajmon, 10.02.2018 00:47:17 - *.opera-mini.net

to jeszcze Astiz niech sie wyczysci

Wawka, 10.02.2018 01:24:15 - *.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kto nie zagra będzie dobrze...Jędza bo to jego pozycja z Repry...Turzyniecki , nawet ....Broziu da rade...Hlousek to masakra wzbudza tylko tęsknote za Wawrzynem ;)

ludzik, 10.02.2018 08:25:48 - *.centertel.pl

Troche szkoda ale lepiej tak nizby mial sie wykartkowac na cracowie

Josh75, 10.02.2018 08:29:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

k....rwa hloszek specalnie tak pisze po tym co pokazał w Lubinie w odstawke do rezerw. Zero akcji z jego strony, jeden strzał i jedno dosrodkowanie w II połowie!!!! to jest qrwa skandal!!! w obronie też słabiutko, przegrywa głowę w polu karnym i "błagalnym" wzrokiem patrzy czy piłka wpadnie....nie wpadła , sytuacja miała miejsce w 2 połowie na powtórkach po strzale jednego z lubinian widac....jako kibic nie wyrazam zgody na taka gre jak tego goscia!!!!

mietek, 10.02.2018 08:42:06 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Fakt. Złotek za wszelką cenę chciał go wykluczyć z następnego meczu (to był dopiero pierwszy faul Hlouska w Lubinie), ale sobie nie sprawdził, z kim i gdzie gramy :) Więc nas za bardzo nie osłabił :)

dex, 10.02.2018 08:53:03 - *.play-internet.pl

Chukwu go zastąpi. Wreszcie odpali na nowej pozycji.

Zajmon Szczecin , 10.02.2018 09:54:06 - *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszecie ,że Turzyniecki zagra a wczoraj na ławce był Broz zamiast niego wiec to chyba jemu bliżej do pierwszego składu.

Scypion Afrykański, 10.02.2018 10:05:39 - *.warszawa.vectranet.pl

Szkoda, chłopak nie schodzi poniżej niezłego poziomu.

siepacz, 10.02.2018 18:02:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo dobrze, niech se chłopak odpocznie, bo to, co grał w Lubinie, to tragedia nie tylko poniżej jego normalnego poziomu, ale poniżej wszelkiej krytyki. Głosów zajadłych krytyków nie ma co komentować, bo to nie eksperci, tylko podskakiewicze internetowi. Ale Adam musi się cokolwiek odbudować.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.