Legia Warszawa - Stelmet Zielona Góra - fot. Woytek / Legionisci.com

Koszykówka: Stelmet Zielona Góra 109-63 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 1/4 finału Pucharu Polski rozegranym w Arenie Ursynów Legia Warszawa przegrała ze Stelmetem Zielona Góra 63-109. Wyniki poszczególnych kwart: 27-18, 27-12, 28-12, 27-21. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Koszykówka.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (25)

tgk - 16.02.2018 22:16:01, *.dynamic.chello.pl

Daleko nam jeszcze do tego poziomu.

taśmok - 16.02.2018 22:16:55, *.dynamic.chello.pl

no o włos było

obserwator - 16.02.2018 22:34:27, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

trener Urlep skoncentrował obronę na Beane i ... 2 celne z 13 rzutów i ...po meczu i taktyce trenera Spaseva. W lidze mecz w Toruniu i ...raczej będzie ten sam scenariusz. Ciekawe ,że Wilczek wyrasta na najlepiej zbierającego. To wynik chytrej taktyki Spaseva ? Czy może nieudolność naszych wysokich graczy. To może Andrejs Šeļakovs by porozgrywał?

olo - 16.02.2018 22:41:14, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

46 punktów różnicy.... Nawet nie ma co tu komentować.

A MOŻE... - 17.02.2018 07:19:50, *.static.ip.netia.com.pl

A może Puchar Polski to takie przetarcie przed ligą ?
Nie wiem co lepsze. Taki wynik, czy walkower ?

Kibice - 17.02.2018 07:35:17, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Najbardziej żenujący to był brak kibiców. Rozumiem że mecz na Ł3 ale to też Legia. Więcej było kibiców z Zielonej Góry czy Lublina niż naszysz.

- 17.02.2018 09:52:54, *.dynamic.chello.pl

Brak kibiców to "zasługa" takich działaczy jak Widomski. Ten człowiek to chłodząca kompromitacja. Panie Jankowski po co ten nieudacznik w Legii? Jak można było pozwolić na taki termin meczu? No chyba, że chodziło o to by jak najmniej osób widziało porażkę naszej drużyny i wydzierającego się pajaca, który omyłkowo nazywany jest trenerem.

Do... Kibic - 17.02.2018 15:44:56, *.static.ip.netia.com.pl

A kto będzie jechał tam, gdzie wrony zawracają ?

??? - 17.02.2018 15:50:07, *.static.ip.netia.com.pl

Relacja niby jest. A jak tam wyglądała ZDOBYCZ punktowa zawodników Legii. Jak rzucał Beane ?

Wypalony, albo "rozpracowany" Beane. - 17.02.2018 15:58:34, *.static.ip.netia.com.pl

Na b.d.b drużynę jest jeszcze za słaby. On już na pewno został rozpracowany,bo styl jego gry jest jednostajny. Ratuje go tylko szybkość na tle wysokich i mało ruchliwych zawodników.

Po co to było? - 18.02.2018 12:21:58, *.dynamic.chello.pl

Jaki sens miał udział Legii w tym turnieju? Sportowy - wykazał tylko przepaść jaka nas dzieli od reszty drużyn PLK. Natomiast marketingowo, to była klęska, katastrofa i kompromitacja wszystkich włodarzy L_kosz. Zgoda na termin rozegrania meczu o tej samej porze co spotkanie na Ł3 to wstyd i powininno być powodem do wywalenia z Legii na zbity pysk takiego asa jak niejaki Widomski. Za co ten facet bierze pieniądze? Zresztą wcześniej jak działał w PLK wykazywał się równie dużą niekompetencją. Gdzie byli pozostali działacze L_kosz? ( np. Pan Jankowski i Kołowerzo). Nie znali terminu meczu piłkarzy? Przecież znali go wszyscy już parę tygodni wcześniej. Ale nieudacznicy z władz L_kosz najwyraźniej - NIE. Na marginesie- prośby do władz PLK związane z ustaleniami co do terminów i godzin rozgrywania spotkań wysyła się przed losowaniem par ćwierćfinałowych a nie, jak to miało mejsce w tym przypadku już po losowaniu. Widać, że Panu JJ bliżej do Legii piłkarskiej (tam jest prestiż i kasa). Może zamiast wypisywać głupstwa na TT czas zrobić bilans własnych dokonań i podjąć męską decyzję. Na początek wywalić trzeba by obiboków i nieudaczników (np. wcześniej wymienionych) a przede wszystkim zadbać o trenera z prawdziwego zdarzenia, bo ten obecny nie nadaje się nawet do pchania karuzeli. Samemu zaś podjąć działania zmierzające do zgromadzenia kompetentnego zespołu zdolego stworzyć drużynę na przyszły sezon. Zawodników przypomnę wybierać powinien trener z wiedzą i wizją a nie przypadkowi działacze. Zadaniem władz L_kosz powinno być zadbanie o to by obecni sponsorzy nie tylko nie uciekli z Legii w popłochu ale pozyskanie nowych, co pozwoliłoby realnie myśleć o realizacji szumnego hasła "Odrodzenia potęgi". Sponsorzy muszą mieć wiarygodne gwarancję poziomu sportowego drużyny w przyszłym sezonie. A to zapewni tylko odpowiedni sztab ludzi, którego zbudowanie należy do zadań JJ (jeżeli rzeczywiście zależy mu na L_kosz a nie na własnej karierze).

Kibic (L) - 18.02.2018 16:58:18, *.static.ip.netia.com.pl

Aleś się kolego napisał. I co z tego, że wszystko to, to PRAWDA. Ten sezon w PLK dla naszych koszykarzy się zakończył. Teraz jest OKAZJA na PRZEBUDOWĘ całej struktury Sekcji Koszykówki. Od drużyny, aż po górę tej Sekcji. A.sponsorzy, też powinni POSTAWIĆ swoje warunki na sezon 2018/2019'w PLK.

Tak w skrócie - 18.02.2018 17:44:47, *.static.ip.netia.com.pl

Wiadomski to taki nieWidamski. A co do Spaseva to tak samo jak Bakun, sukcesów w PLK nie odniesie dopóki w Sekcji Koszykówki jest jak jest. Zresztą z tego bałkanisty to żaden wielki wachowiec. To taki sobie wyrobnik.

Poprawka - 18.02.2018 18:44:15, *.static.ip.netia.com.pl

Wiadomski to taki nieWiadomski.......... reszta ok.

Do "Po co to było" - 20.02.2018 12:27:48, *.static.ip.netia.com.pl

A było po to, że byliśmy gospodarzem turnieju o Puchar Polski.

Po co to było - 20.02.2018 16:48:17, *.dynamic.chello.pl

No właśnie, dlatego że byliśmy gospodarzem to ludzie odpowiedzialni w sekcji Legii za Jej PR powinni się postarać i pomyśleć dużo wcześniej o terminie rozgrywania spotkania. Dali dupy i skompromitowali się na całej linii. Zwłaszcza pan Widomski odpowiedzialny w sekcji za takie rzeczy. Niestety wynik sportowy jest tylko pochodną poziomu organizacyjnego Zarządu i działaczy całej sekcji. Żadne zaklinanie rzeczywistości tu nie pomoże.

Kibic (L) - 20.02.2018 20:03:18, *.static.ip.netia.com.pl

Oni się cały czas kompromitują. Ale to dla nich nie jest ważne, że z koszykarzy zrobili chłopców do bicia. Dla nich TYLKO kasa się liczy. Tak przynajmniej z ich działania wynika.

tutu - 20.02.2018 20:15:20, *.adsl.inetia.pl

Po co to byo?
po to by nie oglądać tego blamażu,by jak najmniej kibiców L
opisywało to co zrobili z sekcji koszykówki JJ & company.
46 w plecy brawo zarząd!nie oczekuję po nich jakiegokolwiek honorowego zachowania.Szkoda wielu lat pracy by odbudowyać sekcję,tak się nie spopularyzuje kosza.

27;27;28;27 - 21.02.2018 19:22:42, *.static.ip.netia.com.pl

RÓWNO punktowo wrzucali nam nasi przeciwnicy. Gdyby określić strzelecko to mieli dobre skupienie liczbowe.

Look - 22.02.2018 10:39:37, *.static.chello.pl

Juz coraz wiecej polubien w komentarzach dla Zarzadu Legii.I niestety to prawda JJ i jego kamraci nie maja pojecia co dalej z tym biznesem.Klapa goni klape.Niestety jest dziwny układ "dzialczy" i pomalu sekcja idzie do rozwalenia.


Do look - 22.02.2018 15:39:39, *.static.ip.netia.com.pl

Czyli Sekcja koszykówki TAK, ale BEZ tych "psujów".

Tytuł: "Puchar nie dla Legii" - 22.02.2018 17:13:53, *.static.ip.netia.com.pl

Co to za optymista nabazgrał taki tytuł ? Czyżby do w jego kiepele zrodził się myślowy "pomysł, że Legioniści zdobędą pochar w koszykówce ?

Look - 23.02.2018 12:53:15, *.static.chello.pl

JAK NAJBARDZIEJ BEZ PSUJOW.ALE Z LUDZMI KTORZY SA HISTORIA SEKCJII KOSZYKOWKI.Oni beda wiedzieli jak dobierac zawodnikow,co jest potrzebne dla klubu. I trzeba bardzo doswiadczonych trenerów do młodzieży by ich uczyli i posiadali to co zawodnicy beda szanować to wtedy będą efekty.

Do. Luk - 23.02.2018 16:31:41, *.static.ip.netia.com.pl

Teraz modne jest kupowanie "GOTOWCÓW". A co do szkolenia młodego narybku, jest to długoterminowa inwestycja. A teraz w "jenteresach" jest moda na: zainwestować i szybko zarobić. A tak się nie da. CIERPLIWOŚĆ to jest coś czego nie mają ZACHŁANNI "inwestorzy". Szybko to trzeba łapać pchły. Interes to jak stosunek. Najpierw trzeba włożyć, aby później wyjąć (zarobić).

do Look na temat Old...... - 23.02.2018 20:49:35, *.static.ip.netia.com.pl

Takich to należy wsadzić w gabloty i pokazywać na uroczystościach rocznicowych Sekcji. Przecież ci Old widzą co się dzieje. I co ? Siedzą sobie w Sekcji, nie protestują, bo im tak wygodnie. Robią z siebie BRELOCZKI, lub MIŚKI.