Tomasz Jodłowiec - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Jodłowiec i Michalak zaliczyli po asyście

Fumen, źródło: Legionisci.com

W miniony weekend udane występy zaliczyli Konrad Michalak oraz Tomasz Jodłowiec. Obaj gracze rozegrali pełne zawody, zaliczyli po asyście, a ich kluby zgodnie wygrały 2-0. Całe spotkanie rozegrali także Jakub Czerwiński oraz Mateusz Szwoch. Ekipa tego drugiego przegrała w Krakowie z Wisłą. Do gry wrócili piłkarze na Słowacji. Sadam Sulley przebywał na murawie przez 90 minut w potyczce ze Slovanem Bratysława.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Lechią Gdańsk. Ukarany żółtą kartką.
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Lechią Gdańsk. Zaliczył asystę przy golu na 1-0.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Zagłębiem Lubin. Zaliczył asystę przy golu na 1-0.
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wisłą Płock
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Kraków

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z Scunthorpe United. We wtorek zagrał od początku drugiej połowy w przegranym 1-2 meczu z Gillingham i w doliczonym czasie gry dwukrotnie ujrzał żółtą kartkę.

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Slovanem Bratysława
Tsubasa Nishi - od 69. minuty w zremisowanym 1-1 meczu ze Slovanem Bratysława
Sadam Sulley - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu ze Slovanem Bratysława

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Torino U-19