Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Nagy na ławce Ferencvarosu

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Żaden w wypożyczonych legionistów do zespołów z Ekstraklasy nie cieszył się ze zwycięstwa w ten weekend. Bezbramkowe remisy zanotowały ekipy, w których wystąpili Jakub Czerwiński, Tomasz Jodłowiec oraz Mateusz Szwoch. Rozgrywki wznowiła liga węgierska, ale Dominik Nagy tylko się przyglądał jak jego koledzy rozprawiają się z Honvedem Budapeszt.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Kraków
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Kraków

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 73. minuty w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - od 72. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Oxford United

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - poza kadrą w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda
Tsubasa Nishi - na ławce rezerwowych w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda
Sadam Sulley - do 77. minuty w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - na ławce rezerwowych w wygranym 5-2 meczu z Honvedem Budapeszt