Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Nagy na ławce Ferencvarosu

Fumen, źródło: Legionisci.com

Żaden w wypożyczonych legionistów do zespołów z Ekstraklasy nie cieszył się ze zwycięstwa w ten weekend. Bezbramkowe remisy zanotowały ekipy, w których wystąpili Jakub Czerwiński, Tomasz Jodłowiec oraz Mateusz Szwoch. Rozgrywki wznowiła liga węgierska, ale Dominik Nagy tylko się przyglądał jak jego koledzy rozprawiają się z Honvedem Budapeszt.

Ekstraklasa
Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Kraków
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Kraków

Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 73. minuty w przegranym 1-2 meczu z Pogonią Szczecin
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Zagłębiem Lubin

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - od 72. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Oxford United

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - poza kadrą w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda
Tsubasa Nishi - na ławce rezerwowych w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda
Sadam Sulley - do 77. minuty w przegranym 0-2 meczu z DAC Dunajska Streda

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - na ławce rezerwowych w wygranym 5-2 meczu z Honvedem Budapeszt

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - porażka 2-3 z Napoli U-19

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (10)

mietek - 26.02.2018 08:15:39, *.emea.ibm.com

Niewiarygodne! A to przecież w Legii się na niego uwzięli.

@rek - 26.02.2018 09:13:48, *.dynamic.chello.pl

Jakby powiedział generał w CK Dezerterzy..:

"No proszę, szanowny pan piłkarz wraca sobie nad ranem, podkrążone oczy, zapewne z burdelu..." Pozdro (L)

mietek - 26.02.2018 10:16:42, *.emea.ibm.com

@ @rek: W zasadzie co do tego "pana piłkarza" to można by użyć parafrazy złotej wypowiedzi Dmochowskiego z tego filmu (Kapitan Wagner):

Ja wiem, że piłkarze mają swoje obowiązki, ale mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją prywatną sprawą :)))

krys008 - 26.02.2018 10:25:28, *.serv-net.pl

Przykro patrzeć jak taki gracz jak Nagy marnuje swój talent. Nie on pierwszy i nie ostatni, ale chłopak ma duży potencjał, ale mentalnie pięciolatek. Mam nadzieję, że zdąży się obudzić zanim będzie zbyt późno, ale nie jestem optymistą w tym temacie.
Żal, zwłaszcza, że przydałby się skrzydłowy z jego potencjałem w Legii.

Mario - 26.02.2018 10:55:32, *.timplus.net

Jaki duży potencjał ? Już niektórych do końca powaliło, jaki talent i potencjał. Ktoś sobie, to ubzdurał i tak zostało, że dobry piłkarz. Przeciętniak jakich wielu.

MP(L) - 26.02.2018 11:04:51, *.20-3.cable.virginm.net

Prawda jet taka ze Nagy przegral mentalnie! Przyjechal do Polski do Legii! No i w glowce cos peklo... za szybko uwierzyl ze jest nie wiadomo jakim gosciem i pilkarzem, dostal pare groszy od klubu i sie zrobil balagan na strychu hah. No coz najwyrazniej nie ten poziom nie ta glowa! Potencjal to chyba mial ale co z tego jak to tzw. mietek podnietek haha pewnie kupil pare lepszych jeansow i podrywa hamice na madziarskich wioskach haha ;)

@rek do mietek - 26.02.2018 12:30:19, *.dynamic.chello.pl

Ale chyba brachu, tego kapitana Wagnera w CK Dezerterach grał Z.Zapasiewicz...:))) Pozdro (L)

Wolfik - 26.02.2018 15:25:37, *.238

Z wypożyczonych piłkarzy zagranicznych niewiele pożytku. Cała nadzieja w Konradzie. Resztę można śmiało spuścić w kanał.

Do redakcji - 26.02.2018 17:43:26, *.wegrow.domtel.com.pl

Redakcjo, czemu w rundzie jesiennej nie było opisanego nigdy Adama Ryczkowskiego który był jednym z najlepszych graczy I ligi. Dodam że nie warto wierzyć w to co piszą że jest sprzedany, Adam cały czas jest zawodnikiem Legii, a w Chojniczance jest na wypożyczeniu. Sam zawodnik wypowiadał się o tym w wywiadzie dla weszło. Dziwna sytuacja.

Konicziuła - 27.02.2018 16:45:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ryczkoś jest dobry , niech wraca . Szkoda , że Cubasa Niszi nic nie grał , autują go dranie , trzeba go było wypożyczyć do Pogoni , tam by grał na bank , jak kiedyś Akahoszi . Ale w ogóle grałby dlatego , że jest nasz (L) . Nasz samuraj .