Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Wracają do gry

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Do gry wróciła większość wypożyczonych legionistów. Większość, bo z powodu warunków atmosferycznych oraz złego stanu boiska, część spotkań zostało odwołanych. Jakub Czerwiński oraz Tomasz Jodłowiec przebywali na boisku aż do przerwania meczu z Górnikiem. Z kolei barwach Ferencvarosu zaprezentował się Dominik Nagy, który wszedł na murawę w drugiej części rywalizacji z Diosgyore Miszkolc.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - przebywał na murawie do 81. minuty, kiedy to przerwano mecz z Górnikiem Zabrze przy wyniku 1-0 dla Piasta.
Tomasz Jodłowiec - przebywał na murawie do 81. minuty, kiedy to przerwano mecz z Górnikiem Zabrze przy wyniku 1-0 dla Piasta. Ukarany żółtą kartką.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 65. minuty w wygranym 2-1 meczu z Termaliką Nieciecza
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 68. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Lechią Gdańsk

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Bytovią Bytów
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Chrobrym Głogów. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 78. minuty w wygranym 1-0 meczu ze Stomilem Olsztyn
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - mecz z GKS Katowice został odwołany z powodu złego stanu boiska
Radosław Majecki (Stal Mielec) - mecz z Olimpią Grudziądz odwołany z powodu złego stanu boiska
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - do 63. minuty w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Jakub Szumski (Raków Częstochowa) - mecz z Chojniczanką Chojnice został odwołany z powodu złego stanu boiska

II liga
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - mecz z Rozwojem Katowice został odwołany z powodu złego stanu boiska

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - od 64. minuty w przegranym 1-2 meczu z Diosgyorem Miszkolc

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Lazio Rzym U-19