fot. Raffi / Legionisci.com

PP: Legia II zagra z RKS-em Ursus

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Rezerwy Legii poznały przeciwnika w pierwszej rundzie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Drużyna Legii, występująca na co dzień w III lidze, zmierzy się z innym trzecioligowcem, RKS-em Ursus. Spotkanie zostanie rozegrane 11 kwietnia o godzinie 16:00, prawdopodobnie w Ząbkach.
Zwycięzca meczu zmierzy się w 1/4 finału z Pogonią II Siedlce lub Polonią Warszawa - spotkania tej fazy rozgrywek zaplanowano na 25 kwietnia.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (3)

andos - 06.03.2018 14:19:19, *.static.ip.netia.com.pl

traktorki --traktorki eja eja ooo

mondos - 06.03.2018 15:37:27, *.static.ip.netia.com.pl

Wąsik będzie prowadził doping w Ząbkach ?

Kerad - 06.03.2018 22:29:18, *.dynamic.gprs.plus.pl

RKS Ursus!!!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.