Dąbrowski wrócił do Zagłebia - fot. Mishka / Legionisci.com

Dąbrowski trafił do Zagłębia

Woytek, źródło: 90minut.pl

Maciej Dąbrowski, z którym Legia Warszawa rozwiązła kontrakt ostatniego dnia okienka transferowego, oficjalnie został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Tym samym 30-letni obrońca po 1,5 spędzonym przy Łazienkowskiej 3 wrócił do "Miedziowych" i związał się nową 2,5-letnią umową.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (51)

Kaktus - 06.03.2018 13:28:53, *.internetdsl.tpnet.pl

Świetnie. Oddaliśmy za darmo dobrego racza który w zeszłym roku był najlepszym obrońcą.
No ale czemu nie mieliśmy go wywalić skoro mamy braki w tej formacji....

Kibic(L) - 06.03.2018 13:36:44, *.centertel.pl

... nie za bardzo wiem o co chodzi???? Najlepszy obrońca ekstraklasy w sezonie 2016/2017 Dwie klasy lepszy od Czerwinskiego o jedą od Astiza i oddają go za darmo????

oLaf - 06.03.2018 14:03:26, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

... podobno leniwy był i tuman - nie słuchał trenera.

"Lepiej zgubić z mądrym niż znaleźć z głupim"...

Saska Kępa (L) - 06.03.2018 14:18:09, *.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz, gdy wchodzimy w decydującą fazę rozgrywek przydałby się Dąbrowski, tym bardziej, że Jędza czy Pazdan nie błyszczą formą.

Kristof - 06.03.2018 14:25:15, *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Dabrowskiego chciala Barcelona za 234 mln euro + Iniesta + Suarez.Mial miec tygodniowke w wysokosci 555 000 funtowSam pilkarz stwierdzil,ze woli isc do Lubina bo tam jest wielki glod pilki i kibice sa bardziej fanatyczni.

ludzik - 06.03.2018 14:37:10, *.dynamic.chello.pl

I kilkanascie klas lepszy od najlepszego w swoim fachu, od tego ktory za dzieciaka wybierał w co ma się bawic cale podwórko, jedynego w swoim rodzaju, dusze towarzystwa oraz najzabawniejszego człowieka w calej Legii Artura Jedrzejczyka.

Tedek - 06.03.2018 14:40:54, *.mf.gov.pl

I do tego Polak a potem płaczą że za Polaka krzyczą im zaporowe ceny.

123 - 06.03.2018 14:56:22, *.dynamic.chello.pl

Pewnie nie godził się z rolą rezerwowego i sam chciał odejść

Do Kristof - 06.03.2018 15:17:58, *.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jesteś chory na umyśle czy tylko udajesz? Tekst z du.y wzięty. Lecz się na nogi bo na głowę za późno.

bigier do Kristof - 06.03.2018 15:22:52, *.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

Nieśmieszne te twoje "żarty"

1337 - 06.03.2018 15:26:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Z tym wybitnym obronca to troche przesadzacie.. Astiz daje rade na teraz, potem na zmiane a ogrywac sie beda mlodsi/lepsi.

@Kristof
Za kazdym razem podziwiam dostep do zrodel informacji!!! nawet @rek takich nie ma (i z pewnoscia zazdrosci ;-) )

Jadwisin do Kristof - 06.03.2018 15:38:04, *.centertel.pl

Palancie to nawet nie było zabawne .... żałosny jestes .....

Juri - 06.03.2018 15:45:19, *.adsl.inetia.pl

Powodzenia Maciej. Zagłębie będzie miało pociechę.
Ambitny piłkarz.

bubba - 06.03.2018 15:50:38, *.net.hawetelekom.pl

Gracz może i dobry, ale pamiętacie jak za Magiery walił sake i imprezował z panienkami aż się jego żona do rodziców wyprowadziła. Jozak i Mioduski próbują dźwignąć ten klub do góry więc stopniowe pozbywanie się graczy którzy mówiąc krótko nie prowadzą się sportowo jak Jodłowiec, Dąbrowski lub brak im ambicji żeby walczyć jak np. Czerwiński. Nie pieje z zachwytu nad naszymi zakupami ale wymiana kadry niestety jest konieczna

Adi - 06.03.2018 16:11:51, *.internetia.net.pl

Też nie czaję. Jak już zaczął grać na odpowiednim poziomie to go się pozbywamy...

(L)evy - 06.03.2018 16:49:17, *.180

Pozbywanie się drewien i nierobów w trybie ekspresowym cieszy. Teraz jeszcze tylko Broź,Kopczyński i Kucharczyk.

@rek - 06.03.2018 17:14:24, *.dynamic.chello.pl

do 1337

A miałem się dzisiaj nie udzielać na forum...:))) Ale mnie tym swoim żarcikiem sam sprowokowałeś... Brawo ty...:)))

do wszystkich "obrońców" Dąbrowskiego...

Kiedy do was dotrze, iż proces wietrzenia szatni zakładał jak najszybsze pozbycie się graczy, którzy właśnie odeszli... Pozostało jeszcze kilku graczy, którzy albo sami po sezonie odejdą, albo ich agenci po MŚ 2018 znajdą im "lukratywne" nowe kontrakty... Będą to: Cierzniak, Broź, Astiz (jego to mi akurat szkoda), Jędza, Mąka, Pazdan, Pasquato... Dopiero wówczas zakończy się proces wietrzenia szatni i ustalania ramówek nowego składu (L)egii...

Do końca sezonu mamy jeszcze na ławce Mauricio i Cafu, Bartczaka, Praszelika i Turzynieckiego... Po wakacjach powrócą do nas.: Michalak, Wieteska, Żyro, Majecki, Nagy (zapewne...), a do tego dojdą jeszcze z rezerw do I składu: Illoski i Kwietniewski... Czy to wam mało...??? No dobrze, może i przydałoby się kilku nowych ludzi (obrona, atak, skrzydło...) Ale z tego co wiem, a coś tam wiem, to w letnim okienku przyjdą jeszcze nowi gracze... Lista już jest układana... Dlatego DM i JR muszą już teraz dokończyć "wietrzenie szatni", aby jak najszybciej wkomponowywać nowych graczy na optymalne dla nich pozycje oraz analizować, gdzie potrzebujemy uzupełnień w letnim okienku...:)))

Jak tak czytam te żale i tęsknoty za Dąbrowskim czy Gui, to mnie pusty śmiech ogarnia... Bo z jednej strony chcecie nowej jakości i nowego oblicza (L)egii, a z drugiej strony żal wam tzw. graczy ze starego składu... Czy za swoimi eks-żonami lub eks-kochankami także wiecznie tęsknicie i oczekujecie ich ponownego powrotu...??? Nie sądzę...:)))

Koledzy - proces budowy nowej (L)egii to proces kilku-, a nawet kilkunastomiesięczny... Nie ma innej opcji... Musimy być zatem cierpliwi i ufni, iż za jakiś czas będzie tylko lepiej... A ta nasza ostatnia wygrana z łachem..? Kto z nas będzie rozpatrywał styl tego meczu za jakiś czas..? Ważne będą tylko kolejne 3 punkty... Tylko pyry mają i będą mieć ból dupy, tak jak do tej pory boli ich bramka Hamy ze spalonego... Cóż, pomyłki sędziów się zdarzają, bo to tylko zwykli ludzie, omylni... Podobni do nas... Pozdro (L)

Kibo(L) - 06.03.2018 17:20:29, *.lsas.aero

.. do kristof odstaw te prochy bo tylko patrzeć jak wbiegniesz na golasa na murawę ...

Arek - 06.03.2018 17:50:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Akurat Czerwińskiego to bym się nie czepiał. Chciał grać, poszedł grać, gra. I wcale się nie dziwię, jak jeszcze tu wróci silniejszy. A Dąbrowskiego mimo wszystko szkoda.

Da kristof - 06.03.2018 17:52:46, *.dynamic.chello.pl

Już cie wypuścili z tworek?

sluchacz starego dobrego rapu do oLaf - 06.03.2018 17:53:19, *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Sokół !

gazza - 06.03.2018 18:23:28, *.lodz.dialog.net.pl

To nie był gracz na miarę naszego klubu - Rozegrał kilka meczy poprawnie i tyle.
Na Legię był za słaby - życzę mu wszystkiego dobrego w powrocie do Zagłębia.

Bubu - 06.03.2018 18:34:12, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Ile to juz razy slyszalem o wielkiej Legii jej budowie . Za rok , miesiac , dwa lata, Moze tym razem sie uda, oby.

Szelka - 06.03.2018 18:46:31, *.dynamic.chello.pl

Ja rozumiem ideę tzw. wietrzenia szatni po dzielnych zuchach z ubiegłego sezonu, ale świadome rozstanie z Maciejem Dąbrowskim odbieram w kategoriach, cyt.: "O jeden most za daleko". Na dodatek ostatnie wyczyny sportowe i poza sportowe Artura Jędrzejczyka są dowodem na to, że blok defensywny Legii nie błyszczy aż taką plejadą gwiazd. Czy ktoś z kierownictwa klubu po prostu się nie zagalopował?!

@rek do Szelka - 06.03.2018 19:46:07, *.dynamic.chello.pl

Nie bój... Nie bój... Olać Dąbrowskiego... Olać Jędzę... Mamy w obronie Remy'ego, Turzynieckiego, Astiza, Pazdana, Hlouska, Vesovica, Mauricio i jakby co Bartczaka i Cafu... Do lata damy radę... Nie panikuj... Potem dojdzie do obrony Żyro, Kwietniewski, Wieteska... i jakieś nowe zakupy z letniego okienka... Pozdro (L)

Szelka' - 06.03.2018 20:15:19, *.dynamic.chello.pl

~ @rek - niemalże gotów jestem uwierzyć w Twój bezprzykładny optymizm w temacie zasadności totalnego zimowego wietrzenia szatni, ale szanowny Kolego stale mam w pamięci bezradność i szturmowszczyznę trenera Jozaka jaką "musiał" zaprezentować w kompletowaniu (4-krotnym) bloku defensywnego w trakcie niesławnego meczu z Jagielonią. Kontuzje i kolorowe karteczki na tyle przetrzebiły naszą obronę, iż w tym koszmarku meczowym szkoleniowiec zmuszony był zastępować tzw. zmienników innymi zmiennikami zwanych dalej piłkarzami uniwersalnymi, czyli mogącymi grać na 2-3 pozycjach. Jak to się skończyło, to chyba nie muszę Ci przypominać.
Ps.: Twój zwrot, cyt.: "Do lata damy radę" jest przykładem myślenia li tylko życzeniowego, a mnie jak i wielu innych kibiców i fanów Legii głównie interesuje - TU i TERAZ!
Pozdrawiam

tomiacab - 06.03.2018 20:41:32, *.know.cable.virginm.net

duze wzmocnienie dla zaglebia

Jurek - 06.03.2018 20:43:38, *.play-internet.pl

Dzięki Maciek za bramkę w Poznaniu na 1:1 rok temu!

Lostinnio - 06.03.2018 21:04:47, *.centertel.pl

Maciek dziękuję za bramkę z łachem; )

Janusz z Pakistanu - 06.03.2018 21:26:06, *.play-internet.pl

Jakie ma znaczenie ile razy wyslyszeliscie o budowie wielkiej Legii skoro tej budowy nie było bo za transfery odpowiadał osławiony duet skautingowo-podrozniczy Żewlak Travel. A teraz zaszły zmiany w kwestii transferów i odpowiada za nie Kepcji. Oczywiście może się nie udać, możemy przegrać mistrza z Jaga, może połowa zawodników się nie sprawdzić. Ale chyba nie było takiego okienka w którym odchodzi tyłu piłkarzy ktorzy się nie sprawdzili i tylu przychodzi gotowych od razu do gry z dobrych klubów bez szrotu z plaży, jednosezonowych gwiazd ekstraklasy i piłkarzy którzy ostatni dobry mecz mieli 2 lata temu. Tak na prawdę wątpliwie wygląda tylko dziadek Eduardo, który już miał 2 asysty i wywalczył karnego, a przyszedł tyle do grania co do święcenia doświadczeniem przed młodzieżą. Może nie wypalić Mauricio, bo dawno nie grał, ale jest w treningu. Moglby Remy, bo przyszedł z rezerw, ale już widać że wypali, bo zależy mu na karierze i trenował solidnie, a nie wylegiwał się na przyhotelowym basenie. Zatem transfery jednak wydają się przemyślane, bez szrotu, bez ludzi z przypadku. Jak nie wypali tutaj coś, a przecież zdarzyć się tak może bo to tylko sport ze sporą dozą losowości, to nie dlatego że ktoś tu czegoś nie robił na serio, tylko że coś będzie musiało się wysypać z przyczyn niezależnych, albo nie uda się zgrać tych ludzi wystarczająco szybko. Ale z drogi obranej nikt nie zejdzie, bo nie po to tu przyszli ludzie z Dynamo Zagrzeb, nie po to tu doradza człowiek z FC Bazel żeby było tak samo jak wcześniej, tylko żeby zrobić krok do przodu. Może ten krok do przodu w tym sezonie nie będzie zbyt znaczny. Ale od przyszłego już powinien być wyraźnie widoczny. Tak na prawdę dziś jest problem zgrania drużyny. A czasem ktoś zawodzi, ale o dziwo nie koniecznie nowi, ale tak samo starzy, którzy powinni tu być dla nowych przykładem, bo to często reprezentanci z dużymi pensjami, z doświadczeniem, rozumieniem ligi itp. Zatem jak zawsze apeluje o spokój, wyśmiać nas jak zawsze chcą kibice innych klubow, jak to ta bogata Legia jest nieudolna, mimo że sami są bardziej nieudolni od nas. Nie chce mi się wierzyć że kibic Legii może nie myśleć optymistycznie o zmianach które zachodza. Jak widzę płacz po jednym przegranym meczu, albo czasem nawet po wygranym, to nie rozumiem czemu nie ma dla tego co się dzieje teraz w klubie odrobiny kredytu zaufania. Że kibice innych klubów z nas się śmieją to rozumiem, tyle mają radości w kibicowskim życiu że się mogą cieszyć z naszych niepowodzeń, ale mam dziwne odczucie że niektorzy podający się za kibiców Legii też mają jakąś dziwną satysfakcję z tego że nie wszystko idzie zgodnie z planem. Ale projekt nowa Legia, nie licząc przygotowań, zaczął się dopiero w styczniu. Na razie rozegraliśmy 5 meczów, 2 dobre, 2 zle i 1 średni. Każdy zakładał że to będzie lepiej wyglądało, ale widocznie potrzeba czasu. Tyle że z narzekania nic się nie zmieni. Jak ja zaczynałem kibicować to zawsze były wysokie wymagania ale jednak główna idea była że jest się na dobre i na złe. Więc ja bym sobie życzył wokół Legii bardziej pozytywnej atmosfery. Wszystko co się dzieje pokazuje, że tym razem to nie tylko gadanie, tylko realne działania byśmy wreszcie zdominowali ta ligę. A że nie udało się od pierwszych meczów, to jeszcze nie powód do płaczu. Cała Legia zawsze razem.

Mundial w Rosji - 06.03.2018 21:31:46, *.centertel.pl

Hmm... Szkoda ale to jego decyzja. On chce grać a nie siedzieć na ławce.

@rek do Szelka - 06.03.2018 21:53:46, *.dynamic.chello.pl

NA TU I TERAZ to pooglądaj sobie dzisiejszy mecz PSG - Real Madryt... Tam zapierniczają po boisku, aż miło... Galaktyczne składy... Kosmiczna gra... A my co najwyżej w obecnej chwili mamy w Polsce jakby grę "w piłkarzyki" (takie metalowe na drążkach...)... My dopiero teraz możemy się czegoś "nowszego" przy tym nowym sztabie ludzi (Jozak, Kepcija, Heusler)...:)))

Tak siedziałem przy pierwszej połowie przed TV i widzę:

1 - zadymienie stadionu i odpalane race (i jakoś nikt z C+ nie złorzeczy na to, a wręcz komentatorzy są zachwyceni oprawą...) (L)egię to już by zbesztali za jakieś świece i race...

2 - jak tak patrzę na w sumie fajne i składne akcje PSG to jestem dumny, iż w naszej (L)egii mamy 2 graczy z FC Metz, którzy jeszcze nie tak dawno grali przeciwko takiemu PSG... Musi być dobrze... I będzie jeszcze piękniej...

3 - Na boisku "staruszkowie" zapierdzielają na pełnej parze od pola karnego do pola karnego, aż miło (Ronaldo - ponad 33 lata, Dani Alves - 36 lat...) A tymczasem wielu przyczepia się do Eduardo, który dopiero w styczniu zaczął 35 lat... Może dajmy naszemu da Silvie rozegrać się... Może on faktycznie potrzebuję troszkę więcej czasu na aklimatyzację w Polsce...

Okej, zmykam na II połowę... Pomarzyć o dobrej piłce nożnej w Polsce warto... Pozdro (L)

llhm - 06.03.2018 22:27:24, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

do @rek
No trochę pojechałeś z tymi naszymi świetnymi obrońcami...
Kwietniewski? to przecież ofensywny pomocnik/napastnik
Wieteska? jest piłkarzem Górnika
Żyro? młody jest ale nie widzę w nim choć ćwierć talentu brata
Bartczak? - sorry, dla mnie to do jednego worka z Monetą czy Szwochem
Mauricio i Cafu - okaże się - na razie nic nie wiemy
A Remy powinien grać w pomocy a nie na stoperze.

Szkoda Dąbrowskiego bo w formie spokojnie mógłby grać w pierwszym składzie, a jakby się nie łapał to byłby pełnowartościowym zmiennikiem.

Wolfik - 06.03.2018 23:14:24, *.dynamic.mm.pl

Czas pokaże, czy decyzja pozbycia się (tak to widzę) Dąbrowskiego była dobra. Miał fajną wiosnę ubiegłego roku ale na jesieni grał lipę (podobnie jak jesienią 2016). Może dobrze gra tylko wiosną...

Jeśli do klubu ma wrócić Wieteska, to jestem na tak. Zapewne jeśli sztab uzna, że ograł się w Gliwicach to wróci do nas również Czerwiński.

W Mauricio jakoś nie wierzę, zupełnie nie przemawia do mnie wypożyczanie grajków na trzy miesiące. Nawet jeśli odpali i stanie się podstawowym obrońcą to co? Latem już go nie będzie i zabawa zacznie się od nowa.

@rek: Chciałbym być takim optymista jakim jesteś Ty. Niestety uważam, że bez dofinansowania klubu (czytaj pozyskaniu drugiego strategicznego sponsora) rewolucje/przebudowy/wietrzenia czy jak to zwał będą odbywać się co pól roku. A wymiana połowy składu co chwila niczemu nie służy.

Jestem w stanie postawić tezę, że zatrzymanie w klubie VOO spowodowałoby nasz awans do grupowej LE. A zatrzymanie VOO i Prijo plus wykorzystanie klubowego współczynnika mogło skutkować ponownym awansem do LM (chodzi o fakt stabilności składu, bez oceny możliwości zatrzymania w/w w obecnych realiach). Odejście podstawowego gracza, na którym Magiera opierał zespół odbija się czkawką praktycznie do dziś. Bo my tej sytuacji nie opanowaliśmy. W środku pomocy mamy dziurę którą nie załatali (do tej pory) ani Mączyński ani Philips ani Remy. I nie załatają wg mnie.

Dodatkowe pytanie na dziś: ilu zawodników z pozyskanych wiosną zostanie do lata??? Czapka z głów dla tego, kto trafi.

syjon85 - 06.03.2018 23:26:26, *.play-internet.pl

powodzenia w dalszej karierze ... zdecydowanie najbardziej zapamiętam Maćka z asysty do Vadisa podczas domowego meczu z Lechem i z bramki w wyjazdowym spotkaniu z tym samym Kolejorzem ... i za to dzięki ....

Legia⚽️Poland - 06.03.2018 23:27:11, *.85

Maćku!Many!thanks!

FWK do @rek - 06.03.2018 23:54:58, *.play-internet.pl

Mamy Turzyka? Tylko ze on grzeje lawe! Cos ci powiem zaczynam miec obawy o obrone tytulu ty i tobie podobni cisniecie MAGICKOWI szkoda ze on nie mial tyle do Powiedzenia co Romeo przy zakupach... Chwalisz sie i powolujesz na znajomosci co do transferow... Wychwalasz obecnego prezia i krytykujesz ile wlezie Lesnego i wszystko co z nim zwiazane. Wiesz... Zastanawiam sie czy nie jestes trollem pana Mioduskiego... Bez pozdro

FWK do kristof - 07.03.2018 00:03:20, *.play-internet.pl

Podobno fani realufff barcelonuuuf i innnnnychhhh bayernuuuufffff bardzo by chcieli zebys odwiedzal ich fora i tam raczyl ich swoim zartem. Uwierz oni naprawde doceniaja twoj talent!!!

@rek - 07.03.2018 08:13:27, *.dynamic.chello.pl

do FWK

Ja trollem Mioduskiego..? Chciałbym kolego z całego serca, aby kiedyś DM poczytał moje posty... Byłoby mi bardzo miło... Poza tym, dla ciebie, jak tak czytam, to nie ma różnicy w wyrażeniu "zachwalać" a wyrażeniu "dawać wotum zaufania"... Ja od samego początku PISZĘ, iż daję wotum zaufania JR i dodaję zawsze, iż na rozliczenia przyjdzie czas po roku jego pracy... A co do krytyki BL i jego ludzi: poczytaj dokładnie posty z tego forum, to stwierdzisz, iż min. 70% ludzi oficjalnie krytykuje pracę i metody poprzedniego zarządu, a zapewne kolejne 20% boi się do tego przyznać...:))) Ja ciebie dla odmiany pozdrawiam...:)))

do Wolfik

Odnośnie twego akapitu: "...bez dofinansowania klubu (czytaj pozyskaniu drugiego strategicznego sponsora)..." Widzisz brachu, wpierw (L)egia musi pokazać światu biznesu, iż warto w nią zainwestować bez ryzyka straty i ryzyka ośmieszenia się... Temu mają służyć zmiany personalne, począwszy od samej góry, a skończywszy na piłkarzach... (L)egia musi pokazać nowe oblicze i nową jakość, aby przekonać poważnych INWESTORÓW... Taki inwestor wpierw przeprowadzi audyt w klubie, a potem dokładny research rozgrywek ekstraklasy... A tutaj niestety krecią robotę robią nam takie wydarzenia boiskowe, jakie miały miejsce w Gliwicach... Czy myślisz, iż w obecnym stanie rzeczy, jaki jest w ekstraklasie (na trybunach i poza boiskiem), poważny chiński czy arabski inwestor zainwestuje tutaj swoje duże pieniądze..? Nie sądzę... Będzie się najzwyczajniej w świecie bać... Dlatego DM krok po kroku penetruje rynek sponsorski (jego niedawne wizyty w krajach arabskich, jego wizyta w USA, jego kontakty w zarządzie UEFA-y, itp...) To wymaga czasu, spokoju i determinacji... I wierzę, iż DM wkrótce znajdzie godnego sponsora dla (L)egii... Pozdro (L)

t - 07.03.2018 08:26:02, *.mac.edu.pl

Dla mnie to szok!
Świetny obrońca a my się go pozbywamy?!
No chyba że Leśny dał mu taki kontrakt, że było to zbyt duże obciążenie dla budżetu...

Do tego wyzej - 07.03.2018 09:22:43, *.centertel.pl

...powazny chinski albo arabski inwestor...jeszcze wymień żydowskiego i bedzie komplet cudownych zbawcow Legii lewaku

1337 - 07.03.2018 12:35:10, *.dynamic.gprs.plus.pl

FWK
@rek jak wielu z nas ma nadzieję. Przeczytaj post Janusza z Pakistanu to zrozumiesz nasze podejście.

Masz obawy po 3 meczach? Miej obawy po sezonie. Masz pretensje ze Magic nie dostal szansy, a sam jej nie dajesz Jozakowi.

Z pozdro. Bo cala Legia zawsze razem.

do Janusz z Pakistanu - 07.03.2018 18:09:49, *.102

Szrot? Kiedy i jaki bo nawet kolorowy z Norwegii był bardziej obiecujący niż teraz Eduardo... Pasquato? Pewnie tak, jak na razie na równi z czerwonokartkowym pajacem z meczu z Jagą...

Twoje elaboraty nudzą i nic nie wnoszą, pisz krócej bo przemyśleń godnych wiejskiego mędrka naprawdę nie chce się czytać.

Wietrzenie szatni czy całkowita wymiana kadry? Na pewno nie na poziomie ekstraklasowym bo żaden porządny prezes takich czystek nie robi, w dodatku częściowo po okresie przygotowawczym...

Lizania prezia ciąg dalszy...

Wolfik - 07.03.2018 19:09:55, *.dynamic.mm.pl

@rek: Nie analizowałem ligi jako całości, lecz wypowiadałem się pod kątem stabilizacji.

Oczywiście masz zupełną rację, co do kształtu ligi jako produktu i wszystkiego co jest z nim związane.

1337 - 07.03.2018 19:35:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do do Janusz z Pakistanu
A ktory inny prezes ma sukcesy na arenie miedzynarodowej ze swoim zespolem, ze mamy sie wzorowac na biernosci innych? Dajmy czas i szanse na realizacje projektu. Ten wyglada profesjonalnie, wiec ma szanse powodzenia.

Bubu - 07.03.2018 20:38:54, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kto nie ryzykuje , ten szampana nie pije .

kibic - 08.03.2018 01:44:05, *.166

Szkoda dobrego zawodnika! Po co go oddawać?

tomiacab - 08.03.2018 07:53:19, *.181

Uważaj to za duży błąd naszych włodarzy. Astiz ma swoje lata, Pazdan kresy słaby i odejdzie prądy pierwszej okazji, a Remy to murzyn. Wiadomo jak z nimi jest. Zaraz będą fochy, gwiazdorzenie itp.

Adson 78 - 09.03.2018 11:04:25, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ja jeszcze pozbył bym się Jędrzejczyka i Kucharczyka bo to też drewno !!!

Adson 78 - 09.03.2018 11:21:08, *.dynamic.gprs.plus.pl

A do nich dorzuciłbym Kopczyńskiego bo to też drewno !!!

@tomiacab - 09.03.2018 15:27:37, *.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po pierwsze pisz składaniej i wyraźniej a po drugie bije od ciebie rasizm nie każdy murzyn czytaj(ciemno skóry) albo (afroamerykanin) to leń jak nie każdy Polak to złodziej jak myślą o nas na świecie. A pamiętasz Choto?. Tylko(L)