Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com

U-21: Szymański powołany do kadry

Fumen, źródło: PZPN

Sebastian Szymański otrzymał powołanie do reprezentacji Polski do lat 21. Podopieczni Czesława Michniewicza spotkają się z Litwą w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Mecz odbędzie się 27 marca o godz. 18:00 w Lublinie. W gronie wybranych znalazł się także wypożyczony do Wisły Płock Konrad Michalak.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.