III liga: Sokół Ostróda 1-1 Legia II Warszawa

W meczu 19. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała na wyjeździe z Sokołem Ostróda 1-1. W 2. minucie bramkę dla stołecznego zespołu zdobył Piotr Cichocki, a w 57. minucie wyrównujące trafienie z rzutu karnego zanotował Arkadiusz Gajewski. W 80. minucie czerwoną kartką za uderzenie rywala bez piłki został ukarany Mateusz Praszelik. Tabela, terminarz i wyniki.

III liga: Sokół Ostróda 1-1 (0-1) Legia II Warszawa
0-1 - 2' Piotr Cichocki (as. Bartczak)
1-1 - 57' Arkadiusz Gajewski (karny)

Legia II: 1. Vjaceslavs Kudrjavcevs - 24. Łukasz Turzyniecki, 25. Arkadiusz Najemski, 2. Mateusz Bondarenko, 21. Konrad Matuszewski - 17. Kamil Orlik (77. 23. Grzegorz Aftyka), 8. Mateusz Praszelik, 7. Bartosz Gęsior, 18. Piotr Cichocki (70' 20. Mateusz Olejarka) - 27. Robert Bartczak - 9. Michał Góral (83' 11. Kacper Wełniak)

żółte kartki: Najemski, Aftyka (Legia)

czerwona kartka: Praszelik (80', Legia)