Konrad Jałocha - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Świąteczne granie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Choć święta Wielkiej Nocy w pełni, to nie znaczy, że zawodnicy mieli wolne z tego tytułu. W I lidze pojawili się na murawie wypożyczeni legioniści. Czyste konto zachowali bramkarze - Konrad Jałocha i Radosław Majecki. Z kolei Jakub Szumski nie uchronił swej ekipy od porażki z Wigrami Suwałki z Mateuszem Żyro w składzie. W Anglii bolesną lekcję odebrał Hildeberto, którego Northampton uległo 0-4 Charlton Athletic.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - mecz z Wisłą Płock odbędzie się 2 kwietnia o godz. 15:30
Tomasz Jodłowiec - mecz z Wisłą Płock odbędzie się 2 kwietnia o godz. 15:30

Konrad Michalak (Wisła Płock) - mecz z Piastem Gliwice odbędzie się 2 kwietnia o godz. 15:30
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - mecz z Jagiellonią Białystok odbędzie się 2 kwietnia o godz. 15:30

Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Ruchem Chorzów
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – do 46. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu ze Stalą Mielec
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Puszczą Niepołomice
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu ze Stomilem Olsztyn
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Bytovią Bytów
Jakub Szumski (Raków Częstochowa) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z MKS Kluczbork

Anglia
Hildeberto Pereira (Northampton Town) - od 52. minuty w przegranym 0-4 meczu z Charlton Athletic. Ukarany żółtą kartką.

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - od 86. minutu w wygranym 4-0 meczu z Nitrą
Tsubasa Nishi - 90 minut w wygranym 4-0 meczu z Nitrą
Sadam Sulley - nie grał w wygranym 4-0 meczu z Nitrą

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - od 72. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Ujpestem Budapeszt

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - remis 0-0 z AC Milan U-19. W zakończonym turnieju Viareggio Cup został najlepszym strzelcem turnieju zdobywając 6 bramek w sześciu spotkaniach.