Marcin Brosz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Brosz: Chcemy dostarczać ludziom radości

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Marcin Brosz (trener Górnika): W pierwszej kolejności rzuca się w oczy atmosfera. To był wielki mecz, święto futbolu. Tak było od pierwszej minuty. Cieszymy się, że takie spotkania mają miejsce w Zabrzu. Chcielibyśmy zawsze grać tak, jak końcówkę. To był dla nas ciężki mecz, bardzo trudny przeciwnik. Legia dobrze się przygotowała do tego spotkania.
Chciałbym podkreślić, że wejście na boisko Hajdy dodało nam impulsu i mecz wyglądał od tej pory inaczej. Dla niektórych moich piłkarzy takie spotkanie zdarzyło się po raz pierwszy w życiu, jestem przekonany, że to ogromny kapitał do tego, żeby się rozwijać piłkarsko.

Szkoda, że ten mecz nie trwał dłużej. Obie drużyny chciały wygrać, dlatego spotkanie było tak otwarte, żaden zespół nie kalkulował. Brakuje nam zwycięstw zdajemy sobie z tego sprawę, ale realizujemy pewien pomysł i wprowadzamy do zespołu młodych zawodników. W ten sposób nie zawsze da się osiągnąć to, co się chce. Chcemy dostarczać ludziom radości w każdym spotkaniu, nie zawsze nam wychodzi, ale staramy się nadrobić to ambicją, zaangażowaniem i wolą walki. Zawsze będziemy grali na 100%.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.