Michał Kopczyński - fot. Mishka / Legionisci.com

III liga: Legia II Warszawa 2-1 Warta Sieradz

W meczu 22. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa wygrała z Wartą Sieradz 2-1. Do przerwy podopieczni Krzysztofa Dębka prowadzili 1-0 po trafieniu Oskara Wojtysiaka. W 63. minucie na 2-0 podwyższył Michał Góral, ale kilka minut później goście zdobyli kontaktową bramkę z rzutu karnego. Pełne 90 minut rozegrał Michał Kopczyński.

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (1-0) Warta Sieradz
1-0 - 32' Oskar Wojtysiak (as. Kamil Orlik)
2-0 - 63' Michał Góral (as. Kamil Orlik)
2-1 - 68' Mariusz Zawodziński (karny)

Legia II (skład wyjściowy): 1. Vjaceslavs Kudrjavcevs - 4. Kacper Pietrzyk, 25. Arkadiusz Najemski, 2. Mateusz Bondarenko, 24. Łukasz Turzyniecki (43' 18. Piotr Cichocki) - 14. Oskar Wojtysiak, 15. Michał Kopczyński, 13. Bartosz Rymek, 20. Mikołaj Kwietniewski (62' 16. Michał Karbownik), 17. Kamil Orlik (87' 23. Grzegorz Aftyka) - 9. Michał Góral

Rezerwa: 12. Michał Gołuński

żółte kartki: Pietrzyk (Legia II) - Klepacz, Nowacki (Warta)
czerwona kartka: Klepacz (za dwie żółte, 90. minuta, Warta)