Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Widzew Łódź 3-2 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 23. kolejki III ligi rozegranym w Łodzi Legia II Warszawa przegrała z Widzewem 2-3. Dwie bramki dla Legii zdobył Robert Bartczak. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-1. Spotkanie obejrzało 18 tysięcy kibiców.

III liga: Widzew Łódź 3-2 (2-1) Legia II Warszawa
1-0 - 3' Mateusz Michalski
1-1 - 11' Robert Bartczak
2-1 - 25' Róbert Demjan
3-1 - 50' Dario Krišto
3-2 - 73' Robert Bartczak (karny)

Legia II: 1. Vjačeslavs Kudrjavcevs - 8. Mateusz Praszelik, 2. Mateusz Bondarenko (60' 18. Piotr Cichocki), 25. Arkadiusz Najemski (84' Grzegorz Aftyka), 4. Kacper Pietrzyk - 21. Konrad Matuszewski, 27. Robert Bartczak, 16. Michał Karbownik (71' 7. Bartosz Gęsior), 20. Mikołaj Kwietniewski, 17. Kamil Orlik (66' 13. Bartosz Rymek) - 9. Michał Góral

żółte kartki: Michalski (Widzew) - Praszelik, Najemski, Pietrzyk, Matuszewski, Kwietniewski (Legia II)

widzów: 17 987



Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Baluty - 21.04.2018 / 12:09, *..toya.net.pl

Nie wiem o co Ty walczysz , ale fakt jest taki , że nas na 3 lidze jest 18 tysięcy i 16,500 sprzedanych karnetów , a was w walce o Mistrza przychodzi 13 000 . Wiec faktów nie oszukasz... Co do ekstraklasy to chlopczyku nie patrz w te liczby , bo nawet nie masz pojęcia co działo się z Widzewem za rządów Cacka, były takie liczby bo większość ludzi nie tolerowała tych rządów i nie chodziła na mecze , nie dlatego że im się nie chciało tylko w ramach protestu i z niechęci do Cacka, ale co ty możesz o tym wiedzieć... nie mam zamiaru się tłumaczyć ... wiem co jest tu i teraz , mamy 3 ligę i stadion jest zawsze pełny czy gramy z wami czy z Viktorią Sulejówek... a wy gracie o mistrza chciałem ci przypomnieć .... tak wiec nie martw się o naszą frekwencję , patrz na swój klub i weź kolegów ze sobą następnym razem, może będzie was więcej ....a o tym ze nie rzucam słów na wiatr przekonasz się już niedługo ...czekaj cierpliwie

odpowiedz
Rytm - 19.04.2018 / 16:46, *..dynamic.chello.pl

Tak na Widzew chodzą kłamczuszku:) Podałem ci suche fakty - czyli waszą frekwencję w ostatnim sezonie w ekstraklasie. Po 3 tys., 4, czy 5 tys. na meczach na starym stadionie. Komplet to był chyba tylko na meczu z wiadomo kim - z Wielką Legią.

Więc co takie słabe liczby? Gdzie byliście?,Chowaliście się przed ŁKS-em?:D

Nowy stadion, niskie ceny biletów/karnetów, walka o awans do wyższej ligi - skutkuje to wyższą frekwencją. Ale fascynacja stadionem minie. Jak ceny biletów i karnetów pójdą w górę to też będzie inaczej. No i jak ugrzęzniecie na jakimś szczeblu to też optyka się zmieni.

Mam nadzieję, że odpowieez gdzie byliście w ostatnim sezonie w ekstraklasie (we wcześniejszych też). Przypomnę frekwencję - po 3, 4, 5, 6 tys. ludzi, a stadion mieścił około 9 tys.:) Czekam.

odpowiedz
Bałuty - 19.04.2018 / 03:06, *..play-internet.pl

Nie bądź śmieszny chlopczyku. .... chyba nie wiesz o cym piszesz... zresztą nie ma co polemizować , Wy gracie o mistrza My w 3 lidze , MY chodzimy na Widzew w każdej lidze, a jeśli chodzi o nowy stadion to masz racje przyciąga i gwarantuje że już zawsze będzie pełny, Widzew sprzedał 16500 karnetów chłopie , ludzie nie chodzą na stadion tylko na Widzew... ale ty tego nigdy nie zrozumiesz ....

odpowiedz
Rytm - 17.04.2018 / 21:31, *..dynamic.chello.pl

Wasz ostatni sezon w ekstraklasie 13/14 - frekwencje typu 4500, 5000, 5300, 6000 były na porządku dziennym. Można sprawdzić:)

Jest szał na nowy stadion i tyle. Jakoś w ekstraklasie tłumnie nie chodziliście. Więc jak mamy brać z was przykład?

Szał na nowy stadion plus niskie ceny biletów i stąd frekwencja. Ale nie będzie to trwało wiecznie co pokazuje wasza frekwencja w ekstraklasie:)

A że sportowo nie dorównujecie Wielkiej Legii to inna para kaloszy:) My jesteśmy ciągle, zmienia nam się tylko rywal.

odpowiedz
Rytm - 17.04.2018 / 21:23, *..dynamic.chello.pl

U nas słoiki a u was podmiejscy i wsie jak się znudzą nowym stadionem to będą pustki.

odpowiedz
Rytm - 17.04.2018 / 21:21, *..dynamic.chello.pl

Pierwszy sezon z nowym stadionem. Na starym stadionie były pustki na meczach Widzewa. Minie pierwszy szał nowego stadionu i wróci normalna frekwencja. Tak miał każdy klub z nowym obiektem. Sezon, dwa i wszystko wraca do normy. A niech Widzew nie awansuje przez rok czy dwa to znów będą pustki.

odpowiedz
Bałytu - 17.04.2018 / 02:17, *..toya.net.pl

Mordko bez spinki, ja się do nikogo nie porównuje , tym bardziej do was , to wy możecie brać przykład z Widzewa w 3 lidze co mecz 16-18 tysięcy kibiców , u was kilka słabszych meczy i słoiki juz nie chodzą, Nie ważne w której lidze ważne że to Widzew !!! Czekajcie cierpliwie juz niedługo ......

odpowiedz
Darek - 15.04.2018 / 13:02, *..dynamic.chello.pl

Obejrzałem właśnie skrót tego meczu.To co zrobił bramkarz Legii przy drugim golu dla widzewa to jest kryminał.Jak koleś nie atakowany przez nikogo nie potrafi złapać piłki to jak on ma być przyszłością Legii?

odpowiedz
:) - 15.04.2018 / 12:56, *..71

Wynik cieszy :)

odpowiedz
DoRytm - 15.04.2018 / 10:11, *..play-internet.pl

Tylko Legia gra o mistrzostwo , a Widzew w III lidze. Nie widzisz różnicy ? Większość klubów ekstraklasy ma podobne ceny karnetów.
Bez spiny pozdrawiam

odpowiedz
Rytm - 15.04.2018 / 08:07, *..centertel.pl

Do tego u nas dochodzi wydatek na karnet na rundę mistrzowską, który nie wchodzi w cenę karnetu na sezon zasadniczy.

odpowiedz
Rytm - 15.04.2018 / 08:05, *..centertel.pl

Do Bałuty -
aż sprawdziłem te wasze ceny karnetów. Ceny ekstraklasowe? Hahaa wudać, że od kilku lat tułacie się po niższych ligach i nie znasz realiów cenowych.

U nas są zdecydowanie droższe. Czasami tak z kilka razy.

To żeś mnie rozśmieszył.
Ni chyba, że miałeś na myśli jakąś Sandencję cze Niecieczę:D Do nich się możecie porównywać.

odpowiedz
Bałuty - 15.04.2018 / 03:33, *..play-internet.pl

16500 sprzedanych karnetów na Widzew , ceny ekstraklasowe w 3 lidze... jest dobrze ...

odpowiedz
sgfd - 14.04.2018 / 23:47, *..dynamic.chello.pl

55 zl najtanszy bilet na Zylete... nie jest dobrze...

odpowiedz
Ex - 14.04.2018 / 23:11, *..dclient.hispeed.ch

18k vs 13k.... nie jest dobrze :/

odpowiedz
Greg - 14.04.2018 / 23:11, *..ftth.glasoperator.nl

Ladny mecz

odpowiedz
Pit - 14.04.2018 / 22:28, *..dynamic.gprs.plus.pl

Dno dna...wstyd i beznadziejna gra.kaleki i nieudacznicy w Legii.być może 1 piłkarz Legii z tej drużyny kiedyś zagra w ekstraklasie, reszta szrot i kaleki bez techniki, rozumu i umiejętności.wywalić 95,% drużyny i trenerów .tylko wstyd przynoszą...........dość dziadostwa........won z Legii

odpowiedz
hahha - 14.04.2018 / 22:26, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

18 000 do 13 000
bez komentarza

odpowiedz