Cristian Pasquato - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zagrożeni w meczu z Zagłębiem Lubin

Mishka, źródło: Legionisci.com

Krzysztof Mączyński oraz Cristian Pasquato są zagrożeni przed dzisiejszym meczem 31. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Każdy z nich zgromadził na swoim koncie po 3 żółte kartki w lidze. Zagrożony pauzą jest jednak tylko Włoch, bowiem Mączyński przeciwko Zagłębiu nie zagra z powodu urazu.

Żółte kartki legionistów w lidze:
6 - Adam Hlousek, Michał Pazdan
5 - Inaki Astiz
4 - Artur Jędrzejczyk
3 - Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato
2 - Michał Kucharczyk, Marko Vesović
1 - Domagoj Antolić, Cafu, Eduardo, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Mauricio, Miroslav Radović, William Remy

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
v1 - 14.04.2018 / 18:02, *..opera-mini.net

poszukaj sobie kogos z autkiem ewentualnie poczekaj gdy Legia bedzie grala w niedziele o 18

odpowiedz
DoV1 - 14.04.2018 / 17:49, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo to canal plus ustala kalendarz jako właściciel praw telewizyjnych. W Pucharze Polski jest to polszmat.

odpowiedz
V1 - 14.04.2018 / 14:20, *..dynamic.chello.pl

Czemu notorycznie gramy tak późno? PP czy to liga zawsze mecze po 20-tej..Bardzo często mam problemy wyrobić się na ostatni autobus :/ Wiosna, piękna pogoda słońce a gramy zawsze przed 21 :/ Dlaczego nie może to być choćby godzina 17 czy 19 ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.