fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramka i najciekawsze akcje meczu z Zagłębiem Lubin

Redakcja, źródło: ekstraklasa.tv

Legia Warszawa przegrała po raz 11 w tym sezonie. Tym razem "Wojskowi" polegli na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Jedynego gola dla gości zdobył w drugiej połowie Filip Starzyński. Legioniści mieli kilka wybornych szans, ale zabrakło im precyzji. Najbliższej pokonania Dominika Hładuna byli Kasper Hamalainen i Jarosław Niezgoda. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z tego spotkania.

Skrót meczu
Gol Starzyńskiego

Malarz broni próbę Maresa
Słupek Kucharczyka
Szansa Kucharczyka
Pazdan ratuje Legię
Bomba Jagiełły
Fatalne pudła Hamalainena
Niezgoda w boczną siatkę
Malarz broni strzał Jagiełły
Hładun broni główkę Jędrzejczyka
Mares sam na sam z Malarzem
Pudło Niezgody

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

Darek - 15.04.2018 02:13:25, *.dynamic.chello.pl

Czemu nie ma w skrócie meczu ani w pojedynczych akcjach spalonego po którym Legia zdobyła gola i ręki piłkarza zagłebia w polu karnym ?Przeanalizował bym sobie te sytuacje.
Z pozycji stadionu wydaje mi się że ręka była.Co do spalonego to nie zauważyłem tego więc te dwie akcji szczególnie bym obejrzał.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.