fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramka i najciekawsze akcje meczu z Zagłębiem Lubin

Redakcja, źródło: ekstraklasa.tv

Legia Warszawa przegrała po raz 11 w tym sezonie. Tym razem "Wojskowi" polegli na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Jedynego gola dla gości zdobył w drugiej połowie Filip Starzyński. Legioniści mieli kilka wybornych szans, ale zabrakło im precyzji. Najbliższej pokonania Dominika Hładuna byli Kasper Hamalainen i Jarosław Niezgoda. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z tego spotkania.

Skrót meczu
Gol Starzyńskiego

Malarz broni próbę Maresa
Słupek Kucharczyka
Szansa Kucharczyka
Pazdan ratuje Legię
Bomba Jagiełły
Fatalne pudła Hamalainena
Niezgoda w boczną siatkę
Malarz broni strzał Jagiełły
Hładun broni główkę Jędrzejczyka
Mares sam na sam z Malarzem
Pudło Niezgody

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Darek - 15.04.2018 / 02:13, *..dynamic.chello.pl

Czemu nie ma w skrócie meczu ani w pojedynczych akcjach spalonego po którym Legia zdobyła gola i ręki piłkarza zagłebia w polu karnym ?Przeanalizował bym sobie te sytuacje.
Z pozycji stadionu wydaje mi się że ręka była.Co do spalonego to nie zauważyłem tego więc te dwie akcji szczególnie bym obejrzał.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.