Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
REKLAMA

LIVE!: Legia - Zagłębie

Redakcja

O godzinie 20:30 przy Łazienkowskiej legioniści niespodziewanie staną przed szansą wyprzedzenia w tabeli Lecha, który w piątek przegrał mecz. W tym sezonie Legia dwukrotnie ogrywała Zagłębie i liczymy na to, że uczyni to po raz trzeci! Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Cytat KStanowski - 14.04.2018 / 22:39, *..dynamic.chello.pl



Krzysztof Stanowski


@K_Stanowski
40 sek.40 sekund temu
Więcej
Możecie mnie grillować, ale na moje oko to przez ostatni rok Legia podupadła w zasadzie na każdym polu: sportowo, marketingowo, frekwencyjnie. Zmierza w kierunku wegetacji.
2 odpowiedzi 1 podany dalej 13 polubionych

odpowiedz
lump - 14.04.2018 / 22:29, *..play-internet.pl

Boguś się zastanawia powrót czy Sosnowiec.Loczek wymiękł.

odpowiedz
torcida - 14.04.2018 / 22:27, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Górnik Zabrze - Puchar Polski jest nasz !!!

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2018 / 22:27, *..centertel.pl

Liga cienka więc wygląda t tak jakby było ustawiane, ale problem w tym że oni na prawdę tak grają akucharczyk był najlepszy na boisku...

odpowiedz
leoś - 14.04.2018 / 22:23, *..66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

wczoraj jak przegraliśmy to przeszła mi myśl jak nic jest ustawka i wszyscy przegrają.... fryzjer to był pikuś w porównaniu z tym co teraz się dzieje

odpowiedz
bdeput - 14.04.2018 / 22:22, *..194.optikomp.pl

Czy ktoś zrobi porządek z Jozakiem,
Kiedy zaczną grać dla nas beznadziejni piłkarzyki,
niech zrobi porządek prezes, albo niech sam wraca do ameryki.gada tylko głupoty, nie czuje co chcą kibice.
Pozdrawiam IK

odpowiedz
sochaczew - 14.04.2018 / 22:22, *..centertel.pl

Tak spier....lić mecz potrafi tylo nasza Legiunia!!! Hahhahhahh grajki za 1 pesos peruwiańskich....hejty 3.2.1 jazda!!!!!

odpowiedz
Matwij - 14.04.2018 / 22:19, *..dynamic.chello.pl

@rek ! Z niecierpliwością czekam na Twoje zachwyty nad taktyką nieudaczników Mioduskiego i Jozaka. Czy dalej będziesz pieprzył żeby czekać z osądami?! Prawda jest niestety taka że jeśli Legia zdobędzie MP to będzie to najgorszy mistrz od dziesiątek lat.

odpowiedz
phaeton 74 - 14.04.2018 / 22:19, *..dynamic.chello.pl

bezradni jak opozycja w sejmie

odpowiedz
lump - 14.04.2018 / 22:18, *..play-internet.pl

Nawet Być Mistrzem Polski w tym kraju to wstyd!!!

odpowiedz
APGAP - 14.04.2018 / 22:17, *..55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ZAWSZE Z OGÓRAMI DOSTAJEMY PO DUPIE A TERAZ Z WSZYSTKIMI DOSTANIEMY. BO OGÓRY TO MY SIE ZROBILISMY ZA PROZAKA.

odpowiedz
P - 14.04.2018 / 22:16, *..60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dymisja !!!

odpowiedz
phaeton74 - 14.04.2018 / 22:11, *..dynamic.chello.pl

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

odpowiedz
antyk - 14.04.2018 / 21:59, *..18.ipv4.supernova.orange.pl

ale w tym meczu dopiero zauważyłem że ten niezgoda to straszny paralityk jakby na jego miejscu był nikolić to byśmy z 5 do 1 wygrali

odpowiedz
jogi loew - 14.04.2018 / 21:58, *..centertel.pl

co za matoły. wywalic wszystkich z kadry i jozaka razem z nimi

odpowiedz
ludzik - 14.04.2018 / 21:56, *..centertel.pl

Jedrzejczyk wez wypie...alaj

odpowiedz
Mariol - 14.04.2018 / 21:52, *..w90-90.abo.wanadoo.fr

No i dupa.

odpowiedz
Daszka - 14.04.2018 / 21:34, *..dynamic.chello.pl

Vesović albo Kuchy, to chyba klucz do sukcesu w dzisiejszym meczu. A pan Jozak swoje...

odpowiedz
Ty - 14.04.2018 / 21:32, *..dynamic.chello.pl

Paaaaaaadaka!! Strasznie się na to patrzy!!

odpowiedz
Stadion - 14.04.2018 / 21:31, *..static.ip.netia.com.pl

Ale kibiców tłumy ile jest 7 tys???

odpowiedz
do gniazda - 14.04.2018 / 21:31, *..centertel.pl

Zamiast "Jesteśmy z Wami" zaśpiewajmy "gramy o mistrza, hej k... gramy o mistrza". Może kogoś to obudzi!

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2018 / 21:28, *..centertel.pl

Niezgoda, to ma coś w nazwisku. Tak jakby chciał być wielkim piłkarzem, ale jego natura wyrażała niezgodę na to.

odpowiedz
Bloom - 14.04.2018 / 21:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

Co za padaka nawet w B klasie bywają większe emocje ale jakoś o wynik jestem spokojny porażka w porywach remis. Wyścig ślimaków paralityków po mistrza trwa.

odpowiedz
antyk - 14.04.2018 / 20:52, *..18.ipv4.supernova.orange.pl

oczy mi krwawią od oglądania tego czegoś

odpowiedz
grzesiek - 14.04.2018 / 20:44, *..centertel.pl

zła taktyka trenera.

odpowiedz
as - 14.04.2018 / 20:21, *..dynamic.chello.pl

Dzisiaj wygramy zdecydowanie a ten pseudo trener niestety odbuduje swoją pozycję ,,,

odpowiedz
Adek - 14.04.2018 / 20:18, *..dynamic.kabel-deutschland.de

Nikomu się takiej padaki oglądać nie chce. Frekwencja mówi sama za siebie. Jozak wyjazd !!!

odpowiedz
Daszka - 14.04.2018 / 20:17, *..dynamic.chello.pl

Śmiertelnym grzechem byłoby nie wykorzystać potknięć Lecha i Jagi. Trzymamy mocno kciuki za zwycięstwo Legii, ale mądrzejsi będziemy ok. godz. 22.30.

odpowiedz
rob bandit - 14.04.2018 / 20:08, *..satfilm.com.pl

wygrać dziś te zawody ...Legio musisz!!!

odpowiedz
info - 14.04.2018 / 20:04, *..dynamic.chello.pl

Dziwne że nie podacie nawet info z meczu Widzew-Legia II
2-1 HT

odpowiedz
Mok - 14.04.2018 / 19:58, *..dynamic.chello.pl

Wieśniaki w plecy, Legunia MUSI!

odpowiedz
ludzik - 14.04.2018 / 19:57, *..centertel.pl

Nawet tacy jak oni nie sa w stanie tego spie...lić

odpowiedz
L - 14.04.2018 / 19:49, *..dynamic.gprs.plus.pl

czy to ustawka? bo nie wierzę o co chodzi w tej lidze

odpowiedz
RMFC - 14.04.2018 / 19:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

W Białymstoku super wynik dla Legii. Dzisiaj nie możemy tego spiepsz..ć z Zagłębiem. Legio Tylko Zwycięstwo!!!!

odpowiedz