Mateusz Szwoch - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Szwoch strzela w derbach. Sulley ustala wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kolejny raz Mateusz Szwoch miał okazję wystąpić w derbach Pomorza. Tym razem wypożyczony z Legii pomocnik wpisał się na listę strzelców otwierając wynik spotkania. Sadam Sulley przypomniał o sobie zdobywając bramkę dla słowackiego Zemplina. Sulley wszedł z ławki i dał wygraną swojej drużynie. Z kolei na zapleczu ekstraklasy Konrad Jałocha i Radosław Majecki zachowali czyste konto w potyczkach swoich drużyn.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Cracovią
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Cracovią

Konrad Michalak (Wisła Płock) - 90 minut w zremisowanym 2-2 meczu z Wisłą Kraków
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 85. minuty w wygranym 1-0 meczu z Legią Warszawa
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Lechią Gdańsk. Strzelec bramki na 1-0 w 9. minucie z rzutu karnego. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

Mateusz Żyro - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Odrą Opole

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Górnikiem Łęczna
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Pogonią Siedlce
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Bytovią Bytów
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z GKS Katowice
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Ruchem Chorzów
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Jakub Szumski (Raków Częstochowa) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - do 70. minuty w przegranym 0-1 meczu z Błękitnymi Stargard

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - od 46. minuty w wygranym 2-0 mecze ze Zlate Moravce. Ukarany żółtą kartką.
Tsubasa Nishi - 90 minut w wygranym 2-0 mecze ze Zlate Moravce
Sadam Sulley - od 72. minuty w wygranym 2-0 mecze ze Zlate Moravce. Strzelec bramki na 2-0 w 76. minucie spotkania. Ponadto został ukarany żółtą kartką.

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - do 83. minuty zremisowanym 1-1 meczu z Debreczynem

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Sassuolo U-19