Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
W środę ostatni przystanek przed stacją Stadion Narodowy! - fot. Janek Mateńko
W środę ostatni przystanek przed stacją Stadion Narodowy! - fot. Janek Mateńko
Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 r. godz. 13:00

Kierunek Stadion Narodowy - trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

18 kwietnia o godzinie 20:30 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie rewanżowy mecz 1/2 finału Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach i Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki". Na chwilę obecną zajętych jest ok. 17 000 miejsc.

UWAGA! Posiadacze karnetów na rundę zasadniczą sezonu 2017/18, a także posiadacze karnetów na rundę rewanżową sezonu 2017/18, wchodzą na mecz na podstawie swoich abonamentów.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:






Komentarze: (15)

Juri, 16.04.2018 13:06:08 - *.centertel.pl

Fernando Karanga przymieżany do Legii.
Wszyscy na Legię.

Bodek , 16.04.2018 13:18:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sa tez jeszcze caly czas bilety na final na narodowym z neutralnej puli, takze radze lykac w ciemno, bo bilety z puli klubowej pojda dla kumaterii i po osiedlach. Oczywiscie zakladajac ze te parality z obecnego skladu nie prze...bia dodatkowo w srode z gornikiem, ale kto nie ryzykuje...
Ps. KuchyKing!!!

fcSkierniewice, 16.04.2018 13:19:27 - *.246

Wszyscy na stadion i jazda z hanysami , puchar jest nasz !!!!

do Juri, 16.04.2018 13:57:04 - *.play-internet.pl

Z tym Karanga to serio czy taka wrzutka od Ciebie dla emocji ? Pytam powaznie

Rambo, 16.04.2018 14:04:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kiedy ruszy sprzedaz na final?

daniel, 16.04.2018 14:11:38 - *.centertel.pl

A na narodowym na ktorej trybunie jest Legia z dopingiem?

asdfghjkl, 16.04.2018 15:11:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

Tylko puste trybuny przemówią do tego nieudacznika właściciela prezesa
Ale jak chcecie finansować te nieudaczne ruchu, to wasza sprawa, wasze pieniądze
Dobrze to się nie skończy...

@daniel, 16.04.2018 15:35:56 - *.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Patrząc na poprzedni finał to po prawej bo tam była Arka.Legia będzie gościem wiec wychodzi prawa za bramką.Jeśli się mylę to proszę poprawić.
Only Legia Żyrardów.

Redakcja (LL!): W przypadku awansu Legii będą to jak zawsze sektory G26–G31 oraz D14–D17. W tym wypadku nie ma znaczenia kto będzie gospodarzem, a kto gościem (swoją drogą gospodarz jest losowany każdorazowo, więc nie wiadomo kto nim będzie). Takie rozmieszczenie kibiców spowodowane jest wyłącznie względami logistycznymi.

do Rambo, 16.04.2018 15:45:13 - *.42

a jak myślisz kiedy ma ruszyć? Dzisiaj? Jutro?

karneciarz, 16.04.2018 16:27:00 - *.94.citimedia.pl

Droga Redakcjo,
wiem, iż Legia jeszcze nie awansowała a prawdopodobnie bilety zostały rozdane międy grupy.. czy wszystkie zostały rozdane? naprawde wszystkie? Jestem karneciarzem od kilku lat byłem na prawie każdym meczu w lidze. Bylem na bytowii, marzłem z Jagiellonią. Nie bedzie zadnej puli otwartej dla karneciarzy? oraz kupna pierwszeństwa od ilości meczów? tak było zawsze i dobrze się to sprawdzało.
Dziękuje za odpowiedz. !

ludzik, 16.04.2018 17:10:54 - *.static.ip.netia.com.pl

Ale biletow jeszcze nie mozna kupic na miejsca finalistow

Do Bodek, 16.04.2018 17:11:25 - *.centertel.pl

Nie panikuj... Pewnie byłeś na Ł3 max 10 razy a teraz płaczesz i oszukujesz braci po szalu aby dostać bilet... Bilety sa, spokojnie. Kto chodzi regularnie ten dostanie. Jest tylko jeden warunek- Legia musi awansować do finału.

Pietras, 16.04.2018 17:12:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Za tą ostatnią kompromitacje MIODEK ma jeszcze na bezczela takie ceny biletów zarządać.Kpina.Wszyscy powinny wejść za darmo,a wszczególności wszystkie dzieciaki.Pozdro po szaLu.

do do Bodek, 16.04.2018 20:37:58 - *.play-internet.pl

Juz wszystkie bilety na źylete na narodowym są rozdane akonto,ba juz ludzie na osiedlach za te bilety popłacili jaja sie zaczną jak nasze orły dadza pojutrze ciała i trzeba będzie kasę oddawać.

kowaL, 16.04.2018 21:56:04 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

wy jeszcze na stadion chodzicie????!!!! Tylko puste trybuny czegoś loczka mogą nauczyć!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.