Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Pucharu Polski. Spotkanie Legii z Górnikiem Zabrze, które odbędzie się w środę o godzinie 20:30, sędziować będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

Mecz Arki z Koroną poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

dario - 16.04.2018 21:39:41, *.dynamic.chello.pl

Mam pytanie czy mecze Legii muszą ciągle sędziować
nieudaczniki - Musiał , Przybył , Frankowski to jakaś
klika z PZPN

kowaL - 16.04.2018 21:56:58, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Toruń z Legią! Legia z Toruniem!

Arek - 16.04.2018 22:36:17, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nam asa dali. I to w dodatku niepełnosprawnego. Będzie się działo, bo Franuś nie do widzi.

Zajmon Szczecin - 16.04.2018 23:23:18, *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@kowal
jak mnie to cieszy ze nie tylko Szczecin za Legia

Cult❤️Legia - 17.04.2018 01:34:58, *.5

W Toruniu miło na wiešć że goście w odwiedziny chlebem I solâ pozdrawiamy!Legie!Toruń!trzymajcie sie!

A przybył kapeluszarki - 17.04.2018 02:29:41, *.5

Da finał obrońcy trofeum

SEBO(L) - 17.04.2018 07:14:34, *.play-internet.pl

@dario : Tak,każdy z nich Musiał...

Kibic - 17.04.2018 08:37:43, *.acuarius.pl

To jest jakis dramat. Nie trawie tego goscia. Potrafi podejmowac odwazne decyzje, ale tylko przeciwko Legii, dla Legii nie potrafii pokaac odwagi. Najgorszy ananas sedziowski. Wykreca nas, daje Lachowi.

Co do przybyla, on jest po prostu slaby. Myli sie w jedna i w druga strone i wole takiego, niz goscia, ktory ewidentnie sedziuje przeciwko nam.

tata_major - 17.04.2018 13:49:03, *.197

A może zawsze ma być Sławomir Redziński z Zielonej Góry jak w Sezonie 93/94 z Górnikiem Zabrze .