Bartosz Frankowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Frankowski sędzią meczu z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Pucharu Polski. Spotkanie Legii z Górnikiem Zabrze, które odbędzie się w środę o godzinie 20:30, sędziować będzie Bartosz Frankowski z Torunia.

Mecz Arki z Koroną poprowadzi Jarosław Przybył z Kluczborka.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
tata_major - 17.04.2018 / 13:49, *..197

A może zawsze ma być Sławomir Redziński z Zielonej Góry jak w Sezonie 93/94 z Górnikiem Zabrze .

odpowiedz
Kibic - 17.04.2018 / 08:37, *..acuarius.pl

To jest jakis dramat. Nie trawie tego goscia. Potrafi podejmowac odwazne decyzje, ale tylko przeciwko Legii, dla Legii nie potrafii pokaac odwagi. Najgorszy ananas sedziowski. Wykreca nas, daje Lachowi.

Co do przybyla, on jest po prostu slaby. Myli sie w jedna i w druga strone i wole takiego, niz goscia, ktory ewidentnie sedziuje przeciwko nam.

odpowiedz
SEBO(L) - 17.04.2018 / 07:14, *..play-internet.pl

@dario : Tak,każdy z nich Musiał...

odpowiedz
A przybył kapeluszarki - 17.04.2018 / 02:29, *..5

Da finał obrońcy trofeum

odpowiedz
Cult❤️Legia - 17.04.2018 / 01:34, *..5

W Toruniu miło na wiešć że goście w odwiedziny chlebem I solâ pozdrawiamy!Legie!Toruń!trzymajcie sie!

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 16.04.2018 / 23:23, *..49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@kowal
jak mnie to cieszy ze nie tylko Szczecin za Legia

odpowiedz
Arek - 16.04.2018 / 22:36, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To nam asa dali. I to w dodatku niepełnosprawnego. Będzie się działo, bo Franuś nie do widzi.

odpowiedz
kowaL - 16.04.2018 / 21:56, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Toruń z Legią! Legia z Toruniem!

odpowiedz
dario - 16.04.2018 / 21:39, *..dynamic.chello.pl

Mam pytanie czy mecze Legii muszą ciągle sędziować
nieudaczniki - Musiał , Przybył , Frankowski to jakaś
klika z PZPN

odpowiedz