Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Sulley trafia do bramki, Szwoch marnuje karnego

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Sadam Sulley trafił do bramki w ligowym spotkaniu z FK Senica. W ekstraklasie oraz na jej zapleczu na murawie spotkali się wypożyczeni legioniści. Arka Gdynia z Mateuszem Szwochem została upokorzona przez Piasta, w którym wystąpili Jakub Czerwiński oraz Tomasz Jodłowiec. Na dodatek, pomocnik gdynian zmarnował rzut karny. W I lidze sosnowiczanie cieszyli się z wbicia trzech bramek Radkowi Majeckiemu. Z kolei ekipa Konrada Jałochy pokazała wyższość nad drużyną Jakuba Szreka.
Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - 90 minut w wygranym 5-1 meczu z Arką Gdynia
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w wygranym 5-1 meczu z Arką Gdynia. Ukarany żółtą kartką.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 67. minuty w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Lubin
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - od 84. minuty w wygranym 2-1 meczu z Wisłą Płock
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - do 57. minuty w przegranym 1-5 meczu z Piastem Gliwice. W 33. minucie, przy stanie 0-1, nie wykorzystał rzutu karnego.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - od 77. minuty w wygranym 3-1 meczu ze Stalą Mielec
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 3-1 meczu ze Stalą Mielec
Vamara Sanogo - do 77. minuty w wygranym 3-1 meczu ze Stalą Mielec. Ukarany żółtą kartką.

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – do 46. minuty w przegranym 1-6 meczu z Miedzią Legnica
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Pogonią Siedlce
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w wygranym 3-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu z Zagłębiem Sosnowiec
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - od 69. minuty w przegranym 0-1 meczu z GKS Tychy
Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Chojniczanką Chojnice. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z GKS 1962 Jastrzębie Zdrój

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 1-2 meczu z FK Senica
Tsubasa Nishi - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z FK Senica
Sadam Sulley - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z FK Senica

Węgry
Dominik Nagy (Ferencvaros) - od 74. minuty w wygranym 2-1 meczu z Haladas. Ukarany żółtą kartką.

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - mecz z Hellas Verona U-19 odbędzie się dzisiaj o godz. 14:30