fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Nieznani Sprawcy przed finałem Pucharu Polski!

Nieznani Sprawcy - Wiadomość archiwalna

Drodzy Legioniści, ten sezon nie jest dla naszej drużyny łatwy. Jakiś cud jednak sprawił, że wciąż możemy wygrać WSZYSTKO, co jest do wygrania – dziewiętnasty Puchar Polski i czternaste Mistrzostwo są wciąż na wyciągnięcie ręki. Serię pięciu najważniejszych meczów rozpoczniemy w najbliższą środę na stadionie X-lecia o godz. 16, finałem Pucharu Polski.

Każdy z Was, swoją obecnością, dopingiem, wiarą i zaangażowaniem ma obowiązek dołożyć swoją cegiełkę do tego sukcesu. My ze swojej strony jak zwykle postaramy się sprawić, aby pod względem kibicowskim mecz ten zapadł w pamięci na długie lata. Bez Waszej hojności, za którą dziękujemy, nie byłoby to możliwe, a bez Waszej pomocy i ogarnięcia w dniu meczu będzie to bardzo trudne. Dlatego, podobnie jak dwa lata temu, przedstawiamy Wam garść informacji dotyczących finału, prosimy o dostosowanie się do nich:

1) 2 maja o godz. 13 spotykamy się wszyscy przed stadionem Legii. Stamtąd po kilkunastu minutach ruszymy wielkim pochodem na stadion X-lecia. Prosimy o przybycie na przemarsz również tych z Was, którym udało się nabyć bilety na sektory "neutralne". Pamiętajcie o zabraniu okolicznościowych koszulek, które dostaliście do biletów.

2) Od Waszego ogarnięcia zależy to, czy wszystko, co przygotowaliśmy na ten mecz wyjdzie tak, jak to sobie założyliśmy. Dlatego bezapelacyjnie oczekujemy od Was trzeźwości w czasie przemarszu i meczu. Każdemu z Was ma starczyć sił na minimum 90 minut ogłuszającego dopingu. Pilnujcie swoich kolegów, zwracajcie uwagę na Wasze otoczenie – komunikaty płynące z gniazda i informacje przekazywane na trybunie przez odpowiednie osoby muszą trafić do każdego.

3) Nie zwlekajcie z wejściem na stadion do ostatniej chwili! Zajmujcie jak najszybciej miejsca na sektorach. Najpóźniej pół godziny przed meczem nasza trybuna musi być pełna – później będzie bardzo ciężko przebić się przez przedmeczową szopkę z wszelkimi istotnymi informacjami dotyczącymi oprawy. Poza tym zwlekając do końca z wejściem możecie "przykorkować" bramki wejściowe, co może spowodować nerwowe sytuacje na wejściu jak dwa lata temu. Chcielibyśmy tego uniknąć.

4) Piłkarze mają obowiązek dać z siebie w tym meczu wszystko – Waszym obowiązkiem jest dać z siebie wszystko na trybunach. Wasz doping od pierwszej do ostatniej minuty ma dać naszym zawodnikom dodatkową moc potrzebną do walki na boisku. Słuchajcie UWAŻNIE wszystkich komunikatów z gniazda, słuchajcie, co jest intonowane, mobilizujcie do głośniejszego dopingu ludzi wokół siebie.

5) Pilnujcie flag, zwracajcie uwagę na kable od nagłośnienia, dbajcie o przygotowane elementy oprawy. Uszanujcie NaSz czas i poświęcenie włożone w godne ubarwienie finału oraz Wasze pieniądze, bez których realizacja tego wszystkiego nie byłaby możliwa,

6) Przypominamy o elementarnych zasadach obowiązujących na naszej trybunie: nie robimy zdjęć, nie kręcimy filmików, nie odpalamy samowolnie żadnej pirotechniki. Wobec osób nie stosujących się do powyższego będą wyciągane konsekwencje.

Do zobaczenia na finale. Dziewiętnasty puchar musi być nasz!

Nieznani Sprawcy

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.