Dean Klafurić - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klafurić: To dopiero pierwszy krok

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dean Klafurić (trener Legii): Wygrana bardzo cieszy. Tym bardziej, że zasłużyliśmy na tę wygraną. To jednak dopiero nasz pierwszy krok. Dziś się cieszymy ze zdobycia Pucharu Polski. Cieszymy się jednak także z tego, że dziś Aleksandar Vuković został ojcem. Gratuluję też naszym kibicom. Grać w takiej atmosferze to coś pięknego. Wierzę, że podobnie będzie na naszym stadionie w pozostałych meczach.

Zgadzam się z tym, że pod koniec meczu trochę szwankowała nasza koncentracja. To była ostatnia minuta meczu. Nie było jednak nerwowości w naszej grze. Dominowaliśmy i spokojnie kontrolowaliśmy mecz. Arka niemal w ogóle nam nie zagrażała. Szkoda straconego gola, ale nie było u nas nerwowości.

Rozgrywki pucharowe zawsze są nieprzewidywalne. Jeśli Arka doszła do finału, to znaczy, że na to zasłużyła. Moim zdaniem w Polsce są jednak lepsze drużyny od Arki. Jedną z nich jest Legia i dziś nasza przewaga nie podlegała dyskusji.

Na szczęście z Sebastianem Szymańskim powinno być wszystko w porządku. Nie zmienia to jednak faktu, że faul na nim był wyjątkowo brutalny. I właśnie takie ostre faule nie podobają mi się w Polsce. Takie zagranie nie powinny mieć w ogóle miejsce. Czerwona kartka jest w pełni zasłużona.

Kończąc powiem, że dziś będziemy lekko świętować. Tylko tak symbolicznie. W niedzielę czeka nas mecz ligowy, a dla nas to będzie kolejny finał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
ucze781 do Do ucze781 - 04.05.2018 / 16:42, *..254

Oby Twoje słowa się sprawdziły (L) :)

odpowiedz
maaciekw - 03.05.2018 / 11:29, *..net-serwis.pl

jeszcze się za chwile okaże, że to będzie jeden z bardziej utytułowanych trenerów w Legii

odpowiedz
wrt - 03.05.2018 / 11:21, *..play-internet.pl

Co za tepactwo nie zrozumialo ocb

odpowiedz
Oczko do L - 03.05.2018 / 10:35, *..centertel.pl

Zgaś grilla i idź spac ...

odpowiedz
DawidL - 03.05.2018 / 08:06, *..dynamic.mm.pl

Narazie trener który wygrywa wszystko :) Brawo !!!

odpowiedz
Arek - 03.05.2018 / 01:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@dylu, jak takie rzeczy Cię interesują, to na oficjalną musisz wbić. Tam jest i video z konferencji i będziesz tam miał wszystko co Cię interesuje.

odpowiedz
Legionista80 - 03.05.2018 / 01:16, *..play-internet.pl

Brawo....

odpowiedz
Do ucze781 - 03.05.2018 / 01:00, *..dynamic.chello.pl

Mieli ten mecz pod kontrolą i nie było sensu za bardzo się przemęczać przed zbliżającym się tygodniem prawdy.
6.05 Jagiellonia, 9.05 W. Płock, 13.05 Górnik Zabrze. Wygranie tych 3 meczy powinno zagwarantować tytuł. Lepiej jechać do pyr z tytułem MP.

odpowiedz
Lewy66 - 02.05.2018 / 23:57, *..play-internet.pl

Ja bym naprawdę bardzo chciał Żeby oni dzisiaj wyszli na miasto i skoczyli o 5-6 nad Wisłą.

odpowiedz
jim - 02.05.2018 / 23:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To teraz po dublecik

odpowiedz
Dylu do redakcji - 02.05.2018 / 23:02, *..play-internet.pl

Mam pewna propozycje. Moze oprocz wypowiedzi trenera, czy zawodnikow na koncerencji prasowej napisalibyscie rowniez pytania dziennikarzy, oraz kto je zadaje? To daloby nam nieco kontekstu, co za tym idzie dalo by mozliwosc zrozumienia wypowiedzi.

odpowiedz
(L) - 02.05.2018 / 22:11, *..dynamic.chello.pl

Gratulacje dla Vuko! Jak dziewczynka, to daj jej na imię Legia, a jak syn, to niech ma na imię Puchar...Puchar Vuković - ładnie brzmi!
Brawo Legia, brawo Trener!

odpowiedz
dezet - 02.05.2018 / 22:03, *..156

Tylko Mistrzostwo! Nie ma zmiłuj 1. obowiązek spełniony ale ważniejszy przed nami! PS dzięki za super prezent urodzinowy, jeszcze w moje urodziny mnie nie zawiedliście i tak ma zostać! ;)

odpowiedz
Do ucze - 02.05.2018 / 21:52, *..219

Poważnie nie wiesz czemu tak jest? Wyjaśniam. Totalny brak zawodników z jajami, brak dyrygenta kapitana który widzicie się dzieje na boisku i jest żywy, aktywny. Jak trzeba jak uspokaja, jak trzeba opier...li, jak trzeba zmotywuje...krzyknie, pogłaszcze, poukłada, weźmie na siebie ciężar meczu... Opaska kapitana lata z ręki do ręki, dziś było 3 kapitanów i żaden na to nie nadaje. Jeden to dla niektórych już legenda, kolejny to "warszawiak", następny reprezentant (już za zasługi, bo pewno nie za obecna formę)

odpowiedz
@rek - 02.05.2018 / 21:50, *..dynamic.chello.pl

Po tym "pstryczku w nos", jaki dostałem od RJ, teraz już tak na spokojnie kibicuję DK... Szczerze, tak po ludzku z całego serca, życzę mu kolejnych wygranych i MP 2018 roku... Reszta (vide: jego trenerska przyszłość...) już w głowie i rękach DM...;))) Pozdro (L)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.05.2018 / 20:39, *..adsl.inetia.pl

Wspaniałe ujęcie szczęśliwego i dumnego, zwycięskiego trenera!

Brawo trenerze!

odpowiedz
Legionista - 02.05.2018 / 20:18, *..226

Brawo!!! Puchar Polski jest nasz !!!

odpowiedz
Do wrt - 02.05.2018 / 20:00, *..reverse.superonline.net

Serio? Jesteś aż tak głupi?

odpowiedz
Gratki panie Klaustrofobicz - 02.05.2018 / 19:52, *..play-internet.pl

Niby II trener a wypowiada się 3x bardziej profesjonalnie niż R.Jozak. Wszystko wygrywa i pewnie tak już zostanie. Zostawią go w Legii? Z Archiwmu X cz.1....

odpowiedz
ucze781 - 02.05.2018 / 19:50, *..centertel.pl

Gratualacje dla druzyny i trenera.Tylko pytanie dlaczego grając jednego więcej nie potrafimy przeciwnika mając przewagę wypunktować np.5:0?Gramy jakies tysiąc podan a to w bok a to do tyłu trzymając wynik jakbyśmy grali z niewiadomo jak silnym rywalem.Końcówki to się nie dało oglądać i ten jakiś dziwny strach w oczach jakbyśmy tracąc bramkę mieli odpaść w pucharu?Kiedy to się zmieni?Taka Legia to na tym etapie rozgrywek to już powinna miec przy tych wynikach czołówki z 20 pkt przewagi i mistrzostwo a tu walka jak w formule 1.Oby w przyszłym sezonie były transfery z prawdziwego zdarzenia i mniej momentów wstydu po meczach przegranych.(L)egia MISTRZ!!!!

odpowiedz
do wrt - 02.05.2018 / 19:47, *..dynamic.chello.pl

Tak podobało mu się jak złamali mu nogę w Anglii a teraz umyj nogi i idź spać

odpowiedz
0055gp - 02.05.2018 / 19:45, *..160.ipv4.supernova.orange.pl

Pięknie, dziękuję za wynik i to co zobaczyłem, praktycznie mecz oglądałem spokojnie, bo tylko jedna drużyna pretendowała do zwycięstwa.
Brawo także dla sędziego, niby czerwona kartka za taki faul nic nadzwyczajnego, ale już widzieliśmy różne cuda. Na uwagę zasługuje również reakcja drużyna na ten faul.
Dodatkowo myślę, że sędziowie powinni też zwrócić uwagę na zachowanie Siemaszki i jemu podobnych, niekontrolowane naskoki na rywali powinny być karane kartkami, a On uspokoił się dopiero po czerwonej kartce dla Piesia.
Do niedzieli się raduję, potem chwila oczekiwania i będę radował się dalej, czego i Wam życzę.

odpowiedz
Rafał - 02.05.2018 / 19:45, *..centertel.pl

Gratulacje trenerze. 4 z 8 meczu wygranych. Gorąco wierzę że pozostałe 4 będą wygrane i będziemy Mistrzem Polski.

odpowiedz
Do-wrt - 02.05.2018 / 19:36, *..130

Ale ty glupi jestes cymbale

odpowiedz
jurand - 02.05.2018 / 19:31, *..128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dziękuję Panie trenerze i chwalę za skromność

odpowiedz
wrt - 02.05.2018 / 19:25, *..itsa.net.pl

dlaczego tylko w Polsce mu się nie podobają takie faule ? Jak łamali Eduardo w Anglii to mu się podobało ?

odpowiedz
kosachicago - 02.05.2018 / 19:11, *..mobile.att.net

Bravo bravo bravo!!!!!!!!!!

odpowiedz
Szelka - 02.05.2018 / 19:09, *..dynamic.chello.pl

Gratulacje dla Pana i naszych Piłkarzy!

odpowiedz