Leszek Ojrzyński - fot. Mishka / Legionisci.com

Ojrzyński: Zagraliśmy apatycznie

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Leszek Ojrzyński (trener Arki): Pierwsza polowa nie była dobra w naszym wykonaniu. Gol na 1-0 w ogóle nie powinien mieć miejsca. Można przegrać walkę o główkę, ale trzeba kryć rywala. Tym bardziej, że piłka leciała długo. Gdy walczysz o taką stawkę, to nie jest dobry początek. Gol na 2-0 to też nasze błędy. Przyjechaliśmy tu po niespodziankę, ale nasze wyjścia do przodu były apatyczne.

Chcieliśmy Legii zabierać piłkę na jej połowie. Nie wychodziło to nam. Mieliśmy trochę okazji ze stałych fragmentów gry W przerwie musiałem zrobić dwie zmiany. W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej. Ale brakowało nam trochę dobrych dograń. Czerwona kartka spowodowała, że emocje zdecydowanie opadły. Mieliśmy jeszcze swoje okazje, ale to było za mało. Trzeba pogratulować legionistom. Gole z pierwszej połowy zadecydowały, że mieli spokój. My zaś goniliśmy i traciliśmy siły.

Legia nas dziś wcale nie rozklepała. Stracone przez nas gole, to wynik naszych błędów. Przegraliśmy z mocną drużyną. Z drużyną, która wydaje się najmocniejsza dziś i może zostać mistrzem Polski. Ten zespół nie panikuje. Potrafi wyjść obronną ręką nawet z sytuacji jeden na jeden.