Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając „Rozumiem, ZAMKNIJ” zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.    ROZUMIEM, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 3 maja 2018 r. godz. 20:01

Oprawy na finale Pucharu Polski!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Podczas środowego finału Pucharu Polski kibice Legii i Arki zaprezentowali kilka efektownych opraw. Poniżej możecie obejrzeć długi film z dopingiem i prezentacjami.



fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com




Komentarze: (53)

Hulit, 02.05.2018 17:19:27 - *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

NS-mistrzostwo!!! (L)

kLin, 02.05.2018 17:23:27 - *.syrion.pl

Arka ponoć w komplecie miała być. Nie zdążyli wejść?

Cult⚽️Legia, 02.05.2018 17:39:53 - *.altohiway.com

Cult⚽️Legia I inni Braaaaawoooooo!

Ja, 02.05.2018 18:07:43 - *.centertel.pl

Pierwsza oprawa typowo pod siebie NS. Szkoda bo bardziej klubowa - Legijna obiegła by cały świat. Najgorszy puchar kibicowsko z dotychczasowych na SN. Piłkarsko 2 połowa Legii.... no coment.

Anton, 02.05.2018 18:31:04 - *.dynamic.chello.pl

Obie ekipy ładne oprawy zrobiły, jednak ta Legii lepsza ;)

Avatar, 02.05.2018 18:34:46 - *.dynamic.mm.pl

Witek

Zlb , 02.05.2018 18:42:21 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Druga oprawa o zesz kur..PETARDA!

Emigrant, 02.05.2018 19:14:40 - *.nachtegaal.nl

Do @ja
Nie pod siebie, tylko pod całą Polskę.
nic o nas BEZ NAS, mówi ci to coś?

Andrzej Strejlau, 02.05.2018 19:43:39 - *.93.ipv4.supernova.orange.pl

Cos wyjątkowo pieknego

kibic , 02.05.2018 19:57:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja- podwiń rękawy i do roboty. Jeszcze jest dużo do zrobienia. Mam nadzieję, że sprostasz swoim wymaganiom i pokarzesz na co Cię stać. A my Ci przyklaśniemy.

Plbboy, 02.05.2018 20:18:30 - *.reverse.superonline.net

Jak zwykle zajebiste.

tomek3891, 02.05.2018 20:22:56 - *.dynamic.chello.pl

DO Ja
Dzieciaku jak nie wiesz o co chodzi to zamilcz bo się pogrążasz...nie pod siebie tylko pod wszystkie kluby tak dla Twojej wiadomości...NIC O NAS BEZ NAS... słyszałeś o takiej akcji? Nie to się nie wypowiadaj a jeśli słyszałeś to masz problem z łączeniem faktów i musisz nad tym popracować bo będziesz miał ciężko w życiu.

Naturszczyk, 02.05.2018 20:47:48 - *.direct-adsl.nl

Panie Strejlau. Dla wielu jest Pan ikonom w piłce krajowej. Jako trener, ale bramek też pan trochę nastrejlau

Fan Wisły Kraków , 02.05.2018 21:07:14 - *.78

Gratulacje Dla Kibiców i Piłkarzy

M3, 02.05.2018 21:09:09 - *.play-internet.pl

Kumpel dzwonił i mówił że spotkał na Pradze kibiców arki. W koszulkach byli w sklepie. Rok temu niby też tak było.

, 02.05.2018 21:22:56 - *.centertel.pl

Dobrze powiedziane
Byli

do M3, 02.05.2018 21:23:10 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Niemożliwe!W koszulkach byli?

Do Do M3, 02.05.2018 21:29:28 - *.219

W koszulkach, spodenkach, skarpetkach i butach. Być może też w majtkach, ale nie było widać.

BR(L)DNO, 02.05.2018 21:32:42 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

W koszulkach?Na Pradze?

BR(L)DNO Do M3, 02.05.2018 21:44:24 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Stać Ich było,to byli w koszulkach

BR(L)DNO do M3, 02.05.2018 21:46:18 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

A czym kumpel dzwonił?

TGK, 02.05.2018 22:07:19 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Spokojnie panowie...do Gdyni wracają bez koszulek...
Bez koszulek i z balkonami pod oczami...
Pewne info.
Pozdro.

RAF, 02.05.2018 22:08:59 - *.centertel.pl

N S ? Mistrzostwo świata

FOREVER LEGIA, 02.05.2018 22:30:55 - *.dynamic.chello.pl

Naturszczyk-serio myslisz,ze sam Andrzej Strejlau zawital w nasze skromne progi,piszac komentarz w temacie opraw?.Jak tak,to chyba juz wiem,skad sie biora akcje typu"czesc-mam na imie Tomek i tez mam 12 lat'

M3, 02.05.2018 22:40:24 - *.play-internet.pl

Czytać kur... nie umiecie. Tak w koszulkach arki. To dla was jest to normalne że w Warszawie arkowcy chodzą w swoich barwach ? Jak barany nie macie nic ciekawego do pisania to nie piszcie. arka zaparkowała tam gdzieś samochody.

@TGK, 02.05.2018 23:48:58 - *.dynamic.mm.pl

Co ty człowieku pitolisz, kilku od nas zgarnęło oklep co się nawinęli

Do M3, 02.05.2018 23:57:35 - *.dynamic.chello.pl

Bardzo dużo widziałem dzisiaj na mieście ludzi w koszulkach Arki. Całe rodziny, pary, starsze osoby, poubierane ma żółto-niebiesko. W metrze, w centrum, pod stadionem, na sektorach neutralnych, itd.
Czy to dla mnie normalne? Tak, bo ich drużyna grała dzisiaj w naszym mieście.

KR, 03.05.2018 00:06:00 - *.dynamic.chello.pl

Tak, tak... w pierwszej oprawie nie chodziło o NS tylko o "ostatni gwizdek" i akcję "nic i nas bez nas". A "podświetlenie" przez race liter NS to zwykły przypadek ;D
Serio są tacy co wierzą w taką wersję?
Osobiście też byłbym za tym, aby taka oprawa na finale Pucharu Polski była Legijna, a nie pod NS, ale co ja tam wiem...

as, 03.05.2018 00:17:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@M3 - Co w tym dziwnego, że kibice przyjechali na mecz swojej drużyny w jej barwach? Jak dlugo jeszcze będzie u nas ten post-sowiecki brak wzajemnego szacunku i kultury? Niby piłka dla kibiców, ale tylko dla swoich, tak? Żenada.

Zlb , 03.05.2018 00:31:17 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A mi się dziś nawet asior napatoczyl przy Poniatoszczaku! Reszty juz opisywał nie będę bo to już historia!

Do M3, 03.05.2018 07:28:59 - *.219

I bardzo dobrze że byli w koszulkach. to wolny kraj. Ja na wakacjach też nosze legijna koszulka czy to znaczy że mają mnie zaczepiać i muszę się szarpać¿ Za legijne tatuaże i warszawskie mam się komuś tlumaczyc.? Jednak Praga to zacofani ludzie i banda niewykształconych pijakow

Legia75, 03.05.2018 07:45:29 - *.play-internet.pl

Sam jesteś zacofany i niewyksztalcony

bart, 03.05.2018 08:34:02 - *.dynamic.mm.pl

A wyobrażacie sobie kogoś w barwach Legii lub Wisły w Poznaniu?

M3, 03.05.2018 11:15:10 - *.play-internet.pl

To baranie jeden z drugim załóż koszulkę Legii i jedź do Krakowa. Skąd wy k... jesteście ? Pewnie bilety kupiliście bo tata załatwił lub z pracy dostaliście. Wolny kraj jest... pało jedna idź do kosmetyczki na paznokcie. Napisz gdzie na wakacje w koszulce jeździsz bo chyba tylko w Mazowieckie lub za granicę. Jedź do nas nad morze i później napisz jaki z ciebie kozak. Nie wierzę jak to czytam.

Jam Ci, 03.05.2018 13:45:37 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Od wczoraja też mam koszulkie arki.A co?

d23sa, 03.05.2018 16:22:43 - *.dynamic.chello.pl

tez od wczoraj mam koszulke i szalik arki idealny jako podpalka do grilla zdobyty na pradze

Pswciu, 03.05.2018 20:14:59 - *.163.ipv4.supernova.orange.pl

A co z napisem " Historia rzieje sie na naszych oczach" - to tez czesc oprawy a fotki nie ma

oLaf, 03.05.2018 20:36:12 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

oprawy b. fajne, (co prawda puchar w oku to tylko ludzie siedzący ''na wprost" mogli rozpoznać - na trybunie wschodniej i zachodniej ledwo można było zorientować się że to oko), wcześniejsze były fenomenalne !!! (szczególnie kawalerzysta !).

Dlaczego cała Legia nie poszłą pod Kolumnę Zygmunta??? (tylko nie piszcie, że "pójdziemy po Mistrzostwie" bo nie wiadomo czy bedzie a i tak połowa Legii bedzie w Poznaniu z którego wróci o 2 w nocy jak już tatuśkowie pójdą spać ; )

Nad Wisłą też byłó fajnie ale lepiej jakby było powiedziane np. wszyscy robimy ognicho na plaży obok Stadionu etc...

Zdobycie Pucharu trzeba szanować bo nie wiadomo kiedy się powtórzy itp. a przez ostatnie 10 miesiecy to naprawdę nie mieliśmy zbytnio okazji do radochy!

Alan, 03.05.2018 20:48:00 - *.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co do opraw to jak zwykle trzymaly poziom choc jesli 3 finaly porownac w naszym wykonaniu to najlepszymi one chyba nie byly a jesli chodzi o Akcja ostatni gwizdek ...pytanie tylko na czym to polega bo po wczorajszym finale większość ludzi kojarzy tę akcję ze strzelaniem w ludzi z rakietnic...

1909, 03.05.2018 21:07:49 - *.promax.media.pl

kto wybierał druzyny na ten finał pyta anna mucha :)

Mateusz z Gór, 03.05.2018 21:17:08 - *.adsl.inetia.pl

Córka Tomasza Hajto i syn Mateusza Borka nie lubią tego.

Karo(L), 03.05.2018 21:34:58 - *.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo, brawo brawo!!! Jak dumnie być Legionistą!

do Mateusz....., 03.05.2018 22:22:59 - *.centertel.pl

Panów z salonów dzieci uwielbiają jak leje się w kieliszki a dym tylko z papierosów i nie tylko....LEGIA MISTRZ

Bidon, 03.05.2018 22:29:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Mateusz z Gór
jak bedziesz mial dzieci to zrouzmiesz o co im chodzilo...

A, 03.05.2018 22:37:54 - *.centertel.pl

Witam. Chciałbym dziś przedstawić ciekawą rzecz,którą podlinkował mi kolega z wielkopolski. Post pochodzi z jakiegoś forum lub strony Lecha Poznań:

Skoro dziś na topie jest porównanie Lecha do Legii to może ktoś mi powie co ma takiego Legia czego nie ma Lech.
Czy jest to właściciel wykładający konkretne pieniądze na dobrych piłkarzy?
Czy jest to dyrektor sportowy sprowadzający bardzo dobrych piłkarzy?
Czy jest to trener?
Czy są to świetni piłkarze?

Gdzie jest ta przewaga warszawskiego klubu nad Lechem?
Odpowiedz
Podpisane Marazzz

Chciałbym zabrać głos w tej sprawie skoro już te wypociny wpadły w moje ręce a więc kolego Marazmmm bo chyba tak powinien brzmieć twoj nick, który adekwatnie odzwierciedla sytuację w jakim znajduje się obecnie klub z Wronek. Odpowiadam na pytanie Co ma takiego Legia czego nie ma AmicoLech...już odpowiadam. WSZYSTKIEGO. Organizacji, pieniędzy, profesjonalizmu, sukcesów, piłkarzy, mentalności, doświadczenia, trenera, sztabu szkoleniowego, stadionu, miasta... I miliona innych rzeczy których twój amatorsko działający twór nigdy nie osiągnie
13 tytułów Mistrza Polski + 12 krotny Wice Mistrz Polski
19 razy zdobyty Puchar Polski
4 razy zdobyty Superpuchar Polski
1 razy zdobyty Puchar Ligi
Do tego:
Półfinalista LM I Półfinalista Pucharu Zdobywców Pucharów
Trzykrotny awans do 1/16 Ligi Europy
1/8 Pucharu Miast Targowych
Nawet słowo PRZEPAŚĆ jest tu niewspółmierne jeżeli chodzi o jakiekolwiek porównania. Naprawdę kompleks Warszawy jaki wyraża się w postach ludzi z Poznania jest tak olbrzymi, że aż nie da się go wyrazić w słowach. Ale oni sami twierdzą, ze go nie ma ha ha ha. Sami ocencie. Post jedynie ma na celu pokazanie jaki kompleks trawi ludzi z Poznania, przynajmniej niektórych i naprawdę polecam zaczac porównywać sie z zespołami , które są na waszym poziomie czyli Cracovia, Warta czy Widzew. Z nimi sie porównujcie bo macie podobne osiagniecia. Pozdrawiam i Adieu. (L)

KD, 03.05.2018 23:24:54 - *.dynamic.chello.pl

Dwa lata temu podczas finału Legia - Lech w centrum wsiadły dwie dziewczyny w koszulkach Lecha. To oznacza, że je też trzeba by było atakować? Także w drodze przez Most Poniatowski na mecz szedł gość z małym synkiem, który miał koszulkę Arki i nikt ich nie zaczepił. Mało tego po meczu przy ulicy Grochowskiej szło kilku typa w koszulkach Arki i jakoś nikt ich nie atakował...

Ale za te rakiety co Arka puszczała na Nasz sektor powinien klub solidnie beknąć.

Do reszty, 03.05.2018 23:34:03 - *.a2mobile.pl

Moja żona pochodzi z pod Torunia i jak jeżdżę do Teściów to nie mam oporów aby mieć na sobie koszulkę Legii czy Hutnika Warszawa. Szczególnie, że przy Ciechocinku czy Aleksandrowa Kujawskiego dużo fanów Legii. Raz tylko mi się trafiła "przygoda" z pewnymi panami z symbolem WRE ale nie ma co opisywać o odwadze na odległość ;)

Także jakoś nie dziwi mnie, że chodziły osoby w barwach Arki po mieście szczególnie, że to były grupy Januszy.

Cult⚽️Legia, 03.05.2018 23:48:48 - *.60

Mecz finałowy i kulturalni goście w barwach Gdyni A chidzá na legalu ,rodziny ,dzieci to tesz Polacy tylko z innej gminy o co k...wa wam chodzi ?chyba nie przyjechali na wojne przyjechali do swojej Stolicy✨⚽️⚽️✨

hak77, 04.05.2018 00:34:00 - *.play-internet.pl

nasi piłkarze podziękowali arce brawami za mecz - klasa to trzeba zobaczyć

k. do M3, 04.05.2018 06:51:26 - *.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Człowieku ogarnij się... Barwy Arki pod gniazdem to się same wzięły?

Bartoszyce, 04.05.2018 08:00:39 - *.88.bartsat.pl

Do domu wróciliśmy o 7 rano i zabawa na całego w Bartoszycach To było cudowne. Wielki szacunek dla Wojtka Furkacza, za podejście do kibiców z Bartoszyc. ;) Dzięki Wojtku

Obiektywnie, 04.05.2018 08:26:13 - *.dynamic.chello.pl

Sektorówka oko bardzo trudna w wykonaniu ale niestety nieczytelna. Dodatkowo prezentacja napisu nieudana. Ta prezentacja wypadła po prostu słabo. Reszta opraw - miazga! Dzięki!

Andrzej Strejlau, 04.05.2018 10:25:21 - *.93.ipv4.supernova.orange.pl

Ale niektórzy wypisują głupotki ojejjj. Nie od dziś wiadomo ze Legia jest bezkonkurencyjna w dwuznacznych oprawach, takim drugim dnem które można odebrac zawsze na dwa sposoby. Najlesze w tym jest to ze w porównaniu do innych nigdy nie przeważa kompleks czy ból a spryt i warszawski sznyt. Tak samo jak oprawa tyczy się akcji nic o nas bez nas, tak samo tyczy się genialnej pracy NS i tak samo tyczy się każdego z nas osobna, bo bez mas, kibiców Legii ten dzien również taki by nie był.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.