fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oprawy na finale Pucharu Polski!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Podczas środowego finału Pucharu Polski kibice Legii i Arki zaprezentowali kilka efektownych opraw. Poniżej możecie obejrzeć długi film z dopingiem i prezentacjami.



fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Andrzej Strejlau - 04.05.2018 / 10:25, *..93.ipv4.supernova.orange.pl

Ale niektórzy wypisują głupotki ojejjj. Nie od dziś wiadomo ze Legia jest bezkonkurencyjna w dwuznacznych oprawach, takim drugim dnem które można odebrac zawsze na dwa sposoby. Najlesze w tym jest to ze w porównaniu do innych nigdy nie przeważa kompleks czy ból a spryt i warszawski sznyt. Tak samo jak oprawa tyczy się akcji nic o nas bez nas, tak samo tyczy się genialnej pracy NS i tak samo tyczy się każdego z nas osobna, bo bez mas, kibiców Legii ten dzien również taki by nie był.

odpowiedz
Obiektywnie - 04.05.2018 / 08:26, *..dynamic.chello.pl

Sektorówka oko bardzo trudna w wykonaniu ale niestety nieczytelna. Dodatkowo prezentacja napisu nieudana. Ta prezentacja wypadła po prostu słabo. Reszta opraw - miazga! Dzięki!

odpowiedz
Bartoszyce - 04.05.2018 / 08:00, *..88.bartsat.pl

Do domu wróciliśmy o 7 rano i zabawa na całego w Bartoszycach To było cudowne. Wielki szacunek dla Wojtka Furkacza, za podejście do kibiców z Bartoszyc. ;) Dzięki Wojtku

odpowiedz
k. do M3 - 04.05.2018 / 06:51, *..117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Człowieku ogarnij się... Barwy Arki pod gniazdem to się same wzięły?

odpowiedz
hak77 - 04.05.2018 / 00:34, *..play-internet.pl

nasi piłkarze podziękowali arce brawami za mecz - klasa to trzeba zobaczyć

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 03.05.2018 / 23:48, *..60

Mecz finałowy i kulturalni goście w barwach Gdyni A chidzá na legalu ,rodziny ,dzieci to tesz Polacy tylko z innej gminy o co k...wa wam chodzi ?chyba nie przyjechali na wojne przyjechali do swojej Stolicy✨⚽️⚽️✨

odpowiedz
Do reszty - 03.05.2018 / 23:34, *..a2mobile.pl

Moja żona pochodzi z pod Torunia i jak jeżdżę do Teściów to nie mam oporów aby mieć na sobie koszulkę Legii czy Hutnika Warszawa. Szczególnie, że przy Ciechocinku czy Aleksandrowa Kujawskiego dużo fanów Legii. Raz tylko mi się trafiła "przygoda" z pewnymi panami z symbolem WRE ale nie ma co opisywać o odwadze na odległość ;)

Także jakoś nie dziwi mnie, że chodziły osoby w barwach Arki po mieście szczególnie, że to były grupy Januszy.

odpowiedz
KD - 03.05.2018 / 23:24, *..dynamic.chello.pl

Dwa lata temu podczas finału Legia - Lech w centrum wsiadły dwie dziewczyny w koszulkach Lecha. To oznacza, że je też trzeba by było atakować? Także w drodze przez Most Poniatowski na mecz szedł gość z małym synkiem, który miał koszulkę Arki i nikt ich nie zaczepił. Mało tego po meczu przy ulicy Grochowskiej szło kilku typa w koszulkach Arki i jakoś nikt ich nie atakował...

Ale za te rakiety co Arka puszczała na Nasz sektor powinien klub solidnie beknąć.

odpowiedz
A - 03.05.2018 / 22:37, *..centertel.pl

Witam. Chciałbym dziś przedstawić ciekawą rzecz,którą podlinkował mi kolega z wielkopolski. Post pochodzi z jakiegoś forum lub strony Lecha Poznań:

Skoro dziś na topie jest porównanie Lecha do Legii to może ktoś mi powie co ma takiego Legia czego nie ma Lech.
Czy jest to właściciel wykładający konkretne pieniądze na dobrych piłkarzy?
Czy jest to dyrektor sportowy sprowadzający bardzo dobrych piłkarzy?
Czy jest to trener?
Czy są to świetni piłkarze?

Gdzie jest ta przewaga warszawskiego klubu nad Lechem?
Odpowiedz
Podpisane Marazzz

Chciałbym zabrać głos w tej sprawie skoro już te wypociny wpadły w moje ręce a więc kolego Marazmmm bo chyba tak powinien brzmieć twoj nick, który adekwatnie odzwierciedla sytuację w jakim znajduje się obecnie klub z Wronek. Odpowiadam na pytanie Co ma takiego Legia czego nie ma AmicoLech...już odpowiadam. WSZYSTKIEGO. Organizacji, pieniędzy, profesjonalizmu, sukcesów, piłkarzy, mentalności, doświadczenia, trenera, sztabu szkoleniowego, stadionu, miasta... I miliona innych rzeczy których twój amatorsko działający twór nigdy nie osiągnie
13 tytułów Mistrza Polski + 12 krotny Wice Mistrz Polski
19 razy zdobyty Puchar Polski
4 razy zdobyty Superpuchar Polski
1 razy zdobyty Puchar Ligi
Do tego:
Półfinalista LM I Półfinalista Pucharu Zdobywców Pucharów
Trzykrotny awans do 1/16 Ligi Europy
1/8 Pucharu Miast Targowych
Nawet słowo PRZEPAŚĆ jest tu niewspółmierne jeżeli chodzi o jakiekolwiek porównania. Naprawdę kompleks Warszawy jaki wyraża się w postach ludzi z Poznania jest tak olbrzymi, że aż nie da się go wyrazić w słowach. Ale oni sami twierdzą, ze go nie ma ha ha ha. Sami ocencie. Post jedynie ma na celu pokazanie jaki kompleks trawi ludzi z Poznania, przynajmniej niektórych i naprawdę polecam zaczac porównywać sie z zespołami , które są na waszym poziomie czyli Cracovia, Warta czy Widzew. Z nimi sie porównujcie bo macie podobne osiagniecia. Pozdrawiam i Adieu. (L)

odpowiedz
Bidon - 03.05.2018 / 22:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@Mateusz z Gór
jak bedziesz mial dzieci to zrouzmiesz o co im chodzilo...

odpowiedz
do Mateusz..... - 03.05.2018 / 22:22, *..centertel.pl

Panów z salonów dzieci uwielbiają jak leje się w kieliszki a dym tylko z papierosów i nie tylko....LEGIA MISTRZ

odpowiedz
Karo(L) - 03.05.2018 / 21:34, *..8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Brawo, brawo brawo!!! Jak dumnie być Legionistą!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 03.05.2018 / 21:17, *..adsl.inetia.pl

Córka Tomasza Hajto i syn Mateusza Borka nie lubią tego.

odpowiedz
1909 - 03.05.2018 / 21:07, *..promax.media.pl

kto wybierał druzyny na ten finał pyta anna mucha :)

odpowiedz
Alan - 03.05.2018 / 20:48, *..218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Co do opraw to jak zwykle trzymaly poziom choc jesli 3 finaly porownac w naszym wykonaniu to najlepszymi one chyba nie byly a jesli chodzi o Akcja ostatni gwizdek ...pytanie tylko na czym to polega bo po wczorajszym finale większość ludzi kojarzy tę akcję ze strzelaniem w ludzi z rakietnic...

odpowiedz
oLaf - 03.05.2018 / 20:36, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

oprawy b. fajne, (co prawda puchar w oku to tylko ludzie siedzący ''na wprost" mogli rozpoznać - na trybunie wschodniej i zachodniej ledwo można było zorientować się że to oko), wcześniejsze były fenomenalne !!! (szczególnie kawalerzysta !).

Dlaczego cała Legia nie poszłą pod Kolumnę Zygmunta??? (tylko nie piszcie, że "pójdziemy po Mistrzostwie" bo nie wiadomo czy bedzie a i tak połowa Legii bedzie w Poznaniu z którego wróci o 2 w nocy jak już tatuśkowie pójdą spać ; )

Nad Wisłą też byłó fajnie ale lepiej jakby było powiedziane np. wszyscy robimy ognicho na plaży obok Stadionu etc...

Zdobycie Pucharu trzeba szanować bo nie wiadomo kiedy się powtórzy itp. a przez ostatnie 10 miesiecy to naprawdę nie mieliśmy zbytnio okazji do radochy!

odpowiedz
Pswciu - 03.05.2018 / 20:14, *..163.ipv4.supernova.orange.pl

A co z napisem " Historia rzieje sie na naszych oczach" - to tez czesc oprawy a fotki nie ma

odpowiedz
d23sa - 03.05.2018 / 16:22, *..dynamic.chello.pl

tez od wczoraj mam koszulke i szalik arki idealny jako podpalka do grilla zdobyty na pradze

odpowiedz
Jam Ci - 03.05.2018 / 13:45, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Od wczoraja też mam koszulkie arki.A co?

odpowiedz
M3 - 03.05.2018 / 11:15, *..play-internet.pl

To baranie jeden z drugim załóż koszulkę Legii i jedź do Krakowa. Skąd wy k... jesteście ? Pewnie bilety kupiliście bo tata załatwił lub z pracy dostaliście. Wolny kraj jest... pało jedna idź do kosmetyczki na paznokcie. Napisz gdzie na wakacje w koszulce jeździsz bo chyba tylko w Mazowieckie lub za granicę. Jedź do nas nad morze i później napisz jaki z ciebie kozak. Nie wierzę jak to czytam.

odpowiedz
bart - 03.05.2018 / 08:34, *..dynamic.mm.pl

A wyobrażacie sobie kogoś w barwach Legii lub Wisły w Poznaniu?

odpowiedz
Legia75 - 03.05.2018 / 07:45, *..play-internet.pl

Sam jesteś zacofany i niewyksztalcony

odpowiedz
Do M3 - 03.05.2018 / 07:28, *..219

I bardzo dobrze że byli w koszulkach. to wolny kraj. Ja na wakacjach też nosze legijna koszulka czy to znaczy że mają mnie zaczepiać i muszę się szarpać¿ Za legijne tatuaże i warszawskie mam się komuś tlumaczyc.? Jednak Praga to zacofani ludzie i banda niewykształconych pijakow

odpowiedz
Zlb - 03.05.2018 / 00:31, *..15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A mi się dziś nawet asior napatoczyl przy Poniatoszczaku! Reszty juz opisywał nie będę bo to już historia!

odpowiedz
as - 03.05.2018 / 00:17, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@M3 - Co w tym dziwnego, że kibice przyjechali na mecz swojej drużyny w jej barwach? Jak dlugo jeszcze będzie u nas ten post-sowiecki brak wzajemnego szacunku i kultury? Niby piłka dla kibiców, ale tylko dla swoich, tak? Żenada.

odpowiedz
KR - 03.05.2018 / 00:06, *..dynamic.chello.pl

Tak, tak... w pierwszej oprawie nie chodziło o NS tylko o "ostatni gwizdek" i akcję "nic i nas bez nas". A "podświetlenie" przez race liter NS to zwykły przypadek ;D
Serio są tacy co wierzą w taką wersję?
Osobiście też byłbym za tym, aby taka oprawa na finale Pucharu Polski była Legijna, a nie pod NS, ale co ja tam wiem...

odpowiedz
Do M3 - 02.05.2018 / 23:57, *..dynamic.chello.pl

Bardzo dużo widziałem dzisiaj na mieście ludzi w koszulkach Arki. Całe rodziny, pary, starsze osoby, poubierane ma żółto-niebiesko. W metrze, w centrum, pod stadionem, na sektorach neutralnych, itd.
Czy to dla mnie normalne? Tak, bo ich drużyna grała dzisiaj w naszym mieście.

odpowiedz
@TGK - 02.05.2018 / 23:48, *..dynamic.mm.pl

Co ty człowieku pitolisz, kilku od nas zgarnęło oklep co się nawinęli

odpowiedz
M3 - 02.05.2018 / 22:40, *..play-internet.pl

Czytać kur... nie umiecie. Tak w koszulkach arki. To dla was jest to normalne że w Warszawie arkowcy chodzą w swoich barwach ? Jak barany nie macie nic ciekawego do pisania to nie piszcie. arka zaparkowała tam gdzieś samochody.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 02.05.2018 / 22:30, *..dynamic.chello.pl

Naturszczyk-serio myslisz,ze sam Andrzej Strejlau zawital w nasze skromne progi,piszac komentarz w temacie opraw?.Jak tak,to chyba juz wiem,skad sie biora akcje typu"czesc-mam na imie Tomek i tez mam 12 lat'

odpowiedz
RAF - 02.05.2018 / 22:08, *..centertel.pl

N S ? Mistrzostwo świata

odpowiedz
TGK - 02.05.2018 / 22:07, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Spokojnie panowie...do Gdyni wracają bez koszulek...
Bez koszulek i z balkonami pod oczami...
Pewne info.
Pozdro.

odpowiedz
BR(L)DNO do M3 - 02.05.2018 / 21:46, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

A czym kumpel dzwonił?

odpowiedz
BR(L)DNO Do M3 - 02.05.2018 / 21:44, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Stać Ich było,to byli w koszulkach

odpowiedz
BR(L)DNO - 02.05.2018 / 21:32, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

W koszulkach?Na Pradze?

odpowiedz
Do Do M3 - 02.05.2018 / 21:29, *..219

W koszulkach, spodenkach, skarpetkach i butach. Być może też w majtkach, ale nie było widać.

odpowiedz
do M3 - 02.05.2018 / 21:23, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Niemożliwe!W koszulkach byli?

odpowiedz
- 02.05.2018 / 21:22, *..centertel.pl

Dobrze powiedziane
Byli

odpowiedz
M3 - 02.05.2018 / 21:09, *..play-internet.pl

Kumpel dzwonił i mówił że spotkał na Pradze kibiców arki. W koszulkach byli w sklepie. Rok temu niby też tak było.

odpowiedz
Fan Wisły Kraków - 02.05.2018 / 21:07, *..78

Gratulacje Dla Kibiców i Piłkarzy

odpowiedz
Naturszczyk - 02.05.2018 / 20:47, *..direct-adsl.nl

Panie Strejlau. Dla wielu jest Pan ikonom w piłce krajowej. Jako trener, ale bramek też pan trochę nastrejlau

odpowiedz
tomek3891 - 02.05.2018 / 20:22, *..dynamic.chello.pl

DO Ja
Dzieciaku jak nie wiesz o co chodzi to zamilcz bo się pogrążasz...nie pod siebie tylko pod wszystkie kluby tak dla Twojej wiadomości...NIC O NAS BEZ NAS... słyszałeś o takiej akcji? Nie to się nie wypowiadaj a jeśli słyszałeś to masz problem z łączeniem faktów i musisz nad tym popracować bo będziesz miał ciężko w życiu.

odpowiedz
Plbboy - 02.05.2018 / 20:18, *..reverse.superonline.net

Jak zwykle zajebiste.

odpowiedz
kibic - 02.05.2018 / 19:57, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ja- podwiń rękawy i do roboty. Jeszcze jest dużo do zrobienia. Mam nadzieję, że sprostasz swoim wymaganiom i pokarzesz na co Cię stać. A my Ci przyklaśniemy.

odpowiedz
Andrzej Strejlau - 02.05.2018 / 19:43, *..93.ipv4.supernova.orange.pl

Cos wyjątkowo pieknego

odpowiedz
Emigrant - 02.05.2018 / 19:14, *..nachtegaal.nl

Do @ja
Nie pod siebie, tylko pod całą Polskę.
nic o nas BEZ NAS, mówi ci to coś?

odpowiedz
Zlb - 02.05.2018 / 18:42, *..15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Druga oprawa o zesz kur..PETARDA!

odpowiedz
Avatar - 02.05.2018 / 18:34, *..dynamic.mm.pl

Witek

odpowiedz
Anton - 02.05.2018 / 18:31, *..dynamic.chello.pl

Obie ekipy ładne oprawy zrobiły, jednak ta Legii lepsza ;)

odpowiedz
Ja - 02.05.2018 / 18:07, *..centertel.pl

Pierwsza oprawa typowo pod siebie NS. Szkoda bo bardziej klubowa - Legijna obiegła by cały świat. Najgorszy puchar kibicowsko z dotychczasowych na SN. Piłkarsko 2 połowa Legii.... no coment.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 02.05.2018 / 17:39, *..altohiway.com

Cult⚽️Legia I inni Braaaaawoooooo!

odpowiedz
kLin - 02.05.2018 / 17:23, *..syrion.pl

Arka ponoć w komplecie miała być. Nie zdążyli wejść?

odpowiedz
Hulit - 02.05.2018 / 17:19, *..153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

NS-mistrzostwo!!! (L)

odpowiedz