PP: Mławianka 1-2 Legia II, awans do finału

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia II awansowała do finału mazowieckiej edycji Pucharu Polski po wyjazdowej wygranej 2-1 z Mławianką Mława. Prowadzenie zdobył w 38. minucie Michał Góral, ale też przed przerwą wyrównał doświadczony Maciej Rogalski. Wynik ustalił na 10 minut przed końcem Piotr Cichocki dobijając uderzenie Kamila Orlika. W finale "dwójka" zmierzy się z Victorią Sulejówek, która pokonała 4-3 Świt Nowy Dwór. Mecz zaplanowany jest na 23 maja, choć termin ten pokrywa się z 30. kolejką III ligi.

Nie można zatem wykluczyć, że spotkanie odbędzie się w innym terminie, bądź przełożone zostaną mecze ligowe obu drużyn. Drużyna, która zwycięży w finale Pucharu Polski na szczeblu Mazowieckiego ZPN uzyskuje prawo uczestnictwa w rozgrywkach o Puchar Polski na szczeblu centralnym w sezonie 2018/2019.

PP: Mławianka Mława 1-2 (1-1) Legia II Warszawa
0-1 38 min. Michał Góral (głową, as. Oskar Wojtysiak)
1-1 44 min. Maciej Rogalski
1-2 80 min. Piotr Cichocki (dobitka strzału Kamila Orlika)

Legia II: Cezary Miszta - Oskar Wojtysiak (80' Mateusz Bondarenko), Arkadiusz Najemski, Kacper Pietrzyk, Konrad Matuszewski - Grzegorz Aftyka (67' Piotr Cichocki), Michał Karbownik, Bartosz Gęsior, Mateusz Praszelik (60' Amos Shapiro-Thompson), Robert Bartczak (75' Kamil Orlik) - Michał Góral (60' Kacper Wełniak)
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski

PP: Victoria Sulejówek 4-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1-0 13 min. Wojciech Wocial