Mateusz Hołownia - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Hołowni i Szwocha

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W tygodniu grały nie tylko drużyny w Ekstraklasie, ale również na jej zapleczu. Tym samym na boisku pojawili się wypożyczeni legioniści. Mateusz Szwoch zdobył swą 10. bramkę w sezonie pokonując z karnego bramkarza Cracovii. Z kolei Mateusz Hołownia zmniejszył rozmiary porażki Ruchu Chorzów.

Piast Gliwice
Jakub Czerwiński - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Lechią Gdańsk
Tomasz Jodłowiec - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Lechią Gdańsk. Ukarany żółtą kartką.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Wisłą Płock
Łukasz Moneta (Zagłębie Lubin) - nie grał w przegranym 0-3 meczu z Zagłębiem Lubin
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Cracovią. Strzelec bramki na 2-0 z rzutu karnego w 80. minucie spotkania.

I liga
Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - od 82. minuty w wygranym 2-1 meczu z Bytovią Bytów
Tomasz Nawotka - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Bytovią Bytów
Vamara Sanogo - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Bytovią Bytów

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Rakowem Częstochowa. Strzelec bramki na 1-2 w 77. minucie spotkania.
Konrad Jałocha (GKS Tychy) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Puszczą Niepołomice
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w przegranym 0-3 meczu z GKS Katowice
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Chojniczanką Chojnice
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Pogonią Siedlce
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Mateusz Żyro (Wigry Suwałki) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Chrobrym Głogów

II liga
Mateusz Leleno (Legionovia Legionowo) - 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Błękitnymi Stargard
Bartosz Skowron (Radomiak Radom) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z ŁKS Łódź