Oprawa na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Fotoreportaże i filmy z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W obecności 26 tysięcy kibiców Legia Warszawa pokonała Górnika Zabrze 2-0 i jest o mały krok od zdobycia tytułu mistrzowskiego! Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Sebastian Szymański i Paweł Bochniewicz (samobój). Fani zaprezentowali na Żylecie dwie oprawy z czytelnym przesłaniem. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć i filmów z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 64 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Piotrka Galasa
Fotoreportaż z meczu - 67 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego





REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
do zieLeninka - 15.05.2018 / 13:42, *..62.atman.pl

Zgadzam się. Ostatnio właśnie na górniku nie było wcale dużo lepiej wokalnie na Żylecie niż na przykład na takiej koronie. Ci co i tak są zawsze i robią główne zamieszanie to i tak są i tak, a na górniku naszło się ludzi którzy i tak k... stali tylko i sie gapili, na jedno wychodzi tyle tylko że tłumu więcej...

odpowiedz
zieLeninka - 15.05.2018 / 10:56, *..54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie marze o 90 tych latach ale o przyzwoitości jeśli wiesz o co mi chodzi na sektorze kiboli. Jakiś czas temu wszedłem delikatnie spóźniony a baba do mnie żebym się przesunął bo jej zasłaniam. K@#wa tu się stoi a nie siedzi... i zapiekanki colą popija. Dlatego jest jak jest. Lepiej wyglądamy na "słabszych" meczach kiedy przychodzą ludzie którym zależy niż na prestiżowych gdy połowa to ludzie sukcesu... Pozdrawiam Bracia (L)

odpowiedz
do Zieleninki i innych zawiedzionych - 15.05.2018 / 09:14, *..centertel.pl

A czego wy się spodziewacie? Lat 90? Dawna Żyleta i dawne zwyczaje przeminęły bezpowrotnie. Przyzwyczajcie się jak jeszcze nie zdążyliście tego zrozumieć!

odpowiedz
Grant - 14.05.2018 / 19:20, *..dynamic.chello.pl

Ja to ostatnio nie wierze co widze, facet w sandalach przyprowadzil zone i dzieciaka, stoja z zalozonymi rekami i sie patrza, obok jakis ladny chlopaczyk poprawia pudla grzywke a wyzej 2 dupy maluja sie szminkami. Serio? Zyleta? Gdzie sie podzialy dawne zwyczaje...

odpowiedz
M - 14.05.2018 / 16:28, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Telefonik, zdjecia na zylecie? Komus sie popier...iło?

odpowiedz
Adam Wlochy - 14.05.2018 / 15:56, *..9.244.47

na telebimie pokazywali 29900os, wiec zmiencie to.

Woytek (LL!): Na telebimie pokazywana jest liczba sprzedanych biletów. My zawsze informujemy o LICZBIE WIDZÓW NA MECZU. Tych w niedzielę było 25980 osób. To informacja oficjalna, potwierdzona przez klub. Jakiś czas temu się do tego odnosiliśmy w szczegółach:

https://legionisci.com/news/73406_Uprawnieni_kontra_frekwencja.html

odpowiedz
seba - 14.05.2018 / 12:26, *..play-internet.pl

Dokładnie ja dziś mówić nie mogę i jakby każdy tak się czuł to by był dopiero power a przede mną siedziało kilka lasek co zaklaskaly kilka razy i to był cały ich doping masakra

odpowiedz
leszu - 14.05.2018 / 12:16, *..72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sensei Morihei Ueshiba-twórca aikido

odpowiedz
do zieLeninka - 14.05.2018 / 11:32, *..17

Masz racje , były moment petardy , ale sporo Januszy na trybunie, ręce w kieszeni, telefonik, pogadanki ... zwracana uwaga....ale efekt chwilowy

Dużo osób zapomniało po co się na Żyletę przychodzi .... niestety

odpowiedz
zieLeninka - 14.05.2018 / 07:55, *..54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystko ładnie pięknie ale doping byłby lepszy gdyby wszyscy równo cały czas śpiewali... Jedni dają z siebie 100 pro podczas gdy innym nie chce się nawet klaskać. Po co,pytam przychodzą na żyletę? Po focie i postać...popatrzeć. Legia Mistrz!

odpowiedz
Pytanie - 14.05.2018 / 07:38, *..szybszyinternet.pl

Co to za postać? Pytanie bez spiny

odpowiedz
Kojot44 - 13.05.2018 / 23:04, *..service.infuturo.it

Kibice mistrza mają teraz trzeba poczekać na piłkarzy

odpowiedz
kibic - 13.05.2018 / 21:38, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brawo za doping i oczywiscie za oprawe

odpowiedz
adam - 13.05.2018 / 21:06, *..merinet.pl

Po prostu obled ! Legia mistrz !

odpowiedz
Krzysiek Grabski z Warszawy - 13.05.2018 / 20:17, *..centertel.pl

Dzięki Legio!

odpowiedz