Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Oprawa na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Oprawa na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 14 maja 2018 r. godz. 09:37

Fotoreportaże i filmy z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W obecności 26 tysięcy kibiców Legia Warszawa pokonała Górnika Zabrze 2-0 i jest o mały krok od zdobycia tytułu mistrzowskiego! Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Sebastian Szymański i Paweł Bochniewicz (samobój). Fani zaprezentowali na Żylecie dwie oprawy z czytelnym przesłaniem. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć i filmów z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 64 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Piotrka Galasa
Fotoreportaż z meczu - 67 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego







Komentarze: (15)

Krzysiek Grabski z Warszawy, 13.05.2018 20:17:54 - *.centertel.pl

Dzięki Legio!

adam, 13.05.2018 21:06:23 - *.merinet.pl

Po prostu obled ! Legia mistrz !

kibic, 13.05.2018 21:38:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo za doping i oczywiscie za oprawe

Kojot44, 13.05.2018 23:04:11 - *.service.infuturo.it

Kibice mistrza mają teraz trzeba poczekać na piłkarzy

Pytanie, 14.05.2018 07:38:30 - *.szybszyinternet.pl

Co to za postać? Pytanie bez spiny

zieLeninka , 14.05.2018 07:55:21 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystko ładnie pięknie ale doping byłby lepszy gdyby wszyscy równo cały czas śpiewali... Jedni dają z siebie 100 pro podczas gdy innym nie chce się nawet klaskać. Po co,pytam przychodzą na żyletę? Po focie i postać...popatrzeć. Legia Mistrz!

do zieLeninka , 14.05.2018 11:32:56 - *.17

Masz racje , były moment petardy , ale sporo Januszy na trybunie, ręce w kieszeni, telefonik, pogadanki ... zwracana uwaga....ale efekt chwilowy

Dużo osób zapomniało po co się na Żyletę przychodzi .... niestety

leszu, 14.05.2018 12:16:08 - *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sensei Morihei Ueshiba-twórca aikido

seba , 14.05.2018 12:26:24 - *.play-internet.pl

Dokładnie ja dziś mówić nie mogę i jakby każdy tak się czuł to by był dopiero power a przede mną siedziało kilka lasek co zaklaskaly kilka razy i to był cały ich doping masakra

Adam Wlochy, 14.05.2018 15:56:52 - *.9.244.47

na telebimie pokazywali 29900os, wiec zmiencie to.

Woytek (LL!): Na telebimie pokazywana jest liczba sprzedanych biletów. My zawsze informujemy o LICZBIE WIDZÓW NA MECZU. Tych w niedzielę było 25980 osób. To informacja oficjalna, potwierdzona przez klub. Jakiś czas temu się do tego odnosiliśmy w szczegółach:

https://legionisci.com/news/73406_Uprawnieni_kontra_frekwencja.html

M, 14.05.2018 16:28:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Telefonik, zdjecia na zylecie? Komus sie popier...iło?

Grant, 14.05.2018 19:20:56 - *.dynamic.chello.pl

Ja to ostatnio nie wierze co widze, facet w sandalach przyprowadzil zone i dzieciaka, stoja z zalozonymi rekami i sie patrza, obok jakis ladny chlopaczyk poprawia pudla grzywke a wyzej 2 dupy maluja sie szminkami. Serio? Zyleta? Gdzie sie podzialy dawne zwyczaje...

do Zieleninki i innych zawiedzionych, 15.05.2018 09:14:17 - *.centertel.pl

A czego wy się spodziewacie? Lat 90? Dawna Żyleta i dawne zwyczaje przeminęły bezpowrotnie. Przyzwyczajcie się jak jeszcze nie zdążyliście tego zrozumieć!

zieLeninka , 15.05.2018 10:56:33 - *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie marze o 90 tych latach ale o przyzwoitości jeśli wiesz o co mi chodzi na sektorze kiboli. Jakiś czas temu wszedłem delikatnie spóźniony a baba do mnie żebym się przesunął bo jej zasłaniam. K@#wa tu się stoi a nie siedzi... i zapiekanki colą popija. Dlatego jest jak jest. Lepiej wyglądamy na "słabszych" meczach kiedy przychodzą ludzie którym zależy niż na prestiżowych gdy połowa to ludzie sukcesu... Pozdrawiam Bracia (L)

do zieLeninka, 15.05.2018 13:42:15 - *.62.atman.pl

Zgadzam się. Ostatnio właśnie na górniku nie było wcale dużo lepiej wokalnie na Żylecie niż na przykład na takiej koronie. Ci co i tak są zawsze i robią główne zamieszanie to i tak są i tak, a na górniku naszło się ludzi którzy i tak k... stali tylko i sie gapili, na jedno wychodzi tyle tylko że tłumu więcej...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.