Oprawa na meczu z Górnikiem - fot. Mishka / Legionisci.com

Fotoreportaże i filmy z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

W obecności 26 tysięcy kibiców Legia Warszawa pokonała Górnika Zabrze 2-0 i jest o mały krok od zdobycia tytułu mistrzowskiego! Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Sebastian Szymański i Paweł Bochniewicz (samobój). Fani zaprezentowali na Żylecie dwie oprawy z czytelnym przesłaniem. Zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć i filmów z Łazienkowskiej:
Fotoreportaż z meczu - 64 zdjęcia Mishki
Fotoreportaż z meczu - 83 zdjęcia Piotrka Galasa
Fotoreportaż z meczu - 67 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 46 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 57 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Hugollka
Fotoreportaż z meczu - 38 zdjęć Michała Wyszyńskiego





Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (15)

Krzysiek Grabski z Warszawy - 13.05.2018 20:17:54, *.centertel.pl

Dzięki Legio!

adam - 13.05.2018 21:06:23, *.merinet.pl

Po prostu obled ! Legia mistrz !

kibic - 13.05.2018 21:38:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo za doping i oczywiscie za oprawe

Kojot44 - 13.05.2018 23:04:11, *.service.infuturo.it

Kibice mistrza mają teraz trzeba poczekać na piłkarzy

Pytanie - 14.05.2018 07:38:30, *.szybszyinternet.pl

Co to za postać? Pytanie bez spiny

zieLeninka - 14.05.2018 07:55:21, *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystko ładnie pięknie ale doping byłby lepszy gdyby wszyscy równo cały czas śpiewali... Jedni dają z siebie 100 pro podczas gdy innym nie chce się nawet klaskać. Po co,pytam przychodzą na żyletę? Po focie i postać...popatrzeć. Legia Mistrz!

do zieLeninka - 14.05.2018 11:32:56, *.17

Masz racje , były moment petardy , ale sporo Januszy na trybunie, ręce w kieszeni, telefonik, pogadanki ... zwracana uwaga....ale efekt chwilowy

Dużo osób zapomniało po co się na Żyletę przychodzi .... niestety

leszu - 14.05.2018 12:16:08, *.72.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sensei Morihei Ueshiba-twórca aikido

seba - 14.05.2018 12:26:24, *.play-internet.pl

Dokładnie ja dziś mówić nie mogę i jakby każdy tak się czuł to by był dopiero power a przede mną siedziało kilka lasek co zaklaskaly kilka razy i to był cały ich doping masakra

Adam Wlochy - 14.05.2018 15:56:52, *.9.244.47

na telebimie pokazywali 29900os, wiec zmiencie to.

Woytek (LL!): Na telebimie pokazywana jest liczba sprzedanych biletów. My zawsze informujemy o LICZBIE WIDZÓW NA MECZU. Tych w niedzielę było 25980 osób. To informacja oficjalna, potwierdzona przez klub. Jakiś czas temu się do tego odnosiliśmy w szczegółach:

https://legionisci.com/news/73406_Uprawnieni_kontra_frekwencja.html

M - 14.05.2018 16:28:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Telefonik, zdjecia na zylecie? Komus sie popier...iło?

Grant - 14.05.2018 19:20:56, *.dynamic.chello.pl

Ja to ostatnio nie wierze co widze, facet w sandalach przyprowadzil zone i dzieciaka, stoja z zalozonymi rekami i sie patrza, obok jakis ladny chlopaczyk poprawia pudla grzywke a wyzej 2 dupy maluja sie szminkami. Serio? Zyleta? Gdzie sie podzialy dawne zwyczaje...

do Zieleninki i innych zawiedzionych - 15.05.2018 09:14:17, *.centertel.pl

A czego wy się spodziewacie? Lat 90? Dawna Żyleta i dawne zwyczaje przeminęły bezpowrotnie. Przyzwyczajcie się jak jeszcze nie zdążyliście tego zrozumieć!

zieLeninka - 15.05.2018 10:56:33, *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie marze o 90 tych latach ale o przyzwoitości jeśli wiesz o co mi chodzi na sektorze kiboli. Jakiś czas temu wszedłem delikatnie spóźniony a baba do mnie żebym się przesunął bo jej zasłaniam. K@#wa tu się stoi a nie siedzi... i zapiekanki colą popija. Dlatego jest jak jest. Lepiej wyglądamy na "słabszych" meczach kiedy przychodzą ludzie którym zależy niż na prestiżowych gdy połowa to ludzie sukcesu... Pozdrawiam Bracia (L)

do zieLeninka - 15.05.2018 13:42:15, *.62.atman.pl

Zgadzam się. Ostatnio właśnie na górniku nie było wcale dużo lepiej wokalnie na Żylecie niż na przykład na takiej koronie. Ci co i tak są zawsze i robią główne zamieszanie to i tak są i tak, a na górniku naszło się ludzi którzy i tak k... stali tylko i sie gapili, na jedno wychodzi tyle tylko że tłumu więcej...