Dariusz Mioduski i Łukasz Sekuła - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Trzech kandydatów na trenera Legii

źródło: przegladsportowy.pl - Wiadomość archiwalna

Wtorkowy Przegląd Sportowy cytuje Dariusza Mioduskiego, który mówi, że ma trzech kandydatów na stanowisko trenera Legii. Jednym z nich jest Dean Klafurić. Dotychczasowy trener asystent pozostał w klubie po zwolnieniu Romeo Jozaka, ugasił pożar w stołecznym zespole i jest bliski zdobycia mistrzostwa Polski. Czy jeżeli tak się stanie, powinien zachować posadę na kolejny sezon? Trudno przypuszczać, by był głównym kandydatem na to stanowisko.

W gronie kandydatów jest Urs Fischer, którego najprawdopodobniej rekomenduje Bernhard Heusler, doradca zarządu Legii. Nazwisko trzeciego kandydata nie jest jeszcze znane.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
boro - 20.05.2018 / 12:57, *..dynamic-ra-11.vectranet.pl

Bobo Kaczmarek! Albo Ulatowski! Może być też Bartoszek (jako trener drugiego wyboru i trzeciej jakości). Aha jest jeszcze Stawowy!

odpowiedz
stefan - 19.05.2018 / 22:05, *..ppp.as43234.net

Proponuję Urbana.

odpowiedz
t - 16.05.2018 / 10:31, *..mac.edu.pl

Trener to jedno, a jacy nowi zawodnicy dojdą do zespołu?

odpowiedz
Oczko - 15.05.2018 / 23:45, *..centertel.pl

Ryszard Staniek !!!!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 15.05.2018 / 23:35, *..netfala.pl

Ty(L)ko Mirosław Jabłoński! Trener Jabłuszko koniecznie!!!!!

odpowiedz
Fcm - 15.05.2018 / 22:37, *..centertel.pl

Moje propozycje.
Jerzy Kopa.
Stefan Białas
Mirosław Jabłoński

odpowiedz
Ebac widzew - 15.05.2018 / 22:10, *..play-internet.pl

Ja bym porwal coacha z Pogoni ... To co zrobil na wiosne z ta druzyna szacun !

odpowiedz
Lboy - 15.05.2018 / 21:38, *..dynamic.chello.pl

Zostawić Klafurića! Chyba że powrót Czerczesowa... Nikt inny!

odpowiedz
Do Trener - 15.05.2018 / 21:29, *..dynamic.mm.pl

No to pewniaka do komentarza sezonu już mamy! Brawo! Ja leżę ze śmiechu i nie mogę się podnieść. Daj proszę coś jeszcze na poziomie. Rozwal system

odpowiedz
avsvvv - 15.05.2018 / 20:05, *..70.ipv4.supernova.orange.pl

Pierwszy wybór dla mnie Stanisław Czerczesow, jeśli nie prowadziłby już repr. Rosji i nie miał ofert z lepszych lig. Zagranicznych innych nie kojarzę, może ten trener z doświadczeniem w Basel.

Z polskich, to myślę, że Leszek Ojrzyński były ok. Do tego Podoliński jako asystent. Lub Dean na asystenturę.


odpowiedz
powiś(L)e - 15.05.2018 / 20:01, *..dynamic.chello.pl

Zostawić Deana Klafurića po zdobyciu mistrzostwa.

odpowiedz
acd - 15.05.2018 / 19:57, *..70.ipv4.supernova.orange.pl

Paweł Janas ;)

odpowiedz
Trener - 15.05.2018 / 19:15, *..interq.pl

Trenerem będzie Dario Mioduskhinio, pewne info!

odpowiedz
M. - 15.05.2018 / 19:13, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dawać Stefana Białasa. Asystent trenera Jacek Gmoch.

odpowiedz
k. - 15.05.2018 / 18:51, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Postawiłbym na tego Fischera a Klaufuricia bym zostawił na jakims stanowisku jeśli zdobędzie tytuł.

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 18:40, *..dynamic.chello.pl

Co ciekawe, podczas meczu Legia - Górnik Dariusza M. odwiedził Massimo Morales, kiedyś asystent Trapattoniego w Bayernie, później trener Fortuny Düsseldorf i Honvédu... Ostatnimi czasy jest szefem skautów Watford... Podobno jego CV też już leży na biurku prezesa Mioduskiego... A skoro jest Morales, to może Jurek Kiler także złoży swoje CV... Mają rozmach skur..syny...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
idoL - 15.05.2018 / 18:19, *..dzierzoniow.vectranet.pl

Dean Klafurić niech zostanie :)

odpowiedz
Krzeszczu - 15.05.2018 / 17:57, *..60

@ mietek, Tomek Mokotow: Word up Bros :-)

odpowiedz
tekken (L) - 15.05.2018 / 17:34, *..dynamic.chello.pl

Wielu z was ma racje tkj, Krzeszczu.Legionista, ale nie można pogonić faceta, jak zdobędzie podwójna koronę tylko trzeba dać mu szansę. Już Czerczeszow odszedł po mistrzostwie.

odpowiedz
do WWL - 15.05.2018 / 17:30, *..elartnet.pl

Majstra robi się na Śląsku

odpowiedz
Legionista - 15.05.2018 / 17:07, *..226

Urs Fischer ma sukcesy i jest doświadczonym trenerem - Wydaje mi się, że takiego trenera który jakieś CV miał to Skorża był. Czerczesow prowadził kluby, ale pierwsze poważne osiągnięcie było w Legii... A sama gra nie była doskonała... Hasi - nie miał... choć jakieś Mistrzostwo miał. J.Magiera dopiero zaczynał choć jesienna Legia (LM) to była jedna z najlepszych w XXI wieku, Jan.Urban w Hiszpanii był, ale nie miał doświadczenia. R.Jozak on to nawet nie prowadził jednego klubu... Był też Vuković, ale tymczasowym był... I teraz Klafurić który był trenerem w 2 lidze Chorwacji i jak dobrze pamiętam reprezentacji kobiet Chorwacji... Oby ten Fischer przyszedł i trzeba mu dać szanse, a nie zwolnić po pierwszym kryzysie...

odpowiedz
jnq - 15.05.2018 / 16:48, *..static.ip.hexaoperator.pl

ale z was tępe strzały...Kalafioric sie nie nadaje, to ze zaczela Legia coś tam grac o niczym nie znaczy, a jezeli juz to tyle ze Jozak nie pasowal naszym dziewczynkom i po jego zwolnieniu nabrali swierzego powietrza w pluca i tyle...

odpowiedz
Anton - 15.05.2018 / 16:28, *..dynamic.chello.pl

Miał być jakiś Fink czy ktoś tam.
A tak w ogóle to wiadomo coś o tym sponsorze w postaci linii lotniczych? Było o tym głośno a temat trochę ucichł...

odpowiedz
Piotr - 15.05.2018 / 15:59, *..dynamic.chello.pl

Trzecie nazwisko to Michał Paszkowski.

odpowiedz
Bubu - 15.05.2018 / 15:42, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

do Kol. rek, to o czym mówisz to jakaś paranoja, ze aamika boii sie odpowiedzialności. I trwają negocjacje by przenosić mecz , Bareja wiecznie żywy, Widzisz i nie grzmisz.

odpowiedz
(L)eszek - 15.05.2018 / 15:41, *..dynamic.chello.pl

TYLKO JA!!!
znaczy się Jacek Gmoch :)

odpowiedz
dino - 15.05.2018 / 15:38, *..201

Po co to spina o majstra, mistrza jak rany...

odpowiedz
do WWL - 15.05.2018 / 15:30, *..adsl.inetia.pl

Majstra poznańska pyro to w tym roku nie zdobędziecie. Natomiast Mistrzostwo Polski kolejny raz zdobędzie nasza Legia Warszawa.

odpowiedz
kami(l) - 15.05.2018 / 15:23, *..bb.sky.com

Tylko Leszek Ojrzynski!!!!!!

odpowiedz
TRANSFERY - 15.05.2018 / 15:20, *..internetia.net.pl

TRENER TO RAZ A DWA TO JAKOŚĆ TRANSFERÓW NA NOWY SEZON JEST WAŻNY

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.05.2018 / 15:17, *..centertel.pl

Do Krzeszczu. ..

Popieram w 100%. Aby nie Klaufuric, aby nie kolejny aspirant do miana trenera.

odpowiedz
mietek - 15.05.2018 / 15:02, *..internetia.net.pl

@Krzeszczu: Waleczny braciszek ;))

odpowiedz
tekken (L) - 15.05.2018 / 14:47, *..92

Jeżeli będzie podwójna korona to powinien zostać obecny trener i dostać szanse na eliminacje LM.

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 14:46, *..dynamic.chello.pl

News na gorąco:

Dzisiaj podczas rozmowy z przedstawicielami Ekstraklasa oraz Lecha Poznań i Legia Warszawa jako klub zaproponowaliśmy rozegranie niedzielnego meczu w Warszawie... Rozwiązałoby to "problem" ewentualnej ceremonii... Trwają dalsze ustalenia... Pozdro (L)

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 14:33, *..dynamic.chello.pl

A tymczasem na Łazienkowskiej mocno deliberują nad organizacją wspólnego oglądania, jak to mówią przy Ł3 "public viewing", meczu z Lechem... Bonus dla kibiców, którzy nie pojadą do Poznania... Może więc ten mój "niewinny" pomysł jednak wypali...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
futbolista - 15.05.2018 / 14:29, *..dynamic.chello.pl

Kiedy ktoś u nas w końcu pojmie że trener to nie wszystko? Nam potrzeba porządnych piłkarzy a trenera już mamy bo Klafurić i tak wyciąga maxa z tych przeciętnych grajków. Dać mu porządnych kopaczy to znowu będzie LM przy Ł3!

odpowiedz
mojojojo - 15.05.2018 / 14:26, *..dynamic.chello.pl

Zwolnienie Klafurica po mozliwym zdobyciu podwojnej korony w tak mizernym i marnym sezonie to bylaby jakas abstrakcja...

odpowiedz
Lutek - 15.05.2018 / 14:23, *..play-internet.pl

Tylko Czesław Palik! Trener z dużym doświadczeniem, niedoceniany w kraju.

odpowiedz
dino - 15.05.2018 / 14:21, *..201

Który to juz trener w ostatnich 5 latach, 11? Kto poważny przyjdzie do nas pracowac przy takiej rotacji. Pamiętam jak z Chelsea zwolnili Di Matteo po wygraniu Ligi Mistrzów, też była argumentacja, że się uczy itp, a potem była zapaść, bo chciali jakiś cudów wianków

odpowiedz
Sims - 15.05.2018 / 14:20, *..centertel.pl

Przed eliminacjami do europejskich pucharów (zwłaszcza LM) potrzebna jest stabilizacja i dobra atmosfera w drużynie, dlatego zmiana trenera po ewentualnym zdobyciu MP przez Klafurića byłaby nieporozumieniem i krokiem wstecz.

odpowiedz
olew - 15.05.2018 / 14:11, *..warszawa.vectranet.pl

najlepiej grały u nas Wisła Płock i Zabrze, z Polski to ich trenerów można podebrać, ale na Legię chyba zbyt miękcy, ja bym chciał takiego Okukę np. Oczywiście jeśli zdobędą mistrza to duet Klafuric - Vuković powinien zostać, a chyba zdobędą ... W zadnym wypadku lubianego tu Moskala, Legia z moskalskim trenerem i jego enerdowskim stylem gry była niestrawna .

odpowiedz
WWL - 15.05.2018 / 14:09, *..play-internet.pl

Jeśli zdobędzie majstra, nie przegra żadnego meczu to dałbym mu szansę . będę mówił ze los mu podarował szansę którą on wykorzystał.
Zawodników już zna , grają lepiej, na chuk zmieniać trenera?
Trenera można zwolnić w kazdym momencie, dajmy mu szansę ale pod warunkiem że będzie mistrz

odpowiedz
Lfan - 15.05.2018 / 13:59, *..dynamic.chello.pl

Jak będzie Mistrzostwo to moim zdaniem nie fair byłoby zwalnianie Deana Klafurića, który robi tu kawał roboty po odejściu Jozaka.

odpowiedz
grzyb - 15.05.2018 / 13:58, *..dynamic.mm.pl

Edward Lorens!

odpowiedz
Tadek - 15.05.2018 / 13:51, *..play-internet.pl

Dla mnie Klafurofović to jednak kocur. Kudłaty powinien go zostawić a Jozaka zarekomendować amice w następstwie Bjelicy.

odpowiedz
warsiawiak - 15.05.2018 / 13:50, *..acn.waw.pl

Pan szanowny prezes nie umie zatrudnić choćby przeciętnego trenera a teraz kiedy ma w klubie trenera który ratuje mu d...e i jego $$$ to on chce zatrudniać kogoś innego jak już kompletnie tego nie rozumiem.

odpowiedz
warsiawiak - 15.05.2018 / 13:49, *..acn.waw.pl

Pan szanowny prezes nie umie zatrudnić choćby przeciętnego trenera a teraz kiedy ma w klucie trenera który ratuje mu d...e

odpowiedz
starszy - 15.05.2018 / 13:45, *..dynamic.chello.pl

Tylko Stanisław.

odpowiedz
Krzeszczu - 15.05.2018 / 13:40, *..136

A ja mam dosyc trenerow ktorzy byc moze gasda pozary ale ucza sie fachu. Dosyc uczniow.
I dosyc tych niby zamordobrawcow. Ja noe chce trenera ktory wezmie za morde obecny sklad.
Ja chce trenera ktory zna sie na fachu i ktory zamiast brac za morde to wyczysci ten sklad. Taki ktory bedzie mial jakis pomysl na druzyne i jakich konkretnle pilkarzy do niej sciagnac. I mial jakis konkretny plan a nie bawil sie w wieczny onanizm rotachi bo taka jest teraz na to moda (jesli sie nie zna na fachu).

odpowiedz
SZCZERY - 15.05.2018 / 13:36, *..236

ALE SZCZERZE TO PO CO ? PO CO NA SIŁE MUSI BYC OGŁOSZONY JAKIŚ NOWY TRENER. CZEMU NIE MOŻNA DAĆ SZANSY TEMU KLARUFOVICOWI....

odpowiedz
WaWa - 15.05.2018 / 13:34, *..acn.waw.pl

I jak w tym klubie ma być dobrze, skoro brane jest pod uwagę zwolnienie trenera który ratuje Legię przed kompletną kompromitacją? Jest trener który świetnie poradził sobie w patowej sytuacji i ma być zwolniony bo loczek chce sobie zatrudnić kolegę/trenera? Były już Jozaki, Hasie i inne wynalazki pana prezesa więc Dean Klafurić POWINIEN!!! dostać szansę.

odpowiedz
Bear - 15.05.2018 / 13:30, *..127.ipv4.supernova.orange.pl

Jeżeli Legia zdobędzie mistrzostwo to Dean Klafuric powinien dostać szanse !
Ewidentnie widać poprawę gry, chęć walki , poczekajmy tydzień..

odpowiedz
@rek - 15.05.2018 / 13:28, *..dynamic.chello.pl

Wtorkowy Przegląd Sportowy cytuje Dariusza Mioduskiego... Tiaaaa, a już o tym pisałem w ubiegłym tygodniu, potem w niedzielę i wczorajszy poniedziałek... Przegląd Sportowy ma tym razem spore opóźnienia...:))) Pozdro (L)

odpowiedz
Misiek - 15.05.2018 / 13:24, *..154.ipv4.supernova.orange.pl

Niech zostanie Dean zna już drużynę i idzie mu dobrze to tak jak z czerczesowem nie powtarzajmy błędów

odpowiedz
Czerczesow - 15.05.2018 / 13:23, *..134

sprawdzi się tylko silnoręki zamordysta

odpowiedz
Dickson Chotowski - 15.05.2018 / 13:22, *..range86-162.btcentralplus.com

A trzeci to Arsene Wenger.

odpowiedz
Cheniek - 15.05.2018 / 13:20, *..play-internet.pl

Dawać tego Ursusa do Legii. Niucham, ze zrobi z Legii drugi Basel!

odpowiedz
Rr - 15.05.2018 / 13:19, *..centertel.pl

Slaven Bilić

odpowiedz
KAFAR (L)egiunia - 15.05.2018 / 13:19, *..dynamic.gprs.plus.pl

Brać Staśka Czerczesowa po mundialu, a jak nie bedzie wolny to Leszka Ojrzynskiego. Tu potrzeba kogoś kto złapie za jajca i mocno zakręci worem plus pogoni wszelkiej maści leserów. Żadnych zagranicznych trenerskich pipek czwartego sortu i innych wynalazków.
LEGIA!

odpowiedz
Edi - 15.05.2018 / 13:11, *..dynamic.gprs.plus.pl

Tylko Orest Lenczyk !!!! :)

odpowiedz