Lechici na meczu z Legią w marcu 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Lecha mobilizują się na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Ponad 9600 biletów pozostało w sprzedaży na niedzielne spotkanie Lecha z Legią na stadionie przy Bułgarskiej. Fani z Łazienkowskiej przyjadą do Wielkopolski dwoma pociągami specjalnymi w co najmniej 2 tysiące osób. Lechici początkowo planowali bojkot na tym meczu, ale ostatecznie o zmianie planów zdecydowało ewentualne świętowanie mistrzostwa Polski przez znienawidzonych kibiców ze stolicy.

"Każdy ma własny rozum i wie z kim gramy, z jak bardzo znienawidzonym zespołem. Nie może być tak że słoiki przyjadą sobie do Poznania na nasz stadion i będą tutaj sobie robić co chcą, ubliżać nam i się z nas śmiać, bo na stadionie będzie garstka ludzi. (...) Legia nie może zdobyć mistrzostwa na naszym terenie!" - mobilizuje fanów "Kolejorza" poznański gniazdowy, "Klima".

W innych okolicznościach zapewne wejściówki na niedzielne spotkanie byłyby już dawno wyprzedane. Tak działo się przy okazji kilku ostatnich meczów obu drużyn w Wielkopolsce. Tym razem, na cztery dni przed meczem, w sprzedaży pozostaje ponad 9,6 tys. biletów. Te kosztują 75 i 110 złotych bez zniżki oraz 60 i 88 zł ulgowe. Na sektory, gdzie znajduje się młyn lechitów pozostało jeszcze ponad 2,5 tys. biletów.

Przypomnijmy, że wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, Lech do spółki z Ekstraklasą postanowili nie przeprowadzać ewentualnej dekoracji mistrzów Polski na stadionie w Poznaniu..

REKLAMA Gwiazdy Legii - zamów teraz!
REKLAMA

Komentarze (90)

Cieciu - 16.05.2018 10:29:57, *.5

Słowik wymyśla od słoików...

Dżendżejczyk - 16.05.2018 10:33:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do naszych piłkarzy: Panowie tuż po wygranym meczu w Poznaniu proszę zróbcie szpaler dla schodzących z boiska piłkarzy Lecha gratulując im zdobycia 3 miejsca :) Proszę niech ktoś mający kontakt z jakimś zawodnikiem (L) podsunie taki pomysł. Myślę że pyry wróciły by po tym fakcie tam gdzie ich miejsce, tzn. pod ziemię

Pio - 16.05.2018 10:33:21, *.play-internet.pl

Hej Amikorze Korupcjorze jedziemy was upokorzyć i świętować Mistrza na waszej obleśnej Katofel Arena

Pesymista - 16.05.2018 10:36:07, *.dynamic.mm.pl

Bedzie super zadyma jak na slaskim w 94.

:) - 16.05.2018 10:40:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

Sami nakręcacie temat tego meczu kij wie po co?
Ludzie tu piszą wciąż aby inne kluby nie wchodziły na forum (L), a tymczasem Wy nawet stany biletów z www Lecha sprawdzacie. Pomijam kwestię cytowania "Klimy" z Lecha...

Osobna kwestiia, że w meczu może wydarzyć się... wiele :)

jdjdj - 16.05.2018 10:44:14, *.static.ip.netia.com.pl

Będzie dym i to konkretny coś czuję.

Misza_Praga - 16.05.2018 10:45:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Psy szczekają karawana jedzie dalej,Legia Mistrz!!!

kurek - 16.05.2018 10:45:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Słoiki.. Podchwytują wszystko i powtarzają. A słoiki to oni i nie tylko.

kibic(L) - 16.05.2018 10:46:44, *.pl

Najbardziej to mi żal tych 2 tys. kibiców Legii, którzy wybierają się na mecz....

W przypadku zdobycia mistrzostwa nie zobaczą koronacji a dodatkowo nie będą uczestniczyć w fecie w Warszawie.

W przypadku przegrania mistrzostwa... Ech, każdy wie co będą przeżywać.

Niestety sam nie jestem dobrej myśli. Przegranie mistrzostwa przez Legię mobilizuje Lecha bardziej niż zdobycie przez nich mistrzostwa.

Rondel - 16.05.2018 10:48:32, *.172

Strasznie mnie bawią kompleksy poznaniaków, to wyzywanie od słoików gdzie połowa ich kibiców to przyjezdni o czym nawet mówił ich ex bohater Reiss :D

Ghost - 16.05.2018 10:53:52, *.10

Mobilizują, bo nie mogą zwrócić biletów, wiec trzeba jakąś historie do tego napisać :-)

Sylas - 16.05.2018 10:59:52, *.net099-g2.isko.net.pl

I tak was znowu przekrzyczymy.
Bracia jeden pilnuje drugiego na sektorze.
To ma być mega petarda!!!

@rek - 16.05.2018 10:59:54, *.dynamic.chello.pl

Ta sytuacja w Poznaniu ma dwie strony medalu... Faktem jest, iż mamy kosę z Poznaniem... Ale jak była "potrzeba", to kibice Lecha zawsze ogarniali nam bilety, jak mieliśmy zakazy stadionowe, nawet na finał Pucharu Polski... Kibice kolejorza teraz bardziej chcą się "wyładować" na swoim zarządzie... i właśnie tego rodzina Rutkowskich najbardziej się boi... Moim skromnym zdaniem "prawilniaki" w Poznaniu nic by nam nie zrobiły... Całą napinkę tworzą gówniarze na TT i na różnych forach społęcznościowych... Pozdro (L)

www - 16.05.2018 11:00:32, *.lukman.pl

Myslę że w proteście zrobią zadymę i podpalą swój stadion

Kedar - 16.05.2018 11:05:31, *.a2mobile.pl

Przy Naszej irracjonalnej lidze nie zdziwię się jak przegramy mecz ale jagiellonia straci punkty z Płockiem ;)

@rek - 16.05.2018 11:06:30, *.dynamic.chello.pl

Nie wiem, ile w tym prawdy, ale wróbelki ćwierkają, iż (L)egia jest zainteresowana Emirem Dilaverem... Jeśli by do tego doszło, to wtedy kibice kolejorza jeszcze bardziej nas polubią... Parafrazując tekst znanej piosenki:
"Bo piłka nożna to jedna rodzina...
Hama i Dilaver, chłopak i dziewczyna..."
Pozdro (L)

Ding - 16.05.2018 11:14:41, *.play-internet.pl

Sorry, ale to poznaniacy są naszymi słoikami

PiotrŻo(L)iborz - 16.05.2018 11:18:07, *.dynamic.gprs.plus.pl

Trzeba wprowadzić nowe punkty do regulaminu rozgrywek. 1. W przypadku gdy drużyna niemająca już szans na mistrzostwo gra z drużyną mająca realne szanse na zdobycie tego mistrzostw w danej kolejce to taki mecz powinien być przeniesiony na boisko drużyny walczącej o to mistrzostwo. 2. W przypadku gdy obie drużyny nadal mają realne szanse na zdobycie mistrzostwa mecz powinien być rozegrany na boisku neutralnym w obecności uzbrojonych policjantów oraz obecnością armatek wodnych na płycie boiska.

Misiek - 16.05.2018 11:20:51, *.219.ipv4.supernova.orange.pl

Gratuluję ekstraklasie s.a że tak ładnie rozgorzała kibiców ( czarny pijar) teraz dopiero może być gorąco.jeżeli coś się wydarzy to proszę pamiętać że to działacze podzegali do awantur

ŻyLetor - 16.05.2018 11:28:10, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Mieli bojkotować, ale Bialostoczcanie ich zmobilizowali, wystarczy wejsc na amikowe fora czy Fb. Cała Polska ma
zgodę przeciwko nam, buraczane kompleksy.

f@n(L) - 16.05.2018 11:28:13, *.dynamic.chello.pl

A ja bym sie radził skupić na aspekcie sportowym bo szkda czasu na te ich zagrywki. Jedno jest pewne - amica przystąpi do meczu bez presji; puchary juz mają a na mistrza szans brak. Ewidntnie co ich blokowało w ostatnich meczach to wlasnie presja wyniku i przez to wtapiali mecze. Teraz to presja ciazy na nas bo nie mozemy przegrac... oni zrobia wszystko zeby z nami wygrac w tym meczu i zeby pozbawic nas mistrzostwa. Dlatego skupmy sie na sobie i zrobmy wszystko by pomoc naszym pilkarzom, a pozostale sprawy ...ać!

Are - 16.05.2018 11:33:33, *.centertel.pl

Ciekawe Co bedzie jak lech bedzie Gral mistrza l. Na legii gdzie bedzie swietowal

Do @rek - 16.05.2018 11:37:23, *.dynamic.mm.pl

Przestań cwaniakować i idz wciskać te swoje pseudo newsy gdzie indziej.

Jakub - 16.05.2018 11:46:46, *.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ten mecz zostanie przerwany.
Będzie walkower.
Pytanie tylko dla kogo?

Gienek - 16.05.2018 11:54:49, *.warszawa.vectranet.pl

Nie wiem co to za frajer ten Klima, ale niech sam najpierw rozejrzy się po swoim stadionie i zobaczy ilu słoików tam siedzi z okolicznych Kościanów, Pleszewów, Śremów i innych Obornik. Do tego dochodzi rzesza słowików. A ilu jest słoików z Poznania w Warszawie? Mnóstwo.
Liczę na to, że Legia zdobędzie tam mistrzostwo i będzie świętować razem z kibicami na sektorze gości, których będzie słychać w całej pyrlandii. Ch.j z medalami, odbierzemy je w Wawie. Dobrej zabawy i upokorzenia słowików na ich stadionie i tak nikt nam nie odbierze po remisie/wygranej.

P.S. Ile Legia dostała biletów? Będą jeszcze jakieś zapisy na ten wyjazd?

mrsn - 16.05.2018 11:58:56, *.axaubezpieczenia.pl

słoiki ? Klima chyba sie nie zorientował że wyzwał właśnie swojego ojca i połowe rodziny pracującej w Warszawie.

(L)egia - 16.05.2018 12:02:24, *.dynamic.dsl.as9105.com

Niech sie w d*pe pocaluja, zakompleksione pyry.

@f@n(L) - 16.05.2018 12:03:43, *.dynamic.gprs.plus.pl

Zapewnione to Łach ma utrzymanie w lidze bo z pucharów to wciąż mogą ich wy.ebać Wisła Płock i Górnik Z. Pozdry. L!

Marek - 16.05.2018 12:06:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Słowikowi pomyliły się pojęcia. Zespół myli z klubem. Cały Poznań śpiewa chórem!

ja - 16.05.2018 12:09:11, *.dynamic.chello.pl

ich to reiss już dobrze podsumował, że gdyby nie słoiki to by nikt na mecze nie chodził hahaha



PS
Hama w 93' na 1-0 dla nas ;)

Robal - 16.05.2018 12:11:21, *.dynamic.chello.pl

poznanski słoik mobilizuje swoich słoików , hahaha :)
Ależ one są śmieszne :)

Pan_X - 16.05.2018 12:20:08, *.dynamic.chello.pl

Chciałbym tylko zauważyć, że im więcej się mówi o ferie, koronacji itp. na Bułgarskiej tym bardziej zdejmuje się presję z Jagiellonii.
Po drugie słowa typu, że dla Lecha pognebienie Legii jest ważniejsze niż mistrzostwo wlożyłbym między bajki. Pewnie niektórzy kibice z Pyrlandii tak myślą, ale piłkarze... Jakby to nie zabrzmiało to u nich (tak samo jak i u nas) większość składu stanowią zwykli najemnicy. Ich mało obchodzi relacja na linii Warszawa - Poznań. Są oczywiście wyjątki, ale myślicie, że Gytkiera czy tego Daliboga (jak mu tam?) obchodzi Legia? Z całym szacunkiem dla Polski i dla naszego klubu, ale wątpię, żeby za 30 lat pamiętali, gdzie leży Warszawa i że mistrzostwo zabrała im Legia (oby).

Leos - 16.05.2018 12:21:27, *.play-internet.pl

Sloiki z Wielkopolski w Stolicy Polski.Zakompleksienie Pyrow widac i czuc.TRZCIANKA,Kolo,Wrzesnia.Takie tablice rej.widze do piatku na mojej dzielnicy Falenicy.Wasza mobilizacja ZAKOMPLEKSIENIA.

sss - 16.05.2018 12:31:16, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Coś czuję, że będą mieć radochę jak jagiellonia zdobędzie majstra.

Szydera - 16.05.2018 12:43:21, *.dynamic.chello.pl

Na chu......steczkę wchodzicie na ich fora, profile itp. Naprawdę aż tak Wam się nudzi czy macie takie same kompleksy co oni? Napinacie się na nich tak że porcelana może nie wytrzymać gdy usiądziecie zluzować.
Dobrze że w lidze nie ma Widzewa i Polonii bo żadna maść by nie pomogła. Mamy swoje podwórko to po kij interesować się kimś innym.
@Gienek
"P.S. Ile Legia dostała biletów? Będą jeszcze jakieś zapisy na ten wyjazd?"odp. 1: 14 tyś. odp. 2: 20 maja od godz. 18 do 19 w Sport Barze. Ostatnie sztuki.

W większości info, komentarze powinny być chyba wyłączone.

sim - 16.05.2018 12:46:16, *.bas512.cwt.btireland.net

a pomyslal ktos ze moze byc taka sama sytuacja z kibicami jak w Bialymstoku?? Przeciez te zagrywki lacha sa zmierzaja wlasnie ku temu...pod byle pretekstem nas nie wpuszcza i co im zrobia?? to samo co bialorusi...czyni NIC!!

Juri - 16.05.2018 12:52:34, *.centertel.pl

Każdy kibic Legii to brat po szału,nie ważne skąd jest. Może być i z Poznania,ważne że kibicuje Legii.

doktormazi - 16.05.2018 12:53:12, *.warszawa.vectranet.pl

Różnica między nami jest taka,że my kochamy bardziej nasz k(L)ub niż nienawidzimy lecha!A u nich na odwrót!Zakompleksione poznańskie ścierwo! Tylko LEGIA ukochana LEGIA......

3er - 16.05.2018 12:54:46, *.static.chello.pl

Musi zachęcać bo inaczej hajsik z klubowej puli nie spłynie do kieszonki grzecznych kumatych z pyrlandii.

ja - 16.05.2018 12:58:35, *.polkomtel.com.pl


Znam kilku "słoików" z Poznania pracujących w Warszawie,

Nie znam ani jednego "słoika" z Warszawy pracującego w Poznaniu.

... Na pewno ten człowiek wie o czym mówi?

kaktus - 16.05.2018 12:59:55, *.static.ip.netia.com.pl

Cały Poznań chórem
:) :) :)

maciej Poznan - 16.05.2018 13:06:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nim zostanę zwyzywany napiszę co myśli większość kibiców Lecha... przeniesienie ewentualnej fety do Warszawy idiotyzm trudno przegraliśmy sezon więc ponosimy skutki naszego frajerstwa a podgrzewanie atmosfery ...kto to nakręca ???
jak był zakaz dla Kibiców L to udostępniliśmy sektor...czy ktoś to pamięta ????a w mediach nakręcanie i jeden pomysł głupszy od drugiego....wiadomo że nie odpuścimy ale nie dajmy się zwariować

Kami(L)a do @f@n(L) - 16.05.2018 13:12:14, *.pl

Nie mogą. Łach jest już w pucharach.

Jak przegra z Legią, a Płock i Zabrze wygrają to mogą się tylko zrównać punktami, a wtedy Łach jest na 3 miejscu, bo był wyżej po fazie zasadniczej.

Mietek - 16.05.2018 13:13:38, *.play-internet.pl

Przeciez dla nich wygrana z Legią to jak wygrana w lidze mistrzów,mogą spaśc z ligi,mogą nie zakwalifikować się do pucharów,ale waźne,źe wygrali z nami.

Janusz z Pakistanu - 16.05.2018 13:21:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie liczą się trofea, nie liczą się wyniki,
Gdy jesteś klubem, na licencji Amiki.

Otto - 16.05.2018 13:31:01, *.2

SORRY ZA CAPS, ALE TO WAŻNE! PATRZĄC NA TO, CO SIĘ WYPRAWIA, MAM POWAŻNE OBAWY, ŻE MOŻE TU DZIAŁAĆ JAKAŚ SPÓŁDZIELNIA, DLATEGO APELUJĘ DO NASZYCH KIBICÓW O SPOKÓJ I NIE PODDAWANIE SIĘ ŻADNYM PROWOKACJOM. BO MOŻE ZDARZYĆ SIĘ TAK, ŻE BĘDĄ JAKIEŚ DYMY, W EFEKCIE CZEGO ROZSTRZYGNIĘCIE MOŻE BYĆ TAKIE, JAK W PRZYPADKU MECZU GÓRNIKA Z PIASTEM - CZYLI WALKOWER DLA LEGII, A NASTĘPNIE -3 PUNKTY. I WTEDY MISTRZEM ZOSTANIE BABA JAGA :(

do maciej Poznan - 16.05.2018 13:32:40, *.jmdi.pl

gdzieś między wierszami można wyczytać, że ktoś steruje tą szopką z góry

as - 16.05.2018 13:33:51, *.internetdsl.tpnet.pl

Klima co gotujesz dziś na objad?

Bubu - 16.05.2018 13:36:45, *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

Cyrk na kołach w tym Poznaniu,

Qbafan - 16.05.2018 13:41:16, *.internetdsl.tpnet.pl

Klima, proponuję: Te 2500 kibiców, którzy nie kupili biletów do kotła - oddelegujcie do Białegostoku wspierać Jagę. Bo nawet gdybyście z nami wygrali to tam muszą też wygrać.

Zakompleksiony - 16.05.2018 13:42:08, *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wy sobie robicie dobrze pisząc o kompleksach innych? Na żadnym innym forum żadnego klubu nie pisze się tyle o kompleksach innych co tutaj!!! Daje do myślenia... oczywiście tym którzy to potrafią. Bo dla całej reszty jest tylko jedna odpowiedź. KOMPLEKSY wszystkich dokoła. Śmiech na sali

FC_ŻYRARDÓW - 16.05.2018 13:47:30, *.100

Nie rozumiem czemu ewentualna dekoracja nie może być w Poznaniu ? To bardzo zły precedens, za chwilę nie można będzie odebrać medali za mistrzostwo jeśli tylko mecz nie będzie rozgrywany na własnym stadionie. Za łachem pójdą jadźki, górniki czy inni kompleksiarze. O co w tym wszystkim chodzi ?

Jane - 16.05.2018 13:52:00, *.play-internet.pl

Kocham te ich kompleksy,a zwłaszcza buractwa z Białegostoku :))). LEGIA MISTRZ!

bubba - 16.05.2018 14:03:43, *.net.hawetelekom.pl

@Otto twoje prośby to między bajki włóż, jak ma się coś wydarzyć to się wydarzy. Nie było świętości w meczach z Borussia i Jagielonią nie musi być w Poznaniu dla niektórych.

englishman28@o2.pl - 16.05.2018 14:19:11, *.51

Wiadomosc do pana Klimy: 'Nie beda sie z was smiac?' Kolego, my sie juz z was smiejemy, bo takich frajerow jak wy to nie ma w calej galaktyce.

Legia Mistrz 2018 - 16.05.2018 14:29:13, *.dynamic.mm.pl

Śmieszny ten posrań. Nikt nie ma tylu kompleksów wobec Legii i stoLicy co Białyćwok i Possen

maro - 16.05.2018 14:31:37, *.208

prawda jest taka że nawet jakby LEGIA grała w b klasie i nie grała o nic to taki łech zawsze się bedzie mobilizował na mecz z Legią. tak już było jest i będzie. Zróbmy swoje w niedziele jak kibice tak i zawodnicy.

OchotKa - 16.05.2018 14:33:20, *.242

LEGIA Warszawa Mistrz A.D.2018
.".To legendy, mity, stereotypy
To fobia całej Polski, chociaż nikt nie zna przyczyn.."

Jesteśmy waszą Sto(L)icą..

Naprzod Legio

Felich - 16.05.2018 14:36:57, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

W Pyrlandii tylko 3 rzeczy mają znaczenie: wykopki, Boże Narodzenie i mecz z Legią. Reszta dla nich to margines.

Do Maciej Poznan - 16.05.2018 14:55:08, *.play-internet.pl

Mam tylko cicha nadzieję że ta większość to naprawdę większość a skoro większość jest "normalna" co do przenoszenia fety to kogo się boi zarząd lecha ? Małej mniejszości ? Stary, ten pomysł że mamy sobie wręczyć medale w Wawie to jest po prostu porażka normalnosci , porażka polskiej piłki.na jadze od kilku lat nie wpuszczają na patentach z d.. py, u was nie można ewentualnie odebrać medali, co w przyszłości? Zakaz mierzenia się z gola żeby nie denerwować miejscowych? Pozdrawiam

PyroZboki - 16.05.2018 14:56:08, *.lsas.aero

Co ja czytam..kibice Lecha Onanizują się na mecz z Legią..

Jack(L) - 16.05.2018 15:20:18, *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda że ten mecz nie jest tak ważny dla obu klubów, dla nas o mistrzostwo a dla Łacha o być albo nie być w pucharach. Wtedy i brak ceremonii nie był by ważny ale miny tych za kompleksowych pyrusów jak LEGIA świętuję na trybunach mistrza a oni znowu bez pucharów.

(L) - 16.05.2018 15:25:44, *.191

W tym roku przypada okrągła 25. rocznica "mistrza przy stole" czyli haniebnych wydarzeń końcówki sezonu 92/93 i występu starego ch_ja kuleszy...Nie możemy o tym nigdy zapomnieć!

@rek - 16.05.2018 15:30:19, *.dynamic.chello.pl

Zrobiło się tak głośno o niedzielnym meczu, iż nawet Kurski zareagował i mecz będzie w otwartej publicznej na TVP 2... Teraz już cała Polska zobaczy wp.erdol łacha na własne oczy oraz ich agresję pod adresem własnego zarządu... Ciekawie będzie... Pozdro (L)

WO(L)A - 16.05.2018 15:32:05, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Proponuje w Niedziele ugotować ziemniaki w mundurkach włożyć do słoików zalać moczem i zabrać na ziemniak arena.
Pamiętajcie pyraki że DUMA POLSKI TO LEGIA WARSZAWA.

Arek - 16.05.2018 15:38:13, *.free.aero2.net.pl

@maciej Poznań, ja Ci powiem kto to nakręca. Otóż jest to Wasz obsrany po uszy zarząd, próbujący nie udolnie zreszta wyjść z gowna jakim raczyli Was przez ten sezon i nie tylko.

Wawer - 16.05.2018 15:44:09, *.play-internet.pl

Poznaskie kompleksy

@Zakompleksiony - 16.05.2018 16:05:32, *.dynamic.chello.pl

Dziwny wywód. Mówienie o czyichś kompleksach nie oznacza, że się ma z tego powodu kompleksy. AVE LEGIA!

sopel - 16.05.2018 16:07:13, *.dynamic.chello.pl

olac drezyne posran tylko legia mistrz

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 16.05.2018 16:09:27, *.tvp.pl

Może piłkarze zrobią mały performance? Skoro dekoracja nie może się odbyć na stadionie, to może nasi przywiozą ze sobą jakieś medale, i po ostatnim gwizdu (oczywiście w przypadku szczęśliwego zakończenia, ale innej opcji nie przyjmuję do wiadomości) np. Pan Lucjan wręczy te medale naszym na środku boiska?

@Otto - 16.05.2018 16:11:46, *.dynamic.chello.pl

Que sera, sera...

banxxx - 16.05.2018 16:35:32, *.play-internet.pl

Hahaha. Klima?, hahaha kto Ci to zrobił ja prdle!

pol - 16.05.2018 16:56:44, *.dynamic.chello.pl

bbbuuuhhhaaaahhhahaaa
Cham spod poznania przyjeżdża tu do pracy z bigosem od mamusi,zamieszkuje w stolicy,ciuła pieniążki i bredzi coś ,że przyjadą słoiki do poznania.
A tymczasem połowa jego znajomych zasuwa na zmywaku w Warszawie.
Głupota ,hipokryzja i KOMPLEKSIKI zalewają amicę szerokim strumieniem.
Buuhhaaahhhaaa

do Pan_X - 16.05.2018 17:19:03, *.static.ip.netia.com.pl

ale problem w tym, ze oni mistrza juz przegrali, wiec jedyne co im zostalo, aby przed swoimi kibicami wyjsc z twarza i nie dostac plaskacza w ryj po sezonie to wlasnie zatrzymac znienawidzona Legie przed jej mistrzostwem.

A pozatym odnoszac sie do wypowiedzi tego "klimy", zawsze wydawalo mi sie ze sloikami (w duzym uproszczeniu) nazywa sie ludzi ze wsi ktorzy jada do miasta, tymczasem warszawiacy wyjezdzaja z miasta na wies do Poznania. Sytuacja zupelnie odwrotna. No ale to Poznan, tam widocznie wszystko na opak.

Kultura zawita do Poznania w niedziele, wiec proponuje poznaniakom aby sie umyli, bo nie znacie dnia ani godziny dziewczyny.

kokos - 16.05.2018 17:25:26, *.73.ipv4.supernova.orange.pl

Nie potrzebnie nakręcacie atmosferę. My już mamy odpowiednią motywację(dzięki decyzji ekstraklasy). A co nas leszki obchodzą?
W Płocku za to mają dylemat. Jak wygrają to mają puchary i pomogą nam w mistrzu, jak przegrają to mogą wypaść z 4.

jo - 16.05.2018 17:59:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy zapomnieliśmy o słynnej maści, która była już tyle razy używana w filii wronieckiej drużyny z siedzibą w posraniu ??? Ta maść od zeszłego roku i te wcześniejsze tubki powinny zostać wyjęte bo teraz są niezbędne dla wszystkich fanów tej pokraki. Tam maść to ,,Maść na ból DU#Y''... Chorzy ludzie tam mieszkają.

Misza_Praga - 16.05.2018 19:35:50, *.static.ip.netia.com.pl


Stoją na stacji jakieś śpiewaczki...

...to są z Poznania Lecha chłopaczki,
Stoją i sapią, dyszą i płaczą,
bo swego Lecha już nie zobaczą.
Choć tysiącami tu przybywali
i choć o Lechu ciągle śpiewali,
to nie wiedzieli, że mają pecha,
bo pewna wronka pożre im Lecha.
Jedna wroneczka, Amica z Wronek,
pożarła Lecha w jeden sezonek,
lecz ty się nie martw, drogi kibicu,
nazwiemy wronkę Lechem dla picu.
Damy jej Lecha flagi i szale,
a na stadionie zrobimy bale.
Oddamy także to godło nasze
i Lechem będzie ten z Wronek ptaszek.
Stoi na stacji błękitno-biała
Lechem nazwana Wronka wspaniała.

Hoh - 16.05.2018 19:38:01, *.dynamic.chello.pl

Sami mają kibiców spoza Poznania i mówią o nas słoiki hahaha. Kompleksiorz amikorz słowikorz.

Ależ mają kompleksy:)

Do Janka z Pakistanu - 16.05.2018 20:05:02, *.centertel.pl

Dobry teks na transa, może urządzić dekorację we Wronkach?

ocho(L) - 16.05.2018 20:27:15, *.dynamic.chello.pl

No i na koniec posrań zesrał się też sytuacyjnie i mentalnie.
Posrańce, część Polski nie załapie , ale w WARSZAWIE są już posrani po uszy.Oni już nie mają kibiców czy kiboli , tylko mniej lub bardziej - posrańców.

McA - 16.05.2018 21:59:31, *.dynamic.dsl.as9105.com

Klima gniazdowy Lecha, wielki poznaniak szkoda ze zapomnial skad sie wywodzi jego ojciec i dziadek, ale jak dla niego 120km na Pónocny Zachód to rodowity poznaniak, jak wiekszosc ich na stadionie z okolicznych wsi i miasteczek, kazda wioska z lubuskiego wysyla tam na "misje" swoich kibicow. Wielki Lech a 75% ludzi na stadionie jest z Konina Sremu N.Tomysla Drezdenka Rzepina Swiebodzina Miedzychodu Wolsztyna Sulechowa i innych dziur na zachodzie polski. Ale spokojnie 10 lat temu biegali w szalikach wisly krakow a w polowie lat 90tych Legii. Wielcy Poznaniacy a k... rzucaja jak im sie nad jeziora latem wbijaja.
Nie ma sie co przejmowac

Sloik a raczej sama nakretka bo nigdy w stolicy nie mieszkalem ino na Wild Wild West

Mistrz jest ty(L)ko jeden!

Cult⚽️Legia - 16.05.2018 22:08:07, *.97

Nasi!znajá smak zwyciéstwa!na bułgarce wiéc Legia!Mistrz!

Olo - 16.05.2018 22:18:54, *.dynamic.chello.pl

amica wronki coś mówi o słoikach hahaha.Jakby zył śp Lech Poznań to ceremonia odbyłaby się

Majkel - 16.05.2018 22:36:04, *.dynamic.mm.pl

W najbliższy weekend Wronki Białoruś dwa bratanki! Nie ufaj nikomu poza swoją "Klimą" brataj się się z ruskimi niech...Przyszliście ch....my to jedno ale nie sądziłem, że zwiększymy popyt na pyry na Białorusi.:XD

Cult⚽️Legia - 16.05.2018 23:20:59, *.97

ten wyjazdowy mecz bédzie najlepszym meczem Nowej Mistrzoskiej Legii ✨Cafu,Szymański,Hama!⚽️⚽️⚽️✨

kosachicago - 17.05.2018 01:27:28, *.mobile.att.net

Dlatego powinni poczekac z koronacja az nasi wroca z pyrlandi I Zagrac tym pysiom z ekstraklapy na nosie jak Im nie pasowala koronacja w posraniu to niech pokutuja

Lech bez licencji na kolejny sezon - 17.05.2018 07:04:01, *.dynamic.chello.pl

lech powinien zostac pozbawiony licencji na kolejny sezon, poniewaz nie jest w stanie zapewnic bezpieczenstwa na swoim stadionie, prawo dziala rowno w stosunku do wszystkich klubow.

Do Pesymista - 17.05.2018 09:10:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ta zadyma na śląskim była w 93 a nie 94.
To były el.MŚ94.

Pozdrawiam,
Szczególarz

Daniel - 17.05.2018 11:38:29, *.internetdsl.tpnet.pl

Do Kokos
Płock jak przegra to na sto procent nie zagra w pucharach! Więc nie przegra:)

Żółwik - 17.05.2018 14:48:09, *.icpnet.pl

Zacznijmy od tego że najpierw musicie wygrać z Lechem a wy już dzielicie skórę na niedzwiedziu.
Druga sprawa czy Jaga będzie chciała mieć mistrza?
Trzecia dla mnie możecie odebrać medale u nas gdyż i tak tego nie zobaczę bo wyjdę ze stadionu po gwizdku,pewnie większość zrobi to samo.Choć znaleźli by się też tacy którzy pamiętają 2004 i mogli by zrobić to samo co wasi kibice. Z drugiej strony nie ukrywam że miło by było zaśpiewać Gdzie twoje berło...
Mimo różnic, do niedzieli.