Lechici na meczu z Legią w marcu 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kibice Lecha mobilizują się na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ponad 9600 biletów pozostało w sprzedaży na niedzielne spotkanie Lecha z Legią na stadionie przy Bułgarskiej. Fani z Łazienkowskiej przyjadą do Wielkopolski dwoma pociągami specjalnymi w co najmniej 2 tysiące osób. Lechici początkowo planowali bojkot na tym meczu, ale ostatecznie o zmianie planów zdecydowało ewentualne świętowanie mistrzostwa Polski przez znienawidzonych kibiców ze stolicy.

"Każdy ma własny rozum i wie z kim gramy, z jak bardzo znienawidzonym zespołem. Nie może być tak że słoiki przyjadą sobie do Poznania na nasz stadion i będą tutaj sobie robić co chcą, ubliżać nam i się z nas śmiać, bo na stadionie będzie garstka ludzi. (...) Legia nie może zdobyć mistrzostwa na naszym terenie!" - mobilizuje fanów "Kolejorza" poznański gniazdowy, "Klima".

W innych okolicznościach zapewne wejściówki na niedzielne spotkanie byłyby już dawno wyprzedane. Tak działo się przy okazji kilku ostatnich meczów obu drużyn w Wielkopolsce. Tym razem, na cztery dni przed meczem, w sprzedaży pozostaje ponad 9,6 tys. biletów. Te kosztują 75 i 110 złotych bez zniżki oraz 60 i 88 zł ulgowe. Na sektory, gdzie znajduje się młyn lechitów pozostało jeszcze ponad 2,5 tys. biletów.

Przypomnijmy, że wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, Lech do spółki z Ekstraklasą postanowili nie przeprowadzać ewentualnej dekoracji mistrzów Polski na stadionie w Poznaniu..

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.