Mateusz Szwoch strzela rzut karny w meczu o Superpuchar z Arką Gdynia - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Szwoch piłkarzem Wisły Płock

Woytek, źródło: Legionisci.com

Mateusz Szwoch zostanie zawodnikiem Wisły Płock. Aktualnie zawodnik jest wypożyczony z Legii Warszawa do Arki Gdynia, ale jego umowa ze stołecznym klubem wygasa 30 czerwca i stołeczny klub nie był zainteresowany jej przedłużeniem. Szwoch związał się więc trzyletnim kontraktem z Wisłą Płock - zacznie on obowiązywać od 1 lipca.

Szwoch trafił do Legii latem 2014 roku i w pierwszym sezonie zagrał w ośmiu meczach. Niemal cały 2015 rok spędził w gabinetach lekarskich z powodu problemów z sercem. Od wiosny 2016 został wypożyczony do Arki Gdynia, gdzie spędził kolejne 1,5 roku. Do Legii wrócił latem 2017 roku i zagrał w trzech meczach, ale następnie ponownie został wypożyczony do gdyńskiego klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Doktor Lubicz - 19.05.2018 / 01:04, *..play-internet.pl

Cfany gapa! Pucharków się zachciało, a w Gdyni dobra jest tylko pogoda latem... Choć nie zawsze.

odpowiedz
b - 18.05.2018 / 15:04, *..16-1.cable.virginm.net

Staraj sie Mati to jeszcze trener Furman zrobi z Ciebie pilkarza .

odpowiedz
MatWìj - 18.05.2018 / 07:04, *..dynamic.chello.pl

Oczywiście że Furman jest lepszy od Phillipsa. Do tego Polak i w sercu Legionista, z czym nigdy się nie krył.

odpowiedz
Arek - 17.05.2018 / 23:23, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja też bym widział Furmana w Legii.

odpowiedz
Arecki - 17.05.2018 / 21:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dominik Furman do (L)-prezesie jestem na TAK.1916 razy lepszy od zaciągu.....

odpowiedz
Mr T - 17.05.2018 / 15:12, *..125

Z całą sympatią dla niego, na (L) trochę za słaby. A więc dobry ruch.

odpowiedz
Max - 17.05.2018 / 15:05, *..telnaptelecom.pl

@maqs(L)
Pełna zgoda, w porównaniu z tymi bezpłciowymi Phillipsami, Cafu czy nawet Mączyńskim to Furman to istny profesor. Też bym go chętnie zobaczył z powrotem w LEgii.

odpowiedz
Brasu do Endrju - 17.05.2018 / 13:35, *..85

a do czego niby by sie przydał? Chłopak ma 25 lat. Nic wielkiego nie pokazał. Moim zdaniem dobra decyzja. niech idzie. w tym klubie zbyt wielu i zbyt przecietnych. Szwochom, kopczynskim itp ja osobiscie dziekuje. 25 lat to juz zaden talent. w tym wieku pilkarz powinien byc juz ukształtowany. w ich miejsce wolalbym dac szanse michalakowi, nawotce, kwietniewskiemu...

odpowiedz
Endrju - 17.05.2018 / 12:21, *..180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szwoch wrócił do Legii tylko po to, żeby przegrać mecz o Superpuchar w 2017 roku ;-) A tak na poważnie to myślę, że przydałby się w Legii, ale przecież obcokrajowcy są fajniejsi od Polaków.

odpowiedz
1916 - 17.05.2018 / 12:18, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Dziękujemy i powodzenia!

odpowiedz
idol - 17.05.2018 / 11:56, *..dzierzoniow.vectranet.pl

dzieki za dobra gre i wspaniale lata na lazienkowskiej.

odpowiedz
oLaf - 17.05.2018 / 11:55, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

szkoda.... jak forma piłkarska słaba to powinien być w Legii rezerwowym a tak to kupujemy na pęczki jakieś Pierdolicze, Hilberto etc. którzy nic nie dają Legii

odpowiedz
Hector - 17.05.2018 / 11:47, *..play-internet.pl

Żadnych Furmanow, Szwochow i Kucharczykow

odpowiedz
maqs(L) - 17.05.2018 / 11:45, *..dynamic.chello.pl

I ok. szwoch do płocka a Furman niech wraca jest lepszy od połowy grajków naszej II linii

odpowiedz
Ouattaro-Choto - 17.05.2018 / 11:40, *..mrr.gov.pl

Szczerze? Bardzo żałuję. Liczyłem, że może do (L) wnieść tyle jakości, ile wniósł Bereszyński. Podobnie - od początku, nawet jak nie grał, podobał mi się transfer Niezgody. I... Monety. Z tych grajków Moneta i Szwoch jednak wypadli blado :(

odpowiedz