Mistrz nie do POZNANIA - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Oprawy Legii w sezonie 2017/18

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich 12 miesiącach kibice Legii zaprezentowali 9 opraw. Sześć z nich mogliśmy obejrzeć podczas spotkań rozegranych przy Łazienkowskiej 3, dwie na Stadionie Narodowym i jedną po ostatnim meczu w Poznaniu. Dodatkowo Nieznani Sprawcy nie żałowali środków pirotechnicznych, które upiększały dzieła ultrasów. Przypomnijcie sobie wszystkie oprawy minionego sezonu:

02.08.2017 Legia Warszawa 1-0 FK Astana
1944




17.08.2017 Legia Warszawa 1-1 Sheriff Tiraspol
And the 35.000 € fine goes to...



01.10.2017 Lech Poznań 3-0 Legia Warszawa
race



19.11.2017 Legia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze
Fanatyzm do końca, pirotechnika





04.03.2018 Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań
Kapitalne miasto




02.05.2018 Arka Gdynia 1-2 Legia Warszawa
oprawy na finale Pucharu Polski





13.05.2018 Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze
pokaz pirotechniczny, Mistrzostwo to nie wszystko...





20.05.2018 Lech Poznań 0-2 Legia Warszawa
Wręczenie medali i tofeum mistrzom Polski




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
b - 30.05.2018 / 12:46, *..16-1.cable.virginm.net

Piekne oprawy z ostatniego wyjazdu, to esencja kibicowania. Mistrz nie do Poznania, Mistrzowie 2 planu. Na zachodzie umieli tylko "gest Biedronia " zaprezentowac przed nasza trybuna , moze cwiczyli przed przyjeciem imigrantow? Takie poznanskie zaloty do przybyszy z Sr Afryki.

odpowiedz
Lp7 do: do No tak - 30.05.2018 / 11:20, *..190

To może mniej kasy puszczać z dymem w więcej wykorzystywać na efektowne prezentacje z kartonów i malowanych sektorowek? Wiem ze zaraz znajda się mądrzy którzy mi powiedzą żebym sam zrobił lepsze ale to przez takich właśnie tym kraju jest jak jest.
Piro dla samego piro to strata kasy, a mam prawo to oceniać bo sam niemało wrzucam do puszek. Nie podoba mi się takie wykorzystanie tej kasy. Więcej treści, więcej Legii, mniej piro, mniej polityki

odpowiedz
Bie(L)anki - 30.05.2018 / 09:47, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

JESTESMY NAJ(L)EPSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Aro 1 - 30.05.2018 / 07:08, *..walbrzych.dialog.net.pl

Jak dla mnie pomysł z medalami i pucharem w poznaniu to mistrzostwo świata gratuluję inwencji twórczej. Piłkarze też się cieszyli z tego jak dzieciaki - naprawdę super sprawa i jeszcze raz gratuluję

odpowiedz
t - 30.05.2018 / 05:45, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie liczy się ilość tylko jakość

odpowiedz
do No tak - 30.05.2018 / 00:05, *..unknown.vectranet.pl

A ty myślisz, że z jednej zbiórki można zrobić ekstra oprawę? Wiesz w ogóle, ile co kosztuje? Widzę, że nie masz o tym pojęcia.

odpowiedz
Sosnowiec - 29.05.2018 / 22:36, *..play-internet.pl

Jak dla mnie Kapitalne Miasto zdecydowanie wygrywa!

odpowiedz
Rytm - 29.05.2018 / 22:29, *..centertel.pl

Lepiej zrobić 5 ekstra opraw niż 10 dobrych.

odpowiedz
No tak - 29.05.2018 / 22:21, *..65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tym sezonie więcej zbiórek na oprawy niż opraw.

odpowiedz
L - 29.05.2018 / 21:40, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

Kapitalne Miasto - najlepsza!

odpowiedz
Lp7 - 29.05.2018 / 20:48, *..190

Jakościowo niezwykle wysoko, ilościowo słabo, taka prawda, takie realia

odpowiedz
Pod(L)asiak - 29.05.2018 / 20:43, *..play-internet.pl

Nr jeden zdecydowanie oprawa z Astaną IPN powinien ją dofinansować

odpowiedz
(L) - 29.05.2018 / 20:39, *..dynamic.chello.pl

Naprawdę kawał dobrej roboty

odpowiedz
Cult⚽️Mistrz - 29.05.2018 / 19:48, *..53

Brawo!

odpowiedz