Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Nagy wróci do Legii

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl

Dominik Nagy ma latem wrócić do Legii. Zimą Węgier został wypożyczony do końca roku do Ferencvarosu, ale mistrzowie Polski zapewnili sobie możliwość ściągnięcia go po sezonie, i jak informuje Przegląd Sportowy, zamierzają z niej skorzystać.

Nagy wiosną zagrał w 13. spotkaniach ligi węgierskiej. Nie strzelił żadnego gola i zaliczył tylko jedną asystę. W ostatnim meczu sezonu doznał urazu wstrząśnienia mózgu i trafił do szpitala - jego stan jest stabilny.

Z kolei na Łazienkowską nie wróci Hildeberto Pereira, który wiosną grał w Northampton. Portugalczyk wystąpił w 13 meczach, ale już na początku kwietnia jego wypożyczenie zostało skrócone i później ani razu nie pojawił się na boisku. Hildeberto ma trafić na kolejne wypożyczenie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
hipopotam - 05.06.2018 / 00:14, *..centertel.pl

Nagy, miłośnik warszawskich burdeli, witamy z otwartymi.... ramionami.

odpowiedz
McA - 04.06.2018 / 22:37, *..dynamic.dsl.as9105.com

Redakcjo a co z Sandro wypozyczonym do Juventusu, nastrzelal tam kilka bramek w pucharach.

odpowiedz
olew - 04.06.2018 / 17:47, *..warszawa.vectranet.pl

Ja lubiłem Nagy'a. Ma zawiadiacki styl, Klafurić dostanie grajka dobrego. Magiera go nie lubił, teraz może nas ucieszyć. Dobra wiadomość.

odpowiedz
On - 04.06.2018 / 15:50, *..dynamic.chello.pl

Moim zdaniem spoko. Chłopak potrafi grać.

odpowiedz
L - 04.06.2018 / 14:49, *..internetdsl.tpnet.pl

Hildeberto ? Wrócił ? Chyba tylko po to żeby sprzedawać hamburgery na obiekcie w trakcie meczu..

odpowiedz
do do ludzika - 04.06.2018 / 14:23, *..play-internet.pl

No i jednak nie takie pierdoły na tłiterku co nie?

odpowiedz
jo - 04.06.2018 / 13:33, *..centertel.pl

Z tym Berto to największy problem żeby schudł... Wydaje mi się że mu się nie chce. Po prostu dobrze mu tak jak jest, ma kasę na bieżącą konsumpcję i sporo odkłada wiec po chusteczkę ma się męczyć. Najwyżej go gdzieś sprzedadzą i cykl rozpocznie się od nowa i tak do 30-tki a potem jakoś to będzie...

odpowiedz
Blitz do L - 04.06.2018 / 13:08, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja myślę, że to kwestia ogrania też coś ma do tego. Vadis jak przyszedł do Legii też miał nadwagę podobno i raz dwa go doprowadzili do formy. Może w tym przypadku chcą żeby schudł i doszedł do formy ale jednocześnie się ogrywał w innym klubie,żeby jak już się doprowadzi do porządku był gotowy na grę przez 90 minut.

odpowiedz
Wolfik - 04.06.2018 / 12:51, *..238

@L: "...nieźle sobie radzi z piłką, ale jest za gruby". Wiesz, Kolego większość naszych Braci z tego forum może o sobie powiedzieć dokładnie to samo.

odpowiedz
Do:L - 04.06.2018 / 12:26, *..centertel.pl

A moze to jest problem z zawodnikiem a nie z klubem i trenerami ze zawodnik nie zbija wagi.Z gory zakladasz ze jest wina klubu a nie zawodnika...typowy nazekacz..

odpowiedz
@@ - 04.06.2018 / 12:03, *..centertel.pl

Do jakiegos ram pajaca ktory nie umie sie podpisac.
Nie mam twittera ani fb a wiec nie sledze tego typu portali.

odpowiedz
Juri - 04.06.2018 / 12:02, *..static.gprs.plus.pl

Jak pojedzie Mąka,Peszko a Kurzawa czy Żurkowski odpadnie to porażka.

odpowiedz
@ Do Ludzika - 04.06.2018 / 11:47, *..dynamic.chello.pl

Akurat koleś ma rację...

odpowiedz
Do Ludzika - 04.06.2018 / 11:43, *..play-internet.pl

Za duzo pierdół czytasz na twiterku

odpowiedz
Rogal - 04.06.2018 / 11:37, *..internetdsl.tpnet.pl

Nagy przy Klaufie odżyje. On dobrze zarządza relacjami z grajkami, a Dominik coś tam kopac potrafi

odpowiedz
do ludzik - 04.06.2018 / 11:09, *..play-internet.pl

Juź wczoraj na Twitterze to pisali,nie zgrywaj kumatego,że masz jakieź info.

odpowiedz
Ludzik - 04.06.2018 / 11:03, *..dynamic.chello.pl

A info mam takie. Jedrzejczyk blysnal chwile forma na treningu i jedzie do Rosji. Maczynski tak samo. Za to Szymanski wraca do domu, Frankowski wraca do domu, Kurzawa wraca do domu. Oczywiscie pojadą wspaniali Blaszczykowski i Peszko.

odpowiedz
L - 04.06.2018 / 10:48, *..play-internet.pl

Mati dobrze gada. Jedynym problemem tego gościa jest to że jest za gruby ale z piłką sobie radzi nieźle. Dlaczego u nas w Legii jak mamy taką sytuacje to zamiast powiedzieć mu chłopie schudnij z 8kg ułożymy ci dietę i jak już bedziesz w dobrej formie fizycznej to zaczniesz byc brany pod uwage, to my wolimy oddawać goscia na wypożyczenia jeden drugi dziesiąty raz a pozniej go sprzedamy pewnie. Czasami sie zastanawiam czy u nas w klubie pracują ludzie którzy znają się na tym co robią czy tak na czuja wszytko...

odpowiedz
Mati - 04.06.2018 / 10:15, *..static.ip.netia.com.pl

Tego Berto też bym zostawił, dla mnie koleś ma potencjał jak Nagy czy Szymański

odpowiedz
info - 04.06.2018 / 09:25, *..dynamic.chello.pl

mówiłem , mówiłem ...

odpowiedz