Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 4 czerwca 2018 r. godz. 09:23

Nagy wróci do Legii

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl

Dominik Nagy ma latem wrócić do Legii. Zimą Węgier został wypożyczony do końca roku do Ferencvarosu, ale mistrzowie Polski zapewnili sobie możliwość ściągnięcia go po sezonie, i jak informuje Przegląd Sportowy, zamierzają z niej skorzystać.

Nagy wiosną zagrał w 13. spotkaniach ligi węgierskiej. Nie strzelił żadnego gola i zaliczył tylko jedną asystę. W ostatnim meczu sezonu doznał urazu wstrząśnienia mózgu i trafił do szpitala - jego stan jest stabilny.

Z kolei na Łazienkowską nie wróci Hildeberto Pereira, który wiosną grał w Northampton. Portugalczyk wystąpił w 13 meczach, ale już na początku kwietnia jego wypożyczenie zostało skrócone i później ani razu nie pojawił się na boisku. Hildeberto ma trafić na kolejne wypożyczenie.



Komentarze: (20)

info, 04.06.2018 09:25:27 - *.dynamic.chello.pl

mówiłem , mówiłem ...

Mati , 04.06.2018 10:15:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Tego Berto też bym zostawił, dla mnie koleś ma potencjał jak Nagy czy Szymański

L, 04.06.2018 10:48:22 - *.play-internet.pl

Mati dobrze gada. Jedynym problemem tego gościa jest to że jest za gruby ale z piłką sobie radzi nieźle. Dlaczego u nas w Legii jak mamy taką sytuacje to zamiast powiedzieć mu chłopie schudnij z 8kg ułożymy ci dietę i jak już bedziesz w dobrej formie fizycznej to zaczniesz byc brany pod uwage, to my wolimy oddawać goscia na wypożyczenia jeden drugi dziesiąty raz a pozniej go sprzedamy pewnie. Czasami sie zastanawiam czy u nas w klubie pracują ludzie którzy znają się na tym co robią czy tak na czuja wszytko...

Ludzik, 04.06.2018 11:03:10 - *.dynamic.chello.pl

A info mam takie. Jedrzejczyk blysnal chwile forma na treningu i jedzie do Rosji. Maczynski tak samo. Za to Szymanski wraca do domu, Frankowski wraca do domu, Kurzawa wraca do domu. Oczywiscie pojadą wspaniali Blaszczykowski i Peszko.

do ludzik, 04.06.2018 11:09:28 - *.play-internet.pl

Juź wczoraj na Twitterze to pisali,nie zgrywaj kumatego,że masz jakieź info.

Rogal, 04.06.2018 11:37:43 - *.internetdsl.tpnet.pl

Nagy przy Klaufie odżyje. On dobrze zarządza relacjami z grajkami, a Dominik coś tam kopac potrafi

Do Ludzika, 04.06.2018 11:43:10 - *.play-internet.pl

Za duzo pierdół czytasz na twiterku

@ Do Ludzika, 04.06.2018 11:47:37 - *.dynamic.chello.pl

Akurat koleś ma rację...

Juri, 04.06.2018 12:02:17 - *.static.gprs.plus.pl

Jak pojedzie Mąka,Peszko a Kurzawa czy Żurkowski odpadnie to porażka.

@@, 04.06.2018 12:03:40 - *.centertel.pl

Do jakiegos ram pajaca ktory nie umie sie podpisac.
Nie mam twittera ani fb a wiec nie sledze tego typu portali.

Do:L, 04.06.2018 12:26:50 - *.centertel.pl

A moze to jest problem z zawodnikiem a nie z klubem i trenerami ze zawodnik nie zbija wagi.Z gory zakladasz ze jest wina klubu a nie zawodnika...typowy nazekacz..

Wolfik, 04.06.2018 12:51:30 - *.238

@L: "...nieźle sobie radzi z piłką, ale jest za gruby". Wiesz, Kolego większość naszych Braci z tego forum może o sobie powiedzieć dokładnie to samo.

Blitz do L, 04.06.2018 13:08:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja myślę, że to kwestia ogrania też coś ma do tego. Vadis jak przyszedł do Legii też miał nadwagę podobno i raz dwa go doprowadzili do formy. Może w tym przypadku chcą żeby schudł i doszedł do formy ale jednocześnie się ogrywał w innym klubie,żeby jak już się doprowadzi do porządku był gotowy na grę przez 90 minut.

jo, 04.06.2018 13:33:19 - *.centertel.pl

Z tym Berto to największy problem żeby schudł... Wydaje mi się że mu się nie chce. Po prostu dobrze mu tak jak jest, ma kasę na bieżącą konsumpcję i sporo odkłada wiec po chusteczkę ma się męczyć. Najwyżej go gdzieś sprzedadzą i cykl rozpocznie się od nowa i tak do 30-tki a potem jakoś to będzie...

do do ludzika, 04.06.2018 14:23:58 - *.play-internet.pl

No i jednak nie takie pierdoły na tłiterku co nie?

L, 04.06.2018 14:49:11 - *.internetdsl.tpnet.pl

Hildeberto ? Wrócił ? Chyba tylko po to żeby sprzedawać hamburgery na obiekcie w trakcie meczu..

On, 04.06.2018 15:50:58 - *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem spoko. Chłopak potrafi grać.

olew, 04.06.2018 17:47:25 - *.warszawa.vectranet.pl

Ja lubiłem Nagy'a. Ma zawiadiacki styl, Klafurić dostanie grajka dobrego. Magiera go nie lubił, teraz może nas ucieszyć. Dobra wiadomość.

McA, 04.06.2018 22:37:30 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Redakcjo a co z Sandro wypozyczonym do Juventusu, nastrzelal tam kilka bramek w pucharach.

hipopotam, 05.06.2018 00:14:52 - *.centertel.pl

Nagy, miłośnik warszawskich burdeli, witamy z otwartymi.... ramionami.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.