fot. Dobrzy Ludzie
REKLAMA

Karetka wraz z prezentami dojechała do CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek o godzinie 14:00 do Centrum Zdrowia Dziecka przyjechała karetka przekazana CZD przez kibiców Legii. Oficjalne przekazanie nowoczesnego ambulansu miało miejsce trzy dni wcześniej, przy okazji Święta Łazienkowskiej. Wraz z karetką, która kosztowała ok. 350 tys. złotych, przekazane zostały setki prezentów dla pacjentów CZD, które ufundowane zostały przez "Dobrych Ludzi" oraz Fundację Legii. Ponadto nie lada atrakcją dla pacjentów była wizyta Jakuba Rzeźniczaka.

fot. Dobrzy Ludzie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Nn - 06.06.2018 / 18:14, *..dynamic.dsl.as9105.com

Ile stacji telewizyjnych napomknelo o tym fakcie?
.... no tak brak przemocy nie da się mądrzyć ze na zachodZie to sobie poradzili to się nie pofatygowali

odpowiedz
olew - 06.06.2018 / 11:29, *..warszawa.vectranet.pl

Wiem , że nudzę ale Dobrzy Ludzie są fantastyczni !!!! Dzięki takim jak Oni : świat normalnieje, nasze barwy szlachetnieją, a LEGIA oprze się wszystkim i wszystkiemu. Dzięki !

Podziękowania i Ukłony dla Fundacji Legii ! Szmal może być pięknie wydany.

Powinniśmy przed pierwszym meczem 18/19 konkretną owację IM zgotować !!!

odpowiedz
(L) - 06.06.2018 / 11:10, *..191

Brawo! Czekam na kolejne ambitne projekty, które wspó(L)nie zrealizujemy.

odpowiedz
Doru - 06.06.2018 / 10:07, *..play-internet.pl

Bravo, to się chwali !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.