Legia II Warszawa - Victoria Sulejówek - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

PP: Victoria Sulejówek 4-0 Legia II Warszawa

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W finałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu województwa mazowieckiego rezerwy Legii Warszawa wysoko przegrały z III-ligową Victorią Sulejówek 0-4. Porażka oznacza, że Legia nie będzie jednak miała dwóch drużyn w centralnych rozgrywkach Pucharu Polski w najbliższym sezonie. Skład w dzisiejszym meczu oparty był w większym stopniu na drużynie grającej w CLJ. Legioniści od 38. minuty grali w 10. po czerwonej kartce dla Mateusza Szweda po faulu taktycznym. Bramki dla Victorii zdobyli Odunka, Świątek oraz Ławcewicz-Musialik dwie.


PP: Victoria Sulejówek 4-0 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 36' Samuelson Odunka (dob. strz. Juliana Świątka)
2-0 43' Julian Świątek (as. Samuelson Odunka)
3-0 83' Stanisław Ławcewicz-Musialik (as. Wojciech Wocial)
4-0 88' Stanisław Ławcewicz-Musialik (as. Wojciech Wocial)

Strzały (celne): Victoria 30 (13) - Legia 10 (5)

Legia II: Łakota - Król (76' Wojtysiak), Gładysz (65' Bondarenko), Czach, Matuszewski (58'Rosołek) - Olejarka (65' Orlik), Kukułowicz, Mydlarz, Rymek (58' Aftyka), Szwed (38'CZ) - Góral (72' Cichocki)
Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
roysL - 14.06.2018 / 20:59, *..centertel.pl

Rozwiązac tych patałachów

odpowiedz
3sr - 14.06.2018 / 20:19, *..centertel.pl

Lalunie juz dawno myślami na wakacjach.

odpowiedz
zosi3k - 14.06.2018 / 19:36, *..13-3.cable.virginm.net

To na to między innymi poszła kasa z Ligi mistrzów ? Czy nie?

odpowiedz
Jordan - 14.06.2018 / 19:05, *..18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pi..dy! Zaplecza nie ma!...ale spokojnie praca z młodzieżą i akademia ma się świetnie przy Ł3

odpowiedz
OIF - 14.06.2018 / 12:52, *..dynamic.gprs.plus.pl

@Andy
100 % poparcia. To juz nawet z czystej przyzwoitości jest nie do przyjecia zeby rezerwy mistrza Polski grały takie dno

odpowiedz
Andy - 14.06.2018 / 11:13, *..dynamic.chello.pl

Zawsze mnóstwo tłumaczeń, wymówek. A bo oni grali trzy dni wcześniej, a bo rotacja skladu, a bo pomidory jeszcze zielone były i korki na autostradzie. A nasi przeciwnicy - rozumiem - nie mają żadnych problemów? U nich zawsze wszystko gra? Przecież oklep dostajemy często od amatorów, którzy jeszcze do roboty muszą iść następnego dnia i z niej wrócić w dniu meczu. Także głowy na dol, przyznać się do błędów a nie zaklinać rzeczywistość.

odpowiedz
marek84 - 14.06.2018 / 09:46, *..adsl.inetia.pl

Jestem Z Sulejówka i ciesze się, że moja drużyna odniosła sukces. Choć od małego jestem też Kibicem Legii, tak jak wszyscy w Sulejówku są za Legią. od lat chodze na Ł3 i nie opuszczam żadnego meczu, ale to prawda, że rezerwy Legii strasznie się opuściły, jeździłem na mecze ich do Ząbek i ich gra w porównaniu z zeszłym rokiem to masakra. Ale mam nadzieję, że sie im się uda utrzymać w 3 lidze i licze, że trochę się wezmą za ten zespól.

odpowiedz
Danie(L) - 14.06.2018 / 09:27, *..play-internet.pl

napinki ciąg dalszy... Może niektórzy spodziewali się, że L2 dotrze do finału i tam zagra z L1 ;-)

Gramy dziećmi i osiągamy wyniki adekwatne do gry dziecięcej. Ne oznacza to, że wszystkich juniorków trzeba wygonić i trenera też.

To jest świadoma decyzja klubu, oddaliśmy dorosłych z 2 i postawiliśmy na młodzież. Czy słusznie? Czas pokaże.

Nie wiem czy klub zakładał ewentualny spadek z III ligi, ale z pewnością dochodzi do zmiany koncepcji ogrywania młodych - na każdym poziomie grają młodsi niż w innych drużynach. Może to dobra droga a może nie.

Natomiast ogarnijcie się z Waszymi reakcjami - istotne jest tylko to co wygrywa jedynka...

odpowiedz
do ihm - 14.06.2018 / 09:12, *..pl

lewcewicz-musialik ma 20 lat i z reguły grzeje ławe w 3 lidze.spuść powietrze

odpowiedz
PrzeRuSco - 14.06.2018 / 08:24, *..2

@lhm
Jak byś sprawdził to on już był sprawdzany w Legii jako junior przez ponad 4 lata

odpowiedz
FWK - 14.06.2018 / 06:57, *..play-internet.pl

Skoro pierwszy zespol wrocil do treningow to ja sie zastanawiam dlaczego k.wa mac nie mozna bylo w tym meczu wystawic graczy z jedynki. Moze nalezaloby tak zrobic w lomzy.

odpowiedz
Do Jerzy - 14.06.2018 / 05:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowieku pisane było, że grać będą słabszym składem bo grają mecz o utrzymanie w Łomży w weekend to nie są zawodnicy na mecze co 3 dni skład to 17 latkowie. Składy są mieszane i zawodnicy nie zgrani ten sezon to na straty przeznaczony.

odpowiedz
maccc - 14.06.2018 / 02:16, *..220

w przypadku spadku rezerw Legii do IV ligi , w ktorej grupie beda grac? polnocnej czy poludniowej?

odpowiedz
lhm - 14.06.2018 / 00:29, *..186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stanisław Ławcewicz-Musialik - chłopak ma 19 lat, urodzony w Warszawie. Dlaczego nie go dotąd nie sprawdził w Legii? Wszedł na boisko w 82. minucie i zdążył strzelić 2 gole (a jest nominalnie obrońcą). Może go teraz nasi skauci zauważą?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 13.06.2018 / 23:19, *..dynamic.chello.pl

Po porażce 2-5 w półfinale CLJ z Lechem, co poniektórzy mieli czelność pisać, że się niepotrzebnie "grzejemy". Dlatego ja się dzisiaj pytam tych cwaniaczków uspokajaczy: gdzie k...a teraz jesteście i co macie takiego szpanerskiego do powiedzenia (napisania)?. Co, żywotnych komórek zabrakło w mózgu forumowym tytanom?
Ze względu na okoliczności - brak wszelkich serdeczności...

odpowiedz
Arkadiusz - 13.06.2018 / 21:59, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

No comment!

odpowiedz
eee - 13.06.2018 / 21:37, *..dynamic.chello.pl

Te rezerwy przynoszą nam hańbę! Jak długo jeszcze nie będzie na to żadnej reakcji?

odpowiedz
olo - 13.06.2018 / 21:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Wstydu ciąg dalszy.
Czy może ciąg dalszy przebudowy zespołów ?

odpowiedz
buLi - 13.06.2018 / 21:08, *..adsl.inetia.pl

Q...wa . Pisać się nie chce.....

odpowiedz