Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sebastian Szymański i Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Sebastian Szymański i Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 8 czerwca 2018 r. godz. 15:23

Inauguracja ligi w sobotę o 20:30

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa opublikowała szczegółowy terminarz 1. kolejki nowego sezonu. Legioniści zainaugurują je meczem przy Łazienkowskiej 3 z Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie się 21 lipca o godzinie 20:30. Wcześniej legioniści zdążą rozegrać trzy oficjalne mecze: o Superpuchar Polski i dwa w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Najbliższe mecze Legii
10-11.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
14.07.2018 (SO) - Superpuchar Polski - Legia Warszawa - Arka Gdynia
17-18.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
21.07.2018 (SO) godz. 20:30 - Ekstraklasa 1. kolejka - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty



Komentarze: (15)

Mateusz z Torunia, 08.06.2018 16:03:22 - *.31.ipv4.supernova.orange.pl

Niedobrze, że zaczynamy meczem w kwalifikacjach do LM. Układając plany na cały sezon nie jest łatwo trafić z formą na pierwszy mecz, a gdybyśmy zaczynali w lidze, to Legia miałaby jakieś przetarcie. Oczywiście każdy mecz jest ważny, ale ewentualne stracone punkty w ekstraklasie można nadrobić w dalszej części sezonu - tak jak w poprzednich latach. Oby dopisało szczęście przy okazji losowania - miejmy nadzieję, że nie trafimy na przeciwnika ze Słowacji albo Słowenii.

Rado, 08.06.2018 16:52:59 - *.play-internet.pl

Zagramy tradycyjnie rezerwami bo LM...??

Cult⚽️Legia, 08.06.2018 17:57:52 - *.dab.02.net

Ciekawe kto zrobi szpaler dla Mistrzów Polski!Arka ?nie ,może Zagłébie Lubin ostatnio pozytywne zachowania Lubinian.

J23, 08.06.2018 19:43:35 - *.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pierwsze dwa mecze w LM można potraktować jako sparingi

Taki Jeden Kibic, 08.06.2018 20:20:13 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Superpuchar Polski Finał"? A kiedy były półfinały? ;-)

(L)istek, 08.06.2018 22:34:54 - *.play-internet.pl

22 mam chrzciny syna,stara na pewno mnie nie puści.Ale reszta sezonu na pełnej K.

Do listek, 08.06.2018 23:13:03 - *.adsl.inetia.pl

Pantoflarza na Legii nie potrzebujemy, zostań z żonką na resztę sezonu

Arek, 08.06.2018 23:58:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@(l)istek, no nie opowiadaj, że akurat będziesz kotlety walił o tej porze:) Dawaj na mecz!

zdzich, 09.06.2018 00:04:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

(L)istek buhahahahhahaha po kiego piszesz takie grzmoty

666ty, 09.06.2018 03:06:48 - *.play-internet.pl

(L)istek, nie wygłupiaj się, chrzciny będziesz miał jeszcze nie raz a taki mecz się nie powtórzy! Starą zostaw mi, ja to załatwię ;)

(L)istek do Arek, 09.06.2018 11:46:00 - *.play-internet.pl

Kotletów walić nie będe ale moja żona wie w jakim stanie wracam po meczu:)

Łukasz z Grodziska Maz., 09.06.2018 12:14:22 - *.carletti.com.pl

Listek chrzciny masz w niedziele a mecz w sobotę
więc pier... starą i dawaj na mecz

Andrzej Strejlau do (L)istek, 09.06.2018 12:33:18 - *.cm-6-7c.dynamic.ziggo.nl

Listek nie daj się prosić.

Kop w KOD, 10.06.2018 11:26:59 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Listek, to ten jeden raz odpuść chlanie po meczu.Wypij sobie 2 piwka przed i 1 po i dasz radę być na meczu i na chrzcinach. Bez Ciebie ten mecz nigdy nie będzie taki sam.

do LISEK , 11.06.2018 08:42:04 - *.246

dzięki mordeczko za info, w takim razie bez Ciebie ja także nie idę !!!!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.