Sebastian Szymański i Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Inauguracja ligi w sobotę o 20:30

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa opublikowała szczegółowy terminarz 1. kolejki nowego sezonu. Legioniści zainaugurują je meczem przy Łazienkowskiej 3 z Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie się 21 lipca o godzinie 20:30. Wcześniej legioniści zdążą rozegrać trzy oficjalne mecze: o Superpuchar Polski i dwa w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Najbliższe mecze Legii
10-11.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
14.07.2018 (SO) - Superpuchar Polski - Legia Warszawa - Arka Gdynia
17-18.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
21.07.2018 (SO) godz. 20:30 - Ekstraklasa 1. kolejka - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

Mateusz z Torunia - 08.06.2018 16:03:22, *.31.ipv4.supernova.orange.pl

Niedobrze, że zaczynamy meczem w kwalifikacjach do LM. Układając plany na cały sezon nie jest łatwo trafić z formą na pierwszy mecz, a gdybyśmy zaczynali w lidze, to Legia miałaby jakieś przetarcie. Oczywiście każdy mecz jest ważny, ale ewentualne stracone punkty w ekstraklasie można nadrobić w dalszej części sezonu - tak jak w poprzednich latach. Oby dopisało szczęście przy okazji losowania - miejmy nadzieję, że nie trafimy na przeciwnika ze Słowacji albo Słowenii.

Rado - 08.06.2018 16:52:59, *.play-internet.pl

Zagramy tradycyjnie rezerwami bo LM...??

Cult⚽️Legia - 08.06.2018 17:57:52, *.dab.02.net

Ciekawe kto zrobi szpaler dla Mistrzów Polski!Arka ?nie ,może Zagłébie Lubin ostatnio pozytywne zachowania Lubinian.

J23 - 08.06.2018 19:43:35, *.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pierwsze dwa mecze w LM można potraktować jako sparingi

Taki Jeden Kibic - 08.06.2018 20:20:13, *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Superpuchar Polski Finał"? A kiedy były półfinały? ;-)

(L)istek - 08.06.2018 22:34:54, *.play-internet.pl

22 mam chrzciny syna,stara na pewno mnie nie puści.Ale reszta sezonu na pełnej K.

Do listek - 08.06.2018 23:13:03, *.adsl.inetia.pl

Pantoflarza na Legii nie potrzebujemy, zostań z żonką na resztę sezonu

Arek - 08.06.2018 23:58:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@(l)istek, no nie opowiadaj, że akurat będziesz kotlety walił o tej porze:) Dawaj na mecz!

zdzich - 09.06.2018 00:04:38, *.dynamic.gprs.plus.pl

(L)istek buhahahahhahaha po kiego piszesz takie grzmoty

666ty - 09.06.2018 03:06:48, *.play-internet.pl

(L)istek, nie wygłupiaj się, chrzciny będziesz miał jeszcze nie raz a taki mecz się nie powtórzy! Starą zostaw mi, ja to załatwię ;)

(L)istek do Arek - 09.06.2018 11:46:00, *.play-internet.pl

Kotletów walić nie będe ale moja żona wie w jakim stanie wracam po meczu:)

Łukasz z Grodziska Maz. - 09.06.2018 12:14:22, *.carletti.com.pl

Listek chrzciny masz w niedziele a mecz w sobotę
więc pier... starą i dawaj na mecz

Andrzej Strejlau do (L)istek - 09.06.2018 12:33:18, *.cm-6-7c.dynamic.ziggo.nl

Listek nie daj się prosić.

Kop w KOD - 10.06.2018 11:26:59, *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Listek, to ten jeden raz odpuść chlanie po meczu.Wypij sobie 2 piwka przed i 1 po i dasz radę być na meczu i na chrzcinach. Bez Ciebie ten mecz nigdy nie będzie taki sam.

do LISEK - 11.06.2018 08:42:04, *.246

dzięki mordeczko za info, w takim razie bez Ciebie ja także nie idę !!!!!!