Sebastian Szymański i Maciej Dąbrowski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Inauguracja ligi w sobotę o 20:30

Woytek, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa opublikowała szczegółowy terminarz 1. kolejki nowego sezonu. Legioniści zainaugurują je meczem przy Łazienkowskiej 3 z Zagłębiem Lubin. Spotkanie odbędzie się 21 lipca o godzinie 20:30. Wcześniej legioniści zdążą rozegrać trzy oficjalne mecze: o Superpuchar Polski i dwa w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.

Najbliższe mecze Legii
10-11.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
14.07.2018 (SO) - Superpuchar Polski - Legia Warszawa - Arka Gdynia
17-18.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
21.07.2018 (SO) godz. 20:30 - Ekstraklasa 1. kolejka - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
do LISEK - 11.06.2018 / 08:42, *..246

dzięki mordeczko za info, w takim razie bez Ciebie ja także nie idę !!!!!!

odpowiedz
Kop w KOD - 10.06.2018 / 11:26, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Listek, to ten jeden raz odpuść chlanie po meczu.Wypij sobie 2 piwka przed i 1 po i dasz radę być na meczu i na chrzcinach. Bez Ciebie ten mecz nigdy nie będzie taki sam.

odpowiedz
Andrzej Strejlau do (L)istek - 09.06.2018 / 12:33, *..cm-6-7c.dynamic.ziggo.nl

Listek nie daj się prosić.

odpowiedz
Łukasz z Grodziska Maz. - 09.06.2018 / 12:14, *..carletti.com.pl

Listek chrzciny masz w niedziele a mecz w sobotę
więc pier... starą i dawaj na mecz

odpowiedz
(L)istek do Arek - 09.06.2018 / 11:46, *..play-internet.pl

Kotletów walić nie będe ale moja żona wie w jakim stanie wracam po meczu:)

odpowiedz
666ty - 09.06.2018 / 03:06, *..play-internet.pl

(L)istek, nie wygłupiaj się, chrzciny będziesz miał jeszcze nie raz a taki mecz się nie powtórzy! Starą zostaw mi, ja to załatwię ;)

odpowiedz
zdzich - 09.06.2018 / 00:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

(L)istek buhahahahhahaha po kiego piszesz takie grzmoty

odpowiedz
Arek - 08.06.2018 / 23:58, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

@(l)istek, no nie opowiadaj, że akurat będziesz kotlety walił o tej porze:) Dawaj na mecz!

odpowiedz
Do listek - 08.06.2018 / 23:13, *..adsl.inetia.pl

Pantoflarza na Legii nie potrzebujemy, zostań z żonką na resztę sezonu

odpowiedz
(L)istek - 08.06.2018 / 22:34, *..play-internet.pl

22 mam chrzciny syna,stara na pewno mnie nie puści.Ale reszta sezonu na pełnej K.

odpowiedz
Taki Jeden Kibic - 08.06.2018 / 20:20, *..132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

"Superpuchar Polski Finał"? A kiedy były półfinały? ;-)

odpowiedz
J23 - 08.06.2018 / 19:43, *..185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pierwsze dwa mecze w LM można potraktować jako sparingi

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 08.06.2018 / 17:57, *..dab.02.net

Ciekawe kto zrobi szpaler dla Mistrzów Polski!Arka ?nie ,może Zagłébie Lubin ostatnio pozytywne zachowania Lubinian.

odpowiedz
Rado - 08.06.2018 / 16:52, *..play-internet.pl

Zagramy tradycyjnie rezerwami bo LM...??

odpowiedz
Mateusz z Torunia - 08.06.2018 / 16:03, *..31.ipv4.supernova.orange.pl

Niedobrze, że zaczynamy meczem w kwalifikacjach do LM. Układając plany na cały sezon nie jest łatwo trafić z formą na pierwszy mecz, a gdybyśmy zaczynali w lidze, to Legia miałaby jakieś przetarcie. Oczywiście każdy mecz jest ważny, ale ewentualne stracone punkty w ekstraklasie można nadrobić w dalszej części sezonu - tak jak w poprzednich latach. Oby dopisało szczęście przy okazji losowania - miejmy nadzieję, że nie trafimy na przeciwnika ze Słowacji albo Słowenii.

odpowiedz