Legia II Warszawa - Polonia Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

III liga: Legia II Warszawa 1-2 Polonia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 33. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Polonią Warszawa 1-2. Rywale wyszli na prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Krystiana Pieczary. Legioniści wyrównali w 38. minucie po bramce Kamila Orlika, ale po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisał się Pieczara.

Kilka minut przed końcem Legia miała doskonałą okazję do wyrównania, ale Michał Góral trafił z rzutu karnego w bramkarza. Miał jeszcze szansę na dobitkę, ale golkiper rywali po raz drugi wyszedł z tego pojedynku górą.

Po tej porażce sytuacja rezerw Legii w tabeli III ligi zrobiła się bardzo nieciekawa, ponieważ rywale w walce o utrzymanie zdobyli punkty. Legioniści zajmują spadkowe 15. miejsce, a do rozegrania została jeszcze jedna kolejka. Legia zagra w niej na wyjeździe z ŁKS-em Łomża, który zapewnił już sobie trzecioligowy byt.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (1-1) Polonia Warszawa
0-1 - 4' Krystian Pieczara
1-1 - 38' Kamil Orlik (as. Amos Shapiro-Thompson)
1-2 - 55' Krystian Pieczara

Strzały (celne): Legia II: 19 (9) - Polonia 16 (8)

Legia II: 1. Cezary Miszta - 14. Oskar Wojtysiak (72' 9. Michał Góral), 2. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 21. Konrad Matuszewski - 23. Grzegorz Aftyka (88' 13. Bartosz Rymek), 19. Michał Karbownik, 6. Amos Shapiro-Thompson, 18. Piotr Cichocki (80' 20. Mateusz Olejarka), 17. Kamil Orlik - 11. Kacper Wełniak

Rezerwa: 12. Paweł Łakota

żółte kartki: Miszta, Matuszewski (Legia) - Choroś, Wojdyga, Małek, Olczak, Sauczek (Polonia)

widzów: 290

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (36)

+dodaj komentarz
ITI - 11.06.2018 / 22:36, *..centertel.pl

„W rewanżowym półfinałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów rozegranym w Ząbkach Legia Warszawa przegrała z Lechem Poznań 2-5 i nie awansowała do finału. Pierwsze spotkanie legioniści wygrali 2-1. Niestety w rewanżu nie zagrało wielu zawodników, którzy wywalczyli dobry wynik we Wronkach. Było to spowodowane bardzo dużym rotowaniem piłkarzami między drużyną rezerw i CLJ. Najlepsi juniorzy zasilili zespół rezerw w sobotnim meczu z Polonią w III lidze.”
Najlepsi :) to jest swietlana przyszlosc tego klubu :)

odpowiedz
Mazurek - 11.06.2018 / 10:19, *..37

wypedzic jak najszybciej pana od WF Debka on hańbi nasz klub

odpowiedz
Tutti Frutti - 11.06.2018 / 09:50, *..103.tvksmp.pl

Legia ponownie będzie grała w eliminacjach Ligi Mistrzów i być może nawet awansuje, a Polonia się podnieca, że wygrała 2:1 z rezerwami:) Życie jest piękne:) Cieszmy się wspólnie:) To co dla nich jest sufitem kilka pięter wyżej, dla nas jest podłogą.
Przypomnę tylko: mistrz, mistrz, Legia mistrz!!!
I tak trzeci raz z rzędu:)
A teraz możecie zapiąć szczelnie bluzy, żeby nie było widać czarnej koszulki i wyjść na miasto. Tylko ciiii żeby legioniści nie zorientowali się, z kim mają do czynienia, bo może być nieprzyjemnie. I wygrana z rezerwami zejdzie na dalszy plan.

odpowiedz
do Polonia - 11.06.2018 / 09:01, *..play-internet.pl

Nie zapomnij schować szalika w gacie ze strachu.

odpowiedz
do loli - 10.06.2018 / 22:50, *..play-internet.pl

Mamy Mistrza to fakt jest podwójna korona ale prawdziwy Mistrz nie trzęsie porami do ostatniego gwizdka albo decyzji Komisji Lligi czyli co by nie mówił udało się zmajstrować M

odpowiedz
oLaf - 10.06.2018 / 19:54, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

żenujące.... spadać z 3 (4)-ciej ligi????

Wstyd!!!

I nie piszcie że "nie mają celu , chodzi o ogrywanie się" itp. pierdy bo ogrywać się to zawsze lepiej z lepszymi w 2-giej lidze a nie w 4-tej!!!!

odpowiedz
Danie(L) - 10.06.2018 / 16:48, *..play-internet.pl

Nie ma co się napinać, Legia nie musi wygrywać wszędzie i wszystkiego, to nie jest możliwe.
Legia ma zdobywać mistrzostwo Polski. Koniec. Taki jest plan. Wyniki, rezerw, juniorów, dzieci mają być temu podporządkowane. I to jest koniec historii. Na nic nam puchar clj, awans 2 albo puchar marchewkowego Kubusia dla dzieci.
To wszystko ma doprowadzać zawodników do pierwszej drużyny - to jest jedyny istotny wyznacznik.
Oglądałem nasze dzieci w clj - żaden z nich nie ma szans grać w seniorach. To są małe i wątłe dzieciaczki a nie mężczyźni. jeśli oni grają w rezerwach to nie ma się co dziwić, że przegrywają z silniejszymi. Jedyny Szymański gra w 1 ale on też jest fizycznie bardzo słaby.

Tak sobie myślę, może chcemy grać tymi dziećmi z seniorami w rezerwach żeby uczyć ich gry z silniejszymi. Może nawet zaczną robić masę mięśniową, kto wie. Jeśli tak to nie ma znaczenia czy się będą tego uczyć w 2,3 czy 4 lidze - ale tylko taka umiejętność przybliży ich do pierwszej drużyny.

Może ochłońcie? Zaufajcie ludziom, którzy kierują klubem, mają jakąś koncepcję i zdobyli 3 mistrzostwa z rzędu, 4 w ciągu 5 lat...

odpowiedz
ted - 10.06.2018 / 14:05, *..play-internet.pl

Dajta spokój. Z tej drużyny jedynie Shapiro - Thompson ma szansę się przebić do pierwszej drużyny.

odpowiedz
do Polonia - 10.06.2018 / 13:34, *..dynamic-ra-02.vectranet.pl

Jak tam frekwencja na stadionie? Kiedy derby? A no tak, gracie w III lidze XD

odpowiedz
do polonii - 10.06.2018 / 11:00, *..dynamic.chello.pl

szkoda że nie oglądaliście derby na zywo :D

odpowiedz
pawcio - 10.06.2018 / 10:58, *..dynamic.chello.pl

oglądałem cały mecz na zywo. praktycznie od początku Nasi zepchnieci do defensywy, dużo chaosu i mało gry piłką. najlepszy na boisku Amos, cały mecz biegał, walczył, rozgrywał chociaż koledzy nie ułatwiali zadania, szukał ich podaniami.. mial asystę... na tle kolegów klasa wyżej. to są młodzi chłopcy ale jeżeli aspiruja do gry w Legii powinni grać odważniej i wysoko siadać na rywalu, oni dopiero po 70 minucie zaczęli coś robić jak ksp było zmęczone. nie wygląda to najlepiej. spadek klasę niżej będzie oznaczał kopanie się na kartofliskach z amatorami bo 4 liga jest już de facto amatorska.

odpowiedz
Polonia - 10.06.2018 / 10:57, *..centertel.pl

Nie zapomnijcie znow pobic swoich pilkarzy lamusy :)

odpowiedz
Kami(L)a - 10.06.2018 / 10:17, *..244

Hehe. Polonia upadła już na takie dno, że podniecaja się ograniem rezerw :-)

odpowiedz
Do kamyk - 10.06.2018 / 10:16, *..play-internet.pl

Jaki k..wa majster ?
W Warszawie walczy się o Mistrza!!

odpowiedz
loli - 10.06.2018 / 09:25, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamyk majstra to masz u siebie , my jesteśmy mistrzami .

odpowiedz
Kamyk - 10.06.2018 / 08:12, *..play-internet.pl

Kuśwa wiecznie trzeba się w...wiać albo na to że do ostatniej chwili uda się zdobyć Majstra albo że uniknie się spadku jak w przypadku rezerw , czy kibic L to wiecznie musi być narażony na używanie Nerwosolu ? W takim klubie jak Legia to zdarzyć się nie powinno a to chleb powszedni.... mam nadzieję że prezes z tego wyciągnie drastyczne konsekwencje wobec rezerwowych głupio to określić ale nieudaczników . Legia ma być potęgą a tu co dna sięga co daje w większości przypadków że na wioskach się śmieją od maluchów do dziadków że (L) uje.ali a to okropny blamaż . Zróbcie coś włodarze aby tego uniknąć jest jeszcze szansa wystarczy remis z Łomżą ale czy stać na to "antykopaczy". Zenada......

odpowiedz
janjurczak@onet.pl - 10.06.2018 / 06:34, *..11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Polonia to wieczny 3-cio lub 4-to ligowiec,tak że nigdy nie będą derby z pierwszą drużyną LEGII !!!

odpowiedz
Fan - 10.06.2018 / 02:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Drużyna do rozwiązania, nie wiem po co oni w ogóle grają... lepiej pograć sobie sparingi między sobą, z Młodymi Wilkami, lub dziećmi z domów dziecka...

odpowiedz
Jkp - 09.06.2018 / 23:26, *..play-internet.pl

Zaorać tych wszystkich poZorantow, przecież oni hańbią Legie

odpowiedz
Do polonia - 09.06.2018 / 22:57, *..rtr01.supermedia.pl

Zdychacie na naszych oczach ku Warszawy radosci. Gnijcie tam gdzie wasze miejsce.

odpowiedz
Polonia - 09.06.2018 / 22:31, *..centertel.pl

Tyle razy sie dalo to moze dozyjemy tych czasow :)

odpowiedz
do Polonia - 09.06.2018 / 22:25, *..play-internet.pl

A kiedy z pierwszą Legią taki wynik,będą kiedyś derby z jedynką?

odpowiedz
Darek - 09.06.2018 / 22:00, *..dip0.t-ipconnect.de

Legia 2 osiaga takie wyniki ze byle Janusz w laczkach wstal by z fotela i wiecej by osiagnal.Bo mniej osiagnac to juz sie nie da.
Zenada.

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2018 / 21:48, *..cust.bredband2.com

@ b: Bo maja wakacje?

odpowiedz
b - 09.06.2018 / 21:47, *..16-1.cable.virginm.net

Orlik to junior, ogrywa sie w pilce seniorskiej,ale jest tylu pilkarzy, ktorzy nie grali w lidze. Czemu nie graja w rezerwach?

odpowiedz
Polonia - 09.06.2018 / 21:39, *..centertel.pl

Derby nasze :)

odpowiedz
@kumaty - 09.06.2018 / 21:35, *..play-internet.pl

Bo moze w przeciwienstwie do ciebie dzieci nie bija?

odpowiedz
Kumaty - 09.06.2018 / 20:31, *..core.ynet.pl

Czemu nikt z H nie ogarnął grajków ?

odpowiedz
@lob - 09.06.2018 / 20:26, *..unknown.vectranet.pl

Polityka właścicela by spuścić zespół ligę niżej? Dawno takich bzdur nie czytałem. Chyba że jesteś jednym z tych nędznych grajków i tak to tłumaczysz to jeszcze bym zrozumiał.

odpowiedz
Kamil - 09.06.2018 / 20:22, *..play-internet.pl

Na kolanach do swoich wiosek, jak Legie hanbicie!

odpowiedz
Krzeszczu - 09.06.2018 / 20:19, *..cust.bredband2.com

@ gruz: o qrwa, to za porazki tez teraz daja punkty?

odpowiedz
Mariano - 09.06.2018 / 19:24, *..dynamic.chello.pl

Jak spadną to trzeba głośno tupnąć nogą. Rezerwy w 5 lidze? Pogięło was?

odpowiedz
lob - 09.06.2018 / 19:20, *..188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nam strzelać nie kazano. Wyraźnie grają na spadek. Taka jest teraz polityka właściciela, żeby z nowym trenerem zacząć klasę niżej. Za dwa lata i tak będzie druga liga.

odpowiedz
FWK - 09.06.2018 / 19:19, *..play-internet.pl

@ gruz
To nie jest smieszne...

odpowiedz
gruz - 09.06.2018 / 19:02, *..dynamic.chello.pl

buhahaaha 9 czy 8 ostatnich meczów same porażki i tylko jeden punkt aaaahahaha

odpowiedz
ziutek - 09.06.2018 / 19:02, *..unknown.vectranet.pl

i oto Legia będzie miala rezerwy na 5 poziomie rozgrywkowym. istny kabaret.

odpowiedz