Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com
Legia II Warszawa - Polonia Warszawa - fot. Raffi / Legionisci.com
Sobota, 9 czerwca 2018 r. godz. 18:56

III liga: Legia II Warszawa 1-2 Polonia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 33. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa przegrała z Polonią Warszawa 1-2. Rywale wyszli na prowadzenie już w 4. minucie po trafieniu Krystiana Pieczary. Legioniści wyrównali w 38. minucie po bramce Kamila Orlika, ale po zmianie stron na listę strzelców ponownie wpisał się Pieczara.

Kilka minut przed końcem Legia miała doskonałą okazję do wyrównania, ale Michał Góral trafił z rzutu karnego w bramkarza. Miał jeszcze szansę na dobitkę, ale golkiper rywali po raz drugi wyszedł z tego pojedynku górą.

Po tej porażce sytuacja rezerw Legii w tabeli III ligi zrobiła się bardzo nieciekawa, ponieważ rywale w walce o utrzymanie zdobyli punkty. Legioniści zajmują spadkowe 15. miejsce, a do rozegrania została jeszcze jedna kolejka. Legia zagra w niej na wyjeździe z ŁKS-em Łomża, który zapewnił już sobie trzecioligowy byt.

III liga: Legia II Warszawa 1-2 (1-1) Polonia Warszawa
0-1 - 4' Krystian Pieczara
1-1 - 38' Kamil Orlik (as. Amos Shapiro-Thompson)
1-2 - 55' Krystian Pieczara

Strzały (celne): Legia II: 19 (9) - Polonia 16 (8)

Legia II: 1. Cezary Miszta - 14. Oskar Wojtysiak (72' 9. Michał Góral), 2. Mateusz Bondarenko, 4. Kacper Pietrzyk, 21. Konrad Matuszewski - 23. Grzegorz Aftyka (88' 13. Bartosz Rymek), 19. Michał Karbownik, 6. Amos Shapiro-Thompson, 18. Piotr Cichocki (80' 20. Mateusz Olejarka), 17. Kamil Orlik - 11. Kacper Wełniak

Rezerwa: 12. Paweł Łakota

żółte kartki: Miszta, Matuszewski (Legia) - Choroś, Wojdyga, Małek, Olczak, Sauczek (Polonia)

widzów: 290

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (36)

ziutek, 09.06.2018 19:02:12 - *.unknown.vectranet.pl

i oto Legia będzie miala rezerwy na 5 poziomie rozgrywkowym. istny kabaret.

gruz, 09.06.2018 19:02:52 - *.dynamic.chello.pl

buhahaaha 9 czy 8 ostatnich meczów same porażki i tylko jeden punkt aaaahahaha

FWK, 09.06.2018 19:19:53 - *.play-internet.pl

@ gruz
To nie jest smieszne...

lob , 09.06.2018 19:20:25 - *.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nam strzelać nie kazano. Wyraźnie grają na spadek. Taka jest teraz polityka właściciela, żeby z nowym trenerem zacząć klasę niżej. Za dwa lata i tak będzie druga liga.

Mariano, 09.06.2018 19:24:58 - *.dynamic.chello.pl

Jak spadną to trzeba głośno tupnąć nogą. Rezerwy w 5 lidze? Pogięło was?

Krzeszczu, 09.06.2018 20:19:15 - *.cust.bredband2.com

@ gruz: o qrwa, to za porazki tez teraz daja punkty?

Kamil , 09.06.2018 20:22:15 - *.play-internet.pl

Na kolanach do swoich wiosek, jak Legie hanbicie!

@lob, 09.06.2018 20:26:45 - *.unknown.vectranet.pl

Polityka właścicela by spuścić zespół ligę niżej? Dawno takich bzdur nie czytałem. Chyba że jesteś jednym z tych nędznych grajków i tak to tłumaczysz to jeszcze bym zrozumiał.

Kumaty, 09.06.2018 20:31:58 - *.core.ynet.pl

Czemu nikt z H nie ogarnął grajków ?

@kumaty, 09.06.2018 21:35:00 - *.play-internet.pl

Bo moze w przeciwienstwie do ciebie dzieci nie bija?

Polonia, 09.06.2018 21:39:39 - *.centertel.pl

Derby nasze :)

b, 09.06.2018 21:47:48 - *.16-1.cable.virginm.net

Orlik to junior, ogrywa sie w pilce seniorskiej,ale jest tylu pilkarzy, ktorzy nie grali w lidze. Czemu nie graja w rezerwach?

Krzeszczu, 09.06.2018 21:48:54 - *.cust.bredband2.com

@ b: Bo maja wakacje?

Darek , 09.06.2018 22:00:13 - *.dip0.t-ipconnect.de

Legia 2 osiaga takie wyniki ze byle Janusz w laczkach wstal by z fotela i wiecej by osiagnal.Bo mniej osiagnac to juz sie nie da.
Zenada.

do Polonia , 09.06.2018 22:25:07 - *.play-internet.pl

A kiedy z pierwszą Legią taki wynik,będą kiedyś derby z jedynką?

Polonia, 09.06.2018 22:31:17 - *.centertel.pl

Tyle razy sie dalo to moze dozyjemy tych czasow :)

Do polonia, 09.06.2018 22:57:26 - *.rtr01.supermedia.pl

Zdychacie na naszych oczach ku Warszawy radosci. Gnijcie tam gdzie wasze miejsce.

Jkp, 09.06.2018 23:26:35 - *.play-internet.pl

Zaorać tych wszystkich poZorantow, przecież oni hańbią Legie

Fan, 10.06.2018 02:16:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Drużyna do rozwiązania, nie wiem po co oni w ogóle grają... lepiej pograć sobie sparingi między sobą, z Młodymi Wilkami, lub dziećmi z domów dziecka...

janjurczak@onet.pl, 10.06.2018 06:34:49 - *.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Polonia to wieczny 3-cio lub 4-to ligowiec,tak że nigdy nie będą derby z pierwszą drużyną LEGII !!!

Kamyk, 10.06.2018 08:12:51 - *.play-internet.pl

Kuśwa wiecznie trzeba się w...wiać albo na to że do ostatniej chwili uda się zdobyć Majstra albo że uniknie się spadku jak w przypadku rezerw , czy kibic L to wiecznie musi być narażony na używanie Nerwosolu ? W takim klubie jak Legia to zdarzyć się nie powinno a to chleb powszedni.... mam nadzieję że prezes z tego wyciągnie drastyczne konsekwencje wobec rezerwowych głupio to określić ale nieudaczników . Legia ma być potęgą a tu co dna sięga co daje w większości przypadków że na wioskach się śmieją od maluchów do dziadków że (L) uje.ali a to okropny blamaż . Zróbcie coś włodarze aby tego uniknąć jest jeszcze szansa wystarczy remis z Łomżą ale czy stać na to "antykopaczy". Zenada......

loli, 10.06.2018 09:25:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kamyk majstra to masz u siebie , my jesteśmy mistrzami .

Do kamyk , 10.06.2018 10:16:09 - *.play-internet.pl

Jaki k..wa majster ?
W Warszawie walczy się o Mistrza!!

Kami(L)a, 10.06.2018 10:17:31 - *.244

Hehe. Polonia upadła już na takie dno, że podniecaja się ograniem rezerw :-)

Polonia, 10.06.2018 10:57:12 - *.centertel.pl

Nie zapomnijcie znow pobic swoich pilkarzy lamusy :)

pawcio, 10.06.2018 10:58:55 - *.dynamic.chello.pl

oglądałem cały mecz na zywo. praktycznie od początku Nasi zepchnieci do defensywy, dużo chaosu i mało gry piłką. najlepszy na boisku Amos, cały mecz biegał, walczył, rozgrywał chociaż koledzy nie ułatwiali zadania, szukał ich podaniami.. mial asystę... na tle kolegów klasa wyżej. to są młodzi chłopcy ale jeżeli aspiruja do gry w Legii powinni grać odważniej i wysoko siadać na rywalu, oni dopiero po 70 minucie zaczęli coś robić jak ksp było zmęczone. nie wygląda to najlepiej. spadek klasę niżej będzie oznaczał kopanie się na kartofliskach z amatorami bo 4 liga jest już de facto amatorska.

do polonii, 10.06.2018 11:00:55 - *.dynamic.chello.pl

szkoda że nie oglądaliście derby na zywo :D

do Polonia, 10.06.2018 13:34:59 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl

Jak tam frekwencja na stadionie? Kiedy derby? A no tak, gracie w III lidze XD

ted, 10.06.2018 14:05:39 - *.play-internet.pl

Dajta spokój. Z tej drużyny jedynie Shapiro - Thompson ma szansę się przebić do pierwszej drużyny.

Danie(L), 10.06.2018 16:48:42 - *.play-internet.pl

Nie ma co się napinać, Legia nie musi wygrywać wszędzie i wszystkiego, to nie jest możliwe.
Legia ma zdobywać mistrzostwo Polski. Koniec. Taki jest plan. Wyniki, rezerw, juniorów, dzieci mają być temu podporządkowane. I to jest koniec historii. Na nic nam puchar clj, awans 2 albo puchar marchewkowego Kubusia dla dzieci.
To wszystko ma doprowadzać zawodników do pierwszej drużyny - to jest jedyny istotny wyznacznik.
Oglądałem nasze dzieci w clj - żaden z nich nie ma szans grać w seniorach. To są małe i wątłe dzieciaczki a nie mężczyźni. jeśli oni grają w rezerwach to nie ma się co dziwić, że przegrywają z silniejszymi. Jedyny Szymański gra w 1 ale on też jest fizycznie bardzo słaby.

Tak sobie myślę, może chcemy grać tymi dziećmi z seniorami w rezerwach żeby uczyć ich gry z silniejszymi. Może nawet zaczną robić masę mięśniową, kto wie. Jeśli tak to nie ma znaczenia czy się będą tego uczyć w 2,3 czy 4 lidze - ale tylko taka umiejętność przybliży ich do pierwszej drużyny.

Może ochłońcie? Zaufajcie ludziom, którzy kierują klubem, mają jakąś koncepcję i zdobyli 3 mistrzostwa z rzędu, 4 w ciągu 5 lat...

oLaf, 10.06.2018 19:54:18 - *.dynamic-ra-01.vectranet.pl

żenujące.... spadać z 3 (4)-ciej ligi????

Wstyd!!!

I nie piszcie że "nie mają celu , chodzi o ogrywanie się" itp. pierdy bo ogrywać się to zawsze lepiej z lepszymi w 2-giej lidze a nie w 4-tej!!!!

do loli, 10.06.2018 22:50:02 - *.play-internet.pl

Mamy Mistrza to fakt jest podwójna korona ale prawdziwy Mistrz nie trzęsie porami do ostatniego gwizdka albo decyzji Komisji Lligi czyli co by nie mówił udało się zmajstrować M

do Polonia, 11.06.2018 09:01:03 - *.play-internet.pl

Nie zapomnij schować szalika w gacie ze strachu.

Tutti Frutti, 11.06.2018 09:50:34 - *.103.tvksmp.pl

Legia ponownie będzie grała w eliminacjach Ligi Mistrzów i być może nawet awansuje, a Polonia się podnieca, że wygrała 2:1 z rezerwami:) Życie jest piękne:) Cieszmy się wspólnie:) To co dla nich jest sufitem kilka pięter wyżej, dla nas jest podłogą.
Przypomnę tylko: mistrz, mistrz, Legia mistrz!!!
I tak trzeci raz z rzędu:)
A teraz możecie zapiąć szczelnie bluzy, żeby nie było widać czarnej koszulki i wyjść na miasto. Tylko ciiii żeby legioniści nie zorientowali się, z kim mają do czynienia, bo może być nieprzyjemnie. I wygrana z rezerwami zejdzie na dalszy plan.

Mazurek, 11.06.2018 10:19:30 - *.37

wypedzic jak najszybciej pana od WF Debka on hańbi nasz klub

ITI, 11.06.2018 22:36:04 - *.centertel.pl

„W rewanżowym półfinałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów rozegranym w Ząbkach Legia Warszawa przegrała z Lechem Poznań 2-5 i nie awansowała do finału. Pierwsze spotkanie legioniści wygrali 2-1. Niestety w rewanżu nie zagrało wielu zawodników, którzy wywalczyli dobry wynik we Wronkach. Było to spowodowane bardzo dużym rotowaniem piłkarzami między drużyną rezerw i CLJ. Najlepsi juniorzy zasilili zespół rezerw w sobotnim meczu z Polonią w III lidze.”
Najlepsi :) to jest swietlana przyszlosc tego klubu :)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.