fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 33. kolejki III ligi

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano mecze 33. kolejki III ligi. Legia II Warszawa przegrała w Ząbkach z Polonią i na kolejkę przed końcem rozgrywek znalazła się w strefie spadkowej. Na czele tabeli Widzew Łódź, który ma tyle samo punktów co Lechia Tomaszów Mazowiecki.

33. kolejka:
Huragan Morąg 4-0 (1-0) GKS Wikielec
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1-4 (0-2) Sokół Aleksandrów Łódzki
Ursus Warszawa 2-0 (0-0) Tur Bielsk Podlaski
Olimpia Zambrów 3-1 (1-1) Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa 1-2 (1-1) Polonia Warszawa
MKS Ełk 2-2 (2-1) ŁKS Łomża
Widzew Łódź 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Sieradz 0-2 (0-1) Sokół Ostróda
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 (0-1) Victoria Sulejówek

Wyniki i tabela III ligi


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
sku - 13.06.2018 / 22:41, *..18-2.cable.virginm.net

Grupa I, 3ligi w ,ktorej graja rezerwy jest prawie na poziomie 2 Ligi.Mlodziezowcy po prostu nie daja rady.IV Liga jest dla nich w sam raz ,ktora tez jest coraz silniejsza i watpie ze za rok jak wygraja o ile spadna.Lomza zagra 9 Mlodziezowcami ,gdyz bedzie chciala udowodnic ze sa lepsi od swoich rowiesnikow z Legi,

odpowiedz
mlbets - 13.06.2018 / 01:36, *..194.ipv4.supernova.orange.pl

Chłopaki, które pukają do pierwszego zespołu ogrywają się na wypożyczeniach w Ekstraklasie i 1 lidze a nie w rezerwach.

odpowiedz
Do olew - 12.06.2018 / 15:19, *..dynamic.chello.pl

Ma znaczenie, bo tam się ogrywają chłopaki, które pukają do pierwszego zespołu. A jak się będą ogrywać na pastwiskach to trochę słabo.

odpowiedz
Uuu - 12.06.2018 / 14:16, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Drogie Panie, według mnie Widzew i Lechia wygrają swoje spotkania ponieważ grają po pierwsze o awans a po drugie aby Legia spadła. Legia w takiej formie nie wygra w Łomży no chyba że się dogadali i Łomża pewna utrzymania wystawi np. samych młodych plus rezerwy.

odpowiedz
kola - 11.06.2018 / 19:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

koszt utrzymania 2 drużyny jest stosunkowo duży do korzyści. Dużo taniej jest podpisać umowę z mniejszymi klubami, które zaoferują dobre warunki współpracy. Gra z klubami z Morąga, Wikielca nie jest zbyt wielkim wyzwaniem dla zawodników, którzy mają walczyć o 1 skład. Poza tym gra jest dość kontuzjogenna itp. Dobrze byłoby gdyby ekstraklasa wymyśliła jakiś system dla największych klubów.

odpowiedz
olew - 11.06.2018 / 16:03, *..warszawa.vectranet.pl

Utrzymają sią, czy spadną , to nie ma znaczenia. Znaczenie ma tylko I drużyna , bo na nią chodzimy. A tu nie jest najgorzej od lat kilku

odpowiedz
Afro - 11.06.2018 / 14:18, *..static.nsti.pl

Coś mi się wydaje, że nie ma kasy grę "dwójki" w lepszej lidze. Czym wyżej w drabince lig tym koszty rosną a to tylko "dwójka" i zero kasy z biletów, zero kasy od sponsorów. "Normalna" drużyna w dowolnej lidze ma jakiegoś sponsora i fanów. Oczywiście mogę się mylić :)

odpowiedz
mlbets - 11.06.2018 / 14:12, *..50.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawe macie te życzenia. Tyle piszecie o "polskim Bayernie" ale jakoś w Monachium nikt nie marudzi, że ich rezerwy grają w 4 lidze (a u nich to nie jest jak u nas, tylko ta ich liga składa się z drużyn półamatorskich i rezerw innych ekip)
U Niemców tylko jedna drużyna rezerw gra w lepszej lidze niż czwarta - rezerwy Werderu w trzeciej. Tam nikt nawet nie śni o tym żeby rezerwy grały w 2 lidze.

W Hiszpanii dwie drużyny rezerw grały w 2 lidze (Barcelona i Sevilla) ale własnie w tym roku spadły do trzeciej.

Tak więc jakieś głupie zachcianki, że rezerwy powinny grać w 1 lidze to sobie możecie między bajki. Obecna liga to akurat poziom w sam raz, oby tylko nie spadli.

odpowiedz
cziko - 11.06.2018 / 14:08, *..play-internet.pl

o ile się nie mylę to Legia II nie może grac w 1 lidze- przepisy
ale II liga to co roku powinna być czołówka a nie walka o utrzymanie w III lidze

odpowiedz
oLaf - 11.06.2018 / 13:15, *..dynamic-ra-01.vectranet.pl

kaktus ma rację - LegiaII w 4 lidze to masakra - nikt tam się nie ogra, nie odbudowuje formy etc.

Co do 1 ligi to nie wiem czy nie zabraniają tego przepisy (serio) ale i tak 2 liga to jest minimum żeby nie byłó żenady!!!

odpowiedz
Szymon - 11.06.2018 / 13:04, *..dynamic.chello.pl

Nie ma co płakać. to jest hamerykański styl zarządzania Pudla. Gówno sie zna na prowadzeniu klubu piłkarskiego. Widać to jak na dłoni. Cyrki z trenerem jedynki, burdel w dwójce i jeszcze na hama przesrane mp juniorów. Tak menago zarządza najlepszym klubem w Polsce. Nie wspomnę o transferach bo.... ich nie będzie. A przepraszam , zdolnego młodego w pakiecie oferuje na Białoruś. KRETYN.A jemu chce się LM no może w ostateczność LE. QRWA śmiech na sali

odpowiedz
kaktus - 11.06.2018 / 12:16, *..static.ip.netia.com.pl

Musimy wygrać z ŁKS Łomża i wtedy na 99,99999% się utrzymamy.
Nie wierzę, żeby jednocześnie, Widzew przegrał z Sokołem Ostróda, a Lechia z MKS Ełk.
Swoją drogą to wstyd i gigantyczny problem, że zamiast być pewnikiem do awansu drżymy do ostatniej kolejki o pozostanie w "elicie" :)
Legia II MUSI grać w I lidze!!! Nie jest to bynajmniej super pobożne życzenie kibica a "konieczna koniczność"!!!
Młodzi gracze boją się przychodzić do Legii, bo będą siedzieć na ławce... o grze w III lidze nikt nie myśli.
Dodatkowo mamy trochę młodych, zdolnych graczy których wysyłamy w świat. Możemy ich ściągnąć tylko raz na pół roku i na minimum taki okres...
Jakbyśmy mieli drużynę w I lidze to większość naszych graczy była by u nas, a trener I w każdej chwili mógł by ich sprawdzić. To samo z graczami wracającymi po kontuzji... mogli by pograć trochę z II i wrócić do formy, zamiast kwitnąć na ławce rezerwowych...

odpowiedz
Płatek - 11.06.2018 / 12:15, *..151.ipv4.supernova.orange.pl

Rezerwy finiszują FATALNIE! Trochę wstyd jak spadną a ...wszystko na to wskazuje :-(

odpowiedz
jacek345 - 11.06.2018 / 12:05, *..fe.bosch.de

specjalnie to robią? co sie dzieje?

odpowiedz