Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mauricio nie będzie już grał w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
Mauricio nie będzie już grał w Legii - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 9 czerwca 2018 r. godz. 11:31

Mauricio odszedł z Legii

Woytek, źródło: Legia.com

Legia Warszawa nie zdecydowała się na przedłużenie wypożyczenia lub wykupienie Mauricio z SS Lazio. Brazylijczyk trafił na Łazienkowską zimą i miał pomóc drużynie w walce o mistrzostwo kraju, ale nie zdołał przebić się do składu. Na murawie pojawił się tylko w trzech spotkaniach, w tym tylko raz od pierwszej minuty - w starciu z Wisłą Płock.

W tym samym spotkaniu Mauricio obejrzał czerwoną kartkę w 81. minucie.



Komentarze: (49)

Mpp1986, 09.06.2018 11:33:15 - *.play-internet.pl

Spoko mamy Dąbrowskiego na tej pozycji ;)

(L)istek, 09.06.2018 11:38:47 - *.play-internet.pl

I to jest hit dnia.

Urban, 09.06.2018 11:42:17 - *.153

Przekot

starszy, 09.06.2018 11:44:30 - *.dynamic.chello.pl

Miał okazję wypocząć przez te pół roku i przy okazji został mistrzem Polski i zdobył Puchar , fantastyczne wczasy.

Redi, 09.06.2018 11:47:07 - *.centertel.pl

Ale na fetach byl jednym z najbardziej świętujących hahahah ;)

L, 09.06.2018 11:47:42 - *.connect.netcom.no

Słaby grajek, Legia to dla niego za wysokie progi

Wolfik, 09.06.2018 11:48:46 - *.dynamic.mm.pl

Cel sprowadzenia tego pacjenta do dziś pozostaje dla mnie nieodgadnioną tajemnicą zwłaszcza że zimą oddaliśmy na wypożyczenie Czerwińskiego . Jak też przypuszczałem w czerwcu już Mauricio w klubie nie ma.
Pytanie jednak pozostało....

lucho_83, 09.06.2018 11:50:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dość szrotu na Ł3!!!!!!!

Bartas, 09.06.2018 11:52:04 - *.85-237-187.tkchopin.pl

No to się nagrał chłop... Mimo wszystko powodzenia dalej ;)

PIĘKNIE BY BYŁO , 09.06.2018 11:53:13 - *.internetia.net.pl

BŁASZCZYKOWSKI , KAPUSTKA NA DRUGIE SKRZYDŁO , NAPASTNIK I OFOE NA ŚRODEK NA ROZEGRANIE I BYŁOBY PIĘKNIE

Marcin, 09.06.2018 11:55:36 - *.play-internet.pl

Teraz kolej na Eduardo.

mietek, 09.06.2018 12:31:52 - *.internetia.net.pl

Stowarzyszenie "Nigdy więcej" lubi to :)

Jeszcze spakować walizkę Szrotinio da Silvy.

Sponsor, 09.06.2018 12:32:11 - *.static.ip.netia.com.pl

A co ze sponsorem linii lotniczych????? Mioduskiemu nie wierze juz bo kłamie na kazdym kroku nawet górnik zabrze podpisze lada dzien umowe z Polska Grupa Górnicza na 3 lara 8 mln za kazdy rok + producent okien dwa lata umowa warta 20 mln no to jest kpina zeby Legie nie potrafila przyciagnac sponsorow Krolewskie placi jakies ochłapy

wiesiek, 09.06.2018 12:52:16 - *.warszawa.vectranet.pl

Bay bay!

@pieknie by bylo, 09.06.2018 13:12:07 - *.centertel.pl

I Zidane na trenera, stadion przenieść na Narodowy, Lscj zdegradowac do III ligii....

A i jeszcze BL wroc...

Tom, 09.06.2018 13:17:35 - *.dynamic.mm.pl

Ja się ciągle zastanawiam dlaczego Mauricio był taki słaby?
Bądź co bądź był w takich klubach jak Sporting, Spartak czy też właśnie Lazio a oni jakiś ogórków do siebie nie biorą tym bardziej dziwne że u nas nie wypalił ani trochę.

Mietek, 09.06.2018 13:25:03 - *.play-internet.pl

Po co on do Legii w ogóle przyszedł? jakas wymiana studencka na Erasmusa czy jak?

krys008, 09.06.2018 13:34:20 - *.3.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Wolfik tej tajemnicy nie wyjaśni nawet Wołoszański. Dodam to tej układanki oddanie za darmo solidnego Dąbrowskiego, wysłanie na zesłanie Czerwińskiego i wypożyczenie ma pół roku zawodnika , który nie grał. Gdzie tu logika? Kto wymyślił coś tak fenomenalnego. Jakiś genialny umysł. Nigdy tego nie pojmę i jak o tym myślę to mnie wk... bierze.

Bear, 09.06.2018 13:43:24 - *.213.ipv4.supernova.orange.pl

I bardzo dobrze.
Teraz proponuję przedłużyć jeszcze o rok kontrakt z Astizem, mimo swojego wieku grał na prawdę bardzo solidnie, zostawić Pazdana za wszelką cenę no i zostawić Wieteskę żeby się bił o pierwszy skład.

do wiesiek , 09.06.2018 13:50:29 - *.85

...ale Ty to prawdziwy Wiesiek jesteś bay bay?
chyba bye bye.

Podejrzliwy, 09.06.2018 13:58:43 - *.range109-158.btcentralplus.com

Do krys008: Czym sie dziwisz? Miodek byl powiazany z 'wizjonerem' biznesu Kulczykiem, a ten swoja gotowka nie obracal! ;o) Pozniej Miodek wyklada sobie niewiadomo jakie pieniadze i kupuje Legie.. Tylko naiwni uwierza ze te pieniadze ze swojej kieszeni wyjal! Nie wiem o co dokladnie tu chodzi ale podejrzewam ze Legia to pralnia kapusty.. Stad bezsensowne transfery robione hurtem i bez rozumu! Ale on sie nie marti czy one wypala czy nie bo to i tak nie jego kapusta, liczy sie tylko przeplyw gotowki na papierze, im wiekszy tym lepiej! Dlatego nie moge sie doczekac kiedy znowu Borysiuk trafi do Legii zeby z niej odejsc po raz n-ty ;o) Stad tez pewnie sprzedaz kluczowych zawodnikow po 1-2 mln, wbrew logice! Kasa musi plynac.. Taka mala teoria spiskowa ;o)

Arek, 09.06.2018 14:19:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@tom, ja myślę, że on może i nie był taki słaby, tylko przyszedł w złym momencie. A przed przyjściem do nas też chyba pół roku nie grał w Lazio z tego co pamiętam. Gdyby się przygotował z całą drużyną, to może inaczej by to wyglądało. A tak posiedział sobie u nas na walizkach, bo w sumie wiadomo było, że grać nie będzie i już go tu nie ma.

Mateusz z Gór, 09.06.2018 14:40:01 - *.adsl.inetia.pl

Na swoje nieszczęście dał ciała w meczu z Wisłą Płock, dlatego teraz trener Brzęczek z niego rezygnuje...

Mam nadzieję, że to nie pochopna decyzja...

Wolfik, 09.06.2018 14:51:52 - *.dynamic.mm.pl

@krys008: Czyli jeśli nikt nie wie o o biega... cóż, ktoś na tym przewale pewnie nieźle zgarnął. Pytanie tylko, kto. Jedno wiem na bank - na pewno nie klub.

@Sponsor, 09.06.2018 15:03:08 - *.cgn1.cld.meteor.ie

Wydaje mi się, że linie lotnicze to nie byle ogórki a tylko i wyłącznie sponsor główny. Umowa z Fortuną jest do 2020 więc nie wiem jak by wyglądała sytuacja z ewentualnym zerwaniem umowy z Fortuną i zastąpieniem ich innym sponsorem? Trzeba policzyć zyski i koszta nie tylko finansowe ale również wizerunkowe, gdy za 2-3 lata zagraniczna linia nie przedłuży umowy to polskie firmy będą miały w pamięci sytuację z Fortuną więc oferty mogą być mniej atrakcyjne. To są tylko moje przypuszczenia.

2005, 09.06.2018 15:43:40 - *.dzierzoniow.vectranet.pl

żegnaj łka potęgo Legii!! witaj szymański z Płocka

Raf, 09.06.2018 16:46:36 - *.play-internet.pl

W siną dal...

krys008, 09.06.2018 16:56:41 - *.serv-net.pl

@Podejrzliwy,@Wolfik Martwią mnie te niejasne zawirowania z finansami. Myślałem, że czasy DM to koniec dziwnych interesów i wyciągania kasy z Legii, jak to było za czasów BL, że o odejściu tego pana z kolegą nie wspomnę. Pięknie wyciągnęli grube miliony. Liczyłem, że DM to stabilizacja i transparentne funkcjonowanie klubu...
Co do Borysiuka, to zgadzam się. Od dłuższego czasu czekam na news AB znowu w Legii, a za chwilę AB sprzedany do....
Swoja drogą lubię tego przecinaka. Kawałek historii Legii. Zdjęcie młodego Ariela z Vukoviciem z 2004 świetna historia. Piłkarz bardzo przeciętny, ale mam jakiś sentyment do niego. Kawałek naszej historii.
Staram się śledzić losy naszych byłych piłkarzy. niewielu z nich robi kariery na zachodzie, no może poza bramkarzami i Lewandowskim ..... :)

zaba285, 09.06.2018 17:00:43 - *.lukman.pl

i dobrze, ściągajmy Wieteskę i promować go, a nie sprzedawać za 2 mln euro.. Płock sprzedaje Rece za 4 bańki, a u nas plotki, że go ściągniemy i sprzedamy za 2... jaki w tym sens?

LW1916, 09.06.2018 17:10:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak najbardziej słuszna decyzja.

ooon, 09.06.2018 17:27:10 - *.net-sd.com

Nawet nie pamiętałem ze ktoś taki u nas gra

Legion63 , 09.06.2018 18:27:42 - *.centertel.pl

Do krys008 pamiętaj jeśli nie wiadomo o co chodzi to zawsze znaczny że chodzi o pieniądze

Legionista, 09.06.2018 18:37:59 - *.226

Środek obrony: Wieteska - Montpellier chce go i podobno Legia chce za niego 2 mln.euro, Pazdan - nie wiadomo co będzie po mundialu i pewnie nie zdąży na pierwsze mecze eliminacji.LM. Remy - Fulham o nim myśli, Astiz - jeszcze nie podpisał nowy kontrakt. Żyro - Za słaby jeszcze jest. Potrzebujemy wzmocnień na tą pozycje - min: 2 obrońców bo jak nie to znowu będzie pewnie powtórka z poprzedniego sezonu i znowu będziemy mieli 3 trenerów.

Wolfik, 09.06.2018 21:08:58 - *.dynamic.mm.pl

@Legionista: Jeśli Legia zdecyduje się sprzedać teraz Wieteskę, to będzie oznaczało, że Mioduski idzie ścieżką późnego Leśniodorskiego (czyli obchnąć, kogo się da, za ile się da). Zresztą...ja obu tym panom jakoś specjalnie nie wierzyłem.

A dla samego zawodnika będzie to oznaczało zapewne...długie miesiące spędzone na trybunach. No, ale jeśli taka jest ich wola....

brasu, 09.06.2018 21:11:01 - *.unknown.vectranet.pl

odejscie mauricio to zadna niespodzianka. pazdan, remy, astiz, wieteska, zyro - gdyby tak to sie utrzymało biedy by nie było. niestety problem jednak zaczyna byc, bo sytuacja kazdego z nich nie jest pewna. a nastepcow jakos nie widac.

ludzik, 09.06.2018 21:46:17 - *.centertel.pl

Sie smiejecie z niego ale w plebiscycie na najlepszego zawodnika zebral wiecej glosow od Jedrzejczyka

Darek , 09.06.2018 22:09:57 - *.dip0.t-ipconnect.de

Kolo z Lazio jest za słaby na Legie a emeryt Astiz ktorego Legia pozbyla sie jakis czas temu i teraz powrocil jest 3 razy lepszy.
Badz tu czlowieku madry i pisz wiersze.

Jkp, 09.06.2018 23:27:17 - *.play-internet.pl

Wyp.... aj

Legionista, 09.06.2018 23:36:58 - *.226

@Wolfik, ,,A dla samego zawodnika będzie to oznaczało zapewne...długie miesiące spędzone na trybunach. No, ale jeśli taka jest ich wola...." A tu się nie zgadzam. Wieteska jest młody więc mógłby być wypożyczony, ale też "wielkich" rywali nie będzie miał (jeden emeryt odchodzi, drugi jeszcze jest., a trzeci to 27 latek) i prawdopodobnie byłby 2 lub 3 obrońcą więc miałby teoretycznie podobną sytuację co w Legii. Ja uważam, że powinien pozostać na rok lub dwa i być wystawiany na prawą obronę lub def. pomocnika - Pod koniec w Górniku grał na prawej obronie i lepiej grał. Odnośnie D.M i B.L tu się zgadzam.

kubuś, 10.06.2018 06:46:00 - *.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do.PIĘKNIE BY BYŁO.Po co Legii Błaszczykowski,kolejny emeryt.Pierwszy hamulcowy reprezentacji Polski.

Bolo, 10.06.2018 14:03:31 - *.internetia.net.pl

Widziałeś mecz Polaków -Kuba jeden z lepszych na boisku w Reprezentacji Polski to chyba wystarczający jest powód , chyba , że mamy w Legii lepszych skrzydłowych to nie ma tematu .

Rafał N., 10.06.2018 15:42:46 - *.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żadne to zaskoczenie. Należało się spodziewać, że odejdzie.

mietek, 10.06.2018 21:05:32 - *.internetia.net.pl

@Bolo: A widziałeś, ile czasu przeleżał na boisku? Ten facet jest ze szkła - jemu krzywdę robi mocniejszy podmuch wiatru. Co sezon jest ta sama historia - kontuzja i przerwa kilka miesięcy, a potem "wzruszająca" saga w mediach, jak to próbuje wrócić do zdrowia.

W kadrze już mamy Szrotinio da Silvę - więcej inwalidów nam nie trzeba.

Legiisx, 10.06.2018 21:32:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Szkoda.......... ze tak późno.

Do mietka , 10.06.2018 22:43:53 - *.internetia.net.pl

Mietek a widziałeś dlaczego leżał , bo nie mogli go zatrzyma przepisowo i cieli po nogach i za każdym razem wstawał i walczył dalej . Pół ligi po takich kosach to pół meczu by się zwijała jak to nie boli a chopak się otrzepał i zamiatał dalej . Legii taki Piłkarz jak Kuba by się przydał bo nie mamy za dużo piłkarzy przez duże P . A Błaszczu to jednak na Polskie realia to jednak Piłkarz . Pomyśl sam ilu grajków z ligi łapało by się choć na 1 min w Wolsfburgu , to chyba jednak o czymś świadczy i to że przez Lata Kuba gra w Reprezentacji w wyjściowej 11 kto by ją nie prowadził .

mietek, 11.06.2018 09:37:43 - *.emea.ibm.com

@Do mietka: Gdyby miał szybkość większą od wozu z węglem, to by go nikt nie kopnął.

Legia to nie jest dom spokojnej starości, szczególnie dla zdeklarowanych wiślaków. Chce sobie wracać do Polski? To niech idzie do tego klubu, który tak podobno kocha. A nie do nas, bo u nas są większe pieniądze do zgarnięcia. Over & out.

Ali, 11.06.2018 11:58:51 - *.134

Mauricio blokuje na instagramie za niepochlebne komentarze na swoj temat. To sie gościu ustawił, milion euro rocznie od Lazio, zero przygotowania fizycznego do sezonu od 2 lat, a dwa mistrzostwa kraju i puchar wpadło do CV.

obiektywny, 11.06.2018 23:27:34 - *.dynamic.chello.pl

nie no porównywanie Mauricio do Czerwinskiego to przegięcie popatrzcie w cv brazylijczyka a Czerwiński to chłop z umiejętnościami na 3 ligę Polska. bez przesady.

[L]egionista, 12.06.2018 14:07:15 - *.226

A ja słyszałem, że Miodulski szykuje kolejne spektakularne wzmocnienia. W naszej Legii będziemy miec przystanek dla EMERYTÓW, KALEK, IMPREZOWICZÓW z całej Europy za ciężkie pieniądze.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.