fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Z Koroną w sobotę

Woytek

Ekstraklasa opublikowała szczegółowy terminarz 2. kolejki nowego sezonu. Spotkanie Korona Kielce - Legia Warszawa odbędzie się w sobotę 28 lipca o 20:30.

Najbliższe mecze Legii
10-11.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
14.07.2018 (SO) - Superpuchar Polski - Legia Warszawa - Arka Gdynia
17-18.07.2018 - 1. runda eliminacji Ligi Mistrzów
21.07.2018 (SO) godz. 20:30 - Ekstraklasa 1. kolejka - Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
24-26.07.2018 - 2. runda eliminacji Ligi Mistrzów / Ligi Europy
28.07.2018 (SO) godz. 20:30 - Ekstraklasa 2. kolejka - Korona Kielce - Legia Warszawa
31.07.-02.08.2018 - 2. runda eliminacji Ligi Mistrzów / Ligi Europy

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

Rafciu - 12.06.2018 16:38:40, *.centertel.pl

Pytanie do redakcji. Kiedy będzie losowanie ligi mistrzów?

Redakcja (LL!): 19.06.

łysy - 12.06.2018 16:51:58, *.adsl.inetia.pl

Wysłuchałem wywiadu z Linettym i Kownackim oraz jego mamą ! Zajebisty temat. Mimo, że są z lecha to szacun ! Myślę , że dadzą nam wszystkim dużo radości ! A MAMA Dawida to kosmos ! Ile ona poświęciła dola niego !!! No dawać prawdziwi kibole Legii !!! na mnie !!!

dino - 12.06.2018 17:01:41, *.201

@łysy
Wiedziałem, że Kownacki to z jakiejś innej planety

Dz. - 12.06.2018 17:14:48, *.toya.net.pl

Jak z biletami na Superpuchar?

ANDRZEJ (L)EGIA - 12.06.2018 17:16:44, *.unknown.vectranet.pl

Napastnik Wisły Płock José Kanté ustalił warunki kontraktu z Legią Warszawa. Wojskowi wystąpili już do klubu z Mazowsza o pozwolenie na treningi gwinejskiego piłkarza hiszpańskiego pochodzenia (umowa z Wisłą ważna do 30 czerwca).

@rek - 12.06.2018 17:17:28, *.dynamic.chello.pl

Kante ustalił warunki z Legią... Mamy nowego napastnika... Pozdro (L)

Do łysy - 12.06.2018 19:20:15, *.play-internet.pl

Kownacka to etatowa płaczka - "Panie sędzio pan Malarz mnie dusił " :)

Arek - 12.06.2018 23:47:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek, gdzie żeś się podziewał? Kawał czasu Cię tu nie było. @łysy, Malarz też trochę poświęcił dla niego, a że ma ręce które leczą przekonała się Kownacka, bo zaczęła bramki strzelać, co zaowocowało transferem za granicę:) Z Lechią też będzie w sobotę, co mnie cieszy niezmiernie.

Pique-nique - 13.06.2018 00:35:32, *.centertel.pl

Bedzie wolna sprzedaz na Korone czy tylko grupy?

do łysy - 13.06.2018 08:04:55, *.246

aha, ja prawdziwy kibol Legii, idź pisać swoje gryzmoły gdzie indziej, o to co napisałeś zupełnie nikogo nie interesuje, prawidziwy kibolu Lecha :)

@rek do Arek - 13.06.2018 09:44:08, *.dynamic.chello.pl

Cześć brachu... Podróże, podróże, podróże...;))) Pozdro (L)