fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska podpisał kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: Legia.com

Mateusz Wieteska podpisał pięcioletni kontrakt z Legią. 21-latek wrócił na Łazienkowską po półtorarocznej przerwie. W tym czasie reprezentował barwy Chrobrego Głogów i Górnika Zabrze, z którego został ostatecznie wykupiony. W czwartek defensor przeszedł testy medyczne i pojedzie z drużyną za zgrupowanie w Warce.

Występujący na pozycji stopera zawodnik zadebiutował w Legii w sezonie 2014/15. Do tej pory wystąpił m.in. w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA z Borussią Dortmund. Wieteska regularnie jest powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski, w których rozegrał ponad 50 spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
grubaz - 16.06.2018 / 08:53, *..CNet.Gawex.PL

do AAA: Naprawdę tak napisałeś ? Norynberga? Nie pouczaj innych jak sam nie umiesz poprawnie pisać.

odpowiedz
AAA - 16.06.2018 / 00:14, *..dynamic.chello.pl

do bat: naprawdę tak napisałeś..Chlouszek?Norynberga dla Twojej nauczycielki jęz.polskiego.Nie ośmieszaj się i nie zamieszczaj komentarzy.

odpowiedz
bat - 15.06.2018 / 18:15, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Obrońca, który strzela 7 bramek w lidze, zasługuje na szacunek. Piłka go szuka. Najprawdopodobniej jest szykowany na prawą obronę za Brozia i Jędrzejczyka. Zresztą już pisałem, że w eliminacjach do Ligi Mistrzów, nawet, gdyby zostali, nie będzie pożytku z Jędrzejczyka i Pazdana.
Zatem obrona na tera to Wieteska, Astiz, Remy i Chlouszek. Ale tu wzmocnienie będzie potrzebne.

odpowiedz
olew - 15.06.2018 / 11:12, *..warszawa.vectranet.pl

Bardzo rozsądna decyzja . Potrzebujemy 3-4 stoperów, Pazdana pewnie opchną po mistrzostwach.

odpowiedz
Cch - 15.06.2018 / 00:13, *..dynamic.mm.pl

Wydaje mi sie ze 5cio lerni kontrakt swiadczy o tym ze jezeli odejdzie to nie w tym sezonie.

odpowiedz
Hiszpan - 14.06.2018 / 23:21, *..69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

SUPER. Prezesie tylko go teraz nie sprzedaj. Jeszcze tylko skrzydlowy i damy radę.

odpowiedz
Arek - 14.06.2018 / 22:09, *..dynamic.chello.pl

Żeby tylko go nie sprzedać. Powinien grać u nas zwłaszcza ze sporo meczów się szykuje.

odpowiedz
(L) - 14.06.2018 / 20:38, *..85

Bardzo dobra wiadomość.teraz tylko aby dostał szansę.Wiecej młodych nam potrzeba co zostawią serce na boisku niż najemników ze wszelkich zakątków swiata

odpowiedz
Gizior - 14.06.2018 / 20:36, *..128

Najgorsze to że go sprzedamy

odpowiedz
aigeL - 14.06.2018 / 20:14, *..play-internet.pl

Czarna szmato to nie ta strona tutaj nie żal się że kupiliście tylko Cywke i tak tu masz racje znowu kolejny raz nic nie osiągniecie ale szmato wróć grzecznie na swoje strony

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.06.2018 / 20:14, *..adsl.inetia.pl

W końcu solidny strzelec. Dobry transfer.

odpowiedz
Uuu - 14.06.2018 / 20:12, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Gamoni na zgrupowanie do wątki hehehehe prawdziwi piłkarze w

odpowiedz
Mati - 14.06.2018 / 19:51, *..dynamic.chello.pl

Powinien grać w pierwszym składzie od początku sezonu, chłopak musi grać żeby się rozwijać

odpowiedz
Wietes - 14.06.2018 / 19:45, *..static.ip.netia.com.pl

Oby poszedł za dobra kase bo u Nas to max ława brdzo słabo broni i ustawia sie tak że kurnik przez to stracił min 15 goli żeby nikt czasem nie wpadł na pomtsl zeby grał w pierwszej 11tce

odpowiedz
Czarna Prawda - 14.06.2018 / 19:36, *..internetia.net.pl

Potrzebujemy zawodników takich , którzy w tej naszej bardzo słabej lidze nie oszukujmy się zrobią różnicę i będą w stanie zapewnić grę Legii minimum w grupowej fazie LE . A z zapowiadanych transferów i z obecną kadrą to nie ma szans na opanowanie słabej naszej ligi ani LE . Nie marząc już o LM .

odpowiedz
andreas - 14.06.2018 / 19:19, *..dynamic.chello.pl

Hołownia też podpisał kontrakt dlaczego w transferach nie jest pod przyszedł?

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2018 / 19:12, *..dynamic.mm.pl

@Bubu: Niestety, to bardzo możliwe. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Chyba lepiej dawać szanse naszemu młodemu zawodnikowi niż sprowadzać takich Mauriciow...

odpowiedz
Bubu - 14.06.2018 / 19:04, *..dynamic.gprs.plus.pl

5-letni kontrakt znaczy niedługo już go w L nie będzie. Byle cena tylko byla odpowiednia.

odpowiedz
Legionista - 14.06.2018 / 19:03, *..226

Wieteska jest bardzo dobrym zawodnikiem który jeszcze może się rozwinąć. Legia coraz bardziej promuje młodych: Szymański, Niezgoda, Wieteska, Kulenović, Żyro, Nagy Hołownia i Michalak ! Oni będą przyszłością Legii!! Oby dostawali szanse!!

odpowiedz
roben - 14.06.2018 / 19:02, *..27.ipv4.supernova.orange.pl

Redakcja nie miał innego zdjęcia , tylko w koszulce kurnika....

odpowiedz
Obcy - 14.06.2018 / 18:58, *..89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i gitara.

odpowiedz
- 14.06.2018 / 18:57, *..130

Dawać Majewskiego z Lecha i mamy ciekawy zespół

odpowiedz
Bear - 14.06.2018 / 18:54, *..121.ipv4.supernova.orange.pl

I bardzo dobrze.
Żeby go tylko nie sprzedali..

odpowiedz
Lebaid - 14.06.2018 / 18:51, *..play-internet.pl

No i fajnie!

odpowiedz
Redi - 14.06.2018 / 18:43, *..centertel.pl

Ey spece!! To dobrze czy źle?? Bo jak czytam te wszystkie komentarze ekspertów na temat umiejętności, warunków to się zastanawiam czemu nie pracujecie jako skauci

odpowiedz
Lugi - 14.06.2018 / 18:30, *..direct-adsl.nl

I na swoich mamy stawiać!!! Zajebiscie

odpowiedz