fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska podpisał kontrakt z Legią

Wiśnia, źródło: Legia.com

Mateusz Wieteska podpisał pięcioletni kontrakt z Legią. 21-latek wrócił na Łazienkowską po półtorarocznej przerwie. W tym czasie reprezentował barwy Chrobrego Głogów i Górnika Zabrze, z którego został ostatecznie wykupiony. W czwartek defensor przeszedł testy medyczne i pojedzie z drużyną za zgrupowanie w Warce.

Występujący na pozycji stopera zawodnik zadebiutował w Legii w sezonie 2014/15. Do tej pory wystąpił m.in. w meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA z Borussią Dortmund. Wieteska regularnie jest powoływany do młodzieżowych reprezentacji Polski, w których rozegrał ponad 50 spotkań.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

Lugi - 14.06.2018 18:30:20, *.direct-adsl.nl

I na swoich mamy stawiać!!! Zajebiscie

Redi - 14.06.2018 18:43:24, *.centertel.pl

Ey spece!! To dobrze czy źle?? Bo jak czytam te wszystkie komentarze ekspertów na temat umiejętności, warunków to się zastanawiam czemu nie pracujecie jako skauci

Lebaid - 14.06.2018 18:51:15, *.play-internet.pl

No i fajnie!

Bear - 14.06.2018 18:54:31, *.121.ipv4.supernova.orange.pl

I bardzo dobrze.
Żeby go tylko nie sprzedali..

- 14.06.2018 18:57:56, *.130

Dawać Majewskiego z Lecha i mamy ciekawy zespół

Obcy - 14.06.2018 18:58:34, *.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i gitara.

roben - 14.06.2018 19:02:51, *.27.ipv4.supernova.orange.pl

Redakcja nie miał innego zdjęcia , tylko w koszulce kurnika....

Legionista - 14.06.2018 19:03:46, *.226

Wieteska jest bardzo dobrym zawodnikiem który jeszcze może się rozwinąć. Legia coraz bardziej promuje młodych: Szymański, Niezgoda, Wieteska, Kulenović, Żyro, Nagy Hołownia i Michalak ! Oni będą przyszłością Legii!! Oby dostawali szanse!!

Bubu - 14.06.2018 19:04:16, *.dynamic.gprs.plus.pl

5-letni kontrakt znaczy niedługo już go w L nie będzie. Byle cena tylko byla odpowiednia.

Wolfik - 14.06.2018 19:12:19, *.dynamic.mm.pl

@Bubu: Niestety, to bardzo możliwe. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie. Chyba lepiej dawać szanse naszemu młodemu zawodnikowi niż sprowadzać takich Mauriciow...

andreas - 14.06.2018 19:19:37, *.dynamic.chello.pl

Hołownia też podpisał kontrakt dlaczego w transferach nie jest pod przyszedł?

Czarna Prawda - 14.06.2018 19:36:58, *.internetia.net.pl

Potrzebujemy zawodników takich , którzy w tej naszej bardzo słabej lidze nie oszukujmy się zrobią różnicę i będą w stanie zapewnić grę Legii minimum w grupowej fazie LE . A z zapowiadanych transferów i z obecną kadrą to nie ma szans na opanowanie słabej naszej ligi ani LE . Nie marząc już o LM .

Wietes - 14.06.2018 19:45:34, *.static.ip.netia.com.pl

Oby poszedł za dobra kase bo u Nas to max ława brdzo słabo broni i ustawia sie tak że kurnik przez to stracił min 15 goli żeby nikt czasem nie wpadł na pomtsl zeby grał w pierwszej 11tce

Mati - 14.06.2018 19:51:02, *.dynamic.chello.pl

Powinien grać w pierwszym składzie od początku sezonu, chłopak musi grać żeby się rozwijać

Uuu - 14.06.2018 20:12:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gamoni na zgrupowanie do wątki hehehehe prawdziwi piłkarze w

Mateusz z Gór - 14.06.2018 20:14:03, *.adsl.inetia.pl

W końcu solidny strzelec. Dobry transfer.

aigeL - 14.06.2018 20:14:35, *.play-internet.pl

Czarna szmato to nie ta strona tutaj nie żal się że kupiliście tylko Cywke i tak tu masz racje znowu kolejny raz nic nie osiągniecie ale szmato wróć grzecznie na swoje strony

Gizior - 14.06.2018 20:36:24, *.128

Najgorsze to że go sprzedamy

(L) - 14.06.2018 20:38:06, *.85

Bardzo dobra wiadomość.teraz tylko aby dostał szansę.Wiecej młodych nam potrzeba co zostawią serce na boisku niż najemników ze wszelkich zakątków swiata

Arek - 14.06.2018 22:09:47, *.dynamic.chello.pl

Żeby tylko go nie sprzedać. Powinien grać u nas zwłaszcza ze sporo meczów się szykuje.

Hiszpan - 14.06.2018 23:21:40, *.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

SUPER. Prezesie tylko go teraz nie sprzedaj. Jeszcze tylko skrzydlowy i damy radę.

Cch - 15.06.2018 00:13:41, *.dynamic.mm.pl

Wydaje mi sie ze 5cio lerni kontrakt swiadczy o tym ze jezeli odejdzie to nie w tym sezonie.

olew - 15.06.2018 11:12:02, *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo rozsądna decyzja . Potrzebujemy 3-4 stoperów, Pazdana pewnie opchną po mistrzostwach.

bat - 15.06.2018 18:15:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Obrońca, który strzela 7 bramek w lidze, zasługuje na szacunek. Piłka go szuka. Najprawdopodobniej jest szykowany na prawą obronę za Brozia i Jędrzejczyka. Zresztą już pisałem, że w eliminacjach do Ligi Mistrzów, nawet, gdyby zostali, nie będzie pożytku z Jędrzejczyka i Pazdana.
Zatem obrona na tera to Wieteska, Astiz, Remy i Chlouszek. Ale tu wzmocnienie będzie potrzebne.

AAA - 16.06.2018 00:14:11, *.dynamic.chello.pl

do bat: naprawdę tak napisałeś..Chlouszek?Norynberga dla Twojej nauczycielki jęz.polskiego.Nie ośmieszaj się i nie zamieszczaj komentarzy.

grubaz - 16.06.2018 08:53:57, *.CNet.Gawex.PL

do AAA: Naprawdę tak napisałeś ? Norynberga? Nie pouczaj innych jak sam nie umiesz poprawnie pisać.