Sparing: Legia II 3-0 KS Wiązownica

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W rozegranym podczas zgrupowania w Woli Chorzelowskiej meczu kontrolnym Legia II pokonała 3-0 IV-ligowy KS Wiązownica. Do przerwy mimo dogodnych okazji gole nie padły. Po przerwie trener Kobierecki stopniowo zmienił większość składu. Najpierw bliscy gola byli rywale, którzy trafili w poprzeczkę, ale ostatnie pół godziny spotkania przyniosło 3 trafienia dla "dwójki", za sprawą Łukasza Zjawińskiego (dwukrotnie, w tym z karnego) i Michała Karbownika.

W sobotę o 16 legioniści rozegrają ostatni mecz sparingowe przed sezonem, z Motorem Lublin (na bocznym boisku Areny Lublin).

Sparing: Legia II Warszawa 3-0 (0-0) KS Wiązownica
0-1 60 min. Łukasz Zjawiński
0-2 70 min. Łukasz Zjawiński (rzut karny)
0-3 87 min. Michał Karbownik