fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Klasyfikacja kanadyjska: Carlitos na czele

Woytek, źródło: Legionisci.com

Od naszego ostatniego notowania klasyfikacji kanadyjskiej w tym sezonie "Wojskowi" zanotowali cztery zwycięstwa i jeden remis. Jednak czołowi strzelcy nie poprawili za bardzo swojego dorobku. Najwięcej trafień w tym sezonie zgromadzili Jose Kante i Carlitos, a najczęściej asystuje ten drugi.

Najwięcej minut na boisku spędził Mateusz Wieteska, a najwięcej razy na placu gry pojawiał się Jose Kante.

Dotychczasowy bilans sezonu 2018/19 jest następujący:
10 zwycięstw - 4 remisy - 5 porażek, bramki: 27-21

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2018/19 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski, Superpuchar Polski)

Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Carlitos5510181151
Kante516191016
Kucharczyk336161214
Cafu325181386
Nagy213151052
Jędrzejczyk229795
Hlousek112141086
Philipps1126392
Mączyński11211758
Radović1128411
Antolić2213940
Astiz1112916
Pazdan116401
Szymański11151099
Vesović118621
Wieteska11171478
samobój1
SUMA2721


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 07.10.2018

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
tiri-śmiałek - 15.10.2018 / 09:15, *..18

Mączyński ma lepsze staty od Szymańskiego, a grał o wiele mniej. Może powinno być odwrotnie i Seba do rezerw,a Mąka do I drużyny?

odpowiedz
grzesiek - 14.10.2018 / 15:42, *..centertel.pl

Sebastian oj chłopaku chłopaku faktycznie powinno być lepiej.

Chętnie zobaczył porównanie równieź bramkarzy Cierzniak vs znowu nie złapałem ale kocham Legie malarz

odpowiedz
tomiacab - 14.10.2018 / 01:20, *..know.cable.virginm.net

Kuchy znów na podium

odpowiedz
do Do Sebastian Szymanski - 11.10.2018 / 15:29, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Za to ty sie pochwaliles w inny sposob - jestes ograniczony umyslowo.

odpowiedz
kryniek76 - 11.10.2018 / 15:08, *..jmdi.pl

troche słabo to wygląda jeżeli chodzi o najlepszego strzelca Legii w lidze
np liga słowacka obecnie najlepszy strzelec z lidera 9 bramek z vice 6
z ligi czeskiej z vice lidera 6 goli
liga portugalska gość z Bragi 6 goli
liga holenderska dopiero 8 kolejek gość z heracles 8 goli
Austria i miejsca drużyn 2 i 5 po 6 goli ....
nie patrze na najlepsze ligi na nazwiska....
U nas vice lider i zaledwie 3 gole....
Carlitos do roboty :)

odpowiedz
Hautausmaa - 11.10.2018 / 15:05, *..internetdsl.tpnet.pl

@Sputnik 44 - gość nie podaje bo wcale nie gra! Zero meczów, zero minut! I jeden gol! Ewenement!

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.10.2018 / 15:03, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@Hautausmaa: ale gość gra pod siebie i nic nie podaje...

odpowiedz
Hautausmaa - 11.10.2018 / 14:21, *..internetdsl.tpnet.pl

Brawo samobój! Statystyki ma wręcz oszałamiające! Zero minut na boisku, a już bramkę zdobył! Koniecznie nowy kontrakt dla niego.

odpowiedz
LGZ - 11.10.2018 / 14:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Odnosnie Carlitosa to nie ma wsparcia druzyny wiec wdaje sie w dryblingi bo nie ma komu odegrac pilki a powinien strzelac zza 16m jak jest mozliwosc,sam nic nie zdziala a powinno byc dwoch napastnikow i dwoch pomocnikow wspierajacych akcje czy kontre a ze walczy to widac

odpowiedz
LWL - 11.10.2018 / 13:43, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Widac kto pracuje na boisku tyle ze za malo strzela goli !

odpowiedz
Do Sebastian Szymanski - 11.10.2018 / 13:28, *..static.gprs.plus.pl

Wiesz dlaczego Sebastian ma mniej bramek i asyst bo musi zapier..... po całym boisku i walczyć dla drużyny żeby to drewno stojące przy linii dostało piłkę do pustaka . Takie sa fakty. A potem ten kopacz będzie sie chwalił że on ma statystyki.

odpowiedz
L - 11.10.2018 / 13:08, *..play-internet.pl

Jak maja grać z Carlitosem skoro za każdym razem jak dostanie piłkę chce okiwać 5 graczy i strzelić gola na koniec. Nie ważne czy jest 10 metrów od bramki czy 50 i czy jest ktoś lepiej ustawiony czy nie. Jakby chciał podawać lepiej ustawionym kolegom to by miał 10 asyst. Co nie zmnienia faktu ze grajek dobry ;)

odpowiedz
Do Redakcji - 11.10.2018 / 12:56, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Powinien być jeszcze policzony mecz w PP z Chojnicami. Pozdrawiam.

Redakcja (LL!): Jest policzony. Zabrakło jedynie informacji w nagłówku o tym fakcie :)

odpowiedz
GCW - 11.10.2018 / 12:51, *..dynamic.chello.pl

Ilość asyst pomocników to kpina! Najlepszy asystent napadzior

odpowiedz
Do Księgowy - 11.10.2018 / 12:01, *..111

Z Carlitosem to troszkę inna sprawa, ewidentnie widać, że nie chcą z nim grać a on sam szuka pokazuje się walczy

odpowiedz
Księgowy - 11.10.2018 / 11:53, *..16.studiowik.net.pl

Carlitos to jest cieniem zawodnika Wisły... Oby nie skończył jak Mączyński. Większość przyjeżdza tu tylko dla kasy i to widać.

odpowiedz
Sebastian - 11.10.2018 / 11:47, *..centertel.pl

Kurde, masz rację, muszę wziąć się w garść:(

odpowiedz
Do Sebastian Szymanski - 11.10.2018 / 11:04, *..dynamic.chello.pl

Chlopaku ogarnij sie na boisku, bo najbardziej drewniany z Legionistow ma 3gole i 3 asysty, o 5 wiecej niz Ty, mega talent na technika.

odpowiedz