Legia Rugby - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rugbiści Legii utrzymali się w I lidze

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę zostały rozegrane ostatnie mecze sezonu 2018 I ligi rugby. "Wojskowi" zmagania zakończyli w ubiegłym tygodniu, ale do dziś ważyły się losy ostatecznej kolejności w tabeli. W fazie finałowej grupy walczącej o utrzymanie rywalizowały AZS AWF Warszawa, Rugby Ruda Śląska i Legia.

W meczu kończącym sezon AZS AWF Warszawa pewnie i wysoko wygrał z Rudą Śląską 60-7 i dzięki temu Ślązacy nie wyprzedzili legionistów w tabeli i spadli do II ligi.

Końcowa klasyfikacja I ligi - Grupa Trophy
1. AZS AWF Warszawa 20 183-35
2. Legia Warszawa 6 85-115
3. Rugby Ruda Śląska 5 34-152

Grupę Mistrzowską wygrała Arka Rumia, która zagra teraz baraż o Ekstraligę.

Centrum informacji o legijny rugby -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mateusz - 28.10.2018 / 09:17, *..play-internet.pl

Można powiedzieć że awans, bo w zeszłym sezonie w tym składzie było 6 miejsce, a teraz 5. Gratulacje chłopaki ! MOCNO LEGIA !!!

odpowiedz
Rugbyman - 27.10.2018 / 20:16, *..play-internet.pl

Kogoś poniosło Arka będzie grała baraz o ekstralige .A nie awansowała.

Redakcja (LL!): słuszna uwaga. dzięki! :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.