REKLAMA

Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkania tej fazy rozgrywkowej zaplanowane są na 4-6 grudnia. Gospodarzem meczu będzie drużyna z niższej klasy rozgrywkowej. W przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzem będzie drużyna wylosowana jako pierwsza. Legia trafi na jeden z poniższych zespołów:

Arka Gdynia
Chrobry Głogów
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
Miedź Legnica
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice
Śląsk Wrocław
Termalica Nieciecza
Wigry Suwałki
Wisła Płock
Wisła Sandomierz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

k(L)eo - 07.11.2018 21:58:46, *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rozwój Katowice?, Puszcza Niepołomice?, no brawo,brawo, Wisła Pulawy, Raków, Wigry,Odra, termalica i Chrobry!!! Brawo,brawo, szczere gratulacje!

Gienek - 07.11.2018 22:01:39, *.play-internet.pl

Niech będzie Lechia, zagramy dwa mecze z nimi w ciągu paru dni. Oba w Gdańsku :-)

TGK - 07.11.2018 22:04:25, *.dynamic.chello.pl

Dawać RAKÓW!!!

ding - 07.11.2018 22:04:55, *.dynamic.chello.pl

Jakie derby: Legia -Odra Opole! :-D

gs - 07.11.2018 22:16:44, *.centertel.pl

Rok temu w tej rundzie o tej porze chyba były już dwa mecze?

Jkas - 07.11.2018 23:06:31, *.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawać Jagę

Judo(L)Mokotów - 07.11.2018 23:15:58, *.dynamic-ra-12.vectranet.pl

Jedziemy na JAGE!!!!! hahahahahah

Ojciec Mateusz - 07.11.2018 23:25:11, *.centertel.pl

Dawać ten Sandomierz!

(L)egiunia Fanatic(L) - 08.11.2018 05:57:03, *.centertel.pl

Fajnie by było trafić Wigry i pojechać do Suwałk

Kibic L - 08.11.2018 06:59:59, *.centertel.pl

Będzie Płock ;)

Pyton - 08.11.2018 08:47:23, *.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może Wigry Suwałki, piękne okolice

DawidL - 08.11.2018 08:55:53, *.play-internet.pl

Chcialbym Chrobrego Głogów zawsze jakaś odmiana i dosyć ciekawie kibicowsko (L)

MajusL@legionista.com - 08.11.2018 09:19:14, *.42

Wisła sandomierz

(L) - 08.11.2018 09:22:51, *.dynamic.chello.pl

RAKÓW ALBO CHROBRY !!

Grzybo - 08.11.2018 09:56:41, *.tpgi.com.au

Oby nie Termalica Nieciecza!
Każdy inny w naszym zasięgu ;)

Czwa - 08.11.2018 10:06:07, *.play-internet.pl

Jak traficie na Raków,będzie z wami to samo co z Lechem.Już europejskich pucharach pokazaliście co jesteście warci.

zdzich - 08.11.2018 10:31:00, *.centertel.pl

Już zabukowałem bilety na samolot do Częstochowy

do czwa - 08.11.2018 10:53:15, *.itsa.net.pl

może i tak ale powiedz mi kiedy ostatni raz Raków grał w jakiś innych pycharach niż puchar polski. no i oczywiście w tym realnym życiu nie fifie

SEBO(L) - 08.11.2018 10:54:32, *.play-internet.pl

Moje typy "losowania" nam rywala: 1.jaga 2.lechia 3.śląsk 4.górnik. Oczywiście na wyjeździe... Sędzia: 1. Przybył 2. Frankowski 3. Stefański 4.Złotek. gwardzista z Krakowa po cyrku w Gliwicach może na Var-ze...

och (L) ota - 08.11.2018 11:00:39, *.dynamic.chello.pl

do Czwa a wy caly czas od lat pokazujecie gdzie jestescie

@Czwa - 08.11.2018 11:01:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a twój regionalny klubik to kiedy zagra w europeiskich pucharach? hahaha

Bear - 08.11.2018 11:05:34, *.194.ipv4.supernova.orange.pl

Liczę na jakiegoś ,,egzotycznego'' rywala.
Chyba najbardziej chciałbym żebyśmy trafili na Wigry Suwałki.

@k(L)eo - 08.11.2018 11:43:54, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

gdzie masz tutaj Wisłę Puławy?

roben66 - 08.11.2018 11:51:16, *.87.ipv4.supernova.orange.pl

do Czwa..
trafić na Raków... Super , by wam pokazać ile wam brakuje do ekstraklasy , widać że jeszcze robisz w pieluchy skoro porównujesz nasz do amici... :)

Czwa - 08.11.2018 12:20:30, *.dynamic.chello.pl

No to zapraszam do Częstochowy.

dejne3 - 09.11.2018 13:53:10, *.ssp.dialog.net.pl

do Czawy

Za to Twój klubina ,to zapewne zagra w Champion Lague na PSP 4 zapewne i spotak się z Wigrami Suwałki