REKLAMA

Losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek o godzinie 12:00 odbędzie się losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkania tej fazy rozgrywkowej zaplanowane są na 4-6 grudnia. Gospodarzem meczu będzie drużyna z niższej klasy rozgrywkowej. W przypadku zespołów z tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzem będzie drużyna wylosowana jako pierwsza. Legia trafi na jeden z poniższych zespołów:

Arka Gdynia
Chrobry Głogów
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk
Miedź Legnica
Odra Opole
Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa
Rozwój Katowice
Śląsk Wrocław
Termalica Nieciecza
Wigry Suwałki
Wisła Płock
Wisła Sandomierz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
dejne3 - 09.11.2018 / 13:53, *..ssp.dialog.net.pl

do Czawy

Za to Twój klubina ,to zapewne zagra w Champion Lague na PSP 4 zapewne i spotak się z Wigrami Suwałki

odpowiedz
Czwa - 08.11.2018 / 12:20, *..dynamic.chello.pl

No to zapraszam do Częstochowy.

odpowiedz
roben66 - 08.11.2018 / 11:51, *..87.ipv4.supernova.orange.pl

do Czwa..
trafić na Raków... Super , by wam pokazać ile wam brakuje do ekstraklasy , widać że jeszcze robisz w pieluchy skoro porównujesz nasz do amici... :)

odpowiedz
@k(L)eo - 08.11.2018 / 11:43, *..multi.internet.cyfrowypolsat.pl

gdzie masz tutaj Wisłę Puławy?

odpowiedz
Bear - 08.11.2018 / 11:05, *..194.ipv4.supernova.orange.pl

Liczę na jakiegoś ,,egzotycznego'' rywala.
Chyba najbardziej chciałbym żebyśmy trafili na Wigry Suwałki.

odpowiedz
@Czwa - 08.11.2018 / 11:01, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a twój regionalny klubik to kiedy zagra w europeiskich pucharach? hahaha

odpowiedz
och (L) ota - 08.11.2018 / 11:00, *..dynamic.chello.pl

do Czwa a wy caly czas od lat pokazujecie gdzie jestescie

odpowiedz
SEBO(L) - 08.11.2018 / 10:54, *..play-internet.pl

Moje typy "losowania" nam rywala: 1.jaga 2.lechia 3.śląsk 4.górnik. Oczywiście na wyjeździe... Sędzia: 1. Przybył 2. Frankowski 3. Stefański 4.Złotek. gwardzista z Krakowa po cyrku w Gliwicach może na Var-ze...

odpowiedz
do czwa - 08.11.2018 / 10:53, *..itsa.net.pl

może i tak ale powiedz mi kiedy ostatni raz Raków grał w jakiś innych pycharach niż puchar polski. no i oczywiście w tym realnym życiu nie fifie

odpowiedz
zdzich - 08.11.2018 / 10:31, *..centertel.pl

Już zabukowałem bilety na samolot do Częstochowy

odpowiedz
Czwa - 08.11.2018 / 10:06, *..play-internet.pl

Jak traficie na Raków,będzie z wami to samo co z Lechem.Już europejskich pucharach pokazaliście co jesteście warci.

odpowiedz
Grzybo - 08.11.2018 / 09:56, *..tpgi.com.au

Oby nie Termalica Nieciecza!
Każdy inny w naszym zasięgu ;)

odpowiedz
(L) - 08.11.2018 / 09:22, *..dynamic.chello.pl

RAKÓW ALBO CHROBRY !!

odpowiedz
MajusL@legionista.com - 08.11.2018 / 09:19, *..42

Wisła sandomierz

odpowiedz
DawidL - 08.11.2018 / 08:55, *..play-internet.pl

Chcialbym Chrobrego Głogów zawsze jakaś odmiana i dosyć ciekawie kibicowsko (L)

odpowiedz
Pyton - 08.11.2018 / 08:47, *..121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Może Wigry Suwałki, piękne okolice

odpowiedz
Kibic L - 08.11.2018 / 06:59, *..centertel.pl

Będzie Płock ;)

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 08.11.2018 / 05:57, *..centertel.pl

Fajnie by było trafić Wigry i pojechać do Suwałk

odpowiedz
Ojciec Mateusz - 07.11.2018 / 23:25, *..centertel.pl

Dawać ten Sandomierz!

odpowiedz
Judo(L)Mokotów - 07.11.2018 / 23:15, *..dynamic-ra-12.vectranet.pl

Jedziemy na JAGE!!!!! hahahahahah

odpowiedz
Jkas - 07.11.2018 / 23:06, *..73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawać Jagę

odpowiedz
gs - 07.11.2018 / 22:16, *..centertel.pl

Rok temu w tej rundzie o tej porze chyba były już dwa mecze?

odpowiedz
ding - 07.11.2018 / 22:04, *..dynamic.chello.pl

Jakie derby: Legia -Odra Opole! :-D

odpowiedz
TGK - 07.11.2018 / 22:04, *..dynamic.chello.pl

Dawać RAKÓW!!!

odpowiedz
Gienek - 07.11.2018 / 22:01, *..play-internet.pl

Niech będzie Lechia, zagramy dwa mecze z nimi w ciągu paru dni. Oba w Gdańsku :-)

odpowiedz
k(L)eo - 07.11.2018 / 21:58, *..77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rozwój Katowice?, Puszcza Niepołomice?, no brawo,brawo, Wisła Pulawy, Raków, Wigry,Odra, termalica i Chrobry!!! Brawo,brawo, szczere gratulacje!

odpowiedz