Ricardo Sa Pinto - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sá Pinto: Straciliśmy szansę na trofeum

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa była bardzo intensywna, dużo pojedynków. Szybko i łatwo straciliśmy gola, nie spodziewaliśmy się tego. Mogliśmy doprowadzić do remisu, ale brakowało nam jakości w grze, żeby być lepszym. Wynik po tej części gry był sprawiedliwy. Druga połowa była inna, skorygowaliśmy ustawienie i grę defensywną. Graliśmy wyższym pressingiem, kontrolowaliśmy grę, stwarzaliśmy sytuacje. Mogliśmy zdobyć bramki, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji.
W dogrywce obie drużyny nie miały już świeżości. Kontrolowaliśmy przebieg gry w tej części, nie zasłużyliśmy, żeby stracić gola w tej sytuacji. Taka jest jednak specyfika spotkań pucharowych. Niestety, nie awansowaliśmy do kolejnej rundy. Oczekiwania były takie, że zdobędziemy to trofeum, ale straciliśmy tę szansę. Patrząc na grę w drugiej połowie, Raków nie zasłużył na wygraną, nasza gra wyglądała nieźle.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (302)

+dodaj komentarz
Andrzej - 15.03.2019 / 13:24, *.chello.pl

Panie trenerze, może oglądaliśmy inne mecze. Raków walczył, biegał był szybszy,chciał - po prostu był drużyną. Legia wyglądała słabiej, przez cały mecz miałem wrażenie jakby lekceważyła rywala, jakby uważała, że i tak wygrają. 11 piłkarzy, zero drużyny...

odpowiedz
Cesio - 15.03.2019 / 10:29, *.centertel.pl

Po prostu Raków był lepszy .Przkro mówić ,ale trener nie ma pojęcia o polskiej lidze.To co się dzieje w Legii(piłkarsko) to niestety równia pochyła.Przykro to pisać komuś ,kto od1966 kibicuje Legii.
Niestety tak marnej ekipy nie mieliśmy od kilkudziesięciu lat,a gra w ofenzywie to ofen syfa niestety.

odpowiedz
LGZ - 15.03.2019 / 09:10, *.tpnet.pl

Walczaca LEGIA ! LEGIA 3-1 Slask !! "L" !!!

odpowiedz
Bie(L)any - 15.03.2019 / 09:03, *.lsas.aero

...albo to jest prawdziwy debil oderwany od rzeczywistości, albo co gorsze on wierzy w to co bredzi....

odpowiedz
ROBERTO - 15.03.2019 / 08:11, *.chello.pl

MIODUSKI I UDAJACY TRENERA PAN ..NTO ZAPOMNIELI ZE LEGIA TO POLSKI KLUB??????? ZA LESNODORSKIEGO GRALO 8POLAKOW I GWIAZDY Z ZAGRANICY A DZIS SZROT Z PORTUGLALII I GWIAZDY Z POLSKI HAHAHAHA

odpowiedz
ROBERTO - 15.03.2019 / 08:06, *.chello.pl

PANIE TRENERZE NIECH PAN DA JUZ NA WSTRZYMANIE WEZMIE KASE ZA 3LATA i WYPIER........Z WARSZAWY WEZ ZE SOBA PREZESA BO W CZERWCU PRZECZYTAMY O KLOPOTACH LEGII TAKICH JAKIE MIALA WISLA

odpowiedz
EdiSolo - 15.03.2019 / 07:38, *.plus.pl

Stasiu wracaj ! ! !

odpowiedz
rdzenny - 15.03.2019 / 04:41, *.forcepoint.net

odstaw dopalacze cieciu z portugalii

odpowiedz
BaybayRsp! - 14.03.2019 / 23:03, *.215.85

Ricardo Sá Pinto (trener Legii): Pierwsza połowa była bardzo intensywna, dużo pojedynków. Szybko i łatwo straciliśmy gola, nie spodziewaliśmy się tego. ........a k...wa!?kto miał sie spodziewać jak nie Ty?!Ointo?!

odpowiedz
powiślak - 15.03.2019 / 07:34, *.centertel.pl

@BaybayRsp!: jak sie nikogo nie szanuje także przeciwnika to sie nie spodziewal. Prosty człowiek z niego

odpowiedz
LWGZ - 14.03.2019 / 19:42, *.tpnet.pl

Do zobaczenia 16.03. godz. 20 min.30 !!!

odpowiedz
m4 - 14.03.2019 / 19:56, *.chello.pl

@LWGZ: chyba ktos kto nie szanuje $ pojdzie patrzec na to gowno..

odpowiedz
Yras - 14.03.2019 / 20:41, *.centertel.pl

@LWGZ:
Przejde sie a i owszem ale tylko dopiero jak tych dwoch amatorow Mioduski i Pinto wyjadą stad na taczkach. Inaczej nie chce mi sie ogladac jak moją Legię leją coraz slabsi frajerzy. Wczoraj Cracovia i Leszek dziś Raków a kto jutro? Może amp futbolisci sie po nich przejadą?

odpowiedz
JORDAN - 14.03.2019 / 19:03, *.t-mobile.pl

Ty idioto! "Raków nie zasłużył na wygraną" a kiedy my choćby "nie zasłużymy i wygramy" ??? Nie mówiąc o opcji gdy "zasłużymy i wygramy" bo to kompletnie nierealne. Pinto, matka wie że ćpiesz???

odpowiedz
Kris - 14.03.2019 / 18:27, *.plus.pl

Kompromitacja na każdym szczeblu

odpowiedz
gazza - 14.03.2019 / 18:19, *.inetia.pl

Jak ja mam dość tak cienkich trenerów co to zwalają na murawę , sędziego , a najśmieszniejsze jest to jak on mówi po przegranym meczu że jego drużyna grała lepiej niż przeciwnik !
Sa Pinto - Idz na naukę trenowania do Okuki i Czerczesowa ! Przy nich to jesteś zwykłym neptkiem !

odpowiedz
Trampek - 14.03.2019 / 17:21, *.net.pl

Rihardo Sa Pinto - kto odpowiada za jakość gry zespołu ? Trener !! W takim razie kim jesteś mówiąc :cytat " brakowało nam jakości w grze, żeby być lepszym". Szansę na dalszą grę w PP straciliśmy przez ciebie , który udaje trenera. Pokaż ,że masz jaja i ...resztki honoru składając rezygnacje z prowadzenia zespołu na ręce tego, kogo owinełeś sobie wokół palca .Nie dziwię się że nigdy nie dotrwałeś do końca kontraktu, w klubach , w których byłeś zatrudniony. Mam nadzieję,że w LEGII też nie dotrwasz do końca kontraktu. W przeciwnym razie, będzie to największe nieszczęście jakie mogło spotkać LEGIĘ w całej dotychczasowej historii.

odpowiedz
LWGZ - 14.03.2019 / 17:07, *.tpnet.pl

LEGIA jest klubem ktory co roku powinien zdobywac mistrzowstwa !!!

odpowiedz
tomtomtom - 14.03.2019 / 21:37, *.as13285.net

@LWGZ: Święte slowa

odpowiedz
LGZ - 14.03.2019 / 16:58, *.tpnet.pl

Chca Kibicow jak najwiecej a co otrzymuja Kibice ! Tylko wygrana ze Slaskiem a po przerwie reprezentacyjnej ma byc zdecydowanie na plus odnosnie taktyki,ataku,strzelania goli i poziomu gry !!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 16:51, *.tpnet.pl

Po odpadnieciu z pucharu LM w Realu dlugo nie czekano tylko dokonano zmiany Trenera a kto wie czy to nie mecz ostatniej szansy Trenera "L" ! "L" !!!

odpowiedz
antek - 14.03.2019 / 16:34, *.chello.pl

Idziemy po swoje i tak PUCHAR JEST NASZ hahhahahhahhahaha

odpowiedz
Endriu79 - 14.03.2019 / 16:32, *.centertel.pl

Nie sap Pinto nie sap ! Żenada ten gość...znów kolejne tłumaczenia oderwane od rzeczywistości :(

odpowiedz
A - 14.03.2019 / 16:04, *.centertel.pl

Zakończ tą gadkę amatorze. Wprowadzając swojego przydupasa Agre, który jest tak cienki ze nawet w III lidze by sie nie załapał potwierdziłeś że twój wątpliwy talent trenerski jest równy zero. A trener Papszun zjadł się razem z twoimi brudnymi buciorami na kolacje

odpowiedz
urs - 14.03.2019 / 15:34, *.219.19

pralnia pieniążków ciąg dalszy

odpowiedz
powiślak - 14.03.2019 / 21:44, *.centertel.pl

@urs: w punkt

odpowiedz
hajdukL - 14.03.2019 / 14:58, *.com.pl

Oprócz dramatycznie słabej gry w tej rundzie i dramatycznym podejściu piłkarzy do swoich obowiązków w trakcie całego meczu, bardzo bolą wypowiedzi trenera i zawodników. Nie jesteśmy debilami, mamy oczy, trochę meczów Legii przeżyliśmy i nie chcemy już tak prymitywnych, nie mających pokrycia w rzeczywistości komentarzy. Jaka kontrola, jakie sytuacje, jakie niezasłużone zwycięstwo Rakowa, jaka specyfika pucharu, w którym fragmencie nasza gra wyglądała nieźle...Ostatni dzwonek.

odpowiedz
Pol - 14.03.2019 / 14:57, *.t-mobile.pl

Kretyn prezes. Kretyn trener

odpowiedz
Winiuu - 14.03.2019 / 14:33, *.78.95

I znowu poraszka byliśmy lepsi i znowu psiutaaa Co ten Sa Pinto wyprawia wpuszcza pupila Agre znów porażka czemu biorą tych słabeuszów naszych nie ma chyba PAN Mioduski jest ślepyyy dnooo...

odpowiedz
ektar - 14.03.2019 / 14:16, *.com.pl

Ej, a gdzie jest na tej skali oceny Trener Pinto i Prezes Mioduski (można ich razem umieścić)?

odpowiedz
Wolfik - 14.03.2019 / 14:16, *.179.238

Dobrze, że to powiedział (tytuł artykułu). Wszak jesteśmy tacy tępi, że bez tej wiadomości pewnie byśmy tego nie wiedzieli.

odpowiedz
Jerry70 - 14.03.2019 / 14:14, *.centertel.pl

Brak słów na taką grę i tego trenerzyny

odpowiedz
!!! - 14.03.2019 / 14:11, *.centertel.pl

Zmienić trenera jak najszybciej bo nie będzie mistrza

odpowiedz
L fan - 14.03.2019 / 14:00, *.t-mobile.pl

Wszyscy tutaj „jadą” po Pinto i pewnie maja racje. Ale skąd ten człowiek u nas wziął i kto za to odpowiada? Ano nasz „wspaniały” prezes Mioduski który „udowodnił” wiele razy ze zna się na tym biznesie i ma nosa do trenerów i piłkarzy.

Efekty widać gołym okiem....
Legia nie ma stylu, piłkarze udają ze pracują, a trener pajacuje i prowadzi nas do przepaści.

Za ten cały obraz odpowiada tylko JEDNA osoba Dariusz Mioduski

Panie Prezesie może już czas dać sobie spokój z Legia i zająć się czymś innym???

odpowiedz
bolo - 14.03.2019 / 13:53, *.sky.com

Znow kolejna druzyna nie zasluzyla na zwyciestow, co za tlumaczenia niestety strzelila wiecej goli i wygrala. Zeby w koncu ktos tak mowil o Legii ze nie zasluzyla na zwyciestwo ale wygrala bo strzelila wiecej goli, ale przy takim trenerze to tylko wszystko przeszkadza zawodnikom. A moze murawa byla za dobra i pilkarze nie potrafili grac hehehe

odpowiedz
LordV75 - 14.03.2019 / 13:52, *.139.28

Kurła naszej gry nie da się oglądać ... Pinto to słaby trener po ...uja były te szopki w z przygotowaniami jak tutaj jest coraz gorzej ...najgorsze że ruchy naszego prezesa i ich doradców to kolejna katastrofa.

odpowiedz
kibic emeryt - 14.03.2019 / 13:45, *.tpnet.pl

Muszę się przyznać do błędu pomyliłem się co do Pinto . Mówiłem że to trener jakiego Legia potrzebowała od lat a tak nie jest ,to przeciętny trener i z nim nawet nie będzie wykorzystany obecny potencjał Legi .Włośnie to drugi temat Legia wcale kadrowo nie jest silniejsza niż zespoły czołówki i z tym składem nawet przy bardzo dobrym trenerem Europy nie zdobędziemy .

odpowiedz
Rafał N. - 14.03.2019 / 13:17, *.t-mobile.pl

Zyskałeś za to ogromną szansę na wywalenie cię z roboty, żałosny pajacu.

odpowiedz
paweł - 14.03.2019 / 13:04, *.chello.pl

jeśli Raków nie zasłużył na wygraną to tym gorzej świadczy o pracy tego przebranego za trenera chama i prostaka.
nie dość że Legia odpadła z PP to jeszcze po dogrywce a w sobotę kolejny mecz. Obstawiam że w Sobotę Mączyński strzeli 2 bramki i to będzie podsumowanie "pracy" tego gamonia w Legii

odpowiedz
Kibo(L) - 14.03.2019 / 12:53, *.249.94

Sorry RSP - gadasz bzdury - nie potrafisz poprowadzić drużyny do zwycięstwa.
Raków wygrał zasłużenie.

odpowiedz
mirek - 14.03.2019 / 12:53, *.tpnet.pl

Legia stracila nie tylko szanse na puchar ,natomiast to poczatek kleski tego sezonu .Nie bedzie mistrza

odpowiedz
Pip pito - 14.03.2019 / 12:34, *.cyfrowypolsat.pl

CHyba pan trener był z ina drużyna bo ja widzalem co inego znowu gadka szmatka frajer golic go

odpowiedz
oLaf - 14.03.2019 / 12:32, *.vectranet.pl

Sa już odleciał.... nie graliśmy z Barcą czy Realem tylko a dobrą ale drugoligową (marketingowo - 1-ligową) drużyną i nie róbmy sobie jaj - taki mecz należy wybierać i wygrać w 1 połowie . i zapomnieć.

A nie - my gramy 120 minut aby za 3 dni płakać że nie mamy sił biegać z Śląskiem.... ręce opadają.

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 12:24, *.tpnet.pl

Miedz w polfinale ! Jak bedzie w losowaniu zobaczymy ? "L" !!!

odpowiedz
sa pintolski - 14.03.2019 / 12:14, *.lsas.aero

... ja myślę , że Nasz trener tak nie mówi i głupio się nie tłumaczy...
po prostu tłumacz jego wypowiedzi i komentarzy jest ch...
... zostawić trenera , a zmienić tłumacza...

odpowiedz
LGZ - 14.03.2019 / 12:10, *.tpnet.pl

Pilkarzy mamy a z gra na dobrym poziomie jest problem nie od dzis !

odpowiedz
Gdzie macie kibiców ? - 14.03.2019 / 12:05, *.centertel.pl

Ten mecz przegrana lub remis i trener baj baj.

odpowiedz
Oferta - 14.03.2019 / 12:05, *.interq.pl

Czy mogę zostać trenerem? Wystarczy mi jakieś 10 tys. zł + jakaś kawalerka + wyżywienie. Będę poruszał się komunikacją miejską. Nie potrzebuję sztabu ludzi do dwudziestu paru zawodników. Poradzę sobie sam. Goście zarabiają krocie. Wyniki marne. Jak nie zerowe. Ja to zrobię taniej, dam "wolną rękę" zawodnikom. Chłopczyska zarabiające grube ojro sami coś wymyślą na murawie bo będą czerpać radość z gry w piłkę. Będzie taniej i lepiej...

odpowiedz
Old_fan - 14.03.2019 / 16:51, *.140.20

@Oferta: przecież to przerabialiśmy, to gotowy plan na Mistrza, tak było w zeszłym sezonie :) gorzej jak Ci potem do głowy przyjdzie że może jednak jesteś trenerem i będziesz próbował wprowadzić swoje metody...

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 12:00, *.tpnet.pl

Oczekujemy dobrej gry od pilkarzy ktorzy reprezentuja nasza "L" w najblizszym meczu i wygranej a jak bedzie zobaczymy ! "L" !!!

odpowiedz
VITO L - 14.03.2019 / 11:59, *.petrotel.pl

Noż qrwa, Amerykę odkrył. Teraz zamiast 2 maja na meczyk po puchar to wyjazd na weekend majowy.

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 11:50, *.tpnet.pl

Pilkarze powinni poniesc konsekwencje finansowe za taka gre a w przyszlosci okres kontraktu nizszy minimum o rok od tego jaki ma byc zawarty i zastowanie premii motywacyjnej dla tych co graja i strzelaja gole w odpowiednim procencie zaleznym od poziomu gry reprezentowanej na boisku a co dotyczy kontraktow finansowych to musza zdecydowanie nizsze ! "L" !!!

odpowiedz
Michał - 14.03.2019 / 11:42, *.t-mobile.pl

DNO

odpowiedz
0 - 14.03.2019 / 11:28, *.vectranet.pl

0

odpowiedz
kapsel135 - 14.03.2019 / 11:28, *.sky.com

Za podobne wyniki w rundzie wiosennej miodek podziękował trenerowi Magierze, bo zabrakło mu cierpliwości. Wszyscy piłkarze wtedy mówili ,ci grający i ci co nie grali ,że atmosfera w szatni była świetna. Teraz miodek ma cierpliwość do słabych występów i wszystkim wmawia ,że to co robi sra pinto
idzie w dobrą stronę. Efekt dobrej strony to wpi....dol w Częstochowie, wpi...dol z craxą, lechem i bardzo słaby wygrany arką . Na pięć meczy trzy porażki to jest ta dobra strona pracy pseudo trenera ? Wypieprzyć na zbity pysk póki jest czas na uratowanie Mistrza, bo z tym pajacem ,który wszystko co złe widzi u innych tylko nie u siebie sukcesów nie będzie. Jak mecz ze śląskiem nie wyjdzie to będzie biadolił że zespół był zmęczony dogrywką itd,itd .......A My kibice będziemy chodzić wkur......ni. Pozdrawiam i życzę cierpliwości

odpowiedz
pamietajacy lepiej - 15.03.2019 / 05:11, *.tpnet.pl

@kapsel135:
Magiera polecial za puchary i wyniki jesienne.

odpowiedz
Djrr - 14.03.2019 / 11:22, *.netcom.no

Jak zwykle byliśmy lepsi według Sra pinto ale kurde przegraliśmy

odpowiedz
asd - 14.03.2019 / 11:19, *.orange.pl

jednak z tym trenerem to daleko nie zajedziemy

odpowiedz
Bartek - 14.03.2019 / 11:18, *.chello.pl

Dobrze, czyli wymówek coraz mniej i w walce o mistrzostwo mogą nam przeszkodzić jedynie sędziowie i murawa ;) PDK

odpowiedz
rdzenny - 15.03.2019 / 04:35, *.forcepoint.net

@Bartek: a jdodam że jeszcze winni mogą być kibice i zapasowy dmuchacz piłek :)

odpowiedz
wodz - 14.03.2019 / 11:16, *.ennet.pl

a czego nikt nie czepia się naszych kopaczy ???? przecież to oni człapali zamiast zapier...alać. Za taką kasę co oni biorą to powinno się pyknąć raków 3:0. a tak to wszystko wina trenera. Oni tam mogli jechać bez trenera bo mają wiedzieć jak się ustawić i że mają gryść trawę a nie człapać truchtem. ostry pressing.

odpowiedz
jasiek - 14.03.2019 / 11:12, *.play-internet.pl

Dosc juz tego przebieranca

odpowiedz
RobertW - 14.03.2019 / 10:59, *.lyse.net

coś poszło nie tak więc się powtórzę. Rysiek powiem ci tylko że rozumiem ciebie. Bronisz swoich piłkarzy żeby nie dostali jakiejś zapaści. Prawda jest całkiem inna. Przegrała buta, gwiazdorstwo, totalne olanie przeciwnika. Byli słabi bez żadnego zaangażowania podeszli do meczu który wygrali w szatni, ZAPOMNIELI UDOWODNIĆ TO NA BOISKU

odpowiedz
GCW - 14.03.2019 / 10:55, *.com.pl

jaki trener taka gra...

odpowiedz
mynykos - 14.03.2019 / 10:52, *.com.pl

Rysiek nie pier... ol. Ja straciłem nadzieję, że cokolwiek ugrasz w w tym sezonie

odpowiedz
RobertW - 14.03.2019 / 10:50, *.lyse.net

Rysiek. powiem ci tylko tyle że rozumiem ciebie. S

odpowiedz
Lemiesz Grochów - 14.03.2019 / 10:50, *.centertel.pl

Nie mieszać w składzie.
Kolejny z wielu który stawia na swoich .
Trzeba mieć autorytet wśród piłkarzy .
Buduje się powoli jak się wie co się ma .
Było takich dwóch podpowiadaczy Gmoch i Strejlał co zniszczyło drużynę na mistrza świata w 1978 tz nieomylni .

odpowiedz
jasio865 - 14.03.2019 / 10:50, *.com.pl

ZAMIEŃCIE SIĘ LIGAMI Z RAKOWEM I Z PENSJAMI!!!!!

odpowiedz
stalone - 14.03.2019 / 10:46, *.centertel.pl

Raków nie zasłużył na wygraną !!!hahah a MY zasłużyliśmy ? Bełkot padlina z lordozą !

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.03.2019 / 10:29, *.chello.pl

Do RSP: niech Legia będzie w każdym meczu gorsza od przeciwnika, ale niech strzeli więcej bramek! Futbol to prosta gra i zwycięzcą jest ten kto strzeli więcej bramek!!

odpowiedz
Daro - 14.03.2019 / 10:25, *.2.45

Cytuję z trenejro:"kontrolowaliśmy grę", "Raków nie zasłużył na wygraną, nasza gra wyglądała nieźle". Co on bierze? Może powinien zmienić dostawcę? Niebieska a może czerwona tabletka? O czym tu mówić? Żenada. Widzę to czarno.

odpowiedz
LEGIA TO MY - 14.03.2019 / 10:10, *.aster.pl

powiem tak, gra wygląda słabo, dużo brakuje do tego co było za Radovica czy Vadis Odjidja-Ofoe jak byli w formie pewnie długo nie będzie takiego teamu. Legia czekała na te karne, bo swoje 2 sytuacje mieliśmy w drugiej połowie które powinny zostać wykorzystane, walecznością wygrał Raków czy sprawiedliwie czy nie życzę im jak i trenerowi dojścia do finału bo na to zasłużyli, szkoda że naszym również kosztem,ale takie są puchary tym bardziej jak jest jeden mecz. Trzeba wygrać ze Śląskiem i teraz za wszelką cenę nie odpuścić mistrzostwa bo to jest najważniejsze. A majówka wolna w tym roku,a może Jagiellonia zagra w finale i też będzie się działo ;)

odpowiedz
powiślak - 14.03.2019 / 21:52, *.centertel.pl

@LEGIA TO MY: no właśnie. Czy nie sa to tumany.Skoro mogą mecz zamknac bo przeciwnik juz byl mocno podmeczony w drugiej połowie a ci spokojnie se graja na karne. Majac w perspektywie ciężki mecz w sobote?! Jak dla mnie niedorozwoje

odpowiedz
mahallo - 14.03.2019 / 10:08, *.inetia.pl

straciliście szanse na PIERWSZE trofeum, zaraz stracicie na drugie ostatnie

odpowiedz
anonim - 14.03.2019 / 09:59, *.hawetelekom.pl

Kolejny pseudo trener. Gość może grał spoko ale trener z niego marny. Jak na polską ligę ma grajków spoko ale brak talentu trenerskiego. Co mecz to tylko wina innych a nie jego. Niedługo będzie płakał i przepraszał że on chciał ale przeciwnik mu przeszkadzał. Ale cóż wszyscy to widzą oprucz prezesa że kolejny pseudotrener kaleczy L.

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:55, *.tpnet.pl

Ustabilizowac sklad na mecze aby kazdy pilkarz wiedzial co ma grac,zmiany w zaleznosci od sytuacji a z takimi zmianami w sladzie jezeli zdobedziemy Mistrza RP to w kwalifikacjach do LM lub LE daleko nie zajedziemy ! "L" !!!

odpowiedz
wawa fan - 14.03.2019 / 09:51, *.vectranet.pl

pinto OUT !!!
Legia-Śląsk 0:3 mączyński 3 gole!

odpowiedz
masz rację - 14.03.2019 / 20:03, *.centertel.pl

@wawa fan:

odpowiedz
antyk - 14.03.2019 / 09:49, *.207.238

ja to nie wiem czy to wina tego głupka trenera czy pajaców udających piłkarzy czy prezesa który żyje w swoim świecie i nic do niego nie dociera,pewnie każdego po trochu,pamiętajcie Bracia tylko nie dajcie sobie zamydlić oczu jak teraz z jakimiś patałachami w lidze wygramy bo pewnie wygramy,tylko jak zwykle będzie eurowpi.rdol w pucharach od jakiegoś vikingur z wysp owczych ps.się dziś porozpisywałem,wybaczcie mi,jeszcze emocje mi nie opadły po wczorajszym g.wnie,ale już kończę:)

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:47, *.tpnet.pl

Dalej gramy jednym napastnikiem a inne zespoly graja dwoma a pomoc ktora w spierac ma napastnikow musi byc liczniejsza nawet kosztem linii obrony ale to zalezy od rywala bo wtedy jest wieksza szansa wygrania meczu a rywal nie bedzie mial takiej swobody w srodku boiska jezeli w tym meczu myslalo sie o awansie ! "L" !!!

odpowiedz
WWL - 14.03.2019 / 09:31, *.play-internet.pl

Ostatnia szansa by zmienić trenera inaczej będzie tekst "straciliśmy szansę na mistrzostwo"
Real po fatalnej grze to zrozumiał, bierzmy przykład z najlepszych!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:22, *.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Slask ! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:20, *.tpnet.pl

Wniosek jest taki ze w sezonie 2018/19 chodzi o MIstrza RP tylko pozostaje pytanie czy go zdobedziemy !! "L" !!!

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:17, *.tpnet.pl

Rakow: 3-5-2 , "L" 4-3-2-1 , efekt jaki jest to wiemy ! "L" !!!

odpowiedz
dede - 14.03.2019 / 09:16, *.chello.pl

Nie my. tylko ty je przegrales. Wstawiajac cholownika Antolicza i grajac bez napastnika, mogles osle dac szanse Niezgodzie ale jak ktos jest tempakiem to nim umrze. Agra dal sie ograc i nic nie wniusl do gry ciagle jak wchodzi gramy jednego mniej ale tylko ty baranie tego nie rozumiesz. Hlousek od poczatku nic nic nic daje dal bys tego Roche moze by cos lepiej poszlo. Przez ciebie i twoje durne decyzje MOJA KOCHANA LEGIA JEST TU GDZIE JEST. CH..J Z CIEBIE NIE TRENER.

odpowiedz
Mario - 14.03.2019 / 09:15, *.13.3

Gość od tylu lat siedzi w piłce, a jeszcze się nie nauczył, że wygrywa ta drużyna, która strzeli więcej goli, a nie ta której gra lepiej wygląda.

odpowiedz
rafik - 14.03.2019 / 09:15, *.cyfrowypolsat.pl

dosc posmiewiska wypier...j z tym szrotem z pordugarli

odpowiedz
sss - 14.03.2019 / 09:13, *.play-internet.pl

co on p.....

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:09, *.tpnet.pl

Mistrz za wszelka cene innej opcji nie ma ! "L" !!!

odpowiedz
krisu - 14.03.2019 / 09:09, *.centertel.pl

WON !!!! WYPIER..J i zabieraj NIEUDACZNIKA MIODUSKIEGO NA WAKACJE DO CIEPŁEGO KRAJU PORTUGALIA.

odpowiedz
gutek - 14.03.2019 / 09:03, *.chello.pl

niech w końcu p.Mioduski pomyśli po polsku bo z Legii cudzoziemskiej mamy co mamy

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 09:01, *.tpnet.pl

Od chwili rozpoczecia do zakonczenia meczu nalezy spodziewac sie wszystkiego w kazdej minucie gry ! "L" !!!

odpowiedz
Tadek - 14.03.2019 / 09:01, *.netfala.pl

Pinto nie ma pojęcia o taktyce. Jego zmiany są fatalne, wpuszcza beznadziejnego Agrę za najlepszego na boisku Medeirosa, juniora Praszelika w ważnym momencie pod koniec meczu. Masakra!

odpowiedz
byku z głuszy - 14.03.2019 / 09:01, *.chello.pl

już jesteś słabszy niż Jozak/Klafurić

ludzie którzy o trenowaniu mieli nie wielką wiedzę i którzy zajmowali sie piłką kobiecą :))))))))))

może by tak na wakacje sie udac treneiro ?

odpowiedz
EdiSolo - 14.03.2019 / 08:59, *.plus.pl

Sa Pinto jeszcze przepi.....i mistrza i może się pakować, a co dalej?, następny trener nieudacznik? i następne upokorzenia po przegranych z dziadami?. Nie wierze żeby z takimi umiejętnościami i brakiem ambicji, Legia została mistrzem.

odpowiedz
LWL - 14.03.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Prosze o szczera odpowiedz: O co grala "L ? "L" !!!

odpowiedz
(L) - 14.03.2019 / 08:58, *.com.pl

A to odkrył

odpowiedz
McDarecki - 14.03.2019 / 08:57, *.plus.pl

No gra kapitalna, taktyka znakomita i fantastyczny trener... Niestety w Monachium i piszę o Liverpoolu... O cudzie w Częstochowie mozna napisać ze był ale wieki temu gdy Szwedzi próbowali zdobyc jasną górę... A tak powaznie choc wczesniejsza czesc komentarz a taka przecież jest to nie jest to zadna niespodzianka bo słabo zarzadzany klub bez pomyslu taktyka pseudo trener (apropo zróbmy zrzutke na fryzjera dla niego i na bilet do Portugalii) slabo przygotowani pilkarze, beznadziejne wzmocnienia i mamy to co mamy... Niestety...

odpowiedz
Rondel - 14.03.2019 / 08:53, *.170.173

Patrząc na ciągłe wpuszczanie na boisko Agry nie zasłużyłeś Pinto na nazwanie Cie trenerem.

odpowiedz
Zbycho(L) - 14.03.2019 / 08:51, *.chello.pl

Może już czas aby kibice z "Żylety" wywiesili transparenty dziękujące RSP za pracę w LEGII i wzywające go do powrotu wraz ze swoim zaciągiem na Płw. Apeniński. Pan Prezes też powinien odczuć jak kibice LEGII są wkur.... ni na to co się dzieje w ich Klubie.

odpowiedz
MLS - 14.03.2019 / 09:28, *.chello.pl

@Zbycho(L): Chyba Iberyjski ;)

odpowiedz
Blanc - 14.03.2019 / 08:48, *.play-internet.pl

Pinto naprawde teraz to mnie zaskoczyles a ja myslalem ze jeszcze mamy matematyczne szanse na zdobycie Pucharu Polski.

odpowiedz
Jerry - 14.03.2019 / 08:44, *.netfala.pl

A ja jestem pewien, że przez tego czochraka to i Mistrzostwo Polski stracimy !!!

odpowiedz
Leon - 14.03.2019 / 08:43, *.tpnet.pl

Wygon pap panie Mioduski tego jak to pisal Maczynski przebieranca a Agre to nawet na obrzeza Warszawy niedopuszczaj przez niego kolejny mecz jest przegrany. Cos pan zrobil z ta Legia tak grajacej bez wyrazu i stylu legi to ja dawno nie widzialem. Lesniodorski wróć do naszej legi

odpowiedz
Pozdrawiam. - 14.03.2019 / 08:57, *.tpnet.pl

@Leon: Lesnodorski i Legii

odpowiedz
Lewy - 14.03.2019 / 08:37, *.play-internet.pl

Pinto ty nie zasługujesz żeby być trenerem takiego klubu. Z Częstochowy to ty powinieneś obrać kierunek na Portugalie. Z tobą może się chyba równać tylko Hasi choć on przynajmiej do LM awansował. #Pinto WON

odpowiedz
jasio865 - 14.03.2019 / 08:35, *.com.pl

RYSIEK NA CO TERAZ ZWALISZ???KOMPROMITACJA!!!!!!

odpowiedz
All - 14.03.2019 / 08:32, *.237.233

W każdym meczu inny skład i inne ustawienie.Taki Kucharczyk to obskoczyl już wszystkie pozycje w drużynie prócz pozycji bramkarza.I jak tu ma się wygrywać jak nie wiesz gdzie będziesz grał w następnym meczu

odpowiedz
PPU - 14.03.2019 / 15:02, *.centertel.pl

@All: Kucharczyk już wie, na bramce.

odpowiedz
Al Neri - 14.03.2019 / 08:28, *.237.233

W jego wypowiedzi brakuje narzekania na stan murawy i że podczas meczu padał deszcz ze śniegiem i dlatego przegrali.Legia straciła twarz a zatrudnienie Pinto to wielka pomyłka.Druzyna gra żenujący futbol ani to ładne ani efektywne.Wyrzucil najlepszego bramkarza w lidze w poprzednim sezonie (Malarza) zastępując go młokosem bez polotu.Gdyby nie obrona Legia w każdym meczu by przegrywała,to oni dwoja się i troja żeby przeciwnik nie dochodził do sytuacji strzeleckich bo mają żenującego bramkarza.Szkoda kibiców i ich zaangażowania na trybunach bo to nie Legia z Ł3 tylko Legia portugalska Pinto i jego znajomych szrotów.

odpowiedz
Adas - 14.03.2019 / 08:47, *.com.pl

@Al Neri: od tego jest obrona

odpowiedz
Andre - 14.03.2019 / 21:12, *.237.233

@Adas: Obrona nie jest od tego aby non stop skupiać się na tym czy bramkarz puści czy nie,ma swoje zadania pseudo kibicu

odpowiedz
(L)odz - 14.03.2019 / 08:26, *.net.pl

Jest wielce prawdopodobne że przy tym trenerze LEGIA straci i drugie trofeum...

odpowiedz
Daniel - 14.03.2019 / 08:00, *.centertel.pl

A jdz pan w ch...j z taka gra. Jedyne co kontrolowales to stan konta pajacu

odpowiedz
Kodzio - 14.03.2019 / 07:59, *.chello.pl

Co ten gościu pieprzy Legia gra w lidze źle a w pucharze tragedia bez pomysłu. Pinto lepjej zbieraj praktykę w trampkarzach sprowadziłeś swoje szroty a oni nawet na tle ekstraklasy wyglądają tragicznie. Dosyć tej żenady Wypad z Ł3. Legia to my

odpowiedz
przega - 14.03.2019 / 07:49, *.play-internet.pl

"kontrolowaliśmy przebieg gry" - dobry żart.... co drugie podanie strata, co parę minut groźny wolny dla Rakowa - dla nas nic, chaotyczne akcje.
PS. Trzeba być skończonym idiotą, żeby wpuszczać na boisko Agrę, to przecież gra w 10 z dywersantem pozorantem

odpowiedz
Andre - 14.03.2019 / 08:35, *.237.233

@przega: Z tym dywersantem pozorantem to dobre,na transparencie na trybunie powinno coś takie być napisane

odpowiedz
Robin(L) - 14.03.2019 / 07:45, *.play-internet.pl

Po ostatnich wyczynach w meczach ligowych uważalem że drużyna siegneła dna .....
Lecz wczoraj dokonali odwiertu tego dna
A w sobote znowu bedziemy lepsi i śląsk wygra i usłyszymy że bylo za malo wolnego między meczami i gwiazdy nie wypoczeły ....
że bylo więcej strzałow itd
Ale najważniejsze że mamy więcej punktow w tabeli niż rok temu w tym terminie
Ot taka filozofia "trenera".......

odpowiedz
mk - 14.03.2019 / 08:56, *.chello.pl

@Robin(L): Legia już od czasów wielkiej wtopy z Luxemburgiem puka w dno od spodu

odpowiedz
Andre - 14.03.2019 / 07:43, *.237.233

I jak Pinto dalej się upierasz że Majecki to dobry bramkarz.Mysleli że przyjadą i będzie łatwo i przyjemnie a tu zonk.Rakow się postawił i odprawił gwiazdy portugalskie Pinto.I co teraz Mioduski powie i jak będą się bronić przed krytyką kibiców.Niech więcej ściągają szrotu od zaprzyjaźnionych agentów Sa Pinto.Rakow nie zasłużył na wygraną,ty chyba byłeś na innym meczu lalusiu.Brawo Raków.

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 14.03.2019 / 07:38, *.telefonica.de

MIODUSKI wont z Legii i zabierz ze sobą tego truskawkowego amatora Są Pinto wont

odpowiedz
tekken (L) - 14.03.2019 / 07:31, *.230.92

Agra to pomyłka.

odpowiedz
(L) - 14.03.2019 / 07:30, *.230.191

Śpiewają miasta, śpiewają wioski -ch_jowy trener Rysiek Pintowski!

odpowiedz
Bl1916 - 14.03.2019 / 07:29, *.chello.pl

Dobrze ze ten mecz z bliska widział Mioduski ,Kucharski,ten kibic od koszykówki są napewno zadowoleni z wyższego poziomu sportowego

odpowiedz
kiki - 14.03.2019 / 07:04, *.tpnet.pl

"Raków nie zasłużył na wygraną" ... to Legia nie zasłużyła, że trenował ją taki nieudacznik. Odejdź człowieku i wstydu oszczędź ... sobie i nam.

odpowiedz
Ck - 14.03.2019 / 07:03, *.t-mobile.pl

Grali srole ale nie wygrali Durny trener

odpowiedz
Magic - 14.03.2019 / 07:02, *.oxynet.pl

Dlaczego przy ocenianiu zawodników nie można dać noty - mniej niż zero?

odpowiedz
krys008 - 14.03.2019 / 07:02, *.serv-net.pl

Na temat bufona RSP nie będę się wypowiadał. Niezmiennie mam o tym panu złą opinię i to się pogłębia, trudno, żeby było inaczej.
W Realu i Monaco wielkie powroty trenera. Może to jest droga. Pan Jacek w ostatnim wywiadzie potwierdził, że nie ma się co obrażać i nie powiedziałby nie. Może trener Rakowa, albo pan Stokowiec. Marzy mi się trener, za którego nie będę się wstydził. Mogę się tylko domyślać co jak bardzo pan Mioduski żałuje tej decyzji i jak kombinuje, jak ten problem rozwiązać (taki długi kontrakt). Zostanie pamiątka po RSP Agra i Rocha. Może lepiej. Niech to będzie przestroga na przyszłość.

odpowiedz
PPU - 14.03.2019 / 06:58, *.centertel.pl

W L z tych co są powinno zostać max 5 piłkarzy. Reszta to 2 liga. Do tej piątki dobrać resztę z naszej ligi i było by o wiele taniej i lepiej.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.03.2019 / 06:53, *.inetia.pl

Raków grał znacznie lepiej, o czym on mówi?

odpowiedz
MANIEK38 - 14.03.2019 / 06:46, *.centertel.pl

A ROBIŁ KTOS Z WAS ZESTAWIENIE ZAROBKÓW PILKARZY RAKOWA I LEGII???JA BYM SIE NIE ZDZIWIL GDYBY TAMCI MIELI DRUGA PRACE A PILKA JAKO DODATEK.KUR...WA TE BALWANY POWINNY KARE PLACIC ZA PRZEGRYWANIE Z POLKARZAMI CO ZARABIAJA PO 5 TYSIWCY ZLOTYCH NA MIESIAC.BIE CHCE ABY LEGIA MIALA MISTRZA I MUSIALA GRAC Z TYMI POTEGAMI Z KAZACHSTANU CZY SLOWENII ZEBY NIE MUSIELI NAS UPOKARZAC NA CALY SWIAT.TO JEST STRASZNE CO ONI ROBIA Z NASZYM KLUBEM.

odpowiedz
Rdzenny - 14.03.2019 / 06:45, *.centertel.pl

Wyp... Dwa pudle won z Legii, Jeden golodupiec a drugi wariat bez żadnego talentu...

odpowiedz
DzyndzeL - 14.03.2019 / 06:39, *.chello.pl

Legia to my Legia to my a nie Pento i jego ogórasy

odpowiedz
MatWij - 14.03.2019 / 06:35, *.orange.pl

No tak. Może gdyby ulubieniec trenejro, czyli Agra był od pierwszej minuty to... przegralibyśmy jeszcze wyżej. Żenada, nikt nie patrzył kogo kupują?
Na lewej obronie niemniejszy dramat. Hlousek przegrywał każdy pojedynek.

odpowiedz
Obszczykiosk - 14.03.2019 / 06:25, *.centertel.pl

Wypiera.......... szybko pajacu !!!

odpowiedz
jarekk - 14.03.2019 / 06:21, *.metrointernet.pl

A ten ciągle swoje

odpowiedz
tomiacab - 14.03.2019 / 06:12, *.virginm.net

ch.. z tym że odpadliśmy. Najgorsze jest to co mówi RSP, że straciliśmy szansę na trofeum podobno.

odpowiedz
ja88 - 14.03.2019 / 06:22, *.play-internet.pl

@tomiacab: Spokojnie tomi, on nie zna specyfiki polskiej piłki. Jeszcze wszystko da się odkręcić;) podobno...

odpowiedz
Bałagan - 14.03.2019 / 06:11, *.centertel.pl

CO ZA BURAK MAM NADZIEJE ŻE NIE DŁUGO NIE BĘDĘ WYSŁUCHIWAŁ TEGO PIER......

odpowiedz
piotrek - 14.03.2019 / 06:03, *.chello.pl

Do redakcji: dlaczego skracacie wypowiedzi po meczowe naszego trenejro z konferencji prasowej? Zadano mu kilka trudnych pytan a on znów dał pokaz arogancji i chamstwa

odpowiedz
Dariusz M. - 14.03.2019 / 05:47, *.net.pl

Po meczu w Częstochowie nic we mnie nie pękło...

odpowiedz
Kiwi - 14.03.2019 / 05:31, *.com.pl

Pudel won z Legii i zabierz Agrę viagre ze sobą .

odpowiedz
Kibic - 14.03.2019 / 05:00, *.plus.pl

Od jakiegoś czesu mam wrażenie że pinta ogląda inne mecze niż kibice i o każdym mówi to samo byliśmy lepsi i byliśmy lepsi i nie zasłużyliśmy na przegraną . Mógłby przynajmniej okazać troche szacunku rywalom portugalski pastuch !

odpowiedz
WojtasTHC - 14.03.2019 / 04:38, *.vectranet.pl

RCD. Murawa nie przeszkadzala, sedzia tez nie, moze kibicow b(Rakowa) lo? od kiedy zostales trenerem nikt nie widzial Twojej wizji fenomenalnej wizji gry. Żal mi to mowic, lecz Legia stala sie przecietniakiem w pseudo ekstraklasie... Wolalbym te kominy placowe dla grajkow...

odpowiedz
bbk - 14.03.2019 / 04:20, *.comcast.net

niech Legia bedzie przykladem dla innych innie podpalajcie sie sport ma to do siebie ze czasem sie wygrywa a przegrywac trzeba potrafic osobiscie bym dal szanse Sa w pucharach nawet jesli niebedzie mistrza w tym roku bo to sport i sinusoida to cos normalnego a zaufanie i dlugo terminowy plan oraz zimna glowa to cos co pozwala nam piac sie wyzej tak ze glowa do gory Mocno Legia

odpowiedz
On - 14.03.2019 / 02:38, *.d1-online.com

Mioduski daj żyć! Otwórz Oczy! Wszyscy to widzą... a Ty?

odpowiedz
Kierownik Hochwander - 14.03.2019 / 01:16, *.centertel.pl

Darmozjadów i matołów banda!

odpowiedz
Antykuchy - 14.03.2019 / 01:01, *.t-mobile.pl

Won pseudotrenerku

odpowiedz
... - 14.03.2019 / 00:36, *.orange.pl

I bardzo dobrze, ze Legia przegrala, bo jakby wygrala to 99% komentujacych by i tak bylo niezadowolonych i cisnelo po druzynie i trenerze. Wiec skoro i tak nic sie nikomu nie podoba, to lepiej jak przegrywaja. Przynajmniej czysta sytuacja...

odpowiedz
Monika - 14.03.2019 / 00:30, *.chello.pl

Szkoda nerwów mistrz Polski przegrywa z Rakowem

odpowiedz
Olo - 14.03.2019 / 00:29, *.com.pl

Pakuj się

odpowiedz
Jarikami - 14.03.2019 / 00:22, *.plus.pl

Dymisja dla portugalczyka. Tak grająca legie może trenować każdy. On po takim meczu chwali piłkarzy. Żenada placona w euro. Prezes powinien powiedzieć stóp dla kolonii cudzoziemców - leni

odpowiedz
kdarek - 14.03.2019 / 00:22, *.198.11

wiem ze na stadionie mecz wygląda inaczej, mozna przegrac itd. W sobotę pojdę na L3 ale qfa mac jak jeszcze raz uslysze ze lepsza od nas druzyna nie zasluzyla na zwyciestwo to mnie cos trafi. RSA od pol roku kombinuje ze skladem ustawieniem i sie dziwi.

odpowiedz
dario - 14.03.2019 / 00:21, *.mm.pl

Ricardo Sa 'Przebieraniec" ? - coś w tym chyba jest

odpowiedz
Astral - 14.03.2019 / 00:10, *.67.207

Skład z d..y, zmiany również.
Kto ma kreować grę?
Dlaczego nie wszedł Martins?
Po co dwóch napastników, skoro nie ma kto im zagrać piłki.
Dlaczego było tyle wrzutek, skoro obrońcy rakowa to olbrzymy?

odpowiedz
Biba ... - 13.03.2019 / 23:59, *.plus.pl

Mocna liga!!!

odpowiedz
Artur brd - 13.03.2019 / 23:52, *.chello.pl

Jeszcze mnie denerwuje ze daje szanse gry temuta agre. Z kazdym meczem nic nie gra. Mozna powiedziec ze gra dla druzyny przeciwnej

odpowiedz
Sme - 13.03.2019 / 23:49, *.centertel.pl

Ten Sa Pinto to pajac.. Teraz trzeba się z nim męczyć i zaciagiem trzeciego softu. Oczy bolą jak się patrzy na grę Legii. Prezes co Ty z tym śmiesznym trenerem zrobisz..

odpowiedz
Artur brd - 13.03.2019 / 23:47, *.chello.pl

Wiecie co mnie wkurza . Normalny czlowiek jak w pracy spieprzy kilka rzeczy to zostanie wyrzucony. A trener ??????!!!!!!

odpowiedz
radozmm - 13.03.2019 / 23:45, *.t-mobile.pl

A może by tak w sobotę na trybunach zacząć zwalnianie loczka? Najlepiej to jednego i drugiego... Obaj bez pojęcia o tym co robią.

odpowiedz
Szopenik - 13.03.2019 / 23:43, *.orange.pl

Loczek weźcie przykład z Rakowa... właściciel wie co robi (przypominam plan 3 letni na awans do ekstraklapy), prezes (były GKS-u) wie co robi, trener wie co robi. Najdroższy piłkarz Rakowa wart jest 125 tysięcy czyli tyle co miesięcznie dostaje chłopak od podawania ręczników grajkom z Legii. Legia warta jest ok 40 mln, Raków 1 mln. Tylko że w piłkę nie grają pieniądze.
Ech...wstyd

odpowiedz
Luki - 13.03.2019 / 23:41, *.play-internet.pl

Mioduski gdzie ten postep za sa pinto?chyba wstyd! Chciałeś powiedzieć!!!

odpowiedz
wwa - 13.03.2019 / 23:41, *.chello.pl

Proponuje kupić mu bilet do Portugalii i niech wypierd...

odpowiedz
dejne3 - 13.03.2019 / 23:27, *.plus.pl

Straciliśmy szansę na trofeum -Kiedy Rysiek straci posadę taki powinien być finał Twój Richelie

odpowiedz
Januszowice - 13.03.2019 / 23:19, *.chello.pl

Czy trener Papszun okazał szacunek trenerowi Sa Pinto?

odpowiedz
go(L)op - 13.03.2019 / 23:19, *.shlnet.pl

nie jestem z Wawy ale bywam na meczch na tyle ile moge... do sedna po takim meczu powtórka z powrotu tych pajacy z poznania.. w rząd i po ryju qurwa nie ma opcji, a tego kudłaja po ryju i dodatkowo z bani... sory za wypowiedź jutro wszystkie stacje radiowe i telewizyjne z Nas poszydzą tyle w temacie....

odpowiedz
WK - 13.03.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

IDź w PIZ.U!!!! WIELKA FORMA I WYPADY NA WCZASY TRENINGOWE ZAGRAMANICZNE ŻENADA CAŁEGO ZARZĄDU

odpowiedz
Darek - 13.03.2019 / 23:18, *.t-ipconnect.de

Tak zes pan przygotowal druzyne do rundy wiosennej ze pierwszoligowcy z nami jada.Brawo.

odpowiedz
romekt - 13.03.2019 / 23:16, *.chello.pl

żałosny nieudacznik

odpowiedz
Piotr Legia - 14.03.2019 / 14:33, *.play-internet.pl

@romekt: Won i nie interesuje mnie jego szrot portugalski

odpowiedz
jo - 13.03.2019 / 23:16, *.co.th

Legia Sa Pinto na wiosnę :
1. Biega mniej niż inne zespoły
2. Nie kreuje sytuacji
3. Nie gra skrzydłami
4. Ma ciągle inny skład
Jak dla mnie to nie ma pomysłu na ten zespół.
Trwa systematyczna wymiana graczy na tańszych i tańszych. Takie zmiany muszą dać efekt w postaci g#@nianej gry - na wiosnę nie widziałem ani jednego dobrego meczu Legii.
Jak dla mnie wiśnią na torcie są permanentne promocje na bilety - tu po sezonie też nastąpi wymiana... Po C#@j kupować karnet skoro można iść na wybrany mecz i dostać zniżkę na bilet. Pucharów i tak nie będzie a na ewentualnych egzotycznych przeciwników bilety klub i tak zrobi znowu w promocji więc inwestowanie kilkuset złotych nie ma sensu - zresztą po co ja mam inwestować skoro klub tego nie robi...

odpowiedz
Maradena - 13.03.2019 / 23:12, *.chello.pl

Osłabiona Legia jak śluz ślimaka

odpowiedz
Kapusta - 13.03.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Zawsze jest tak. Cudze chwalicie swojego nie znacie... bylo wtedy brac nawalke a nie sie smiac z lecha.... ten portugalski dyzma jest nieudacznikiem trenerskim w kazdym calu. Juz tego zniesc nie moge!!!

odpowiedz
Bear - 13.03.2019 / 23:02, *.orange.pl

W którym momencie Legia kontrolowała grę ?
Ten człowiek jest chory... Kompletnie oderwany od rzeczywistości.

odpowiedz
juzio23 - 13.03.2019 / 23:01, *.chello.pl

Nikt z Was nie zauważył fenomenu w statystyce meczowej - faule: Raków 16, Legia 32. Niczego to nie mówi? Kiedy było podobnie - z Borussią? z Realem?

odpowiedz
Filip - 13.03.2019 / 23:00, *.183.27

Nie ma cię trenerze drużyna albo jest tak słaba albo zaczęła gran na ciebie . Mioduski trener do zmiany i to na już albo żegnaj sie z mistrzostwami Polski .

odpowiedz
juzio23 - 13.03.2019 / 22:58, *.chello.pl

Nikt z Was nie zauważył fenomenu w statystyce meczowej - faule: Raków 16, Legia 32. Niczego to nie mówi? Kiedy było podobnie - z Borussią? z Realem?

odpowiedz
WWY - 13.03.2019 / 22:56, *.orange.pl

Jak Raków mógł wygrać, nie pytając o zgodę "trenera" Legii? Toć to przecież kryminał!

odpowiedz
Nikki - 13.03.2019 / 22:52, *.chello.pl

czekam kiedy Sa Pinto wstawi Kucharczyka do bramki ....

odpowiedz
L - 13.03.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

Dostałeś chamie w tym klubie wszystko. Jedyne co zrobiłeś to zniszczyłeś Malarza Rado i Pazdana czyli zawodników którzy dali Legii co najmniej bardzo dużo + sprowadziłeś jakiś patałachów tylko dlatego bo są twoimi rodakami. Wiecie co jest najgorsze? Ze nie widać światełka w tunelu.

odpowiedz
Bie(L)any - 13.03.2019 / 23:07, *.vectranet.pl

@L: 100% racji z jednym się tylko nie zgodzę światełko w tunelu widać ...
tyllko nie kazdy wie że to nie jest koniec tunelu a pociąg nadjeżdżający z naprzeciwka

odpowiedz
bcgada - 14.03.2019 / 04:26, *.comcast.net

@L: Malarza wiek zniszczyl prestal miec statystyki Rado tez juz dziadek co bylo a nie jest nie pisze soe w rejestr twoim rozumowaniem do emerytury powinni grac stuknij sie w glowe i pomysl troszke to nie boli

odpowiedz
Wasz kochany Dario - 13.03.2019 / 22:49, *.t-mobile.pl

Mialo byc Lambo z salonu a jest poleasingowe Punto. Sorry taki mamy klimat.

odpowiedz
dejne3 - 13.03.2019 / 22:47, *.plus.pl

Antoli wiAgrą najsłabszy w dnii dzisiejszym ,kolejna porażka Stał Sanok , Nieciecza ile jeszcze się razy pytam z takimi tuzami można przegrywać w takim kompromitującym poziomie. 13 przyniosła pecha ale z takąd grą i zaciągiem portugalskim to daleko nie zajedziemy nawet w tak ch...j eKlapie. Piłącze którzy mają jak na tacy, kase na czas ,warunki bytowe, stadion ,kibiców tylko grać i wygrywaćwiczenia wstyd nie o takiej Legii marzyliśmy Panowie piłkarzyki pajacyki i trenerzyna SA Punto

odpowiedz
Darek - 13.03.2019 / 22:44, *.inetia.pl

saia de Legia!!!!

odpowiedz
Rafał - 13.03.2019 / 22:40, *.play-internet.pl

Shut your face and fuck out.

odpowiedz
Szelka - 13.03.2019 / 22:39, *.chello.pl

Zgodnie z zaciągniętym zobowiązaniem; mój "błyskawiczny" pomeczowy komentarz:
Sa Pinto co? Cicho S(z)a!

odpowiedz
Krucafuks - 13.03.2019 / 22:36, *.centertel.pl

Wynocha z Legii

odpowiedz
Zlb82 - 13.03.2019 / 22:28, *.t-mobile.pl

O czym on mówi?Naszą gra wyglądała lepiej?Blagam niech on się zrywa!!!!Taki wstyd!!!Za co?

odpowiedz
Marcin - 13.03.2019 / 22:27, *.belgacom.be

Wynocha pajacu z naszego ukochanego klubu .

odpowiedz
Jurgen Klotz - 13.03.2019 / 22:25, *.t-mobile.pl

To taktyczna zagrywka. Sily zostawiamy na walke o Czempionz Lig.

odpowiedz
Marcin - 13.03.2019 / 22:23, *.belgacom.be

Portugalca do domu wszystkie kluby zniszczyl teraz nasza Legie frajer .

odpowiedz
Legionista - 13.03.2019 / 22:22, *.mm.pl

Mamy trenera debila. Już w drugim przegranym meczu słyszę, że przeciwnik nie zasłużył na wygraną, a my graliśmy nieźle. Gó*no prawda!

odpowiedz
Doktor Talaga - 13.03.2019 / 22:22, *.t-mobile.pl

Bramka na wyjezdzie liczy sie podwojnie. Tragedii nie ma.

odpowiedz
Barry 79 - 13.03.2019 / 22:20, *.t-mobile.pl

nie da się oglądać ani słuchać tego Pinto. Wyj..bał razem z Lokatym cały charakter i D N A tej drużyny. Pozbywać SIĘ Malarza, Pazdana, Rado i wstawić wirtuozów futbolu jak Agra, Rocha i inna brocha. Mioduski dopóki będzie prezesem nasza Legia będzie pikować w dół. Ten człowiek nie ma za grosz intuicji do ludzi. Odkąd nie ma w klubie Jacka Magiery niezłe mecze można policzyć na palcach jednej ręki.

odpowiedz
danije(L) - 13.03.2019 / 22:19, *.t-mobile.pl

W ostatnim czasie każdy kto ogrywa Legie, zdaniem Pinto nie zasługuje na to... A do tego grając na tym samym boisku wszyscy mają lepsza murawę od Legii... :-/

odpowiedz
Kamil M - 13.03.2019 / 22:18, *.plus.pl

Znowu byliśmy lepsi, a przegraliśmy... Wstyd.

odpowiedz
L - 13.03.2019 / 22:15, *.centertel.pl

ostatnio Mioduski wypowiadał się że narodowość nie była na pierwszym miejscu co do transferów, a przyszło 3 portugalczyków bez ikry........ więc czym się kierował ściągając grajków i sa pinto???k.......wa Mioduski obudź się, raków wyeleminował Legię do h....ja nie mieści się w głowie to!

odpowiedz
marceL - 13.03.2019 / 22:13, *.plus.pl

Ku...wa, co za żenada... Banda pajacyków.
I tak mnie wytniecie z komentarzy. Tyle moje, co napiszę.
Gdzie jest Nasza Legia?!

odpowiedz
Rafał - 13.03.2019 / 22:13, *.play-internet.pl

Nie chce się tego czytać już i słuchać ten klub spada coraz niżej pod rządami Mioduskiego, kto jego z tego rozliczy

odpowiedz
Łuki - 13.03.2019 / 22:10, *.tpnet.pl

Pinto po porażkach z Cracovią, Lechem, Rakowem: Cracovia nie zasłużyła na wygraną, Lech nie zasłużył na wygraną, Raków nie zasłużył na wygraną. A jednak wygrały.

odpowiedz
Wierny - 13.03.2019 / 22:15, *.204.121

@Łuki: pinto nie zasłużył na prowadzenie Legii a jednak prowadzi

odpowiedz
kaka - 13.03.2019 / 22:10, *.chello.pl

Od dawna się wstrzymuję z komentarzami i opiniami o tym "trenerze". Ale po tej jego wypowiedzi już nie wytrzymałem, mieliśmy przewagę w dogrywce i nie zasłużyliśmy na przegraną????? Powiem krótko: zarozumiały bucu WYP...….j!!!!! Dosyć tych wynalazków którzy tylko hańbią Wielką Legię, prezesie pomyśl raz bardziej poważnie, zastanów się nad przyszłością klubu i swoją i podejmij raz konkretną decyzję bo po tych ostatnich brniesz w ślepy zaułek!

odpowiedz
felek - 13.03.2019 / 22:09, *.vectranet.pl

Trenerze co tym razem było przyczyną przegranej? Nierówna murawa, zbyt częste granie czy nie najlepsza droga do Częstochowy?

odpowiedz
Czarna rozpacz - 13.03.2019 / 22:08, *.play-internet.pl

KUCHY TO W NASTĘPNYM MECZU NA BRAMKĘ SIĘ ZAŁAPIE ... U KUDŁATEGO JEST TO MOŻLIWE NOWA ALTERNATYWA NA WYJŚCIE Z IMPASU

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 22:10, *.cyfrowypolsat.pl

@Czarna rozpacz: przy takim bramkarzu to bym się wcale nie zdziwił

odpowiedz
Legia Mistrz 2018/2019 - 13.03.2019 / 22:08, *.chello.pl

Kopanina. Stylu brak. Schematów brak. Indywidualności brak. Warsztatu trenerskiego brak. Zaangażowania brak. Drużyny brak. Talentów brak. Niestety. W ogórkowej lidze niczym się nie wyróżniamy, poza najlepszymi kibicami. Od kilku lat gramy średnio 3-4 dobre mecze w sezonie. Marazm i nic więcej. Ma na to wpływ poziom tej ligu, porównywalny do poziomu ligi mołdawskiej, litewskiej etc. Niestety. Prawda jest jednak taka, że raczej znowu mistrzostwo Polski zdobędziemy. Bo niby kto ma je zdobyć?

odpowiedz
Nowacki jsnusze - 13.03.2019 / 22:07, *.play-internet.pl

Sojkal

odpowiedz
ziutek - 13.03.2019 / 22:07, *.vectranet.pl

Bergowi czy hassiemu to punto mógłby buty czyścić

odpowiedz
SerekZ - 13.03.2019 / 22:29, *.chello.pl

@ziutek: ja pier_@le, prawda to..

odpowiedz
Filip - 13.03.2019 / 22:05, *.bbox.fr

Już po drużynie widać to od pewnego czasu że grają na to by trenera się pozbyć o mistrzostwie też zapomnijcie chyba ze Mioduski zrobi laske Magierze A inaczej żadnych tytułów ani żadnych pucharów

odpowiedz
Gienek - 13.03.2019 / 22:04, *.vectranet.pl

Wypier.alaj z Legii patałachu!

odpowiedz
Zygan - 13.03.2019 / 22:03, *.chello.pl

Sa Pinto udaje czy faktycznie jest głupi?.Kucharczyka miejsce jest na skrzydle,na środek są inni napastnicy.Wygląda to coraz gorzej.

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 22:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Zygan: no ale Legia nie ma napastników

odpowiedz
kamyk - 13.03.2019 / 22:03, *.play-internet.pl

Foder Sa Z lEGII...

odpowiedz
Kibic - 13.03.2019 / 22:00, *.orange.pl

Są pinto do dymisji

odpowiedz
PUTO - 13.03.2019 / 21:58, *.chello.pl

Jak jest wypier...j po Portugalsku ?

odpowiedz
Krzeszczu - 14.03.2019 / 07:57, *.bredband2.com

@PUTO: vai pro caralhio.

odpowiedz
antek - 13.03.2019 / 21:58, *.verizon.net

Logika I Portugalczyk Rakow pokazal ze pikarze z demoludow sa lepsi od poludniowcow

odpowiedz
Damian - 13.03.2019 / 21:58, *.188.85

Z tego sa Pinto i jego wynalazków nic nie będzie.. Nie da się tego oglądać.. I te jego pier...nie.. Staszek wróć!

odpowiedz
Obiektywny - 13.03.2019 / 21:57, *.plus.pl

Zarabiaja pilkarze po 100tys a nie mogli sprostac I ligowemu klubowi od ktorego wcale nie byli lepsi a w dogrywce brakowalo im sil na chlopakow z Czestochowy :)

odpowiedz
zaba285 - 13.03.2019 / 21:57, *.lukman.pl

co za buc. Raków zasłużył na wygraną, niestety mamy kompromitację na poziomie Dudelange...

Majecki, Jędrzejczyk, Medeiros, Carlitos i Stolarski OK, reszta razem z trenerem OUT!

Agra na poziomie naszej 3 ligi, a on go wpuszcza za jedynego zawodnika który mógł zrobić różnicę

Kulenovic to by się nie załapał na ławkę w Rakowie...

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 22:35, *.cyfrowypolsat.pl

@zaba285: Majecki OK? puścił 2 bramki które powinien obronić. Jędrzejczyk Stolarski ok? Legia straciła 2 bramki na co pozwolili. Carlitos ok? Jest napastnikiem a napastników rozlicza się ze strzelonych bramek a tu 0

odpowiedz
Arek - 13.03.2019 / 21:54, *.centertel.pl

Panie Leszku Ojrzyński już czas :)

odpowiedz
kamyk - 13.03.2019 / 21:54, *.play-internet.pl

Rozumiem Rysiek straciliśmy szansę na trofeum ,a Ty w nagrodę też musisz coś stracić !!! Mam nadzieję jutro pracę .... bo jako szef Loczek przyjmując takie tłumaczenie musi mieć z Tobą zajebiaszcze stosunki z naciskiem na stosunki...

Ricardo Sa Pinto zabrał głos po przegranym meczu Legii Warszawa z Rakowem Częstochowa w Pucharze Polski.

Legia przegrała z Rakowem po dogrywce 1:2 i pożegnała się z rozgrywkami Pucharu Polski. Portugalski szkoleniowiec, żałuje, że jego drużyna nie wykorzystała swoich sytuacji.

- Mogliśmy zdobyć bramki, ale nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Zabrakło nam świeżości w dogrywce, lecz podobnie było w przypadku drugiego zespołu. Tak bywa w pucharze, w którym o wszystkim decyduje jedno spotkanie. Odpadamy z walki o obronę Pucharu Polski. Nie zasłużyliśmy na stratę drugiego gola. Jesteśmy rozczarowani - ocenił.

- Wielu graczy Rakowa ma za sobą grę w Ekstraklasie, co o czymś świadczy. Inni mają zaś potencjał na grę w Ekstraklasie. Jedni odpadną z powodu presji i nieporównywalnie większych oczekiwań w najwyższej klasie rozgrywkowej, inni sobie poradzą. Wiedzieliśmy, czego spodziewać się po przeciwnikach. Nasi rywale chcą grać pozytywny futbol - dodał.

- Więcej strzałów przeciwników? Nie widziałem jeszcze statystyk. Mieliśmy więcej szans od przeciwników. Dla nas to było trudne spotkanie. Co dalej? Trzy porażki w ostatnich pięciu meczach? Nasza liczba punktów w lidze jest wyższa niż w poprzednim sezonie - zakończył.

odpowiedz
Kolko - 13.03.2019 / 21:53, *.t-mobile.pl

Salvador Agra w każdym meczu same zle zagrania, zle decyzje, straty. Dzisiaj przez tyle czasu jedyne co zrobił to jeden strzał. Wystawianie go do gry to sabotaż.

odpowiedz
tom - 13.03.2019 / 21:53, *.ckmediator.pl

Pinto wszystko kontroluje , a wynik jest inny
jak zwykle rywal nie zasłużył na wygraną ( Brawo tak se tłumacz )

odpowiedz
Tomek - 13.03.2019 / 21:51, *.plus.pl

Panie Jacku Magiera niech Pan wróci do nas.

odpowiedz
adall - 13.03.2019 / 21:54, *.centertel.pl

@Tomek: dokładnie. 10/10

odpowiedz
Krawcu - 13.03.2019 / 21:49, *.t-mobile.pl

Dno to już jest czy jeszcze nie dno?

odpowiedz
Bobek - 13.03.2019 / 22:13, *.net.pl

@Krawcu: dno to było teraz dokonał odwiertu

odpowiedz
Kibic - 13.03.2019 / 21:48, *.fastwebnet.it

Stasiu wróć,zostaw ta rosyje i wracaj,bo ten pintak to nic nie zdobędzie nigdy

odpowiedz
Aaa - 13.03.2019 / 21:48, *.t-mobile.pl

Sa, jedz już do Portugalii. Czemu nie pracujesz z jednym z rodzimych zespołów? Czy to przypadek?

odpowiedz
odium 77 - 13.03.2019 / 21:47, *.plus.pl

sa pinto"Sap Pindo" frajerze niejestesmy kelnerami na pilce sie troche znamy !!!!!!

odpowiedz
Żaba - 13.03.2019 / 21:46, *.mm.pl

Brawo kolejne dno zaciągu portugalskiego mam dość na tą żenującą grę patrzeć

odpowiedz
Goral - 13.03.2019 / 21:44, *.myvzw.com

Won nieudaczniku nie mogę na ciebie patrzeć ! Zadarles nosa! Za kogo Ty się uwarzasz pajacu!!!!

odpowiedz
ADAM - 13.03.2019 / 21:43, *.chello.pl

Zobaczcie co w Lechii robi STOKOWIEC.Białe chusteczki w sobotę!

odpowiedz
Expert - 13.03.2019 / 21:54, *.t-mobile.pl

@ADAM: na razie to ch.. a robi. Przyjrzyj sie lepiej co robi Papszun w Rakowie

odpowiedz
Artt - 13.03.2019 / 21:54, *.play-internet.pl

@ADAM: co robi?

odpowiedz
leonciusz - 13.03.2019 / 21:42, *.centertel.pl

Draaaaamat,cała drużyna draaaaamat.
Przepłacane , człapiące , bezmuzgie lenie !
A o pomeczowych wypowiedziach trenera już nie wspomnę.

odpowiedz
radozmm - 13.03.2019 / 21:41, *.centertel.pl

Ja jestem tak wkur...ny, że szkoda gadać. Poziom 4 ligi. Po co my chcemy grać w Europie, jak na własnym podwórku jesteśmy ośmieszani? Zero pomysłu, zero walki, zero chęci. Jak taki raków może być lepszy w meczu od nas, no jak? Brak pomysłu, niedokładne podania, proste błędy w prostych sytuacjach. Tego się nie da oglądać. To są zadodowcy ja się pytam? Ten pajac nie ma pojęcia o trenowaniu, a ta drużyna nie ma stylu od kilku sezonów. Przykro to mówić, ale taka prawda. Srinto won z Legii!

odpowiedz
Zdzisiu - 13.03.2019 / 21:38, *.14.167

Szanuj drużynę przeciwną! Na więcej zasłużyli niż Wy...

odpowiedz
Magiera - 13.03.2019 / 21:38, *.chello.pl

Panie Są Punto gratuluję kolejnego meczu. Szkoda tylko kibiców że muszą płacić za oglądanie takiej kopaniny. TRAGEDIA!!!! Czas wracać do Portugalii.

odpowiedz
Rafix - 13.03.2019 / 21:37, *.chello.pl

Skoro gra była niezła tzn. że nie ma co zmieniać i tak już mecze Legii będą wyglądały.
Może on nie rozumie że my jesteśmy Mistrzami Polskii nie walczymy o utrzymanie tylko o mistrzostwo.

odpowiedz
LUrsynów - 13.03.2019 / 21:36, *.chello.pl

Piłkarzem może był dobrym ale trenerem jest marnym. Puchar Polski stracony a Mistrzostwo jest bardzo daleko :(
Tylko Polski Trener!!!

odpowiedz
Arc - 13.03.2019 / 21:36, *.vectranet.pl

Nie rozumiem dlaczego w Legii rządzą ludzie, którzy nie znają się na piłce. Oni nie widzą słabości tej drużyny, nie wiedzą jakich piłkarzy powinni sprowadzać i jakiego trenera zatrudnić. Dali się omamić kolejne u trenerskie u amatorów, a co gorsza wierzą w to co im mówi i wierzą w te banialuki jak ten o tym, że gra wyglądała dobrze. Fakt, że piłkarsko byliśmy lepsi, jednak widać brak pomysłu i schematu rozgrywania piłki. Tylko dobrej klasy trener osiągając chociaż drobne sukcesy na arenie międzynarodowej zagwarantuje nam jakość. Nie chodzi o żadnego Mourinho, ani Pepa, którzy osiągają sukcesy mając najlepszych piłkarzy. Tu musi przyjść gość, który z przeciętnymi piłkarzami stworzył drużynę potrafiąca stawiać opór najlepszym przeciwnikom.

odpowiedz
Gepetto - 13.03.2019 / 21:35, *.chello.pl

Jesteś od tego żeby być przygotowany na stratę gola w 1 sekundzie meczu już, bo jak nie to się zastanów nad sobą czy chcesz być ala trenerem. Po drugie intensywność to miał wczoraj Juventus. Po trzecie wychodzisz po trofeum 4-6-0 w tym ilu defensywnych pomocników? Po czwarte osłabiasz zespół wpuszczając jakiegoś kolesia co się zwie Agra. Koleś kiwa się sam z murawą i jak by była taka jak na Arce to by leżał albo dostał by czerwoną kartkę za kopanie się po własnych nogach. Po piąte jaki sens wpuszczać Kulenovicia jak koleś po 20 min łapie się za mięśnie co chwilę, a biegi ma takie nie mówiąc o sprintach jak ja po dobrym melanżu na autopilocie. Po szóste schemat gry ten sam do rogu, niech się Raków ustawi i wrzutka o ile jeszcze gwiazdeczką wyjdzie pyk na wieżowiec Rakowa (ten co ma 198cm zapomniałem nazwisko), a w polu karnym gęsto od Rakowa. Po siódme jesteś tak mocny w wypowiedziach to pokaż tą moc weź walizki, do nich włóż wynalazki swoje typu Salwador i wyjedź z Polski najlepiej do Hondurasu i tocz tam mecze ze swoim Salwadarosem. Przygotowanie fizyczne na poziomie naszej trzeciej ligi. Z tego składu zostawilbym z 6 zawodników w tym Praszelika reszta nara. Mioduski gdzie jest tych 30 dobrych zawodników? Pinto ogląda inne mecze, prezes ogląda fma na kompie i obaj żyją w wyimaginowanej rzeczywistości...

odpowiedz
Jasio - 13.03.2019 / 21:33, *.edu.pl

O jakich zmarnowanych sytuacjach on mówi?

Ostatni dobry mecz Legii to listopad 2018.

odpowiedz
KowaL - 13.03.2019 / 21:32, *.vectranet.pl

Przynajmniej w tym sezonie nie spadniemy ale srinto ma jeszcze dwa pełne sezony przed sobą, i jak dobrze pójdzie to skończymy w 2 lidze

odpowiedz
Rosik - 13.03.2019 / 21:32, *.plus.pl

Gość ma przecież pojęcie o piłce. Najgorsi jak zawsze w meczu byli Polacy - Jędrzejczyk i Kucharczyk. Nic dziwnego że tyłu już Polaków ostatnio się z Legii pozbyli. Największa różnice w Legii jak i w każdym meczu robi nasz przyszły VOO czyli Agra bo wcale to nie przez niego był prawie rzut karny i to nie on dopuścił do dośrodkowania po którym padła druga bramka.

odpowiedz
Domi - 13.03.2019 / 21:32, *.chello.pl

Zamkij ryj pajacu i wypie...al...j bo takimi wypowiedziami ośmieszasz nas kibiców Legii.
Amatorze po co ty zamykasz treningi i wpuszczasz agre tego nie zrozumiem ale za brak ambicji w drużynie już powinieneś polecieć

odpowiedz
Tagi - 13.03.2019 / 21:31, *.chello.pl

Ten portugalski frustrat od początku pracy w Legii nie miał żadnej koncepcji gry i nic się do dnia dzisiejszego nie zmieniło. Facet nie wie co robić i dlatego nie panuję nad tym co mówi. Omawia chyba inne mecze niż ten , który akurat grała jego drużyna. Po ogólnym burdelu jaki panuje w Legii na każdym szczeblu , wnoszę że pan prezes stracił kontakt z rzeczywistością , twierdząc że Portugalczyk wie co robi i to jest prawidłowy kierunek. Nie pamiętam takiej degrengolady w Legii jaka obecnie panuje.

odpowiedz
oki84cp - 13.03.2019 / 21:31, *.cyfrowypolsat.pl

jak można pier...cc takie głupoty ?!?
wszyscy widzieli... 2 zgrupowania czy 2x wakacje
w dogrywce żal jakiego nie było dawno, nawet pomysłu na gre
zajmij się panie czymś innym w życiu ...
np: fryzjerstwem
w sumie nie tylko ty :)

odpowiedz
Sig - 13.03.2019 / 21:31, *.chello.pl

Punto powinien jeszcze mowic " jesteśmy moralnymi zwycięzcami ".

odpowiedz
Aleksander - 13.03.2019 / 21:31, *.orange.pl

Ten facet nie panuje opowiada bajki których nie można słuchać kiepsko to widzę w następnych meczach ligowych

odpowiedz
Ochota (L) - 13.03.2019 / 21:29, *.play-internet.pl

Won przebierańcu, Mąka pierwszy cię przejrzał...

odpowiedz
1971 - 13.03.2019 / 21:26, *.t-mobile.pl

Ta drużyna nie jest w stanie grać na dwóch frontach. Potężna przeciętność zawodników myślących o nowych klubach. Nikt nie wie kto będzie grał dalej a kto zostanie sprzedany. Totalny bałagan sportowy i finansowy. Nie ma siatka nie ma granka. To widać i czuć. Dobranoc.

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 21:29, *.cyfrowypolsat.pl

@1971: ta drużyna nie jest w stanie grać na żadnym froncie niestety

odpowiedz
Obszczykiosk - 13.03.2019 / 21:25, *.centertel.pl

Wypiera.......... szybko pajacu !!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 13.03.2019 / 21:25, *.ip-point.pl

Nie trener jest do du..y tylko ci co się uważają za pilkarzy ważne że na koncie kasa się zgadza

odpowiedz
Obszczykiosk - 13.03.2019 / 21:24, *.centertel.pl

Wypiera.......... szybko pajacu !!!

odpowiedz
Jarek - 13.03.2019 / 21:23, *.play-internet.pl

Przebierancu wypad z Legii !

odpowiedz
Miiieciu - 13.03.2019 / 21:23, *.chello.pl

Idz pan juz w pizdziet.
Jak nie zasluzyli?
Przeciez Legia nic nie grala.
Gra w poprzek boiska albo laga w przod to ta taktyka?

odpowiedz
Marcino - 13.03.2019 / 21:22, *.ip-point.pl

A Ty Rysiek nie zasługujesz na stołek trenera Legii. Won z klubu dziadu.

odpowiedz
Obszczykiosk - 13.03.2019 / 21:22, *.centertel.pl

Wypiera.......... szybko pajacu !!!

odpowiedz
Janek - 13.03.2019 / 21:22, *.play-internet.pl

Problemem jest to, że nie ma drużyny, tylko zbieranina kilkunastu grajkow. Poza tym trzeba wymienić 3/4 piłkarzy, poszukać mlodych talentow w pierwszej lidze. No i kwestia trenera, o ile na jesieni udało mu się poukładać drużynę i mimo że gra nie zachwycała to były zwycięstwa tak teraz widać niestety jakiś regres.

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 21:25, *.cyfrowypolsat.pl

@Janek: nie 3/4 drużyny kolego ale 4/4 drużyny jest do wymiany

odpowiedz
ursus - 13.03.2019 / 21:21, *.vectranet.pl

co on pi......leszcz portugalski

odpowiedz
Grzegorz - 13.03.2019 / 21:20, *.t-mobile.pl

Co on ćpa?

odpowiedz
polonista (nauczyciel) - 13.03.2019 / 21:23, *.chello.pl

@Grzegorz: ćpie :)

odpowiedz
Nonme - 13.03.2019 / 21:20, *.centertel.pl

Trzeba dać mu czas na ustawienie tego bałaganu.

odpowiedz
* - 13.03.2019 / 21:19, *.mm.pl

Pan Punto ogląda i komentuje cały czas inny mecz, czas wreszcie powiedzieć nie potrafi zarządzać zespołem, przygotować drużyny i reagować na wydarzenia na murawie. Chyba Panie Prezesie czas pogonić nieudacznika i spróbować uratować mistrza

odpowiedz
Wojtek - 13.03.2019 / 21:19, *.orange.pl

Panie Pinto, coś pan zrobił z tymi zawodnikami, że przestali grac w ataku

odpowiedz
e(L)o - 13.03.2019 / 21:17, *.play-internet.pl

Byliśmy lepsi, a przegraliśmy jak zwykle.
Dawać Polaka na trenera i polski skład!

odpowiedz
Kolo - 13.03.2019 / 21:17, *.vectranet.pl

Czasami człowiekowi brakuje nawet słów żeby skomentować słowa trenera. Już dawno to przestało być żałosne
Akcja po której padl gol w dogrywce trwała wieki. Nasi piłkarze sprawiali wrażenie mało zainteresowanych grą.
Panie Pudel koncz Pan ten mecz!!!

odpowiedz
Xyz - 13.03.2019 / 21:16, *.chello.pl

Nadęty matole wypiedralaj z Legii

odpowiedz
Radom L - 13.03.2019 / 21:16, *.play-internet.pl

Pinto OUT!

odpowiedz
evo69 - 13.03.2019 / 21:16, *.multiplay.pl

O fuck... Po naszej porażce nikt nie zasłużył na zwycięstwo...co on Sa pintoli... Jak nie będzie mistrzostwa to nawet "Kuchy King" w pierwszym go nie uratuje...

odpowiedz
Rodius - 13.03.2019 / 21:16, *.174.60

Teraz zamknij stadion dla publiczności w meczu ze Śląskiem bo tylko to potrafisz,WIELKA PORAŻKA panie trenerku!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 13.03.2019 / 21:16, *.play-internet.pl

Portugalski błazen. Won z Legii!!!!

odpowiedz
Hawryl74 - 13.03.2019 / 21:16, *.virginm.net

Nie będzie trofeum, nie będzie pudła po tym sezonie. Ale może pozbędziemy się prezesa loczka jako właściciela klubu. Amen

odpowiedz
Kujawiak - 13.03.2019 / 21:16, *.plus.pl

Weź kudłatego i wy****, nawet zdobyte fartem mistrzostwo nie spowoduje zmiany zdania. **** nie trener.

odpowiedz
Ib - 13.03.2019 / 21:15, *.inetia.pl

Najbliższe upokorzenie przewiduję w sobotę ze Śląskiem, a następne za 1,5tygodnia z Wiśłą. PP poszedł się p....ć. Podobnie będzie z MP. Przykre, ale prawdziwe

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 21:15, *.cyfrowypolsat.pl

A w którym momencie ta gra wyglądała lepiej? Jakoś tego nie widziałem. Mało tego Raków wygrał zasłużenie. Miej honor gościu i odejdź nie nadajesz się do tej roboty

odpowiedz
Ludwa - 13.03.2019 / 21:15, *.3.159

Znowu te same piętrolenie, my byliśmy lepsi, oni nie zasłużyli, qrła jego cara Mikołaja, to jest gra na bramki ćwoku.

odpowiedz
Kieł - 13.03.2019 / 21:15, *.t-mobile.pl

Może on jakieś inne mecze ogląda w tym samym czasie i mu się myli wszystko?

odpowiedz
kot - 13.03.2019 / 21:21, *.btcentralplus.com

@Kieł:
Albo mu się śni..

odpowiedz
Stu - 13.03.2019 / 21:15, *.net.pl

Raków zasłużył.
Pinto Ty wiesz co.
Miej honor.
Tyle.

odpowiedz
SA - 13.03.2019 / 21:14, *.10.211

Ale przegraliśmy haha, oczywiście niezasłużenie

odpowiedz
Vosio - 13.03.2019 / 21:14, *.t-mobile.pl

A murawa ok?

odpowiedz
Hanys - 13.03.2019 / 21:14, *.orange.pl

Spieprzaj dziadu!!!!Raus!!!!!!!!!!

odpowiedz
Klik - 13.03.2019 / 21:13, *.t-mobile.pl

Spoko Trenerze!gra mimo przegranej wygląda już dużo lepiej, gramy teraz o Mistrza

odpowiedz
Ronve - 13.03.2019 / 21:15, *.plus.pl

@Klik: :D :D :D

odpowiedz
Cch - 13.03.2019 / 21:19, *.cyfrowypolsat.pl

@Klik: a Ty ten sam mecz oglądałeś? Na pewno z Rakowem?

odpowiedz
Luki - 13.03.2019 / 21:13, *.t-mobile.pl

Ten jak zwykle uważa że przeciwnik nie zasłużył na wygraną. Co za pajac...

odpowiedz
Graba80 - 13.03.2019 / 21:13, *.optikomp.pl

Czy on może już przwstać pier... lić???????

odpowiedz
WM - 13.03.2019 / 21:12, *.chello.pl

On jest ślepy..

odpowiedz
PINTO - 13.03.2019 / 21:12, *.10.211

Haha kontrowaliśmy grę... byliśmy lepsi

odpowiedz
Marek gd - 14.03.2019 / 15:18, *.centertel.pl

@PINTO: to jest zapatrzony w siebie ciul jak wygra się przechwala jak przegra w lidze to wina murawy a jak pierwszoklasistów ligowiec wywala go z pucharu to nie zasłużyliśmy na porażkę żenada

odpowiedz
WON DZIADYGO - 13.03.2019 / 21:12, *.play-internet.pl

WYNOCHA!!!!!!!!!

odpowiedz
Biba - 13.03.2019 / 23:20, *.plus.pl

.Polska liga to totalne dno szkoda czasu i kibicow

odpowiedz