REKLAMA

Podsumowanie plusów i minusów

Carlitos najwięcej plusów, Szymański najwięcej minusów

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W sezonie, w którym Legia nie zdobywa żadnego trofeum raczej na próżno szukać wielu pozytywów. Podliczyliśmy plusy i minusy, które wystawialiśmy legionistom po każdym meczu. Najwięcej plusów zebrał Carlitos, który otrzymał od nas aż osiemnaście pozytywnych ocen. Drugie miejsce pod tym względem zajął Artur Jędrzejczyk, który zdobył o jednego plusa mniej. „Jędza” za to otrzymał od nas jedynie cztery raz negatywną ocenę, a Carlos Lopez miał ich aż jedenaście. Na trzecim miejscu znalazł się Andre Martins. Portugalczyk otrzymał trzynaście plusów i sześć minusów.

Z kolei najwięcej minusów w sezonie 2018/19 otrzymał Sebastian Szymański, przy którego nazwisku aż osiemnaście razy widniała negatywna ocena. Na drugim miejscu znalazł się Michał Kucharczyk, który zdobył szesnaście minusów. „Szymi” zdecydowanie lepiej wypadł od „Kuchego” pod względem plusów - zdobył ich jedenaście, a Kucharczyk tylko pięć. Na trzecim miejscu znalazł się Kasper Hamalainen, który negatywną ocenę otrzymywał czternaście razy. Fin tylko raz w tym sezonie otrzymał pozytywną ocenę.

TOP 3 plusów:
1. Carlitos 18
2. Artur Jędrzejczyk 17
3. Andre Martins 13

TOP 3 minusów:
1. Sebastian Szymański 18
2. Michał Kucharczyk 16
3. Kasper Hamalainen 14

Pełna lista plusów i minusów

Carlitos 18 / 11
Artur Jędrzejczyk 17 / 4
Andre Martins 13 / 6
Cafu 11 / 12
Dominik Nagy 11 / 12
Sebastian Szymański 11 / 18
William Remy 10 / 6
Radosław Majecki 8 / 3
Adam Hlousek 8 / 12
Mateusz Wieteska 7 / 13
Sandro Kulenovic 6 / 5
Radosław Cierzniak 5 / 2
Iuri Medeiros 5 / 4
Jose Kante 5 / 9
Marko Vesović 5 / 12
Michał Kucharczyk 5 / 16
Domagoj Antolić 4 / 12
Luis Rocha 3 / 4
Arkadiusz Malarz 3 / 5
Michał Pazdan 2 / 3
Paweł Stolarski 2 / 5
Mateusz Hołownia 1 / 2
Chris Philipps 1 / 4
Inaki Astiz 1 / 4
Krzysztof Mączyński 1 / 5
Kasper Hamalainen 1 / 14
Eduardo 0 / 0
Konrad Michalak 0 / 1
Mateusz Żyro 0 / 1
Jarosław Niezgoda 0 / 2
Salvador Agra 0 / 4
Miroslav Radović 0 / 8

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
ZGL - 27.05.2019 / 19:14, *.tpnet.pl

Pierwsza trojka z listy powinna zostac w LEGII a pozostali do rozpatrzenia !!!

odpowiedz
LGZ - 27.05.2019 / 10:07, *.tpnet.pl

Szymanskiemu nalezy sie extra minus za wykonywanie rzutuw wolnych i roznych !!!

odpowiedz
ZyguL - 29.05.2019 / 17:01, *.centertel.pl

@LGZ: a Tobie za ortografię ;)

odpowiedz
LWGZ - 27.05.2019 / 09:46, *.tpnet.pl

Carlitos jest pilkarzem pracujacym na boisku i szukajacym sytuacji do strzelenia gola dlatego nalezy sie nawet extra plus !!!!

odpowiedz
Genetyk - 27.05.2019 / 08:42, *.t-mobile.pl

Widać, że nie przyznawano żadnych extra plusów za DNA i gdzie tu sprawiedliwość.

odpowiedz
Genetyk - 27.05.2019 / 08:42, *.t-mobile.pl

Widać, że nie przyznawano żadnych extra plusów za DNA i gdzie tu sprawiedliwość.

odpowiedz
FWK - 27.05.2019 / 04:14, *.play-internet.pl

@ pawel
ej typie weź się ogarnij Kuchego już nie ma odszedł z Legii... Jak znajdzie nowy klub to też będziesz wchodził na ich stronę żeby tylko Michałowi wj...ac szpilkę???

odpowiedz
Mdread@hotmail.co.uk - 27.05.2019 / 11:03, *.virginm.net

@FWK: nie wiem czy swit nowy dwor ma forum na swoje Stronie

odpowiedz
guciollo - 29.05.2019 / 08:24, *.229.8

@FWK:

święte słowa. jeszcze zatęsknimy za nim

odpowiedz
ads82 - 26.05.2019 / 18:53, *.chello.pl

Najważniejsze, żeby te plusy nie przesłoniły loczkowi minusów

odpowiedz
bronek49 - 26.05.2019 / 18:22, *.chello.pl

niestety ten niby talent Szymański byl rzeczywiście słabiutki dziennikarze ciągneli go za uszy ale z miernoty nie da się zrobić dobrego piłkarza najwyzszy czas traktować go jak pozostałych piłkarzy jak nie przyłoży się do treningów to pożegnać z klubu niech nie zajmuje miejsca

odpowiedz
kokos - 26.05.2019 / 16:34, *.orange.pl

Cieszę się, że mój wybór piłkarza sezonu(Jędrzejczyk) pokrywa się z ocenami LL!.
Brawo Jędza!

odpowiedz
olew - 26.05.2019 / 16:09, *.vectranet.pl

zagubieni ci autorzy , oj zagubieni...

odpowiedz
Lll - 26.05.2019 / 16:07, *.co.uk

Nie rozumiem czemu jest takie zamieszkanie. Kucharczykiem, livzby mowia same za siebie.

Szymanskiemu chyba potrzebna jest zmiana otoczenia.

odpowiedz
xxc - 26.05.2019 / 15:33, *.vectranet.pl

raczej niezbyt to miarodajne, ale:
Artur Jędrzejczyk +13
Carlitos +7
Andre Martins +7
Radosław Majecki +5
William Remy +4
Radosław Cierzniak +3
Sandro Kulenovic +1
Iuri Medeiros +1
Eduardo 0
Konrad Michalak -1
Mateusz Żyro -1
Cafu -1
Dominik Nagy -1
Luis Rocha -1
Michał Pazdan -1
Mateusz Hołownia -1
Jarosław Niezgoda -2
Arkadiusz Malarz -2
Inaki Astiz -3
Chris Philipps -3
Paweł Stolarski -3
Jose Kante -4
Salvador Agra -4
Krzysztof Mączyński -4
Adam Hlousek -4
Mateusz Wieteska -6
Marko Vesović -7
Sebastian Szymański -7
Miroslav Radović -8
Domagoj Antolić -8
Michał Kucharczyk -11
Kasper Hamalainen -13

odpowiedz
Karlito - 28.05.2019 / 12:01, *.com.pl

@xxc: Też chciałem tak podsumować. Z tych co na zero bądź na minusie większość odchodzi/odeszła, czyli Hama, Kuchy, Rado, Hlousek, Mąka, Astiz, Phillips, Malarz, Pazdan, Eduardo, Michalak.
Na wypożyczenie lub sprzedaż, żeby załatać dziurę - Szymański, Hołownia, Żyro, Cafu, Nagy.
Pozbyć się jeszcze Agry i większość słabych bądź chimerycznych piłkarzy odchodzi.
Fajnie, jakby zostali w takim składzie:
Majecki
Rocha, Remy, Jędza, Veso
Skrzydłowy, Martins, Antolić, Carlitos, Skrzydłowy
Niezgoda
Na ławkę:
Cierzniak, Wieteska, Stolarski, Kante.
Do kupienia: dwaj skrzydłowi koniecznie, opcjonalnie rozgrywający, napastnik, lewy obrońca, defensywny pomocnik

odpowiedz
Kwq - 29.05.2019 / 05:49, *.centertel.pl

@xxc: Ja bym raczej stawiał na statystykę typu % plusów sumując plusy i minusy, celowo pomijając mecze bez oceny. Wtedy eychodzi nam % jaka jest szansa, że piłkarz zagra dobry mecz kontra zły. W przypadku Emerytovica czy Znikalainena albo Agry mamy wartości zero lub bliskie zeru, co jest prawdziwe, a Szymański jakieś 33%.

odpowiedz
Obcy - 26.05.2019 / 14:31, *.t-mobile.pl

Obecny skład Legii to obraz nędzy i rozpaczy. Nie ma jednego grajka, który wyróżniałby się pozytywnie nad resztą towarzystwa. Niestety bez dużej kasy nie będzie w tym temacie lepiej.

odpowiedz
Sjrz@t - 26.05.2019 / 13:46, *.centertel.pl

Czyli w skrócie mimo wszystko najlepszy jest Jędza (niechciany na początku sezonu, za zbyt wysoki kontrakt)

odpowiedz
Andrzej - 26.05.2019 / 13:32, *.plus.pl

Nie jestem obrońca Szymańskiego, ale chociaż w jego przypadku jest trochę plusów. Biorąc pod uwagę tylko ilość plusów czy minusów trzeba było wziąć średnia na mecz. Bo warto spojrzeć że Hamalainen miał mniej minusów niż Szymański czy Kucharczyk ale miał tylko 1 plus czyli rozegral jeden dobry mecz na 15. Przeraża też ocena Radovica.

odpowiedz
Pan - 27.05.2019 / 20:04, *.centertel.pl

@Andrzej: a jakie te plusy u Szymańskiego? Oprócz biegania bez sensu co można zaliczyć do plusów...

odpowiedz
Andrzej - 27.05.2019 / 21:13, *.plus.pl

@Pan:
To cofnij się Pan do artykułu i zobacz ile ma plusów Szymański. Dostał je za konkretne mecze. Ja odnoszę się do ilości plusów w artykule a nie do umiejętności Szymańskiego.
Artykuł odnosi się do plusów czy minusów wystawianych przez dziennikarza za dany mecz. Czyli w 11 meczach został oceniony przez nich jako zawodnik który wniósł coś do meczu a Hamie wyszedł tylko jeden mecz według redakcji

odpowiedz
Pan - 27.05.2019 / 21:18, *.centertel.pl

@Andrzej : Ok, zwracam honor jeżeli chodzi o interpretacje wypowiedzi.

odpowiedz
Pawel - 26.05.2019 / 13:22, *.orange.pl

I co? Dalej obroncy Kucharczyka beda tu agitowac jak swietnym pilkarzem byl w Legii?

odpowiedz
oLaf - 26.05.2019 / 13:07, *.vectranet.pl

a to ciekawostka...

Jędza, Majecki, MArtins, Carlitos - na plus,

cała reszta raczej duży minus.... w sumie się to jakoś zgadza , sezon stracony to i minusów dużó...

odpowiedz
DF33 - 26.05.2019 / 13:04, *.t-mobile.pl

Jak najszybciej sprzedać Szymańskiego! Za rok/dwa już nie będzie mówić się o nim "młody talent" a gość postępow w Legii już żadnych nie robi.

odpowiedz
Lopez - 26.05.2019 / 13:01, *.centertel.pl

Osobnika z 16 minusami już w barwach Legii nie zobaczymy, lepiej późno niż wcale bo na fatalną grę tego drewniaka nie dało się patrzeć od lat

odpowiedz
Bródno - 26.05.2019 / 14:30, *.play-internet.pl

@Lopez : tylko kupy nie zrób z tej dumy

odpowiedz
Grochow - 26.05.2019 / 19:42, *.play-internet.pl

@Bródno : Ja ci mogę zrobić na klatę

odpowiedz
Rambo - 26.05.2019 / 12:54, *.centertel.pl

Szymański najwięcej minusów? Nie wierzę. Ten wirtuoz, ten gladiator, ten asior warty 10 MLN €, ten dający każde dośrodkowanie na nos Pan Piłkarz? Bzdury...

odpowiedz
Kako - 26.05.2019 / 13:34, *.vectranet.pl

@Rambo: według mnie też to niemożliw

odpowiedz