Sandro Kulenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović jedzie na mistrzostwa Europy

źródło: 90minut.pl

Sandro Kulenović znalazł się w ścisłej kadrze Chorwacji na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Turniej zostanie rozegrany w dniach 16-30 czerwca we Włoszech i San Marino.
Chorwaci rozpoczęli przygotowania do mistrzostw 3 czerwca. Na 12 czerwca zaplanowano mecz towarzyski z Danią w Puli. W ramach fazy grupowej turnieju mistrzowskiego reprezentacja Chorwacji zagra 18 czerwca z Rumunią, 21 czerwca z Francją oraz 24 czerwca z Anglią. Wszystkie spotkania odbędą się w Serravalle.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
Jasio - 08.06.2019 / 11:30, *.chello.pl

To co nie mają obsługi do czyszczenia krzesełek na ławce rezerwowych ..????

odpowiedz
krys008 - 07.06.2019 / 17:31, *.serv-net.pl

Niech jedzie, może znajdzie się chętny i przytulimy kilka euro. Jest Niezgoda, Kante, mam nadzieję, ze zostanie Carlitos.

odpowiedz
Wolfik - 08.06.2019 / 20:35, *.mm.pl

@krys008: Gdyby Jarek Niezgoda był zdrowy, podzielałbym Twój optymizm. Bo zdrowy Niezgoda gwarantuje te 10 bramek w sezonie. Kante....może na podmeczonego rywala w końcówce. A Carlitosa pewnie juz nie zobaczymy, wszak ratujemy budźet.

odpowiedz
norbi - 07.06.2019 / 17:11, *.orange.pl

oby już z nich do Legii nie powrócił

odpowiedz
Peter mokotuff - 07.06.2019 / 21:05, *.t-mobile.pl

@norbi: tez mam taką nadzieje ...

odpowiedz
Balde - 07.06.2019 / 13:21, *.net.pl

Po mistrzostwach za dyszkę opchnąć i budżet mamy uratowany;)

odpowiedz
maro - 07.06.2019 / 07:41, *.lubelskie.pl

Literówka Panowie w tytule (L)

odpowiedz