fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karnety na sezon 2019/2020

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa rozpoczęła sprzedaż karnetów na sezon 2019/20. W porównaniu do poprzedniego sezonu, nastąpiło sporo zmian. Przede wszystkim, w ofercie znalazł się wyłącznie karnet na cały sezon, włącznie z rundą finałową. Ponadto, nie ma możliwości udostępniania karnetów innym osobom, jak miało to miejsce w latach ubiegłych. Od nowego sezonu Legia prowadzić będzie sprzedaż karnetów i biletów w aż 6 kategoriach cenowych, przy czym niektóre sektory zostały podzielone na dwie kategorie cen. Zmianie uległa także lokalizacja sektora rodzinnego.

W pierwszej kolejności karnet będą mogli zakupić posiadacze karnetów w sezonie 2018/19. Osoby te otrzymają na swój adres mailowy link z instrukcją do procedury odnowienia swojego karnetu.

Sprzedaż zamknięta
25 czerwca - 5 lipca 2019

Sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców
1 lipca – 31 sierpnia 2019

Karnet obejmuje wszystkie mecze Ekstraklasy (w tym 3 lub 4 mecze w rundzie finałowej), a także ewentualne mecze Pucharu Polski (za wyjątkiem finału). Karnet nie obejmuje meczów w europejskich pucharach.

Legia przygotowała dla karneciarzy kilka dodatkowych ofert:
- Każdy, kto do 31 sierpnia 2019 r. kupi karnet na sezon 2019/2020, otrzyma dwa vouchery - każdy po 70 zł - uprawniające do zakupu nowych koszulek meczowych Legii Warszawa („domowej„ i „wyjazdowej”). W sumie można więc zyskać 140 złotych.

- Każdy, kto kupi karnet na sezon 2019/2020, będzie mógł wziąć udział w konkursie organizowanym we współpracy z TM Flotą oraz Toyota Motor Poland i wygrać roczny wynajem Toyoty C-HR. Szczegóły wkrótce.

- Od nowego sezonu za dopłatą będzie można oznaczyć krzesełko swoim imieniem i nazwiskiem. To daje gwarancję, że nikt nie zajmie Twojego miejsca w kolejnych sezonach, jeśli tylko będziesz przedłużał swój karnet. Opcja „rezerwacji” miejsc nie dotyczy Trybuny Północnej. Aby skorzystać z tej usługi, po zakupie karnetu na sezon 2019/20 prosimy o kontakt z POK.

- Posiadacze karnetów sezonowych będą mogli zakupić bilety mecze w europejskich pucharach w niższych cenach oraz otrzymają zniżkę 10% na zakupy w Legia FanStore z całej kolekcji (oprócz produktów przecenionych i artykułów Fundacji Legii).

Nowy sektor rodzinny
Od sezonu 2019/2020 sektor rodzinny będzie znajdował się w sektorach 115 (część sektora), 116, 117, 118 (część sektora), 215 (część sektora), 216, 217, 218 (część sektora). W związku z tą zmianą bramy pomiędzy Trybuną Wschodnią a Południową będą otwarte, tak, żeby wszyscy mogli swobodnie korzystać z atrakcji organizowanych na sektorze rodzinnym.

Regulamin sprzedaży karnetów

fot. Legia Warszawa
fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (101)

+dodaj komentarz
Echhh - 15.07.2019 / 14:39, *.35.90

Na Żyletę karnet 560 PLN (miałem w zeszłym sezonnie), 15 meczów w ekstrakalsie, 1 mecz z FC Europa (dla karneciarzy też za darmo), niech będą jeszcze 3 mecze w rundzie finałowej i powiedzmy 1 mecz w Pucharze Polski. To daje razem 20 meczów (bardzo realna ilość). To wychodzi 28 PLN za mecz. Czy to naprawdę jest tak drogo? Wziąłem sobie karnet na raty. 10 rat po 56 PLN miesięcznie.

odpowiedz
WWY - 28.06.2019 / 09:11, *.it4polska.com

Karnet 18/19 runda zasadnicza 530zł runda finałowa 190zł razem 720.Karnet19/20 815zł i to ma być taniej!!

odpowiedz
Micha - 27.06.2019 / 14:15, *.tsai.es

Karnet? Chyba podziekuję. Nie dość, że zabrali mi miejsce na rodzinnym, to jeszcze ponad 100 zł drożej. Za co?

odpowiedz
Aaa - 27.06.2019 / 19:11, *.waw.pl

@Micha: Doķładnie mam tak samo.

odpowiedz
Plaskacz - 26.06.2019 / 20:55, *.centertel.pl

Ciekawe rzeczy piszecie. Ktoś z was wieloletnich karnetowiczów dostał już mejla z i formacją o specialnie wyliczonej cenie? Ja dajmy na to otrzymałem coś takiego:

Od sezonu 2019/2020 wprowadzamy specjalny karnet na cały sezon. Możesz go mieć już od 410 złotych. Zastanawia mnie to "możesz już mieć". Mogę ale nie muszę. Ciekawe jakie warunki muszę spełnić. Pewnie zakup do 5 lipca. Iekaw jeste nak jest u was.

odpowiedz
mkfan - 26.06.2019 / 20:29, *.t-mobile.pl

W zeszłym sezonie płaciłem łącznie 710 zł za miejsce na 211. Teraz to samo miejsce za 815zł. Dziękuję, postoję. Pierwszy sezon od lat nie kupuję karnetu. Ciekawe ilu jeszcze jest takich, którzy nie zamierzają więcej dawać się doić za ten cyrk

odpowiedz
bivi - 27.06.2019 / 12:18, *.net.pl

@mkfan: dokladnie, ja tez nie kupie teraz karnetu, pierwszy raz od X lat - niestety jest coraz gorzej dla stałych bywalców...

odpowiedz
Plaskacz - 26.06.2019 / 20:01, *.47.75

Cieszmy się że nie ma różnych cen na dolne i górne trybuny. Ja bym tak wprowadził xD

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 26.06.2019 / 19:20, *.play-internet.pl

No to ładnie się klub zabezpiecza,co by w razie gry w grupie spadkowej,pieniążki od kibiców trafiły na odpowiednie konta.Pomimo,że karnetów nie kupuję-ostatni to chyba ze 20 lat temu-za czasów Daewoo miałem,to uważam że system sprzedaży karnetów nie jest ukierunkowany na zachęcanie do bycia lojalnym kibicem,a wygląda na coś w rodzaju pay-per viev.

odpowiedz
Typ - 26.06.2019 / 14:36, *.play-internet.pl

Za drogo barany??? 600zl na 18-19 meczy ?????na zakupach w jeden dzien tyle rozpieprzysz a tutaj na caly rok.... nie moga uzbierać.

odpowiedz
typek - 26.06.2019 / 14:54, *.net.pl

@Typ: tylko nie barany. Do braci po szalu piszesz. A poza tym masz rację :)

odpowiedz
olo - 26.06.2019 / 18:43, *.tpnet.pl

@Typ: Pominę formę twojego zwrotu, który jest cieniutki, co do reszty:
Cena rzeczywiście nie jest zmieniona ( przynajmniej nie dla wszystkich ), ale tutaj chodzi o coś innego, jest pewnym zaskoczeniem sprzedaż karnetów na cały sezon (nie wszyscy są przygotowani na większy wydatek )
Zostały wyłączone możliwości przepisania karnetu dla innej osoby ( to nie jest fer w stosunku do osób, które tu przychodzą od bardzo dawna )
Zamieniono sektory w celu ulokowania na byłym sektorze rodzinnym osób, które zapłacą więcej ( wiele osób w wyniku tej zamiany mają wyższą cenę)
Pomijam już program Legiony, który od chyba dwóch lat leży i kwiczy

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 26.06.2019 / 19:20, *.jmdi.pl

@Typ: ale z ciebie baran

odpowiedz
dino - 26.06.2019 / 14:31, *.108.201

Miejmy nadzieję,ze to ostatni sezon pana Darka w Legii, szkoda wzajemnie się męczyć. A karnet kupię bo nie chodzę dla prezesa, trenera czy piłkarzy tylko dla Legii.

odpowiedz
ja - 26.06.2019 / 14:17, *.chello.pl

Za karnet podziękuję, nie z powodu cen, bo te jak by nie było nie są zbyt wysokie. Poziom sportowy tez średnio mnie interesuje, bo nigdy nie będziemy top 10. Natomiast w dalszym ciągu pamiętam o tym co pudel zrobił z akademią: https://legia.net/news/ciecia-kosztow-w-akademii/661 - dlatego ponownie w tym sezonie nie będę kupował karnetu. Loczek nie dość, że zniszczył Klub, to jeszcze rozsypał akademię, której daleko było do europejskiego poziomu, a teraz daleko do poziomy klubików osiedlowych.

Zacznijcie szanować ludzi, kibiców, małolatów, którzy chcą grać z L na piersi.

odpowiedz
PRAGA (L) - 26.06.2019 / 12:20, *.com.pl

u Nas zamiast wprowadzić niższe ceny i żeby jak najwięcej osób kupiło karnety, bić się o rekordy w ich sprzedaży to Miodulski bije się o cenę żeby była jak największa... Nie tędy droga Panie Darku... Widać już po samych komentarzach i opiniach ludzi, że w tym sezonie frekwencja będzie poniżej normy

odpowiedz
Pino(L) - 26.06.2019 / 12:04, *.play-internet.pl

Sprzedaż zamknięta do 5 lipca. Sprzedaż otwarta od 1 lipca. Czy sprzedaż otwarta nie powinna ruszyć po zakończeniu sprzedaży zamkniętej ? Tak się nakładają 2 sprzedaże na siebie. Abstrahując od tego. Najwiekszy minus to brak możliwości przekazania karnetu innej osobie. W ten sposób znowu będziemy na telebimie widzieć ilość osób uprawnionych a nie faktycznie obecnych. Urlopy i inne nieprzewidziane okoliczności to zawsze ktoś mógł to miejsce zająć. A tak będzie puste.

odpowiedz
olew - 26.06.2019 / 11:22, *.vectranet.pl

Po pierwsze bilety nie zdrożały, co mnie martwi , bo Legia nie liczy na wzrost dochodów meczowych, to zaś oznacza , że jako kibol staję się coraz mniej ważny.
Po wtóre wygodniej, wreszcie..., ale różnica między ceną karnetu a cenami biletów zbyt mała; na trybunach mają być w większości karnetowicze, oczywiście chodzący na mecze , za nieobecności automatyczna podwyżka ceny na następny sezon !
Po trzecie Legia nie monitoruje zachowań kibolskich . Trybuna Deyny jest najbardziej wierną i "połknie" każdą cenę. Tutaj dodając jakiś bonus, można znacząco podwyższać cenę. Inne trybuny tak stałe nie są i mocno rotują, im lepiej oferować pakiety (trzymeczowe, pięciomeczowe) i tutaj drobnymi bajerami wyciągać kasę od kiboli. My potrzebujemy Legii bogatej , również dzięki nam.

odpowiedz
MazurskiLegionista - 26.06.2019 / 11:14, *.chello.pl

Przestańcie pisać że drogo, My z Mazur zarabiamy mniej, kupujemy i dojeżdżamy i jakoś nie mialczymy.

odpowiedz
L - 26.06.2019 / 11:57, *.play-internet.pl

@MazurskiLegionista: zarabiacie mniej od kogo niby? Od każdego człowieka w Warszawie?

odpowiedz
WAA - 26.06.2019 / 13:21, *.net.pl

@L: Naczytał się kolega, że w Stolicy to i siódemaka na rękę można dostać, to pisze, że więcej zarabiamy :(

odpowiedz
Pepa - 29.06.2019 / 01:20, *.chello.pl

@WAA: Za siódemkę to z domu się nie ruszam.

odpowiedz
m4 - 26.06.2019 / 11:11, *.hexaoperator.com

Jak nie mam karnetu to mi dopłacą 685 zł zeby ogladac ta kopanine ?

odpowiedz
Gkik - 26.06.2019 / 10:58, *.105.250

90 złotych drożej? Po takim sezonie? Dobra,pożartowaliśmy,a teraz czekam na info o prawdziwych cenach...

odpowiedz
tomiacab - 26.06.2019 / 10:55, *.play-internet.pl

Pudel nie jest pewien, w jakiej grupie Legia wystąpi w rundzie finałowej, więc na wszelki wypadek wciska karnety na cały sezon.

odpowiedz
oLaf - 26.06.2019 / 10:40, *.vectranet.pl

bezsens -> "nie ma możliwości udostępniania karnetów innym osobom, jak miało to miejsce w latach ubiegłych".

Teraz będzie jeszcze więcej miejsc wolnych na meczach bo są przecież normalni ludzie którzy jadą na wakacje... zawsze dotychczas można było zachęcić kogoś znajomego do chodzenia na mecze przekazując karnet....

odpowiedz
oLaf - 26.06.2019 / 10:38, *.vectranet.pl

bezsens -> "nie ma możliwości udostępniania karnetów innym osobom, jak miało to miejsce w latach ubiegłych

odpowiedz
Michaello84 - 26.06.2019 / 10:21, *.nf.pl

W zeszłym roku zapłaciłem za karnet 700 plus 265 za rundę finałową - daje 965zł. W tym roku wyjdzie mnie 955 albo 815 (moje miejsce jest na granicy I i II kategorii cenowej, a sprawdzę w której, dopiero po zalogowaniu). Tak czy owak, wyjdzie taniej, więc jeśli ktoś gada, że karnety zdrożały, to jest po prostu ciemny, matematykę miał na 10-tym piętrze w szkole i do tego winda nie jeździła... Jak ktoś kocha Legię to kupi, jak nie to nie - proste. Jedyna wada jaką widzę w tym sezonie, to brak możliwości przekazania karnetu. Jadę na urlop na 2 tygodnie i wtedy mógłbym przekazać karnet na dwa mecze, na których mnie nie będzie. Poza tym zmiany uważam za dobre.

odpowiedz
Michaello84 - 26.06.2019 / 11:18, *.nf.pl

@Michaello84: małe sprostowanie. Obniżka na pewno dotyczy I kategorii cenowej. Nie wiem jak inne, ale dochodzą mnie słuchy, że są też podwyżki. Natomiast prawda jest taka, że 100zł to żadna różnica dla kogoś, kto ma Klub w sercu :)

odpowiedz
Tomek - 26.06.2019 / 14:07, *.113.189

@Michaello84: Ale weź poprawkę na to, że przychodziłeś na mecze Mistrza Polski a teraz będziesz przychodził na mecze największego przegranego w zeszłym sezonie. Swoją drogą ciekawe co będą mówiły osoby, które teraz mówią że ceny są ok, a jak w rundzie finałowej Legia będzie grać w grupie spadkowej :)

odpowiedz
pit - 26.06.2019 / 10:01, *.230.191

Ja w tym sezonie - po wielu latach posiadania karnetu, nie mam zamiaru go kupować. Poczekam aż kudłaty odejdzie z klubu i wróci upragniona normalnosć,

odpowiedz
Michaello84 - 26.06.2019 / 10:13, *.nf.pl

@pit: śmiało, wyciągaj drobne z kieszeni i kup Klub. Na pewno lepiej będziesz prowadził Legię... Nie przepraszam za Mioduskim, ale takie komentarze jak Twój, świadczą o totalnym braku inteligencji i byciu "najmądrzejszym" w każdym temacie, w którym się wypowiadasz...

Druga kwestia to słowo Klub, prawdziwy kibic napisze z wielkiej litery...

A po trzecie, to co z Ciebie za kibic? Ja mam w dupie kto jest prezesem, kto wykłada kasę... Szczerze mówiąc to mam nawet w dupie wyniki... a wiesz dlaczego? Bo Legię kocha się bez względu na wszystko!!! Na dobre i na złe...

odpowiedz
Legia Górce - 26.06.2019 / 12:12, *.play-internet.pl

@Michaello84: kogo obchodzą jakieś internetowe pierdoły na których się skupiasz (mała litera). Rozumiem ze skoro masz w dupie prezesów to za iti jak był protest chodziłeś i miałeś w dupie wszystko? Nam kibicom Legii zależy na tym klubie, dlatego nie podoba się nam prezes który na 10 decyzji które podejmuje 10 jest błędnych. Gość jest właścicielem największego klubu w Polsce wiec wymagania od niego tez powinny być największe. Tez chodzę pomimo wyników i kocham ten klub ale nie będę mówił ze nie obchodzi mnie prezes amator...

odpowiedz
Maciek - 26.06.2019 / 19:01, *.vectranet.pl

@Michaello84: to jeszcze żyją na świecie takie gupiki??? -> " Szczerze mówiąc to mam nawet w dupie wyniki... "

odpowiedz
lvkmar - 27.06.2019 / 11:30, *.chello.pl

@Legia Górce: a tak konkretnie poza zbyt dużą jak mi się wydaje łatwowiernością (bez której nie byłoby Czerczesowa w Legii, że tylko przypomnę) do ludzi, którzy wydają się być fachowcami i których zatrudnia jako trenerów, to jakie decyzje Mioduski podejmuje źle? LTC? Boiska przy Czerniakowskiej? Radek Kucharski? Dorzucenie 30 mln do budżetu z własnej kieszeni? A może działania w UEFA?

odpowiedz
pit - 27.06.2019 / 14:58, *.230.191

@Michaello84: Dzieciaku, nie obrażaj tu ludzi takich jak ja, którzy na Legię chodzili, jak ty jeszcze się ojca za nogawkę łapałeś. Pomyśl długofalowo, w perspektywie szerszej niż rok-dwa. Wiem, że obecna młodzież ma z tym problem. Ja po raz pierwszy byłem na Ł3 w 1983 roku, kiedy - sądząc po nicku - ciebie dopiero rodzice mieli w planach robić. Widziałem różne Legie - lepsze, gorsze i mam z perspektywy lat porównanie do tego, co jest obecnie,

odpowiedz
Jkp - 28.06.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

@lvkmar:
Mioduski nie dorzucił 30 mln z kieszeni tylko pożyczył. Odbierze sobie z Szymańskiego, Wieteski albo jeszcze kogoś sprzeda. Za swoje to co najwyżej kupić akcje klubu.
Pudel z Legii won!

odpowiedz
tomek - 26.06.2019 / 09:45, *.warszawa.pl

ceny karnetów powiększone są o te 3/4 mecze z rundy mistrzowskiej. dlatego jest drożej. jednak ciemny lud nie może tego pojąć i pokazuje ceny z zeszłego roku. dodaj sobie jeden z drugim cene karnetu na runde zasadniczą + mistrzowską i powiedz ile wyszło

z drugiej strony klub się zabezpiecza przed słabą frekwencją w rundzie mistrzowskiej. jak ktos kupi karnet to klub ma juz kase w kieszeni i na tej podstawie wyliczy sobie budżet a nie będzie zakładał jak wcześniej że X ludzi kupi a potem był wielki .....


z drugiej strony tak płaczecie o te ceny a przecież nikt wam nie każe przychodzić. zysk z biletów to tylko jakiś ułamek budżetu klubu takiego jak Legia

odpowiedz
Kabanos - 26.06.2019 / 11:01, *.play-internet.pl

@tomek: 5zl taniej w przypadku Żylety. Tak sie ceni fanów

odpowiedz
lvkmar - 26.06.2019 / 11:54, *.chello.pl

@tomek: no to sobie dodaj mistrzu matematyki 530 zł za rundę zasadniczą + 190 zł za rundę finałową. Razem 720 zł, a dziś za to samo 815 zł.

Od ciemnego ludu gorsi są tylko ludzie z klapkami na oczach, którzy zobaczywszy jedno rozwiązanie, sądzą, że całkowicie rozgryźli już temat.

odpowiedz
Jqq - 26.06.2019 / 09:19, *.play-internet.pl

A co z karnetami dla niepełnosprawnych?

odpowiedz
Typ - 26.06.2019 / 09:17, *.play-internet.pl

Taniej niż w Biedronce

odpowiedz
Borsalinio - 26.06.2019 / 08:12, *.knc.pl

Bez względu na grę zawsze kupowałem karnet na runde zasadniczą i finałową więc dla mnie Oki. Teraz mam na wszystko . Kupuję karnety od minimum 15 lat bez względu na grę i miejsce w tabeli. A kupuję bo staram się być prawdziwym kibicem i wspierać ukochany klub. Nie zawsze było tak pięknie jak ostatnimi latami a na mecze się chodziło i dopingowało. Przeżyłem paru prezesów i właścicieli bo zawitałem na Legii w 94 roku i powiem wam jedno żaden nie zostawił Legii tyle ile zostawi wam Mioduski (ośrodek treningowy zostanie nie zabierze go ) zaznaczam nie jestem od Mioduskiego jestem tylko zwykłym ale wiernym kibicem . Pozdrawiam

odpowiedz
piotrek - 26.06.2019 / 08:25, *.play-internet.pl

@Borsalinio: no fakt zostawi pusty stadion, długi, najsłabsza kadrę od lat oraz kilka kontraktów po zwolnionych trenerach ltóre trzeba będzie spłacić...on zniszczy ten klub i dopóki cały stadion tego nie zrozumie to nic sie nie zmieni

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 08:37, *.t-mobile.pl

@piotrek: 100 % racji...

odpowiedz
DawidL - 26.06.2019 / 09:05, *.play-internet.pl

@Borsalinio: Masz dużo racji mimo wielu jego wad mysli perspektywicznie .Dobry ośrodek to podstawa i nadzieja na lepszą przyszłość.Ogolnie to Mioduski nie ma wyczucia co do trenerów ,nastrojów trybun itd. Ale jest chyba pierwszym prezesem który myśli nie tylko o tym co dzisiaj (L)

odpowiedz
bezbarier - 26.06.2019 / 08:03, *.centertel.pl

Dziś w nocy przyszedł link do zakupu karnetu. Tylko dla osoby niepełnosprawnej, bez opiekuna.

odpowiedz
Real - 26.06.2019 / 07:50, *.co.nz

Ładnie prezes to rozegrał, kupuj karnet na cały rok, bez względu na wyniki ;). Nie ma na kilka meczy, nie ma przekazywania innym. Prezes zapomniał że jak poziom sportowy będzie taki sam jak w zeszłym sezonie, to liczebność na stadionie tez spadnie. Kto chce oglądać Legię przegrywającą z Arką czy Górnikiem.

odpowiedz
rafal - 26.06.2019 / 10:03, *.ups.com

@Real: Każdy kto chodzi na Legię dla Legii, a nie dla wyników, np. ja

odpowiedz
Drex - 26.06.2019 / 07:42, *.play-internet.pl

Panie Mioduski to nie NBA i nie USA!

odpowiedz
Pab(L)o - 26.06.2019 / 07:27, *.t-mobile.pl

Koledzy i Koleżanki,
Wszyscy co piszą o tym że nie kupują. Przeciez nikt Was nie zmusza. Ale ja na swojej podstawie po przeliczeniu na mecze nie mam wzrostu ceny, przynajmniej na sektor 210 na który kupuje. (nie wyliczam żadnego PP). PS. Nie wiem czy widzicie ale wszystko drożeje. Np. Za energie pace w prowadzonej działalnosci w tym roku o 27% więcej. Czy to nie tak że biznes musi się spinać? Jeśli nawet kupując karnet nie chcecie wspierać Klubu a ciągle piszecie o tym, żeby Mioduski kupował piłkarzy to może powinniście się zastanowić czy macie prawo wymagać?

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 07:34, *.play-internet.pl

@Pab(L)o: Drogi Pablo to może powróćmy kolejność. Najpierw konkretne zakupy i jasna wizja klubu. Mimo spadku budżet i przychody nadal są niezłe. Sprzedali Szymańskiego za ponoć 5,5 mln EUR następni w kolejce. Podaj jeden argument za ladowaniem Panu Darkowi coraz większej kasy??? Jeden....

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 07:40, *.t-mobile.pl

@Pab(L)o: Zawsze myślałem że biznes musi się spinać jako efekt ciężkiej pracy i efektywnych wyników a nie będzie pochodną przepraszam za słowo dymania kibiców.

odpowiedz
Pab(L)o - 26.06.2019 / 16:08, *.com.pl

@Hiszpan:
My rzeczywiście się nie rozumiemy. Jak będziemy właścicielami/udziałowcami będziemy mogli wymagać.

Mecze Legii mają być rozrywką. Szeroko pojęta rozrywka drożeje. Nie musisz przychodzić tak jak nie musisz chodzić do multipleksu w weekend - w poniedziałek przed południem jest taniej. Twój wybór. Brutalne ale prawdziwe.
Ja nie ładuję pieniędzy Panu Darkowi tylko wydaję na to co chcę :)

odpowiedz
Marcin - 30.06.2019 / 07:19, *.228.130

@Pab(L)o: Tak, mecze winny być rozrywką. Ale zeszły sezon to była mordęga... Zresztą za czasów prezesa Miodulskiego mało było faktycznej rozrywki.

odpowiedz
APGAP - 26.06.2019 / 07:11, *.t-mobile.pl

Od 9 lat karnet. W tym roku Stanowczo Nieeee.
Dziś rano wstaje sprawdzam pocztę aha mam maila poczułem się super bo Legia do mnie pisze o karnet mówię kupię. Otwieram link i zakrztusilem się kawą.
DAREK ZETNIJ WŁOSY.

odpowiedz
piotrek - 26.06.2019 / 06:58, *.play-internet.pl

Mialem karnet od kilku sezonow na 212. Zawsze prawie 100% sektora. W nagrode mam podwyzke 95 pln. Brawo. Na każdym polu jest destrukcja klubu przez nie kompetencję zarządu i osób władnych w Legii. Rozumiem jakby ceny wzrosły po kolejnym mistrzowskim sezonie, Legia wzmaciała sie i była perspektywa fajnych meczów. Ale w tym sezonie mam rozkminke czy wogole do 8 wejdziemy.... Braaaaawo - w 3 lata zmniszczyć klub

odpowiedz
Ja - 27.06.2019 / 20:19, *.tpnet.pl

@piotrek: Sorki też siedzę na 212 i jakoś nie widzę tej podwyżki. W zeszłym sezonie płaciłem 700 za rundę zasadniczą i 265 za finałową czyli 965 zł. Teraz jeśli siedzisz bliżej środka (przed schodami) płacisz za to 955 zł czyli 10 zł taniej. Jak za schodami jak ja płacę 815 czyli oszczędzam 150 zł. Pozdrawiam :)

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 06:45, *.play-internet.pl

Na bank obniżą ceny jak zejdzie max. 3-4 tysiące.

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 06:29, *.play-internet.pl

Chyba kogoś pizdlo w dekielek. Nic nie grają klub się stacza ale Daruś biznesmen chce skasować z góry za cały sezon i mieć wyje...ne. 560 zł za rodzinny i małolat 80 zł jakiś qwa żart. Jeszcze będą prosić o przybycie na mecz za 1 zł. Miałem karnet kilka ostatnich lat zwalniam miejsce ...

odpowiedz
LTM - 26.06.2019 / 06:05, *.chello.pl

co to za promocja na karnet, jeszcze Darek będziesz prosił żeby przyjść na stadion, za tą padakę to podziękuje za karnet, mimo że od wielu sezonów go miałem, dość ładowania kasy w błoto..., faktycznie promocja na koszulkę którą będzie kosztowała powyżej pewnie 300zł ;)a będzie z karnetem za 250zł :P, było dać do karnetów na każdym meczu jakąś chociaż zapiekankę to by bardziej ludzi przyciągnęło

odpowiedz
Ktos - 26.06.2019 / 05:53, *.centertel.pl

Ludzie bez jaj. Liczyliscie ile wychodzi za pojedynczy mecz? Podobnie jak za bilet do kina. Zarobki rosną, tylko nieudacznik nie zarobi w tym kraju więcej niż 2000 zł na rękę. Jeżeli Wy nie zarabiacie to zmieńcie pracę. Na magazynach ludzie zarabiają po 3000 netto. Różne używki kosztują coraz drożej i większość korzysta.
Narzekanie na poziom sportowy ale on też jest zależny od budżetu

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 06:35, *.play-internet.pl

@Ktos : Zgoda zarobki rosną ale za coraz wydajniejszą pracę. A tu ceny rosną za coraz gorszą grę i kopanie się po czołach. Kilka lat temu był Ljuboja Vadis Gui Moulin Nikolic Prijo można tak wymieniać długo. A teraz Rocha Agra Kulenovic Carlitos Cafu. Znajdź różnic...

odpowiedz
e(L) wariatto - 26.06.2019 / 09:45, *.centertel.pl

@Hiszpan: ceny są w miarę przyzwoite jedyny problem to, że nie można przekazać karnetu, jak coś pilnego wypadnie, a po Prijo i Moulinie to wszyscy jechali jak po Łysej kobyle

odpowiedz
123 - 26.06.2019 / 01:35, *.chello.pl

Grubo. Nowy sezon nowe ceny

odpowiedz
Do @MIODUSKI OUT - 26.06.2019 / 01:34, *.chello.pl

Cóż, wszystko jest kwestią dogadania się. Z Walterem nie dało $ię dogadać, więc był protest.. ;)

odpowiedz
MIODUSKI OUT - 26.06.2019 / 00:43, *.tpnet.pl

Pseudo prezes doi nas z pieniędzy jak tylko może a najlepsze jest że my jako kibice w ogóle nie dajemy mu do zrozumienia co o tym myślimy. Kiedyś to jak cos nam nie pasowało to wywieszaliśmy transparenty, robiliśmy oprawy albo wznosilismy okrzyki na dany temat a teraz? Cisza. Mam wrażenie że jakby dzisiaj było drugie iti to nikt by nie protestował...

odpowiedz
aqweds - 26.06.2019 / 02:36, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT: Meczów Legia - ZL 27.08.2017, Legia - ZS 19.08.2018 nie pamiętasz? Polecam częściej wybierać się na stadion.

odpowiedz
MIODUSKI OUT - 26.06.2019 / 09:12, *.play-internet.pl

@aqweds: jestem na każdym meczu od kilkunastu lat. Pierwszy protest o którym mówisz był skierowany do piłkarzy a drugi do komisji ligi czy innych leśnych dziadów w związku z przepisami które chcieli wprowadzić. Polecam tobie wybrać się na stadion to będziesz wiedział co się dzieje. Ktoś już napisał ze chodzi o dogadanie się...

odpowiedz
Mietek - 26.06.2019 / 00:16, *.play-internet.pl

Mioduski taki ch.. !

odpowiedz
tater - 25.06.2019 / 23:58, *.chello.pl

szkoda kasy po ostatnim sezonie

odpowiedz
SlawoL - 26.06.2019 / 00:06, *.net.pl

@tater: kup sobie C+ kapcie piwo i wypier..aj ze stadionu

odpowiedz
Wa(L)us - 26.06.2019 / 05:53, *.t-mobile.pl

@SlawoL: nawet na canal+ szkoda mu kasy. Tylko narzekać łatwiej. Kibice sukcesu. Szkoda kasy po ostatnim sezonie. Kirwa ludzie jesteśmy vice mistrzami. Zazwyczaj wszystkie drużyny biorą to w ciemno.

odpowiedz
(L) - 25.06.2019 / 23:50, *.net.pl

Fajna promocja z koszulkami.

odpowiedz
Cinek - 25.06.2019 / 23:14, *.chello.pl

Nikt nie zwrócił uwagi że największa podwyżka dotyczy legionistek z sektora rodzinnego ( zniknęła zniżka dla kobiet) . W zeszłym sezonie karnet na rundę zasadniczą kosztował 295 plus 115 za finałową. 150 zł dróżej w tym sezonie.......

odpowiedz
PrzemoL - 26.06.2019 / 10:58, *.chello.pl

@Cinek: Ja to nigdy nie zrozumiem tych wszystkich zniżek dla kobiet i nie chodzi mi tylko o mecze, ale tak ogólnie. Ponoć jest równouprawnienie, kobiety nie chcą być gorsze od mężczyzn i nie czują się gorsze. Więc dlaczego to kobiety wszędzie mają mieć taniej? Kobieta to stworzenie upośledzone czy jak? Jak jeszcze chodziłem po klubach w Warszawie, to zwykle było coś w stylu "lista fb, kobiety wchodzą za free", a facet płaci 20 zł. Niby dlaczego? Zawsze uważałem zniżki dla kobiet (tylko dlatego, że jesteś kobietą to masz taniej) za jakiś poroniony pomysł. A dlaczego nie zrobić czegoś taniej dla mężczyzn? Oj wtedy by była afera, feminazistki by się odezwały, że patriarchalne przywileje hurr durr etc. Jak równość to równość, dorosły płaci tyle samo, bez względu na płeć. End of story.

odpowiedz
Jadźka - 26.06.2019 / 13:09, *.net.pl

@PrzemoL: to,ze laski wchodza do klubów za darmo to chwyt marketingowy -to przyciaga facetów, faceci kupuja im drinki itd i płacą za wejscie. Natomiast znizki na stadion tez nie rozumiem .Jestem dziewczyna kibica od kilku lat , ale tak samo kocham Legie , tak samo kibicuje i nie widze powodów, dla których miałabym płacić mniej

odpowiedz
Dogwar - 25.06.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

Widać, że klub celuje w "klienta" z lepszym portfelem i tym samym, mniej "kłopotliwego". Wiadomo, typowych osób z "blokowisk" nie będzie stać na taki wydatek tylko tych, co mają stały i dosyć dobry dochód. Właśnie na takim "kibicu" zależy klubowi. Atmosfera się nie liczy, liczy się spokój i to, co w Anglii, czyki każdy ładnie siedzi, kupuje piwko i kiełbasę i żadnych rac, żadnych bluzgów i burd... Ech.. Quo Vadis Legio?....

odpowiedz
jack345 - 26.06.2019 / 09:30, *.bosch.de

@Dogwar: Na Vadisa to nas nie stać

odpowiedz
Darek - 25.06.2019 / 22:56, *.t-ipconnect.de

Nie mozna kupic karnetu na raty ani udostępnić innym osobom.Klub zapewne mysli ze ludzie sraja pieniedzmi.
Karnet obejmuje mecze pucharu Polski.Przeciez Legia jako faworyt gra w kazdym meczu na wyjezdzie a final jest na narodowym.To jakie mecze bedziemy grac u siebie w pucharze Polski?Zadne.
Po co oznaczac krzeselko swoim imieniem i nazwiskiem skoro ma sie karnet? Przeciez majac karnet nikt nie moze zajac twojego krzeselka zwlaszcza ze nie mozna udostępnić karnetu innym osobom.Maslo maslane.Taki chwyt marketingowy by wyciągać od ludzi kolejne pieniadze.
I sektor rodzinny na rogu.Wypchneli dzieci na bok stadionu.A najlepsze miejsca to te na gorze sektorow 216 i 217 gdzie telebim zaslania pol murawy i trybuny po drugie stronie.
Brawo wy.
Ciekawe ile madre glowy z klubu nad tym myslaly?

odpowiedz
Tomek - 26.06.2019 / 06:59, *.chello.pl

@Darek : Z tym telebimem to trochę cię poniosło. Wielokrotnie byłem w sektorze 217 i telebim minimalnie zasłania jak się siedzi w ostatnim 21 rzędzie więc nie opowiadaj bajek

odpowiedz
140 - 26.06.2019 / 07:12, *.150.124

@Tomek: to chyba masz 140 cm wzrostu

odpowiedz
Brat - 25.06.2019 / 22:55, *.chello.pl

Mioduski, przysięgam, już się więcej nie dam nabrać na karnet dopóki szefujesz przy Ł3. Rok temu bileciki za darmo, promki byle tylko ratować frekwencje i co..? I jajco! Teraz niby taniej, ale de facto drożej, bo przymuszenie do kupna karnetu na wszystkie mecze, których teraz nie wiadomo ile będzie. Może wyjść 5 zł taniej w optymistycznej wersji, a w pesymistycznej może wyjść 40 zł drożej.
Dlaczego sektory na trybunie południowej są droższe od Żylety skoro to identyczna perspektywa?!

odpowiedz
KowaL - 25.06.2019 / 22:54, *.centertel.pl

Już lecę i pędzę, kudłaty oszalał?

odpowiedz
Ghost - 25.06.2019 / 22:53, *.chello.pl

Sumarycznie z czescia mistrzowska wychodzi 5pln taniej (420+155) plus ew final PP daja ... ale.... nie mozna przepisywac biletow jak nie mozesz isc ( bylo mozna 7 razy w zeszlym roku)

Wiec ja dziekuje, bede chodzil na mecze wybrane, dosyc selektywnie, a frekwencja 8tys moze czegos ich nauczy

odpowiedz
Ghj - 25.06.2019 / 22:52, *.chello.pl

A ja jestem ciekaw co z numizmatami. Niby nic ale fajnie było co roku odbierać. Myślałem, że będzie również w tym roku, no ale jest to kolejny projekt który chyba upada po krótkim czasie

odpowiedz
lucho_83 - 25.06.2019 / 22:48, *.chello.pl

Wow, ale ceny dowalili. Oby było warto wydać tyle kasy (samą atmosferą na żylecie nowych kibiców nie przyciągną ;-)

odpowiedz
znawca - 25.06.2019 / 22:42, *.jmdi.pl

Drozyzna straszna!

odpowiedz
1916 - 25.06.2019 / 22:41, *.vectranet.pl


2015/2016 - 390, 2016/2017 - 420, 2017/2018 -420, 2018/2019- 410, 2019/2020 - 560, dla tych co mieli karnet co roku, coś cicho o programie Legiony

odpowiedz
2pet - 25.06.2019 / 22:49, *.ip-point.pl

@1916: coś wyraźnie widać nie zagrało. Dla mnie to jest śmiech na sali. Od wielu lat mam kartnet i nie spodziewałem takiej zmiany. Gdyby szły wyniki to bym może jeszcze pomyślał, a tak dziękuję za współpracę.

odpowiedz
Bln - 25.06.2019 / 22:50, *.chello.pl

@1916:
W cenie na przyszły sezon czyli 560 zł jest również wliczona runda mistrzowska/spadkowa, więc można uznać że karnet na rundę zasadniczą wyjdzie mniej więcej jak w zeszłym sezonie.

odpowiedz
Hiszpan - 26.06.2019 / 06:41, *.play-internet.pl

@Bln: Płatne z góry żeby się klient nie rozmyslil w trakcie...

odpowiedz
Bln - 26.06.2019 / 07:44, *.play-internet.pl

@Hiszpan: Jeden z dwóch problemów tego karnetu to właśnie "płatność z góry", w końcu spora ilość osób brała na raty, może to być strzał w kolano dla klubu, jeżeli chodzi o sprzedaż karnetów, a jeszcze dochodzi okres urlopowy i raczej wydatki idą na wypoczynek. Pomyśleć jeszcze o wyczynach z poprzedniego sezonu to słaba cena. Ktoś u Darka nie przemyślał.

odpowiedz
olo - 26.06.2019 / 07:52, *.tpnet.pl

@1916: Legiony się skończyły z chwilą odejścia ich pomysłodawcy Wiktora Cegły.
Totalny pier...lnik, brak spotkań wyjazdowych ( możliwość dopisywania ), nie dopisywanie spotkań na Ł3, brak aktualizacji rangi, brak regulaminu na 2019/2020, brak kontynuacji programu oddawania nagród na akcje kibicowskie itp. Ten program miał ogromny potencjał marketingowy, niestety postanowiono go spier...lić a za 30-40 tys, rocznie ( na akcje związane z tym programem ) można było mieć wszystkie trybuny.

odpowiedz
Juri - 25.06.2019 / 22:39, *.inetia.pl

Taniej jak rok temu.

odpowiedz
Kibic - 25.06.2019 / 22:38, *.centertel.pl

Te ceny to jakis skandal patrzac na dokonania naszych pseudograjkow...o co chodzi? A co z zapowiedziami ze za lojalnosc beda proporcjonalnie wieksze znizki?

odpowiedz
Senior - 25.06.2019 / 22:37, *.centertel.pl

A co z karnetami dla seniorow? Chodzi mino te bezplatne...

odpowiedz
Pupek - 25.06.2019 / 23:10, *.t-mobile.pl

@Senior:
Idź do pracy, nie dziaduj

odpowiedz
debil - 25.06.2019 / 23:18, *.chello.pl

@Pupek: mądry- debil.

odpowiedz
Lobo - 26.06.2019 / 00:20, *.chello.pl

@Senior: podobno maja byc tak jak w zeszlym roku

odpowiedz
Ty głupku - 26.06.2019 / 10:42, *.play-internet.pl

@Pupek: włóż łeb w kibel i sieć wodę

odpowiedz